رفتن به مطلب

نهایت گرافیک در GTA V

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

من هم تو این مرحله همین ارور رو دیده بودم و نتونستم حلش کنم. البته توضیحات آقا رضا کامل تر بودن و انشالا یه بار هم که وقت کردم ب این توضیحات شروع به نصب می کنم. 

چند تا پست قبل راهنما گذاشتم برای ترابلشوتینگ . بخونید مشکلتون حل میشه اون نکات رورعایت کنید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنده اهل gta نیستم ولی حیفه به خاطر این اموزشها از آقا رضا تشکر نکنم

مرسی که هستین آقا رضا

لینک به دیدگاه

من تعجب میکنم چرا بعضیا سر چیزای ابتدایی موندن با اینکه با یه سرچ گوگل مشکل حل میشه! این قضیه redux رو هم بگم که تو اپدیت جدیدش و اپدیت 1.41 بازی واقعا ساده شده خیلی ساده تر از اونی که فکرشو بکنین. من از نسخه 1.36 بازی و نسخه اولیه ماد نصبش کردم خیلی مشکلات ایجاد میکرد مثل اجرا نشدن مرحله ها یا نصب نشدن کلی. اینا یکم بحث رو پیچیده میکنه ولی سر بزنین به منبعاشون مثل gta-mods.com راحت میشه برطرف کرد. که این مشکلات تو ورژن جدید برطرف شده.

مثلا نصب لودینگ اصلی gtaV رو نسخه redux و نصب اهنگ لودینگ اصلی یکم پیچیده میشه. که بهتره انجام بدین موزیک و عکس های لودینگ اصلی بهتر از نسخه ردوکس عه.

و در اخر در ادامه حرف ه اقا رضا بگم کسایی که میخوان کمترین افت فریم رو داشته باشن reshade هارو نصب نکنن. کسایی که میخوان یه لول بالاتر عمل کنن به نظرم سبک ترین reshade ورژن redux original عه.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

نحوه نصب لودینگ اصلی و موزیک اصلی هم اگر استارتر عزیز اجازه بدن  اینجا اپلود میکنم.

لینک به دیدگاه

دوستان یه چیز خیلی خیلی مهم هم بگم که کسایی که میخوان تمام ماشین های gta online رو بازی کنن این راهو برن:

1: با راهنمایی های اقا رضا  با نصب scripthook همراهش ترینر native هس که با f4 فعال میشه. تا اینجا که مشکلی نیس.

2: از طریق اون ترینر میشه کل ماشینای بازی رو اسپاون کرد ولی یه مشکل برای سری های gta online وجود داره  اینه که موقع spawn غیب میشن. برای رفع این مشکلم ماد menyoo رو نصب کنین از همون سایت gtav-mods.com. نیازی به اجرا کردن این ماد تو بازی نیس فقط با ترینر native کار کنین. این ماد menyoo فقط از غیب شدن جلوگیری میکنه.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

کل راه های بالا هم با اخرین ورژن ردوکس و اخرین ورژن 1.41 بازی تست شده و مشکلی از لحاظ کرش ندارن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

من تعجب میکنم چرا بعضیا سر چیزای ابتدایی موندن با اینکه با یه سرچ گوگل مشکل حل میشه! این قضیه redux رو هم بگم که تو اپدیت جدیدش و اپدیت 1.41 بازی واقعا ساده شده خیلی ساده تر از اونی که فکرشو بکنین. من از نسخه 1.36 بازی و نسخه اولیه ماد نصبش کردم خیلی مشکلات ایجاد میکرد مثل اجرا نشدن مرحله ها یا نصب نشدن کلی. اینا یکم بحث رو پیچیده میکنه ولی سر بزنین به منبعاشون مثل gta-mods.com راحت میشه برطرف کرد. که این مشکلات تو ورژن جدید برطرف شده.

مثلا نصب لودینگ اصلی gtaV رو نسخه redux و نصب اهنگ لودینگ اصلی یکم پیچیده میشه. که بهتره انجام بدین موزیک و عکس های لودینگ اصلی بهتر از نسخه ردوکس عه.

و در اخر در ادامه حرف ه اقا رضا بگم کسایی که میخوان کمترین افت فریم رو داشته باشن reshade هارو نصب نکنن. کسایی که میخوان یه لول بالاتر عمل کنن به نظرم سبک ترین reshade ورژن redux original عه.

