رفتن به مطلب

نهایت گرافیک در GTA V

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام رضای عزیز

من از مود redux  برای gta v  استفاده کردم و عالیه اما مشکل بزرگی که الان تو بازی دارم اینه که وقتی به ماموریت های اصلی بازی میرسم فیلم های بین بازی پخش نمیشه و کاراکتری که قراره ماموریت رو بهم بده فریز و خشکش میزنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده و ماموریت بازی شروع نمیشه . خواهشا کمک کن چظوری این مشکل رو حل کنم ؟؟.

نسخه بازیم ریلودد هست آخرین آپدیت ها و مد redux  هم بدون مشکل انجام دادم .

سلام . توی لینک پچ که تو پست  اول استارتر محترم گذاشته تمام فایلهای مربوط به ریداکس هست 

https://gamestand.net/dl/gta5_redux/

لینک رو بزنید تو کادر وسط دکمه دانلود رو بزنید لینک ها میاد .

من پچ جدید ریداکس نسخه 1.3 رو نصب کردم  

بعد فایل GTA5_REDUX_V1.3_HOTFIX.zip  رو با اوپن آی وی نصب کردم . 

بعد نحوه ریختن ریشیر ها توی این آپدیت فرق میکنه با توضیحات  پچ ریداکس نسخه 1.2

و به این صورت هست که  محتویات پوشه GTA_5_REDUX_RESHADE رو که همراه پچ ریداکس ورژن 1.3 هست رو  توی پوشه اصلی بازی میریزید . 

بعد نرم اغزار ریشیر رو ازاین لینک دانلود میکنید https://reshade.me  و نصب و اجرا میکنید . بعد که اجرا کردید احتمالا آدرس پوشه بازی رو بخواد . میدید بعد گزینه Click on Direct3D 10+ رو کلیک میکنید بعد چندتا نکست و فولوارد میزنید افکتها رو نصب میکنه . بعد که بازی رو اجرا کنید کلید شیفت+f2   رو بزنید از  لیست ریشیر ها هرکدوم رو خواستید انتخاب میکنید . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 49 دقیقه قبل، Shahin Shar گفته است :

سلام . توی لینک پچ که تو پست  اول استارتر محترم گذاشته تمام فایلهای مربوط به ریداکس هست 

https://gamestand.net/dl/gta5_redux/

لینک رو بزنید تو کادر وسط دکمه دانلود رو بزنید لینک ها میاد .

من پچ جدید ریداکس نسخه 1.3 رو نصب کردم  

بعد فایل GTA5_REDUX_V1.3_HOTFIX.zip  رو با اوپن آی وی نصب کردم . 

بعد نحوه ریختن ریشیر ها توی این آپدیت فرق میکنه با توضیحات  پچ ریداکس نسخه 1.2

و به این صورت هست که  محتویات پوشه GTA_5_REDUX_RESHADE رو که همراه پچ ریداکس ورژن 1.3 هست رو  توی پوشه اصلی بازی میریزید . 

بعد نرم اغزار ریشیر رو ازاین لینک دانلود میکنید https://reshade.me  و نصب و اجرا میکنید . بعد که اجرا کردید احتمالا آدرس پوشه بازی رو بخواد . میدید بعد گزینه Click on Direct3D 10+ رو کلیک میکنید بعد چندتا نکست و فولوارد میزنید افکتها رو نصب میکنه . بعد که بازی رو اجرا کنید کلید شیفت+f2   رو بزنید از  لیست ریشیر ها هرکدوم رو خواستید انتخاب میکنید . 

ممنون دوست عزیز برای راهنمایی تون .

