رفتن به مطلب

نهایت گرافیک در GTA V

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آموزش نصب پیشرفته ترین ماد گرافیکی GTA V بانام

Redux

bf9012122a495f12bb791bfb4c2fee59.jpg

نمایی حیرت انگیز از Redux

برخی از دوستان برای آموزش نصب مادها روی  GTA V سئوال کرده بودند.

یکسری نکات:

در بازی GTA V نصب مادها تفاوت زیادی با برای مثال نصب یک Reshade دارد. به دلیل ساختار پیچیده موتورهای Rock star- هرچند مودرها همیشه نسخه های بازی های مهم راک استار رو تبدیل  به شاهکاری های گرافیکی کرده اند که خود راک استار هم احتمالا حیرت زده شده است. البته در اقدامی چند وقت پیش راک استار ماد OpeniV را که کلید نصب  مادهای GTA V است بلاک کرد با یک آپدیت. این ماد اجازه میده مودرها به  سورس های اصلی موتور بازی دسترسی داشته باشند و با اسکریپت هوک  - مادهای گرافیکی و اسکرپتینگ به بازی اضافه کنند. بهانه راک استار این بود که این ها میتونن در بخش اونلاین تقلب ایجاد کنند  و کلا غیر قانونیه و..از این داستانها  ولی بعد با مقاوت شدید بازیبازهای پی سی مواجه شد وقتی ریویو های کاربران استیم GTA V از  بالاترین حد نمره استیم به منفی سقوط کرد این ماد آنلاک شد. زنده باد OPenIV  اون IV در اسم این ماد بخاطر اینکه که این ماد اولین بار بای GTA IV معرفی شد و خلاصه زمان خودش کلی لذت بردیم باهاش.

f4bc8a95ba7a46ef6156e8174a4cb807.jpg

GTA V-شما برای ماد شدن باید نسخه اش 1.0.1180.2باشه پس اگر نسخه اصلی هستید که هیچ بروزرسانی گرفتید. اگر کرکی هستید  نسخه Reloaded خام رو نصب کنید همون نسخه dayone که ریلودد ارائه کرد یا دیتای خام اصلی بازی فرق نداره بعد پچ جدید 11 گیگی ریلودد رو  نصب کنید -بازی شما میشه تقریبا اخرین  ورژن استیم. هرچند این اپدیتها از ماها پیش فقط برای بخش اونلاین بوده اند و دیگه در بخش تک نفره بعید است مشکلی باشه که نیاز به  اپدیت باشه بهرحال مودر سازنده REDUX پیشنهاد میده بازی شما بروز باشه- همون نسخه  ریلودد با پچ یازده گیگی حله- اسم آپدیت ریلودد این است Grand Theft Auto V Update v1 41-RELOADED- من نسخه اصلی رو –سوشال کلاب دارم منتهی به اندازه کافی جی تی اونلاین بازی کردم دیگه خسته شدم و حوصله لاگین شدن و مسخره بازی های راک استار برای حتی بازی افلاین و سینگل پلیر نداشتم پس رفتم سراغ  پایرسی!!  سیستم امنیتی سوشال کلاب خیلی اذیت میکرد. تو یک روز میخواستی سه بار بازی کنی هر سه بار  گیر میداد چک کردن  نسخه بازی و اتونتیکشن صاحب بازی!!! اقا تو سه دقیقه چند بار چک میکنی بازی روی چه سیستمی نصبه و صاحبش کیه!! اصلا  100 گیگ بازی تو سه دقیقه با raidzero m.2 هم کپی نمیشه روی هارد دیگه ! حالا یکی بیاد راک استار رو بگیره- کلا تیم های کرک این قفل های مسخره روخیلی خوشحالم که شکست می دهند. واقعا شرکت های بازیسازی پر رو هستند!

5997d4928c34c81cd44f739b5777f9a9.jpg

-میخواستم راهنما رو در تاپیک  پیشرفته ترین مادهای گرافیکی شماره 2 -ایجاد کنم دیدم  ممکنه خیلی ها مطلب رو پیدا نکند   یا  بدلیل پست هایی که گذاشته میشه  وسط پست های گم بشه و خلاصه جدا معرفی شد ولی هم این تاپیک هم اون تاپیک رو به هم وصل میگذارم.

خوب بریم سراغ آموزش نصب پیشرفته ترین ماد گرافیکی بازی GTA V با  نام REDUX - هر وقت این کلمه رو در پی سی دیددید بدونید خبریه!!

معرفی ماد Redux

A Complete Graphical Overhaul of GTA 5

این ماد میشه گفت قدرتمند ترین ماد گرافیکی عرضه شده برای GTA V است که تقریبا اکثر بخش های بازی رو دستکاری میکنه و  ارتقا بصری میده.این تغییرات شامل :

سیستم اب و هوایی جدید

در این نسخه سعی شده شرابط جدید آب و هوایی با هم به شکلی طبیعی ترکیب بشند و تغییر از این آب و هوا به بعدی، واقع گرایانه باشه.سیستم اب و هوایی بازی از پایه نوشته شده هیچ جزییاتی فراموش نشده، غروب و طلوع خیره کننده ای به بازی اضافه شده  چرخه شبانه روزی هم بهینه شده و بخوبی با الگو های جدید قاطی میشه.DOF جدید، ویرایش مه، کنترل نورپردازی در شهرها، الگوی نوری جدیدبرای منابع نوری، اصلاح رنگ های فراوان در محیطها، HBAO جدید و بهینه، ابرهای سفارشی ،اکسپوژر کنتراست جدید ، بهبود انعکاسات و...ذرات جدید و امبینت لایتنیگ،