ممنون از توضیحات

ولی من مشکلی  نددیم در لود. بازی  ساده نشده والا سخت تر شده هندلینگ  طبیعی شده برای مثال پیچیدن ماشین ها دردسر شده .   من مشکلی  ندیدم از نسخه یک   من نصب کردم همون روز لانچ ریداکس وضمنا به نظرم عکس و موسیقی  که ریداکس گذاشته  باید هم بزاره این همه کار کرده بنده خدا بازی  زیبار و ده برابر زیبا تر کرده با سخت افزار قوی GTA V با ریداکس در رزلوشون های بالا  اسکرین شات گذاشتم  اصلا یک بازی یک نسل دیگه است. خیره کننده است . در کل بجز مشکلات نصب که اونم  اشکالات  کاربران رد رعایت نکردن نکاته  نصبه، مشکل خاصی نیست من تا الان 100 ساعت در GTAV بودم با ریداکس های مختلف حتی یکبار هم کرش نگرقتم حتی سیو من هم بینشون اشتراک داشته مشکلی نبوده

هر چیی دوست دارید بزارید  راهنمایی و .. هیچ مشکلی نیست وقت چیزی نباشه که نصب بچه ها رو خراب نکنه یا مشکلات  بوجود نداره  چون این نسخه جدیدترین و اخرین ریداکسه با هات فیکس 1.2.1

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

ولی من مشکلی  نددیم در لود. بازی  ساده نشده والا سخت تر شده هندلینگ  طبیعی شده برای مثال پیچیدن ماشین ها دردسر شده

من منظورم از سخت شدن سخت شدن توی نصب بود. ولی اره توی گیم پلی سرعت ماشینا رفته بالا و فرمون پذیریسون اومده پایین. من تنها از کار ردوکس از همین بدم میاد. با اینکار یجورایی روی بازی برمیگرده. ولی میشه درستش کرد من زیاد پی گیرش نبودم بعد از 1.41 زیاد تو بازی نرفتم فقط ماد هارو ریختم.

بحث لودینگم من  3 ساله با اون عکسا و اهنگش خاطره دارم کل کارایی که تو بازی کردم با اونا زنده میشه واسم. وگرنه ردوکس انقدر کارش عالیه که فک کنم راک استار بهتره یه ریلیز ردوکس از بازی بزاره :)))

لینک به دیدگاه

دوستان یه اطلاعیم بدم بعد از نصب راهکار اجرای ماشین های gta online که بالا توضیح دادم، اینو هم چک کنین: :)

تو صفحه 47 از لیست ماشین ها ماشین dune5 و dune 4:

IMG_20171017_205246.jpg

دیگه خودتون میدونید چه کار هایی میشه کرد باهاش :))))))

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

دوستان یه چیز خیلی خیلی مهم هم بگم که کسایی که میخوان تمام ماشین های gta online رو بازی کنن این راهو برن:

1: با راهنمایی های اقا رضا  با نصب scripthook همراهش ترینر native هس که با f4 فعال میشه. تا اینجا که مشکلی نیس.

2: از طریق اون ترینر میشه کل ماشینای بازی رو اسپاون کرد ولی یه مشکل برای سری های gta online وجود داره  اینه که موقع spawn غیب میشن. برای رفع این مشکلم ماد menyoo رو نصب کنین از همون سایت gtav-mods.com. نیازی به اجرا کردن این ماد تو بازی نیس فقط با ترینر native کار کنین. این ماد menyoo فقط از غیب شدن جلوگیری میکنه.

میشه درباره نصب این ماد توضیح بدین؟menyoo 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

میشه درباره نصب این ماد توضیح بدین؟menyoo 

وقتی اینو دانلود کردین دو تا فایل هس:

Menyo.asi

Menyostuff folder

اینارو در کنار فایل exe بازی کپی میکنین. این ترینر خیلی کار ها انجام میده که ما فقط غیب نشدن ماشین هارو لازم داریم. کار هایی که انجام میده:

این ماد خیلی تخصصیه کارش. اسپاون کردن ابجکت . یه سری ابجکت و مپ های از پیش طراحی شده داره. ساخت ابجکت و مپ و ماشین دلخواه.

تغییر اب و هوا. هندلینگ ماشین با کوچکترین جزییات. اضافه کردن جزییات به هر اسلحه و تغییر دادن. اینکارا رو فایل های بازی تاثیر نمیزاره مثل ترینره.