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/09, 21:08:02، Shahin Shar گفته است :

مشکل حل شد . پج فیکس ورژن 1.3 رو ریختم 

اوکی پچ فیکس هم همین تنظیمات رو نصب میکنه.در مورد اوپن ایوی شما فایل اپدیت رو باز میکنی بعد فولدر دیتا و فایل گیم کانفیگ اونجاست میندازی رو دسکتاپ بازش میکنی هر مقدار عدد رو در تنظیمش با ورد پد ادیت میکنی و سیو و درگ میکنی با اوپن ایوی سر جاش .این فایل تنظیمات برای اجرا اضافعه ماشین ها و مرخله و... رو داره و هم بصورت ادیت اماده روی سایت جی تی ای مادس هم هست برای دانلود .

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

اوکی پچ فیکس هم همین تنظیمات رو نصب میکنه.در مورد اوپن ایوی شما فایل اپدیت رو باز میکنی بعد فولدر دیتا و فایل گیم کانفیگ اونجاست میندازی رو دسکتاپ بازش میکنی هر مقدار عدد رو در تنظیمش با ورد پد ادیت میکنی و سیو و درگ میکنی با اوپن ایوی سر جاش .این فایل تنظیمات برای اجرا اضافعه ماشین ها و مرخله و... رو داره و هم بصورت ادیت اماده روی سایت جی تی ای مادس هم هست برای دانلود .

خیلی ممنون . 

فقط اینکه گفتید اضافه کردن مرحله و ... یعنی مادی هست که مرحله اضافه کنه ؟ من راستش بازیو قبلا رفتم . اگه میشه یه راهنمایی بکنید . شنیدم قبلا یه ماد  هست چند مرحله برای آفلاین داره . ولی نمیدونم کنار ماد ریداکس کار میکنه یا نه و طیسقه نصبشو نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Shahin Shar گفته است :

خیلی ممنون . 

فقط اینکه گفتید اضافه کردن مرحله و ... یعنی مادی هست که مرحله اضافه کنه ؟ من راستش بازیو قبلا رفتم . اگه میشه یه راهنمایی بکنید . شنیدم قبلا یه ماد  هست چند مرحله برای آفلاین داره . ولی نمیدونم کنار ماد ریداکس کار میکنه یا نه و طیسقه نصبشو نمیدونم 

ضمن اعلام همبستگی با معترضین به گرانی . فساد و استبداد . بامید آزادی ایران  :/

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Shahin Shar گفته است :

ضمن اعلام همبستگی با معترضین به گرانی . فساد و استبداد . بامید آزادی ایران  :/

نه منظورم از مرحله اینکه بشه همون مراحل بازی کار بکنند همزمان با تنظیمات جدید برای اظافه شدن ماشین و ... ک هر عددیم نمیشه بزاری من اطلاعی ندارم باید از تولید کننده های ماد ها ک تست کردن اعداد رو جایگزین کرد یا هر بخش دیگه گیم کانفیگ، در مورد مرحله بله در سایت جی تی ای مادس ک برید یک سری اسکریپت هست چنتا مرحله انلاین ساده رو اضافه میکنه بصورت رندوم در زمان بازی مثل ماشین دزدی یا ادم کشی ،ولی تکراری میشه ،یک سری دیگه هم هست خود اشخاص مرحله تولید کردن ک میشه رفت ،ولی جالب نیس مثل اصل بازی ،شما عبارت میشن رو توی سایتش سرچ کنی کلا چیزهای در خصوص مراحل و ماد براتون میاره برای دانلود

لینک به دیدگاه

من بازی رو آپدیت کردم به نخسه 1.42 دیگه بازی باز نمیشه

اگر باز بشه force close میخوره

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/19, 00:05:19، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

من بازی رو آپدیت کردم به نخسه 1.42 دیگه بازی باز نمیشه

اگر باز بشه force close میخوره

چیا اضافه کردی؟ فابریک مشکلی نداره.فایل سیو قدیمیت رو پاک کن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

چیا اضافه کردی؟ فابریک مشکلی نداره.فایل سیو قدیمیت رو پاک کن

چیزی اضافه نکردم بازیم اصلی از استیم خودش آپدیت شد

دیگه کار نکرد برگردوندمش به قبل

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/21, 20:07:39، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

چیزی اضافه نکردم بازیم اصلی از استیم خودش آپدیت شد

دیگه کار نکرد برگردوندمش به قبل

اها من منظورم نسخه 1.42 کرکی بود .اونو اطلاعی ندارم.شما چقد هزینه کردی برای اورجینال و انلاینش؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من طبق توضیحات این لینک، redux 1.3 رو  بازی (دست نخورده به همراه آپدیت 1.41) ریختم:

https://gta5redux.com/installation/

چون redux  ورژن 1.3 نصبش فرق داره.