RESHADE+ENB

یک نسخه خاص هماهنگ با این نسخه ریداکس از این اینجکتورها ارائه میشه، بهترین های Reshade اینجا به کاررفتن: تون مپینگ ، بلوم ،.. 15تا الگوی ریشید است که می تونید به سلیقه خودتون جلو تر در بخش راهنمایی بهشون می رسیم که چطور ازشون استفاده کنید.اسم پرست ها این هاست :

Redux original, Redux light, The LUT, POV style, ULTRA V1, ULTRA V2, ULTRA V3, Filmic, Deep & Rich, Dark & Realistic, Who’s blue

این ریشید ها روی رفلکشن و اسکای لایتنیگ و  نور ماه و  فلز  خودروها و  شیشه ها و  خلاصه چگالی رنگ و همه تاثیر میزارن و هرکدوم یک سری پارامتر منحصر به فرد دارن و اتمسفرهای زیادی رو برای سلایق مختلف ارائه میدهند.

cd91274fb7d7977cc393c89e10dff537.jpg

ترکیب نور پردازی جدید ریداکس با enb   یک کلام نفس گیر است. پتانسیل نهایی پی سی -فوتو ریلیزم / شما قادرید GTA را با این گرافیک بازی کنید .

Texture

بافت ها که بخش مهمی از هر اورهال گرافیکی هستند و میشه  گفت قدرتمند ترین بخش های مادینگ ها به حساب می آیند چون در صورت تغییرات گسترده نتایج شگفت انگیزی در بازی های مخصوصا قدیمی ایجاد میکنند هر چند ماد گرافیکی برای ویچر 3 و فالوت 4 هم میتونه نتایج خیره کننده ای به همراه داشته باشه حتی با اینکه این بازی ها خودشون مدرن هستند و از بعد بصری زیبا.

New stunning 4K textures that drastically improves the look of GTA 5

تکسچر های 4K خیره کننده  که قادرند  کیفیت بصری بازی را بشدت بهبود ببخشند.شما بخون Master race!!

همه تکسچر های بازی بهشون نیم نگاهی شده، تابلو ها ماشین ها و اتوبوس ها و حتی  کف زمین در شکاف های  آسفالت و ... جادها تقریبا به صورت 100% سفارشی سازی شدند با تکسچر های کاستوم. سیستم خسارت زدن ماشین ها  بهبود یافته.روزنامه ها لیوان  ها آشغالهای سر زمین .... همه چیز بهبود سطح تکسچر داشته.آتش لوله تفنگ  مسیر برخورد گلوله  خاک روی بدنه ماشینها صخره ها و کوههای سفارشی و دشت های اطرف دیوارهای ساختمان ها و خانه های روستایی، درختان... میدونم دارید میگید رضا آموزش رو بزار بخاطر رضای خدا.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باشه میرسیم یکم صبر کنید. ذرات آـتش  ابر و دود و .....

EFFECTS

Beautiful visual effects that make the game feel a little more realistic

a010a0c6da170b63bece3d88f873c362.jpg

افکت های بصری زیبا که بازی رو واقع گرایانه تر می کند

برای تمام افکت ها تعدا ذرات پارتیکل افکت زیاد تر شده، تما محیط ها افکت های ذره ای دارند، گرد و خاک و دود و جرقه و .... گرد و خاک بر اثر انفجار خیلی بهتر شده  برگها از درختا می افتد از ماشین های زباله اشغال و برگ کاغذ و ... رضا آموزش ...! صبر کن.....قطرات آب هم ویرایش شدند چه برای بارون چه سیستم ذره ای سطح رودخانه و دریا. افکت های دود  و مسیر چرخ خودروهاو.... افکت خون کامل ویرایش شده. انیمیشن پاشش خون و .. ویرایش شده  رنگ و سیستم ذره ای خون هم  طبیعی تر شده.

GAME ENHANCEMENTS

GTA 5 Redux is more than just a graphics overhaul

c778260088e9f9e9b7bf176e4d711692.jpg

Redux فقط ویرایش گرافیک نیست

بهبود های بازیRedux فقط ویرایش گرافیک نیست کلی تغییرات انجام شده مثلا هندلینگ همه ماشین ها ویرایش شده بسته به نوعشون و وزن آنها و فنربندی و ... سرعت نهایی همه ویرایش شده  خسرات به خودرو ها ویرایش شده. نیروی ترمز جدید اضافه شده و قابلیت های دریفت ............رضا آموزشووووووووووووبزاروووووووو....باش یکم دیگه، ترکشن تایرها روی سطوح مختلف  و افزایش نور چراغ جلوی خودرو ها چون برخی ENB ریشید ها شب ها رو تاریک تر میکنند.