خیلی کار های دیگه میکنه که 1 پست جدا باید بزارن واسش.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

من منظورم از سخت شدن سخت شدن توی نصب بود. ولی اره توی گیم پلی سرعت ماشینا رفته بالا و فرمون پذیریسون اومده پایین. من تنها از کار ردوکس از همین بدم میاد. با اینکار یجورایی روی بازی برمیگرده. ولی میشه درستش کرد من زیاد پی گیرش نبودم بعد از 1.41 زیاد تو بازی نرفتم فقط ماد هارو ریختم.

بحث لودینگم من  3 ساله با اون عکسا و اهنگش خاطره دارم کل کارایی که تو بازی کردم با اونا زنده میشه واسم. وگرنه ردوکس انقدر کارش عالیه که فک کنم راک استار بهتره یه ریلیز ردوکس از بازی بزاره :)))

آهان من فکر کردم بازی رو میگید سخت شده- چون ریداکس بیشتر تمرکزش روی  ارتقا بصری بازی است البته یک سری بالانس ها داره ولی  در کل ماد گرافیکی است. والا ان عکس های جی تی ار و دو سال دیدیم!! اره ادم عادت میکنه ولی خوب ریداکس خییل جذابه و ارزش شاهکاری مثل GTA V رو خیلی بیشتر میکنه ذات  توانایی پی سی  همینه بهتر کردن باز ی بزرگ وگرنه روی کنسول که  ده سال دیگه همونن. دست هم بهشون نمیخوره.

این سخته !! ؟  اینکه همش یکباره نصب میکنید میره-  اگر این تاپیک مادهای گرافیکی 2 برید  اونجا درباره فالوت4 و حجم مادینگ پیچیده صحبت میکنیم. فالوت یا اسکایرم خیلی پیچیده تره - دائم مادها عوض میشن محدودیت لود است باید مرج بشن  - در مادمننجر  باید الویت بندی بشن مادها مستر و اسلیو  دارن صد برابر سخت تر  است اون رو چی میگید. این بنده خدا ریداکس که همین مراحل من رو برید من ساده نوشتم   زود نصب میشه فقط خود نصب بازی و دانلود اینها شاید زمان ببره خود ماد تک مرحله ای است.  مادینگ سخته همیشه مشکلات است . شما نصب کنید نسخه جدید رو پشیمون نمی شید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دیگه چه وضعیه :8_laughing: همه ماشین هایی که اضافه میکنیم همینجوریه؟

GTA5 2017-10-18 11-53-45-97.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا میشه یه راهنمایی درباره اضافه کردن ماشین زیر به من بدین

https://www.gta5-mods.com/vehicles/2015-nissan-gtr-nismo-yca-y97y

ممنونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای نصب ماشین

2017 Nissan GTR

اول ماد رو بگیرید  بعد این ماد زیر رو بگیرید و اکسترت کنید

https://www.gta5-mods.com/scripts/vstancer

این ماد اجازه ویرایش   هندلینگ و این چیز ها رئو میده

خود ماشنین هم:

https://www.gta5-mods.com/vehicles/2015-nissan-gtr-nismo-yca-y97y

VStancer.asi و پوشه VStancer رو کپی کنید در پوشه GTAV سطح پوشه اصلی

بعد پوشه  ماد ماشین GTR رو  اکسترت کنید  بعد پوشه GTR رو کپی کنید در X:\Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks

بعد از OPeniv استفاده کنید و فایلdlclist.xml  رو در آدرس X:\Grand Theft Auto V\update\update.rpf\common\data\dlclist.xml  اکسترکت کنید/

برای این کار از منوی فایل openiv گزینه open achive  رو بزنید بعد برید به آدرس بالا در همین حین که وارد اردس بالا میشید برنامه یک پیغام های مبنی برحالت edit mod میده حواستون باشه فقط  اوکی کنید -اون گوشه بالا ادیت مود رو فعال نکنید چون  در حالت ادیت مود هرکاری که در محیط openiv روی  فایل ها انجام بدید  ذخیره میشه. تصویر زیر رو ببنید خلاصه برید ادرس و اون فایل رو  روش کلیک راست کنید و گزینه اکسترکت رو بزنید بعد یک ادرس بدید مثلا یک پوشه دیگه یا دسکتاپ. حالا برید سراغش و با برنامه زیر بازش کنید

