رفتن به مطلب

ساندبار یا اسپیکر دسکتاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز.

من قصد خرید یه بلندگو برای سیستم دسکتاپ دارم. موزیکی که گوش میدم اغلب ملایمه،‌فوقش راک یا پست راک گوش بدم. بازی و فیلمم هست. بقیه کاراهم که صدا ندارن کلا. بگذریم. نمیدونم برای این کار یه ساندبار بخرم یا اسپیکر دسکتاپ لاجیتک. ساندبار مزیتای زیادی داره، ولی یه مسئله که برام سواله اینه که قطر اسپیکرای ساندبار چند سانتی از قطر بلندگوهای اسپیکر دسکتاپی که مد نظر دارم کمتره. این قضیه روی کیفیت صدا اثیر میزاره؟

ساندبار رو با کابل اپتیکال وصل میکنم و ورودی دیجیتاله، ولی اسپیکر با فیش 3.5 وصل میشه و آنالوگه. دیجیتال بودن ورودی ساندبار میتونه تاثیر منفی احتمالی قطر کمتر بلندگوی ساندباررو جبران کنه؟

و اینکه دوتا ساندبار مد نظرمه. سامسونگ j-260 که  خیلی جمع و جوره و کانالش 2.2 هست. دوتا اسپیکر و دوتا ساب ووفر کوچیک کنار هر اسپیکر. اون یکی هم باز سامسونگ k390  و 2.1 هست که دوتا اسپیکر و یه ساب وفر 5.25  اینچی مجزا داره. دوتا وفر کوچکتر میتونن اندازه یه وفر بزرگ کارایی داشته باشن؟ عکس اون مدل 2.2 کانال رو پیوست کردم.

$_86.JPG

ویرایش شده توسط rzmsv
لینک به دیدگاه

درود

صدای ساندبار در فواصل کوتاه در صورت میکوبه و آزار دهنده میشه

اسپیکر دسکتاپ خوب 5.1 به علت داشتن کانال های بیشتر و صدای ملایم تر

البته مدل اسپیکری که مد نظرتون بود رو هم میگفتید خالی از لطف نبود

بنده خودم سینما خانگی آوردم واسه اتاق و صدارو از 20 در ویندوز نمیتونم بیشتر کنم چون صدا با تمام قدرت تو صورتم کوبونده میشه و سردرد مهلکی به دنبالش ...

یه اسپیکر 5.1 خوب دسکتاپ لذت بیشتری به دنبال داره تا ساندبار به اون قدرت و بزرگی

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز. راهنمایی بسیار مفیدی بود. پس اگر صداش میکوبه دورشو خط میکشم و همون اسپیکر دسکتاپ میخرم. والا اسپیکرای لاجیتک z337  و z333  و z523 مد نظرم هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...