Police System

سیستم wanted شدن 100% ویرایش شده؛ 5ستاره تانک ارتش، 4 ستاره FBIو 3 ستاره Swat و ...نیرو های نظامی و امنیتی بازی از تاکتیک ها و سلاح های بهتری بهره میبرند. خانم پلیس هم به یگان های  تعقیب اضافه شده.

d56756b950b00fb7dc54502feba62259.jpg

Weapons, Melee, Explosions & Damage

ریکویل سلاح ها و  فید بکشان ویرایش شده ،سرعت شلیک سلاح ها و برد تفنگ ها ویرایش شده زمان ریلود بعضی از سلاح ها تغییر کرده موشک ها مسافت بیشتری رو طی میکنند.دود و مازول فلش و  جرقه ها و افکت ها  ریداکس شدند . موج انفجار و بلست و ... افزایش یافته و نبردهای melee بهتر شده و دشمنان بیشتر کانتر اتک میزنن و ضربات هم قوی تر شدند. شلیک از پشت سر جالا دیگه مستقیم نمیکشه مگر اینکه هدشات باشه- خون مردم و دشمنان هم یکم بیشتر شده بعضی از مواد مثل چوب و  فلزهای نازک تیر حالا ازشون رد میشه.

eabca841f7e84b9f9c7b9f0b941f61d4.jpg

بقیه تغییرات رو هم کلی اشاره میکنم:

سیستم جدید کنترل جمعیتی،عابران پیاده و مردم متنوع تر،پلیسهای گوناگون ری اسپاون میشه در محیطهای مختلف شهری و بیابانی ،بین چرخه های مختلف  زمانی سطح جمعیتی بالا و پایین میشه. خودرو های جدید ظاهر میشند و خودرو های دی ال سی ها به چرخه بازی اضافه شده. حالا میبنید پلیس با 8 ماشین و نیرو های هوایی داره خلاف کار ها رو درسطح شهر تعقیب میکنه.مردم متنوع تر فعالیت میکنند؛ میخورند و می نوشند و ورزش میکنن و سگ ها رو گردش میبرن و...مردم واکنش هاشون بهتر شدبسته به شرایط محیطی.قطار ها خیلی سریعتر میرن.سیستم فنر بندی ماشین ها ویرایش شده دنده ها و سرعت نهایی ویرایش شده ، فیزیک و رگدال ویرایش شده شبیه به GTA4 . تیر خوردن ها طبیعی تر شده زخمی ها میغلتن و اهسته اهسته راه میروند و طبیعی میافتند.تیر خوردن از لحاظ نیروی واره کم تر شده تا رگ دال حاصل از تیرخوردن کنترل بشه.مردم زخمی خودشون رو مخفی میکنند و سعی میکنند خودشون روبه هرچی میتونن بگیرن تا بلند شند.تصادف با ماشینها  جاذبه و الگوی حرکتی و نیروی طبیعی تری دارند.نور زدن ایتم ها در محیط برداشته شده مسافت افتادن از بلندی بیشتر شده –کمی تواناییهای بدنی بازیباز بیشتر شده تا بتونه مسافت های بیشتری رو پیاده بره و بپره و بالا بره و بدود. گیاهان از لحاظ چگالی کاهش یافته اند  متنوع تر پخش شده اند و الگوی رنگ  متفاوتی دارند.

93e15a8b993c2bcd55f318b28989bd5a.jpg3f199c83ff5bbfc06048fe43a6c72ec2.jpg3671235cc091181a645dca81c7f2f7c8.jpg

حالاآموزش شروع می شود:

حواستان باشه خود GTAV  هفتاد گیگ است- یک  کپی  هم حدود 35 گیگ جا میخواد- شما حداقل باید 120 گیگ بیشتر فضای آزادبرای این نصب داشته باشید.

بعد از اینکه بازی نو رو نصب کردید و  آپدیت هم شد بازیتون-(در صورت کرکی بودن) در صورت اصلی بودن هم که باید تمام مادهاتون رو با resahde و ها ...همه پاک کنید یا اگر دیتای بازی رو خیلی تغییر دادید باید از اول  سری به سرور های راک استار بزنید برای دانلود نسخه نو بازی.البته GTA V اونلاین خیلی به مادها گیر میده پس بهتره همه همون بخش تک نفره و کرک شده ریلودد رو استفاده کنند.

1-اخرین نسخه از OpenIV را دانلود و نصب کنید –(اخر تاپیک اضافه شده)

266384c91de9e8f7794f8aa33ff766be.jpg

2 – وقتی دانلود شد نصب کنید  تیک تمام پلاگین ها رو بزنید موقع نصب – (این فایلی که من اپلود میکنم ستاپه باید کانکت باشید تا OpenIV از سرور خودش فایل ها رو کپی کنه برای شما –مثل Reshade 3.0) قبل از نصب کانکت باشید. موقع نصب چیزی رو تغییر ندید در بخش آدرس21 مگ سایز دانلودش است.-بعد برنامه رو باز کنید – لیست چهارتا بازی رو بشما نشون میده –چون این مثل نکسوس ماد مننجر چند تا بازی رو ساپورت میکنه –بعد  GTA V رو انتخاب کنید بعد آدرس پوشه  بازی رو میخواد مثل  تصویر زیر- فقط روی پوشه بازی کلیک کنید –پایین select folder  رو بزنید بعد مثل تصویر زیر EXE بازی رو چک میکنه تاببینه ورژن بازی چیه  اگر سبز پیغام داده حله چند تا continue بزنید و خلاص اجرا میشه .