1111.thumb.jpg.a345a6a54d50e7edd72377dcfb863993.jpg

هر پی سی مودر باید این رو سیستمش نصب باشه  جون مودر ها بهش وصله- قدرتمند ترین ادیتور ممکن»:

https://soft98.ir/software/office/365-notepad.html

حالا باز کنید  فایل dlclist.xmlرو  بعد تصویر زیر: روش کلیک راست کنید ادیت با notpad++

این خط رو اضافه کنیدبه این فایل بعد گزینه  گوشه بالا برنامه ایکون فلاپی درایو رو بزندی تا سیو بشه  باید حتما بزنید فلاپی درایو رو وگرنه نوت پد سیو نمیکنه-

<item>dlcpacks:\gtr\</item>

تصویر زیر:

2.thumb.jpg.597a9eebc4530f664674c6eb3e630813.jpg

بعد  در Open iv  گوشه تصویر بالاش نوشته  Edit mode  رو بزنید یک پیغام میده اوکی کنید   حالا از این به بعد حواستون باشه یک حرکت اشتباه GTA v بی GTA V!!!

بعد همون فایل dlclist .xml  رو که جایی اکسترکت کردید و ویرایش کردید  بگیرید و در گ کنید داخل openiv  که Edit mode اش فعال شده و تمام

حالا فایل  extratitleupdatedata.meta  رو  از مسیر X:\Grand Theft Auto V\update\update.rpf\common\data\extratitleupdatedata.meta  اکسترکت کنید مثل بالا و بعد ویرایش کنید.  این دفعه این خط رو اضافه کنید بهش:

این تیکه متن بخاطر فرمتش درست اینجا کپی نمیشه  از داخل فایل readme  زیر رو باز کنید  کپی کنید داخل  اون  فایل بالا که داخل نوت پد بازه:

readme.txt

تصویر زیر:

3.thumb.jpg.6242d13858ce6ea5f28ab3228a003706.jpg

باز د همون حالت ادیت مود فایل جدید ویرایش شده بالا  رو در تصویر میبیند بگیرید درگ کنید داخل محیط open iv سرجاش  تمام.

اینم نیسان GTR نیسمو ردر بازی

6b4837-2.thumb.jpg.2a1af927f51c9f3789ffe00bdc6a96a9.jpg

حواستون باشه مادینگ GTAV در  حالت edit mod دقت کنید چیزی رو پاک نکنید یا خراب چون شما اونجا بالا که رفتید در آدرسX:\Grand Theft Auto V\update\update.rpf\common\data  در واقع دارید  فایل های کب بازی رو ارشیوش رو اکسترکت میکنید  خلاصه دقت کنید.

همانطور که میبنید مادینگ  اضافه کردن یک ماشین به بازی اینهمه کار داره دیگه علاقه خودتونه دوست دارید ماشین اضافه کنید هرچی  میلتونه- من خودم به شخصه با ماشین های ونیلای خودبازی چون خیلی زیاد هم هستن و کاملا کافی هستن  لذت میبرم مخصوصا  با ماد ریداکس که از لحاظ گرافیکی و  هندلینگ عالی میشن .  اگر بخوام این ماشن ها رو برونم مثل این نیسان ترجیح میدم برم ددر3 forza horizen با دقیق ترین هندلینگ ممکن  و آنجا برانم.

یکی ازدوستان راهنمایی خواسته بود   خدمت اون عزیز. اگر بقیه دوستان راهنمایی دارن و یا مودر GTAV  هستن میتونن اینجا نکاتی خواستن ذکر کنن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان  سعی کنید قبل از ویرایش هر فایلی در  نصب بالا قبلش ازش بک اپ بگیرید.کپی کنید یک جا دیگه اگر مشکلی بود راحت حل میشه/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا اسکرین شات از قدرت ریداکس جدید میزارم واقعا خوب کار کرده در نسخه نهایی. صحنه هایی هست در GTAV  نورپردازی ریداکس  عجیب و غریب میشه:

هوای بارانی و طوفان دم صبح  من تا الان اینقدر اتمسفریک ندیدم.

GTA5_2017_10_18_22_08_05_579.thumb.jpg.3094b55643e968abb844dad35a312844.jpg

GTA5_2017_10_18_22_01_16_419.thumb.jpg.9cbe8b75ea500fe39daa9489c5cd8ed0.jpg

GTA5_2017_10_19_01_25_40_044.thumb.jpg.59f0956f159bb56692d69927ac44e36f.jpg

جزییات اجر ها در یک گوشه دور افتاده از بازی

GTA5_2017_10_18_21_30_24_727.thumb.jpg.3e7fcbdbefa3c17ca1086c58c3d67860.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

چند تا اسکرین شات از قدرت ریداکس جدید

فوق العادس آقا رضا ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/26, 20:23:31، rezagtx گفته است :

برای نصب ماشین

2017 Nissan GTR

آقا رضا واقعا ممنونم بابت آموزش و راهنماییتون .

