رفتن به مطلب

خرید کیف I Pad

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . یکی از دوستان من i pad خریده . الان دنبال کیف اورجینالش میگرده . اگر کسی قیمت داره یا برای فروش داره ممنون میشم اعلام کنه . تشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . یکی از دوستان من i pad خریده . الان دنبال کیف اورجینالش میگرده . اگر کسی قیمت داره یا برای فروش داره ممنون میشم اعلام کنه . تشکر @};-

سلام حامد جان آیپد یک هست یا 2؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

i pad 1

من 60 قیمت دارم ولی خوب کیف آیپد 1 اصلیش یکی از بد ترین کیف های تبلت شناخته شد ولی خوب چاره ی دیگه ای هم نیست!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه متاسفانه چیز دیگه ای نیست و کیف خود شرکت اپل هست!هیچ چیز دیگه ای هم من ندیدم اندازش شه البته میشه مثلا از کیف این مینی لپتاپ های 10 اینچ هم استفاده کرد ولی خوب حالت های ایستاده و 45 درجه رو دیگه نداره!

لینک به دیدگاه

ممنون . ولی نگفتی چرا بده @};-

راستی من اینو پیدا کردم . کسی اینو دیده از نزدیک ؟ اصلا مال Ipad 1 هست ؟

http://www.faranoshop.com/product/66/%DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%88-%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%D8%AF-%28iPad-case%29-%D9%85%D8%AF%D9%84-%3ALS06/

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون . ولی نگفتی چرا بده @};-

راستی من اینو پیدا کردم . کسی اینو دیده از نزدیک ؟ اصلا مال Ipad 1 هست ؟

http://www.faranosho...%D9%84-%3ALS06/

آقا من نمیدونستم این Case وارد ایران شده اگه میدونستم زودتر پیشنهاد میدادم ولی خوب یکم مشکوکه چون من این کیس رو برای Galaxy Tab دیدم کیبوردش فکر کنم کار نکنه چون خود اپل گفته فقط با کیبورد خودش کار میکنه یعنی بنظرم روی کیبورد حساب باز نکن چون مطمئن نیستم بخوره ولی خودش کیس شیک و عالیی هست!wink.gif

لینک به دیدگاه

مطمئنی همین بود ؟ مشابه نبود ؟ یعنی بیخودی میگن کار میکنه ؟ @};-?

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شایدم کار کنه حامد جان شما تماس بگیر با فروشگاه مطمئن شو که کار کنه!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...