153b7c0110b762051d9ed0c25fc4d53f.jpg

3-اگر موقع نصب از تون  نپرسید برای پلاگین وقتی برنامه نصب شد تمام بازش کردید –وحشت نکنید شبیه  محیط ویندوز اکسپلور است- از تب tools گزینه ASI manager رو بزنید .

514e9a39631c2c63ec89b7c0fec1e792.jpg

4 – در این بخش مثل تصویر زیر ASI Loader و OpenIV و Opencamera رو  انتخاب و نصب کنید.

موقعی که Open IV رو  از ASI manager  نصب میکنید  دقت کنید  یک پیغام میده برای ساختن یک پوشه به نام Mods داخل فولدر بازی- اینجا بعدا redux نصب میشه.

99971045cfbcbc16cff6cdf6ed4c9d50.jpg

5-حالا ScripthookV را نصب کنید: آخر تاپیک موجوده:

6-فایل رر رو باز کنید و محتوی پوشه Bin رو این دو فایل- ScriptHookV.dllو dinput8.dll-  مثل تصویر زیر کپی کنید در پوشه بازی کنار فایل EXE-سطح پوشه.

میتونید ترینیر رو هم برا ی رمز تقلب کپی کنید،f4 فعالش میکنه داخل بازی و با 2, 4,6,8 روی نامپد  داخلش حرکت کنید و با 5 روی نامپد تایید.با بک اسپس هم به عقب برگردید.

b787afd27e02d3f48d81ced9df55e0e7.jpg

حالا اینجا قبل از اینکه بخواهید redux نصب کنید باید GTA شما دست نخورده و نو باشه وگرنه از این بعد  تاثیری نخواهد داشت.

هر پوشه reshade و DLL و sweetfx و اینها پاک بشند.

7- اینجا داخل پوشه بازی ، فولدر های Update  و X64  و فایل های Common.rpf و x64a.rpf و x64w.rpf رو کپی کنید داخل پوشه Mods که asi loader ساخت برای شما- حواستون باشه چیزی رو اشتباها کات نکنید تصویر زیر رو نگاه کنید . حواستان باشه خود GTAV  هفتاد گیگه- این کپی  هم حدود 35 گیگ جا میخواد- شما حداقل باید 120 گیگ بیشتر فضای آزادبرای این نصب داشته باشید.

1159d6f3412f5329e89cc9e2c4b0829f.jpg

8- بعد از اینکه کپی تمام شد :

f4f4aebcf771970e573de5ce2e114bef.jpg

فایل Redux  GTA V رو باید دانلود کنید این اصل کار است 3.3 گیگ حجم داره -من نمیتونم مستقیمش کنم برای شما ولی لینک خوب میزارم از پیچ زیر  در بخش دانلود پایین نوشتار از این لینک دانلود کنید سرعتش خوبه سرعت شما خوب باشه سریع میگیره- من حدود بیست دقیقه زمان برد: لینک صفحه مورد نظر پایین حواستون باشه Adblock در باروزرتون  خاموش کنید گیر میده- اقا ضمنا باید برای گوگل درایو ف.ل.ت.ر شکن داشته باشید. من از بقیه لینک ها گرفتم فایل رر مشکل داشت.

https://gamestand.net/dl/gta5_redux/

لینک گوگل درایو رو بگیرید نوشته زیر

GTA5_REDUX_v1.2.1.zip (Google Drive)

9-حالا فایل GTA5_REDUX_v1.2.1  رو جایی اکسترکت کنید.

10-OpenIV را باز کنید و  و از قسمت Tools روی Package Installer  کلیک کنید واز  آدرس پوشه ای که الان GTA5_REDUX_v1.2.1.zip رو که اکسترکت کردید فایل REDUX_INSTALLER_V1.2.1.oiv رو انتخاب کنید. بعد دکمهinstall  رو بزنید   . بعد نصب Redux سئوال میپرسه کجا نصب بشه:  شما folder Mods رو انتخاب کنید. نصب این ریداکس خیلی حساسه بگذارید  بدون دستکاری تمام بشه.

80748558797d9a2d4a20643436504522.jpg

تصویر زیر یعنی تمام شد نصب

5c53f1ea30194d3b640406cf544747f7.jpg

11- حالا  یک هات فیکس کوچک را هم باید نصب کنید من الان دیدم 1.2.1 hotfix فایلی کم حجم است حدود 50 کیلوبایت –پایین اپلود میکنم برای شما دوستان عزیز.

12- وقتی دانلود شد مراحل نصب یکسان است :باز از قسمت Tools روی Package Installer  کلیک کنید واز  آدرس پوشه ای که الان  هات فیکس رو اکسترکت کردید بجورید و فایل REDUX_HOTFIX_v1.2.1.oiv رو انتخاب کنید مجددا install  و بعد  آدرس پوشه  رو میگیره Mods رو بدید و  یک ثانیه نصب میشه تمام.

تا اینجا تبریک خسته نباشید – تاچند لحظه دیگه از اینکه مسترریس هستید به خود افتخار می کنید.