فقط یه سوال ، من تمام مراحل رو دقیق انجام دادم بازی هم بدون مشکل اجرا شد ولی نمیدونم ماشینو از کجا باید وارد کنم ، ماشین هایی که جایگزین ماشین های بازی میشن توی اون ترینر native  هست ولی این نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا واقعا ممنونم بابت آموزش و راهنماییتون .

فقط یه سوال ، من تمام مراحل رو دقیق انجام دادم بازی هم بدون مشکل اجرا شد ولی نمیدونم ماشینو از کجا باید وارد کنم ، ماشین هایی که جایگزین ماشین های بازی میشن توی اون ترینر native  هست ولی این نیست.

سلام والا پیش سیستم نیستم ولی  انیوطر که خوندم باید این رو نصب کنید : البته ان ماشین جایگزین یک ماشین شده در بازی  همون ماشین DLC ها یاونلاین فکر کنم که شبیه GTR است- یک جایی بالاخره اسپاون میشه- منتهی اگر با چیت میخواید بیارید بای ترینر زیر رو نصب کندی دو تا فایل oviو ini داره کپی کنید  تو پوشه بازیو

https://www.gta5-mods.com/scripts/simple-trainer-for-gtav

بعد  این راهنمایی این منوی ترینر است:

Navigation through the menus can be done in the following way:

F3 to display the menu, scroll through the options on a particular menu by using either num 8 for up or num 2 for down, if an option is at the end of a particular menu, you can use num 8 to go there quickly. Activate a submenu or option by pressing num 5, scroll through submenu pages by using either num 4 or num 6, (again to quickly go to the last submenu page while being on the first use num 4). Go back to the main menu by pressing num 0, cancel the menu by pressing backspace. Activation of options uses num 5.

بعد خود مودر نوشته اسپاون کنیددر این ترینر با رمز GTR-تایپ کنی اسپاون میشه-منتهی من خودم نیستم که تست کنم حالا شما برو ببین میاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

منتهی من خودم نیستم که تست کنم حالا شما برو ببین میاد.

والا متاسفانه منم نیستم پیش سیستم ، در اولین فرصت تست میکنم ببینم چطور میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره موفق شدم:D

صد البته با کمک آقا رضا

این ماشین بیشترین آمار دانلود توی gta mod رو دارهB|

ریزولیشن تصاویر 4k:x

59ea2dd6b8867_GTA52017-10-2020-33-11-34.thumb.jpg.2d3ff282d9663347805ff957cd5b1021.jpg59ea2dcf79026_GTA52017-10-2020-33-26-84.thumb.jpg.abb6c48917504abed5be350fa379fed8.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/27, 13:52:41، rezagtx گفته است :

چند تا اسکرین شات از قدرت ریداکس جدید میزارم واقعا خوب کار کرده در نسخه نهایی. صحنه هایی هست در GTAV  نورپردازی ریداکس  عجیب و غریب میشه:

هوای بارانی و طوفان دم صبح  من تا الان اینقدر اتمسفریک ندیدم.

اقا رضا اینا کدوم ماد ریداکس هستش؟redux ultra?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

بالاخره موفق شدم:D

صد البته با کمک آقا رضا

این ماشین بیشترین آمار دانلود توی gta mod رو دارهB|

ریزولیشن تصاویر 4k:x

59ea2dd6b8867_GTA52017-10-2020-33-11-34.thumb.jpg.2d3ff282d9663347805ff957cd5b1021.jpg59ea2dcf79026_GTA52017-10-2020-33-26-84.thumb.jpg.abb6c48917504abed5be350fa379fed8.jpg

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ali.king گفته است :

اقا رضا اینا کدوم ماد ریداکس هستش؟redux ultra?

اسکرین هایی که من میزارم؟ همین مادی که آموزش داده شده دوست من . redux الترا نداره- همین نسخه 1.21 اخرین ماد پیشرفته گرافیکی این بازی است. بله شات ها مال همین ماد در نهایت گرافیک بازی گرفته شدند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...