الان یه مشکلی دارم اینکه وقتی وارد بازی میشم روی صفحه لودینگ میمونه و داخل بازی نمیشه.

مشکل چیه؟

(روی قسمت لودینگ مونده و این عکس ها عوض میشه و هیچ اروری نمیده)

GTA5_2018_01_15_13_52_41.jpg

ویرایش شده توسط sadegh571
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

اقا رضا من امروز وقت کردم و این مود رو ریختم و بسیار عالی شده بازی!!!

به نظر شما کدوم رو بریزیم از همه بهتر جواب میده؟

چون من توشون تفاوت زیادی ندیدم

فقط اون 3 تا اولترا لگ میزنه وقتی میریزم

سوال دیگه اینکه ایا برای بقیه بازیها هم میشه همچین کاری کرد یا نه؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

تمام کارهارو انجام دادم - بلاخره ماد با موفقیت نصب شدهمه ی مادهای داخل پوشه ی RESHADE OPTIONS رو یکی یکی تست کردم بهترینشون Redux(original) و Redux Ultra - V2 و Redux Ultra - V1 مابقی به نظرم جالب نمیان .

جی تی ای وی که نصب کردم این نسخه بود Grand.Theft.Auto.V-PrePack.CorePack و بعد آپدیت 1.41 رو روش نصب کردم . و بعد عملیات مادینگ رو با توجه به آموزش همین پست مرحله به مرحله انجام دادم . و ماد با موفقیت نصب شد.

اما مشکل بزرگی که دارم با رسیدن به یه قسمت خاصی از شهر بازی ارور میده و بسته میشه . اصلا نمیشه طرف اون عملیات خاص توی اون نقطه از شهر رفت - حتی بدون ماد هم همین اتفاق میوفته  - مشکل از موقعی شروع شد که آپدیت 1.41 رو با حجم 6.5GB نصب کردم . راهی هست این ماد رو از ریشه حذف کرد بدون اینکه نیاز به نصب مجدد بازی باشه ؟ واقعا بازیم خراب شده حالا موندم چکار کنم .

ryzen 1800x

8GB crucial 3000Mhz

GTX 980

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

من 1 سال پیش تا یک مقدار رفتم جلو دیگه بازی نکردم پاکش کردم

ایا به نظرتون ارزش داره باز دانلود بکنم از اول برم یا نه دیگه؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
در در 1396/07/21, 15:01:45، rezagtx گفته است :

آقایون کسی نصب کرد؟ لینک دانلود کار میده ؟

رضا جان سلام. ممنون از مطالبت. دوست داشتم تاپیک رو با ریداکس 1.4 بروز کنی ولی دیدم زیاد تغییری تو روند نصبش نشده.

من در چند اقدام سعی به ماد نسخه استیم بازی کردم ولی همشون کم موفق بودن. ریداکس 1.4 و آخرین نسخه ریشد رو ریختم جز تغییر صدای اسلحه ها و خراب شدن هندلینگ بازی تغییر خاصی ندیدم. یکم تکسچر ماشینا به شکل خیلی دروغین براق شده بود همین. با اپلای کردن ریشید ها هم کلا بازی نابود میشد. یعنی یا تصویر میسوخت یا کالربالانس بهم میرخت. یعنی یا تصویر خیلی تاریک میشدیا اسمون اور اکسپوز میشد، یا تصویر به آبی میزد یا به قرمز. تصویر تاریکی که من دو متریمو نتونم ببینم شاید واقعی باشه، ولی وقتی همش با ماشین تصادف کنم یا با شکو تردید تو مپ پیشروی کنم فایدش چیه؟

