رفتن به مطلب

مشکل خرابی هارد WD (فوری)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده  یه هارد 2 ترا WD my passport دارم که تا همین 2 روز پیش داشت کار میکرد, الان از کار افتاده سیستم هارد رو میشناسه ولی درایو هارو نشون نمیده یه صدای کیلیک از داخل هارد میاد

داخل فروم خارجی که تحقیق کردم یه عده گفته بودن یا هارد خرابه و یا اینکه هدر داخل جا به جا شده و با برگردوندنش به حالت اول میشه هارد رو به سیستم شناسوند نظر شما چیه؟

و اینکه  اگه امکان داره یه تعمیرگاه خوب مطمئن که کار تعمیر و ریکاوری رو انجام میده معرفی کنید ,و اینکه به نظرتون هزینه ش چقدر میشه؟و بهترین کار که میشه انجام داد چی هست؟

تقریبا تمام پروژه هام داخل هارد هست میخوام هر طوری که شده حداقل تعدادیش برگرده

لینک به دیدگاه

درود

هاردیسکهای مای پاسپورت چون داخلشون هارددیسک ساتا نیست، برای بازیابی و تعمیر بخت کمی دارند.

من اینجا رو می شناسم و البته بگم که احتمال بازیابی خیلی کمه.

Www.dgrc.ir

لینک به دیدگاه

با درود

بنده هم یک هارد mypassport داشتم که همین مشکل براش پیش اومد و به این شکل به حیات برگردوندمش:

ریکاوری رو که فراموش کنید  کلا برید سیستم عامل PartedMagic رو بگیرید و بوتش کنید و چند نوع فرمت مختلف روی هارد انجام بدید برای من که درست شد برای شما هم انشاا...  که درست میشه

البته این رو هم بگم که بعد از درست شدن سرعتش شده بود حدود 7-10 مگ بر ثانیه

علت به وجود آمدن این مشکل هم برای من این بود که هاردم 300 روز رو کامل کرد، شما هم ببینین اگر همین هست مدت عمر هاردتون ممکنه به این شکل برطرفش کرد(میتونید با نرم افزار Hdtune ببینین عمر هارد رو) 

هارد من با اینکه درست شده بود مجددا بعد از 11 روز حالت قبلی رو پیدا کرد و دیگه به هیچ صراطی مستقیم نشد، اون ویدیویی که تو یوتیوب هارد رو باز کرد هد رو جابجا کرد رو هم دیدم و رفتم هاردو باز کردم دیدم مشکل از هدش نبود و کلا هارد به نابودی کشیده شد! 

نتیجتا قید بازکردن هارد رو هم بزنید

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...