خوب تا اینجا ماد redux تصب شده ولی اگر داخل پوشه 1.21 رو نگاه کنید، خود ماد اصلی 3 گیگی؛ پوشه ای است به نام RESHADE OPTIONS  واردش شوید و از لیست  ریشید ها یکی رو انتخاب کنید. میتوندی همه رو تست کنید ولی مواظب باشید برخی برای سیتسم های های اند هستند.  از کجا بفهمیم ؟

1aabcbe263b9e25652081ebe1e17656e.jpg

اولا دفعه اول که بازی روبا این کاستوم reshade ها اجرا میکنید ممکنه با یکم تعلیل اجرا بشه نترسید ذات ENB با Reshade همینه- بعد بازی که اجرا شد ممکنه بیاد در حالت window mod بعد در تنظیمات گرافیک فیکسش کنید. ضمنا این اخرین آپدیت reloaded یعنی 1.41  به شما اجازه اپ اسکلینگ هم میده البته فکر کنم در اپدیت قبلی هم بود. شما رزولوشن رو 1080 بزارید بعد از بخش تنظمیات پیشرفته گرافیکی گزینه آخر فریم بازی رو آپ اسکیل کنید . یعنی اینترنال رزولوشن بازی افزایش می یابد.رزلوشن  داخلی بازی – هر چی بالاتر بره تکسچر های Redux خودشون رو بهتر نشون میدهند. حواستون به رم گرافیکتون باشه. االبته اگر فضایی مونده باشه!!

خلاصه اون reshade هایی که موقع لود بازی نوشتار زرد رنگ طولانی در خودش نشون میده بالای تصویر اینها افکت هایی سنگین داخلشون قرار داره که میتونه با افکت های پست پراسسینگ خود بازی تداخل کنه و  بازی رو فریمش رو کند کنه- بحث ریشید و enb  سلیقه ای است و هرکسی ممکنه از یکی خوشش بیاد. اگر میخواهید همه رو تست کنید . یکی  رو انتخاب کنید کپی کنید به داخل پوشه بازی بعد بازی رو اجرا کنید ببینید بازی روشب وروز رو چک کنید. بعد  خارج بشید همون رو که کپی کردید  باز انتخاب کنید از محل اصلی و مجددا کپی کنید در پوشه بازی تا خودش رو اورایت کنه و همه فایلهای ریشید سلکت بشن – بعد پاکشون کنید و نسخه جدید بریزید . اینجور اشتباهی فایل های اصلی بازی رو پاک نمیکنید دقت کنید در این بخش فایل اصلی ردفت باید از اول داستان شروع کنید یعنی نصب بازی!!

0040eaa89c447636af1926acfab2b444.jpg

dd50e2480477a4c2b6e643762d2fe927.jpg

تمام شد  شما بازی GTA V خود رابه نسخه کاملا سفارشی Redux  تبدیل نموده اید. من ازسازندگان ماد با یک ایمیل تشکر کردم، خیلی زحمت کشیدند، مودر اصلی واقعا جای تشکر داره  از ایشون .من هم سعی کردم با ایجاد راهنمای نصب این ماد خدمتی انجام داده باشم به  انجمن PC امیدوارم همه لذت ببرند.

شات های من-

تصویر زیر  مقایسه بازی در حالت بدون ماد و تصویر زیرش با ماد همان صحنه-

97676ee00ea20db6eb35029f8465cddc.jpg422e31c4bfdaffd428596c477f357603.jpg

تصاویر زیر با نهایت تنظمیات بازی و 2xmssa و TXAA گرفته شده اند - فریم اسکلینگ روی 2/10000 است یکی زیر 4K-

96447e6e694bc497ff96348bfc85c68e.jpg

7e5411783a271cbe3bbec86720b530e0.jpg

حالا  از اینجا به بعد کیلر شات!

e96bc76ab345335b195a9e5d4aab2625.jpg

این تصاویر رو با reshade الترا ریل 3 گرفتم -نورپردازی حجم دارو  ابرها و تکسچر ها -نفس گیر

f4456b660ebfab2b3df465b0339faf5f.jpg

بافت  کف جاده!!!

دوستان دقت کنید که این شات ها کیفیتشون رو پایین اوردم بخاطر آپلودر و اصلا گرافیک حقیقی رو نشان نمیدهند!

62870f80b2645f6df141a50dd9f6154a.jpg

فورزا هورایزن 3؟  NF paybakc ؟؟ پراجکت .....اه نه GTA V redux

2d63865c7e742c41d6787d83f0bbc594.jpg

به کف زمین و در ختان دقت کنید !

72a79fb2a7df12cb6aed068fbdbd12df.jpg

عکس زیر همان چیزی است که در مقاله اشاره کردم. تکسچر در سطح ریزترین اجسام هم ویرایش شده- جزییات بطری نوشابه و روزنامه و ...

2b7ca6edb2da11ca0cd67b91b45d5e68.jpg

16c8c2ea5682f5e1dfd585b9bccfb5fa.jpg

موفق باشید

رضا قاسمی

این مطللب رو فقط با این منبع میتونید در فروم ها و  سایت های دیگه استفاده کنید.تشکر

OVI همون OpenIV  است-

فایل رر دوم script Hook

فایل سوم هم هات فیکس نهایی redux که بعد از نسخه اصلی نصب میکنید

این سه فایل کم  حجم بودن خودم اپاود کردم -فایل اصلی ریداکس رو باید از داخل مقاله خودتون بگیرید با 3.3. گیگ حجم.