اون چیزی که من تو یوتیوب دیدم و انگیزه پیدا کردم بازیو ماد کنم، کلا زمین تا آسمون فرق داشت. یعنی حس میکنم نوار سیاه بالا و پایین تصویر (نسبت سینمایی) + مود ماشین های لایسنس شده + موسیقی متن کلیپ های ماد تویویتیوب رو بگیری (حذف کنی) میرسی به همون نسخه وانیلی بازی.

تو آموزش ریداکس گفته بود وقتی لوگو ما اومد همه چیز درسته ولی خب نتیجه رو بالا خوندید. بعد بازیو پاک کردم و به ریداکس، مورد NBV هم اضافه کردم؛ جز اینی که لوگوش به لودینگ اضافه شد تغییری نکرد. حجم بازی هم شد 112 گیگ.

شاید هم مشکل از منه و هنوز متوجهش نشدم. الان اکثر این شات هایی که شما گذاشتی و نمونه های تو سطح نت مثل اون، مثل یک اثر هنری زیبان. ولی من نمیخوام زیبا باشن. دقیقا اتفاقی که تو SweetFX می افته. کارگردان دوست داشته بازی کثیف و وایتکس خورده باشه، چرا من باید بیام تصویر رو با سچریشن زیاد Vivid کنم؟ من از این ماد انتظار داشتم قلوه سنگ هایی که 10 تا پولیگون بیشتر نیستن بشن 500 تا و تکسچر ها خیلی بالا برن. درسته خیلی از FPS کم میکنه ولی من اینجوری دوست دارم. شما پروژه RE4HD رو برید نگاه کنید صد برابر با ارزش تر از این ریداکس هست. به خاطر یه هندلینگ ساده نتونی از دست پلیس در بری این فانش کجاست؟ حالا میخواد صد سال "واقع گریانه باشه". واقع گرایانه وقتیه که مُردی دیگه نتونی با مایکل بازی کنی و یه خانواده بی سرپرست بشه :4_joy: کمک فنر آخه؟ 60 گیگ حجم اضافه؟ یاد آپدیت های PUBG می افتم. 10 گیگ آپدیت میده یه رقص و ایموت اضافه میشه، 12 گیگ آپدیت میاد یه اسلحه ژ3 با یه ماشین میاد تو بازی ? با یه گیگ حجم یه IGI میساختن. 60گیگ برای اینکه آسمون بزنه تو چشت کورشی بگی به به چه طبیعی؟ ستمه خدایی.

مهمتر ازهمه اینکه بخش آنلاین رو بسته و میگه باید یه نسخه ماد شده داشته باشی تو سیستمت، یه نسخه دست نخورده؛ بعد هی بری پوشه هارو رینیم کنی. یعنی 180 گیگ هارد نازنینو + حمالی رینیم کردن مداوم پوشه ها باید قبول کنی.

دوست دارم منو راهنمایی کنید ببینم مشکل از کجا بوده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

رضا جان سلام. ممنون از مطالبت. دوست داشتم تاپیک رو با ریداکس 1.4 بروز کنی ولی دیدم زیاد تغییری تو روند نصبش نشده.

من در چند اقدام سعی به ماد نسخه استیم بازی کردم ولی همشون کم موفق بودن. ریداکس 1.4 و آخرین نسخه ریشد رو ریختم جز تغییر صدای اسلحه ها و خراب شدن هندلینگ بازی تغییر خاصی ندیدم. یکم تکسچر ماشینا به شکل خیلی دروغین براق شده بود همین. با اپلای کردن ریشید ها هم کلا بازی نابود میشد. یعنی یا تصویر میسوخت یا کالربالانس بهم میرخت. یعنی یا تصویر خیلی تاریک میشدیا اسمون اور اکسپوز میشد، یا تصویر به آبی میزد یا به قرمز. تصویر تاریکی که من دو متریمو نتونم ببینم شاید واقعی باشه، ولی وقتی همش با ماشین تصادف کنم یا با شکو تردید تو مپ پیشروی کنم فایدش چیه؟

اون چیزی که من تو یوتیوب دیدم و انگیزه پیدا کردم بازیو ماد کنم، کلا زمین تا آسمون فرق داشت. یعنی حس میکنم نوار سیاه بالا و پایین تصویر (نسبت سینمایی) + مود ماشین های لایسنس شده + موسیقی متن کلیپ های ماد تویویتیوب رو بگیری (حذف کنی) میرسی به همون نسخه وانیلی بازی.

تو آموزش ریداکس گفته بود وقتی لوگو ما اومد همه چیز درسته ولی خب نتیجه رو بالا خوندید. بعد بازیو پاک کردم و به ریداکس، مورد NBV هم اضافه کردم؛ جز اینی که لوگوش به لودینگ اضافه شد تغییری نکرد. حجم بازی هم شد 112 گیگ.

شاید هم مشکل از منه و هنوز متوجهش نشدم. الان اکثر این شات هایی که شما گذاشتی و نمونه های تو سطح نت مثل اون، مثل یک اثر هنری زیبان. ولی من نمیخوام زیبا باشن. دقیقا اتفاقی که تو SweetFX می افته. کارگردان دوست داشته بازی کثیف و وایتکس خورده باشه، چرا من باید بیام تصویر رو با سچریشن زیاد Vivid کنم؟ من از این ماد انتظار داشتم قلوه سنگ هایی که 10 تا پولیگون بیشتر نیستن بشن 500 تا و تکسچر ها خیلی بالا برن. درسته خیلی از FPS کم میکنه ولی من اینجوری دوست دارم. شما پروژه RE4HD رو برید نگاه کنید صد برابر با ارزش تر از این ریداکس هست. به خاطر یه هندلینگ ساده نتونی از دست پلیس در بری این فانش کجاست؟ حالا میخواد صد سال "واقع گریانه باشه". واقع گرایانه وقتیه که مُردی دیگه نتونی با مایکل بازی کنی و یه خانواده بی سرپرست بشه :4_joy: کمک فنر آخه؟ 60 گیگ حجم اضافه؟ یاد آپدیت های PUBG می افتم. 10 گیگ آپدیت میده یه رقص و ایموت اضافه میشه، 12 گیگ آپدیت میاد یه اسلحه ژ3 با یه ماشین میاد تو بازی 1f610.png با یه گیگ حجم یه IGI میساختن. 60گیگ برای اینکه آسمون بزنه تو چشت کورشی بگی به به چه طبیعی؟ ستمه خدایی.

مهمتر ازهمه اینکه بخش آنلاین رو بسته و میگه باید یه نسخه ماد شده داشته باشی تو سیستمت، یه نسخه دست نخورده؛ بعد هی بری پوشه هارو رینیم کنی. یعنی 180 گیگ هارد نازنینو + حمالی رینیم کردن مداوم پوشه ها باید قبول کنی.

دقیقا منم تجربه مشابه داشتم... دقیقا!

لینک به دیدگاه

بنظرم گرافیک بازی قابل قبوله باید ماد های جالب و فقط نصب کنی ،هرگونه تغییر گرافیکی استاندارشو بهم میزنه و مشکل ایجاد میکنه افت فریم میده ،پس نمیارزه ،ولی خدایی بازیه عالی هستش شبیه سازی زندگی رویایی تو بهترین شهر دنیا و امریکا