کلا همین چهار فایل لازمه هیچ چیز دیگه احتیاج نیست+ بجز بازی  با دیتای اصلی یا نسخه ریلودد با patch 1.41 نهایی 11 گیگی ریلودد که همنی چند وقت پیش  ارائه شد.

ovisetup.exe

ScriptHookV_1.0.1180.2.zip

GTA5_REDUX_v1.2.1_hotfix.zip

تکان دهنده:

GTA5_2017_10_14_01_55_20_244.thumb.jpg.1bf59691095b35a0311c7545fda9fec7.jpgGTA5_2017_10_14_01_59_53_741.thumb.jpg.721e109ec95d103e6ff4139603b773d0.jpgGTA5_2017_10_14_02_14_00_872.thumb.jpg.d2fac9de3aebb704df045c4348b45f48.jpgGTA5_2017_10_14_02_12_44_503.thumb.jpg.214115204edbb25c13683214d88ad2e0.jpgGTA5_2017_10_14_02_07_11_560.thumb.jpg.395eeb9514f29af88ce0032008b0fcbd.jpgGTA5_2017_10_14_02_05_59_549.thumb.jpg.44ce6c1aa256a54c5b2d9162e72e4600.jpgGTA5_2017_10_14_02_17_52_785.thumb.jpg.af0906271d134358faeccb336b03a969.jpgGTA5_2017_10_14_02_56_45_406.thumb.jpg.524d48d2afbe4f2b027005ab2d0b0e46.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان گرامی ساعت 6.30 دقیقه بامداد است نگار  این تاپیک تمام شد . وقتم کمه باید در بین فرصت ها مطالب بگذارم. ظهر به  بعد در خدمتم با همین تاپیک  -مشکلی بود سعی میکنم راهنمایی کنم-البته خیلی سعی کردم راهنما رو ساده و  و خلاصه بنویسم که پیچیده نشه.

اگر کسی لگ یا استاتر داشت موقع بازی به به کنترل پانل انویدیا:( برای AMD نجستم اگر دوستان AMD راهنمایی مشابه دارند بگذارند.)

راست کلیک کنید دسکتاپ برید داخل کنترل پانل بعد بخشManage 3D Settings بعد Program Settings tab بعد از لیست برنامه ها GTAv.exe را کلیک کنید. اضافه میشه بعد 

• Set Graphics settings in Nvidia Control Panel
  • Right click on your desktop background.
  • Select Nvidia Control Panel
  • Go to Manage 3D Settings > Program Settings tab.
  • In the select program field, select GTA5.exe.
  • بعد تغییرات زیر رو انجام بدید:
  • Maximium pre-rendered frames=1
  • Power management mode=Prefer Maximum Performance
  • Threaded optimization=On
  • Vertical sync=Adaptive
  • apply  رو بزنید و Save.
ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معرکست آقا رضا ، واقعا ممنونیم از شما :x

من یکبار اقدام به نصبش کردم ولی به مشکل خورد و بیخیالش شدم  ، حالا که شما گذاشتینش دوباره امتحان میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از معرفی ماد

منتها یک سوال برام پیش اومده آیا نصب این ماد در پرفورمنس بازی تغییری ایجاد میکنه؟

لینک به دیدگاه

تشکر از شما بابت مطلب ارزشمندتون....  

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/20, 13:11:35، MSF_SE7EN گفته است :

سلام

ممنون از معرفی ماد

منتها یک سوال برام پیش اومده آیا نصب این ماد در پرفورمنس بازی تغییری ایجاد میکنه؟

عموما همه ماد ها تعدادی از فریم ها رو قربانی کیفیت بالاتر می کنند .

بسته به بهینه بودن ماد و میزان تغییراتی که میده ، تعداد فریم هایی که قربانی میشن متفاوته اما برای کسانی که سیستم به روز دارن ( یا بازی های قدیمی ) و بالای 60 فریم می گیرن ( بعضی بازی ها 30 فریم هم بسشونه ) کاملا کاربرد داره .

خیلی وقت پیش من بازی RESIDENT EVIL 5 رو در مانیتور 1080p روی 2K بازی می کردم . حالا این مثال ربطی به ماد و ... نداره اما چون در این بازی من به راحتی بالای 100 فریم می گرفتم با این کار باز هم بازی به راحتی بالای 60 فریم اجرا می شد ولی کیفیتش کمی افزایش پیدا کرده بود . یکی از برتری های PC گیمینگ همینه !!! حتی بازی قدیمی رو هم میشه گرافیکش رو افزایش داد !

لینک به دیدگاه

عاشق بازی تو هوای بارونی شدم.چه کیفیتی گرفته:x

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

بازم از این اموزشها بیشتر بزار خیلی عالی هستن 

فقط یکم این مادها بازی رو تاریک نکرده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام

ممنون از معرفی ماد

صد در صد  کاهش فریم است مخصوصا وقتی ازreshade/enbها در ترکیب  با این ماد.ولی زیبایی گرافیکی که بدست میاره صد برابر ارزشمند تر از چند تا فریمه. این بازی نسخه کنسولی 30 فریم اجرا میشه حالا چند فریم هم قربانی بشه هنوز به محدوده پایین ترین میزان فریم نرسیدیم ضمنا اکثر سیستم ها این روز ها میتونن راحت در1080 اجرا کننgta v رو . حالا هر چی  سیستم های اند تر گرافیک هم باللطبع خیره کننده مثل اسکرین شات ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز 

بازم از این اموزشها بیشتر بزار خیلی عالی هستن 

فقط یکم این مادها بازی رو تاریک نکرده!