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

شاید هم مشکل از منه و هنوز متوجهش نشدم. الان اکثر این شات هایی که شما گذاشتی و نمونه های تو سطح نت مثل اون، مثل یک اثر هنری زیبان. ولی من نمیخوام زیبا باشن. دقیقا اتفاقی که تو SweetFX می افته. کارگردان دوست داشته بازی کثیف و وایتکس خورده باشه، چرا من باید بیام تصویر رو با سچریشن زیاد Vivid کنم؟ من از این ماد انتظار داشتم قلوه سنگ هایی که 10 تا پولیگون بیشتر نیستن بشن 500 تا و تکسچر ها خیلی بالا برن. درسته خیلی از FPS کم میکنه ولی من اینجوری دوست دارم. شما پروژه RE4HD رو برید نگاه کنید صد برابر با ارزش تر از این ریداکس هست. به خاطر یه هندلینگ ساده نتونی از دست پلیس در بری این فانش کجاست؟ حالا میخواد صد سال "واقع گریانه باشه". واقع گرایانه وقتیه که مُردی دیگه نتونی با مایکل بازی کنی و یه خانواده بی سرپرست بشه :4_joy: کمک فنر آخه؟ 60 گیگ حجم اضافه؟ یاد آپدیت های PUBG می افتم. 10 گیگ آپدیت میده یه رقص و ایموت اضافه میشه، 12 گیگ آپدیت میاد یه اسلحه ژ3 با یه ماشین میاد تو بازی 1f610.png با یه گیگ حجم یه IGI میساختن. 60گیگ برای اینکه آسمون بزنه تو چشت کورشی بگی به به چه طبیعی؟ ستمه خدایی.

ایمان من پابجی هر وقت اپدیت میده کلا بازیو پاک میکنم دوباره دانلود م یکنم  هردفعه هم 13.5 گیگ دانلود میکنه و کاملا اوکی هست :))))))

لینک به دیدگاه

ای کاش یکی از دوستان اموزش نسخه ۱.۴ همراه با تغییراتش رو بزاره

مثل اینکه اقا رضا خیلی وقت افلاین!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/02/26, 22:36:31، Miad007 گفته است :

ای کاش یکی از دوستان اموزش نسخه ۱.۴ همراه با تغییراتش رو بزاره

مثل اینکه اقا رضا خیلی وقت افلاین!

سلام منظور نصبش هست؟ اموزشی نمیخاد! نسخه فیت گرل ریلود 1.41 موجود هست  با نصب خودکار! و در مورد تغییرات فقط بسته یا دی ال سی های گان رانینگ و اسموگلر ران اضافه شده ک البته با تمام قابلیت های بعضی وسایل درست مثل انلاین اوریجینال و بدون باگ ،مثال ماشین موشکی! با کلید e اتیشش روشن میشه ،و شما اگر بخای مودهای جالب دیگرو نصب کنی در حالت افلاین مینی داندشون کنی فقط باید دقت کنی ک اون مودها نسخه بالاتر بازی رو الزام نکنن چون کرکی نیست فعلا بالای 1.41 ! و جز اینها در گیم پلی بازی تفاوتی نمیکنه مگر چند بهینه سازی ... برای اضافه کردن ماشین های کل دی ال سی های بازی ک متاسفانه با اپدیت ک میاد توی خود شهر اعمال نمیشه و وفقط برای خرید در انلاین هستن شما میتونی با برنامه اوپن ایوی بری توی اپدیت .rpf و بعد x64 ,data,popupgroups رو باز کنی و ماشینهارو نصبت به موقیتشون وارد ترافیک در شهر با روستا کنی ،البته این فایل رو باید از یه جایی دانلود کنی چون فایل اصلی بازی غیر قابل ادیت هست و رمزگذاری داره ،تمام ماد ها و این فایل spawn teraffic رو میتونی همراه با اموزش از سایت www.gta5mods.com  دانلود کنی,وهمچنین برای اضافه کردن ماشین تکی  یا گروهی addon باید شما یک فایل بنام gameconfig هم از این سایت دانلود کنید ودر فایل update.rpf ,data جایگزین کنید ک لیمیت ها برداشته بشند،چند نوع هست تو سایت ک اخرین و پر دانلودترین رو دان کنید و تست کنید ک همچی از جمله مراحل بازی و غیره اوکی هست یا نه ...یا در بازی دچار کرش نمیشید... 