درود در مقاله گفتم نه عزیزم اون بخاطر افکت اونreshade/enbاست که استفاده کردم .من نسخه واقع گرایانه رو به  کاربردم رنگ های  بازی رو  حالت فیلم  بهش میده رنگ های کارتونی نداره . ریشید هایی دیگری همراه ماد هستند حالا تا عصر همه رو تست میکنم اسکرین شات میگذارن که هر کدوم رو خواستند استفاده کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

معرکست آقا رضا ، واقعا ممنونیم از شما :x

من یکبار اقدام به نصبش کردم ولی به مشکل خورد و بیخیالش شدم  ، حالا که شما گذاشتینش دوباره امتحان میکنم.

این راه خیلی اسونه با کمی دقت نصب میشه فکر کنم کلا بجز دانلود و کپی روی هم رفته پنج دقیقه هم زمان نبرده خود  نصب ماد .طبق راهنما برید بعد قشنگ نصب میشه .گیر کردید همین جا پیغام بزار حلش میکنم براتون.

لینک به دیدگاه

مشکل من در نصب ریداکس هنگام نصب پکیج با openiv هست

به فایل update.rpf گیر میده

بازی هم کرک اپدیت 1.36 ریلودد هست

اینو میدونم که بازی که هیچ اضافاتی نداره قابل ماد شدن هست ولی فایل خام بازی رو هم نمیپذیره openiv

نسخه openiv هم 2.1.2 هست بیلد اخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

مشکل من در نصب ریداکس هنگام نصب پکیج با openiv هست

به فایل update.rpf گیر میده

بازی هم کرک اپدیت 1.36 ریلودد هست

اینو میدونم که بازی که هیچ اضافاتی نداره قابل ماد شدن هست ولی فایل خام بازی رو هم نمیپذیره openiv

نسخه openiv هم 2.1.2 هست بیلد اخر

عزیزم دقت کنید به نوشتار  اپدیت 1.41 ریلودد اخیرا عرضه شده باید یا از تورنت بگرید یا سرچ کنید ببنید کی داره داخلی- یازده گیگه- با اونسخه بازی  شما میشه نسخه نهایی اسیتم بعد openiv رد میکنه- اون نسخه 1.36 اونلاین خیلی قدیمیه-باید پایین گوشه بازی بزنه 1.41 اونلاین

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلود اپ 1.41 ریلودد:

http://www.avadl.co/دانلود-آخرین-کرک-و-آپدیت-بازی-grand-theft-auto-v/

http://www.game2download.ir/post/14596

http://par30game.ir/1104/download-grand-theft-auto-v-games-forr-pc/

دانلود کنید سریع ممکنه فایل های مرتبط با GTA V پاک بشند.

لینک به دیدگاه

ممنون آقا رضا

من قبلا این مود رو نصب کردم ولی ارور رم میداد

رمم 8 گیگ هستش و گرافیکم asus rx 470 4gb به نظرت مشکل از چیه؟ورژن بازیمم 1.41  هستش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام

ممنون از معرفی ماد

100 درصد تاثیر داره ،مخصوصا سی پی یو ،باعث لگ و افت فریم میشه ،نمونش همین اسکریپت ها یا ترینر بازی کلی افت فریم میده بعد چند مدت بازی،من بدون اینها هم امتحان کردم نسخه بدون ترینر و اسکریپت بسیار روونتر اجرا میشه ،در صورتی ک تفاتی از لحاظ کیفیت نداره ، فقط فریم قربانی میشه ، هرز چندگاهی دکمه اینسرت کیبرد را بزنیم اسکریپتا ریست میشن ،و تفاوت سرعتش مشهوده ،ربطیم به حداقل سیستم ک در اختیارما هست نداره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

100 درصد تاثیر داره ،مخصوصا سی پی یو ،باعث لگ و افت فریم میشه ،نمونش همین اسکریپت ها یا ترینر بازی کلی افت فریم میده بعد چند مدت بازی،من بدون اینها هم امتحان کردم نسخه بدون ترینر و اسکریپت بسیار روونتر اجرا میشه ،در صورتی ک تفاتی از لحاظ کیفیت نداره ، فقط فریم قربانی میشه ، هرز چندگاهی دکمه اینسرت کیبرد را بزنیم اسکریپتا ریست میشن ،و تفاوت سرعتش مشهوده ،ربطیم به حداقل سیستم ک در اختیارما هست نداره 