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

سلام منظور نصبش هست؟ اموزشی نمیخاد! نسخه فیت گرل ریلود 1.41 موجود هست  با نصب خودکار! و در مورد تغییرات فقط بسته یا دی ال سی های گان رانینگ و اسموگلر ران اضافه شده ک البته با تمام قابلیت های بعضی وسایل درست مثل انلاین اوریجینال و بدون باگ ،مثال ماشین موشکی! با کلید e اتیشش روشن میشه ،و شما اگر بخای مودهای جالب دیگرو نصب کنی در حالت افلاین مینی داندشون کنی فقط باید دقت کنی ک اون مودها نسخه بالاتر بازی رو الزام نکنن چون کرکی نیست فعلا بالای 1.41 ! و جز اینها در گیم پلی بازی تفاوتی نمیکنه مگر چند بهینه سازی ... برای اضافه کردن ماشین های کل دی ال سی های بازی ک متاسفانه با اپدیت ک میاد توی خود شهر اعمال نمیشه و وفقط برای خرید در انلاین هستن شما میتونی با برنامه اوپن ایوی بری توی اپدیت .rpf و بعد x64 ,data,popupgroups رو باز کنی و ماشینهارو نصبت به موقیتشون وارد ترافیک در شهر با روستا کنی ،البته این فایل رو باید از یه جایی دانلود کنی چون فایل اصلی بازی غیر قابل ادیت هست و رمزگذاری داره ،تمام ماد ها و این فایل spawn teraffic رو میتونی همراه با اموزش از سایت www.gta5mods.com  دانلود کنی,وهمچنین برای اضافه کردن ماشین تکی  یا گروهی addon باید شما یک فایل بنام gameconfig هم از این سایت دانلود کنید ودر فایل update.rpf ,data جایگزین کنید ک لیمیت ها برداشته بشند،چند نوع هست تو سایت ک اخرین و پر دانلودترین رو دان کنید و تست کنید ک همچی از جمله مراحل بازی و غیره اوکی هست یا نه ...یا در بازی دچار کرش نمیشید... 

خیلی ممنون از کمکتون

لینک به دیدگاه

سلام لطفا یکی کمک کنه

من بازی رو نصب کردم به راحتی و ردوکس هم همینطور همه چی اوکی بود ولی یه مشکلی دارم از وقتی ردوکس رو نصب کردم موشن بلور تو بازی به وجود اومده (با ایننکه تو تنظیمات بازی غیر فعال هست) چطوری موشن بلور ردوکس رو از بین بببرم؟ خیلی مزاحمه

لینک به دیدگاه

البته ردوکس جلوه های ویژه ی زیادی به بازی داده مثلا بارون خیلی طبیعی تر شده و روی زمین جمع میشه همینطور جاده ها بسیار با کیفیت تر شدن ولی تنها ایرادش هندلینگ واقع گرایانشه که با ماشین تصادف کنی باید کلا ماشینو عوضش کنی!!!

لینک به دیدگاه

یک سوال از دوستانی که با کارت 980ti بازی gta v رو بازی میکنند داشتم

روی تنظیمات حداکثر با fxaa و msaa off چند fps می گیرید ؟ (بدون مود ریداکس)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، adreno420 گفته است :

یک سوال از دوستانی که با کارت 980ti بازی gta v رو بازی میکنند داشتم

روی تنظیمات حداکثر با fxaa و msaa off چند fps می گیرید ؟ (بدون مود ریداکس)

سلام بنده با 1060 شصت فریم میگیرم ،اگه شما کمتر میگیری یه جای کار میلنگه ،چک کنید ک در موقع فریم سی پی یو و کارت چند درصد زیر لود هستن!؟ اگر صد درصد نبودن هرکودوم شما ورژن بازیت مشکل داره شاید از 1.41 ریلود فیت گرل استفاده کن ،بازی هشت گیگ رم رو حتما میخاد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...