نه غیر قابل بازی نمیکنه بازی رو- اطلاعات اشتباه ندید -عزیزم این ماد بیشترش ارتقا گرافیک است -مقایسه نکنید با ترینیر-بله ترینر ها مشکل بودجود میارن ساختار بازی رو به هم میزنن این  90 درصدجنبه بصری داره  و  -راحت میشه اجرا کرد . من مشکل خاصی ندیدم-  بسته به سخت افزار ها یکم بالا و پایین داره ولی ماد حرفه ای کار شده  .بدون دreshadeروی هر سیستمی که 60 فریم میداد الان هم همون 60 فریمه-تکسچر تا زمانی  که حافظه گرافیکی رو پر نکنه هیچ سنگینی بوجود نمیاره- پست پراسیسینگ ها هستند که سنگین میکنند.  redux براحتی قابل بازیه- کیفیت بصری بازی زمین تا آسمان عوض میشه دوست من اسکرین شات ها در هستند من گذاشتم در گوگل هم میتونید سرچ کنید . تفاوت انقدر زیاده که چنتد فریم قربانی شدن هست . بعدش اینها نمک مادینگ پی سی هستند اصلا پی سی گیمینگ یعنی تویئک و ویرایش و سوک زدن و دستکاری و بهینه سازی و .... وگرنه بازی کنسول که دیسک میزاری  خلاص .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس های زیر با کانفیگ deep and rich گرفته شدند:

دقت کنید که بعد از نصب ماد با یک کپی پیست ساده میتونید 15 تا reshade/enb رو  امتحان کنید و هر کدوم رو دوست داشتید استفاده کنید من نمونه میزارم با توضیحاتی ساده که دوستان راحت تر انتخاب کنند.

GTA5_2017_10_12_17_27_10_483.thumb.jpg.6bc6c7b4c19a095276b76d1f7d995c13.jpg

شات زیر واقعا کیلر شاته: بازی در حد  read dead 2  و far cry 5 خودنمایی میکنه-

GTA5_2017_10_12_17_28_26_579.thumb.jpg.590cf6c60137b2995e3e13afd6d09bff.jpg

زیر با نسخه Redux original گرفته شدند:این نسخه کانسپت اصلی  سازنده ماد بوده و در نسخه یک هم حضور داشت.

GTA5_2017_10_12_17_48_54_247.thumb.jpg.1f4b1c186033f661dd3e3dbbb0093759.jpg

GTA5_2017_10_12_17_52_02_229.thumb.jpg.51382f9ad901b26451d4d24e7d03ffa7.jpg

GTA5_2017_10_12_18_05_29_196.thumb.jpg.21d9f3b46beb180dc6e5928bf48ef0a7.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

صد در صد  کاهش فریم است مخصوصا وقتی ازreshade/enbها در ترکیب  با این ماد.ولی زیبایی گرافیکی که بدست میاره صد برابر ارزشمند تر از چند تا فریمه. این بازی نسخه کنسولی 30 فریم اجرا میشه حالا چند فریم هم قربانی بشه هنوز به محدوده پایین ترین میزان فریم نرسیدیم ضمنا اکثر سیستم ها این روز ها میتونن راحت در1080 اجرا کننgta v رو . حالا هر چی  سیستم های اند تر گرافیک هم باللطبع خیره کننده مثل اسکرین شات ها

حرفتون صحیح ولی بنده با 7500 ای 5 و1060 انویدیا اجرا میکنم فقط اسکریپت دارم بعد کمی بازی افت فریم محسوسی میده ومن لذت فریم فابریک رو بیشتر ترجیح میدم .بازی بسیار بهتر میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

حرفتون صحیح ولی بنده با 7500 ای 5 و1060 انویدیا اجرا میکنم فقط اسکریپت دارم بعد کمی بازی افت فریم محسوسی میده ومن لذت فریم فابریک رو بیشتر ترجیح میدم .بازی بسیار بهتر میشه .

دوست من شما دارید با CPU تون E7500 است یا i5 7500??

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین نسخه Reshade enb بازی هم به نظر من POV است یکم سنگینه ولی زیباست کلی افکت اضافه میکنه:

GTA5_2017_10_12_18_27_51_455.thumb.jpg.e9379ba12fe4f429bca6de66aa0f8c48.jpg

تکسچر ها اینجا کوهها  و صخره ها...

GTA5_2017_10_12_18_33_58_538.thumb.jpg.7b9981ecb361a4c4429e7c8d16593f32.jpg

تصویر زیر مشخصه بافت اسفالت هایی که مودر میگفت از تکسچر های UHD  استفاده کرده کاملا مشخصه

GTA5_2017_10_12_18_42_07_822.thumb.jpg.fc0c2cb531345a98be938972e5a4b7f1.jpg

GTA5_2017_10_12_18_44_05_690.thumb.jpg.1882a4c12cb0fc613df55ae1e98a8163.jpg

GTA5_2017_10_12_18_28_41_104.thumb.jpg.b6b5e097a17ef35e9c2f492e856553c9.jpg

شات های photo realism به سختی میشه تشخیص داد که کجا موتورگرافیکی کجا واقعی:

GTA5_2017_10_12_18_54_10_458.thumb.jpg.be1ab9855100355379cc8b4a620d0f27.jpgGTA5_2017_10_12_18_54_19_791.thumb.jpg.8ceb413e6d4c7c56ca5ac344babf1061.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون کسی نصب کرد؟ لینک دانلود کار میده ؟

لینک به دیدگاه

من نصب کردم  با توضیحات کامل دوستمون بدون مشکل و دردسر،عالی بود. کیفتش عالی شد.

تشکر از استارتر عزیز

GTA5_2017_10_12_21_53_38_288.jpg

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...