رفتن به مطلب

کدام پاور مناسب تر است ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز

من در حال حاظر از پاور Seasonic 620w استفاده میکنم که چند سال پیش 300 تومن خریده بودمش اما احساس میکنم از اون موقعی که این پاور ور خریدم هزینه برق بیشتر از حد معمول میاد و همچنین اینکه این پاور فقط یک سوکت 6 پین برای گرافیک داره و مجبور به استفاده از تبدیل شدم...

من چند تا پاور زیر انتخاب کردم اما میخواستم از دوستانی که در این زمینه تجربه بیشتری دارن کمک بگیرم که کدوم از اینها بهتر هستش خیلی متشکرم

پاور گرین GP600B-HP+ 86  پاور گرین 600 وات GP600A-HP  پاور کولر مستر Master MasterWatt Lite 600W  پاور کولر مستر 600 وات B600  پاور سیلوراستون 600 وات ST60

image.png

لینک به دیدگاه

پاور کولر مستر 600 وات B600

-------------------

الان گرین دوستان میان راهنمایی میکنند

لینک به دیدگاه

نظر بنده هم کولر مستر ۶۰۰ وات هست

ولی Corsair VS650 هم انتخاب خوبیه

لینک به دیدگاه

سلام فکر کنم B بهتر باشه اما پیشنهاد میکنم سری V بردارید برای گیمینگ بهتره

لینک به دیدگاه

کولر مستر بگیر من خودم کولر مستر دارم و راضی ام ازش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

evga  که کاموپونتت هاش سوپر فلور است بهترین پاور ساز جهانه- کورسیر عالیه پیشنهاد میش-  کولر مستر b600د رو من برای یک سیستم ساده  ولی خیلی خوب گیمنیگ بستم برای یکی از دوستام- عالیه یک ساله سیستمش روشنه! اینم  پا بازی- سیلوراستون و همون سیسانیک خودتون هم برندهای قدیمی هستند ولی الان نمیدوم وضعیتشون درداخل کشور چطوره و اینکه فیک نباشن  نمیدونم- مشاره سریال ها رو چک کنید - این چینی ها همه چیز رو کپی میکنن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پاور کولر مستر 600 وات B600

-------------------

الان گرین دوستان میان راهنمایی میکنند

در 1 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

نظر بنده هم کولر مستر ۶۰۰ وات هست

ولی Corsair VS650 هم انتخاب خوبیه

در 1 ساعت قبل، unhappy گفته است :

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام فکر کنم B بهتر باشه اما پیشنهاد میکنم سری V بردارید برای گیمینگ بهتره

در 26 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

کولر مستر بگیر من خودم کولر مستر دارم و راضی ام ازش

در 23 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

evga  که کاموپونتت هاش سوپر فلور است بهترین پاور ساز جهانه- کورسیر عالیه پیشنهاد میش-  کولر مستر b600د رو من برای یک سیستم ساده  ولی خیلی خوب گیمنیگ بستم برای یکی از دوستام- عالیه یک ساله سیستمش روشنه! اینم  پا بازی- سیلوراستون و همون سیسانیک خودتون هم برندهای قدیمی هستند ولی الان نمیدوم وضعیتشون درداخل کشور چطوره و اینکه فیک نباشن  نمیدونم- مشاره سریال ها رو چک کنید - این چینی ها همه چیز رو کپی میکنن.

ضمن تشکر از نظرات شما دوستان عزیز

پس فکر کنم برند کولر مستر گزینه ی مناسبی برای من باشه

اما چه تفاوتی بین مدل B600 و Lite وجود داره و کدومشون مناسب تر هست ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، POURIA.G گفته است :

ضمن تشکر از نظرات شما دوستان عزیز

پس فکر کنم برند کولر مستر گزینه ی مناسبی برای من باشه

اما چه تفاوتی بین مدل B600 و Lite وجود داره و کدومشون مناسب تر هست ؟

B رو نمیدونم اما تا جایی که میدونم lite بیشتر برای کارای تجاری یا ادارات خوبه برای گیم فکر نمیکنم زیاد از این مدل ببندن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

پاور شما  اگر یدونه 6 پین داره  خیلی بعیده اصل باشه 

چون سیسونیک پاورهای وات  پایینترش  دوتا 6 پین وحتی 8 پین دارن ! مثل  500 واتش که یدونه 6 و یدونه 8 داره 

و جز بهترین پاورهای دنیا هستن و بیشترازواتی که روشون زده توانشونه  

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

پاور شما  اگر یدونه 6 پین داره  خیلی بعیده اصل باشه 

چون سیسونیک پاورهای وات  پایینترش  دوتا 6 پین وحتی 8 پین دارن ! مثل  500 واتش که یدونه 6 و یدونه 8 داره 

و جز بهترین پاورهای دنیا هستن و بیشترازواتی که روشون زده توانشونه  

با تشکر از نظر شما

بله من هم در ابتدا دیدم که پاور فقط یک دونه 6 پین داره تعجب کردم اما بعد از اینکه به فروم های خارجی سر زدم دیدم که بعضی  از پاور های مدل s12 فقط یک سوکت 6 پین براشون تعبیه شده که یک اشکال اسمبلی بوده که مشتری ها میتونن با پس دادن اون یکی دیگه تحویل بگیرن ( در خارج )... حتی موقعی هم پاور رو برای نصب یک فن دیگر ( به اجبار به دلیل صدا دادن فن اصلی ) باز کردم با نمونه های خارجی باز شده مقایسه کردم و تفاوتی نداشتند و چینش و قطعات به کار رفته در اونها دقیقا مثل ما من بود و حتی فنش هم مثل مال من بود که خیال من رو از تقلبی بودن راحت کرد

به نظر شما پاور های مختلف در مصرف و هزینه برق تاثیر متفاوت دارن ؟ چون که  از نظر کارایی در حال حاظر پاورم جوابگو هست و فقط مسئله مصرف برق منو به فکر انداخته

متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، POURIA.G گفته است :

با تشکر از نظر شما

بله من هم در ابتدا دیدم که پاور فقط یک دونه 6 پین داره تعجب کردم اما بعد از اینکه به فروم های خارجی سر زدم دیدم که بعضی  از پاور های مدل s12 فقط یک سوکت 6 پین براشون تعبیه شده که یک اشکال اسمبلی بوده که مشتری ها میتونن با پس دادن اون یکی دیگه تحویل بگیرن ( در خارج )... حتی موقعی هم پاور رو برای نصب یک فن دیگر ( به اجبار به دلیل صدا دادن فن اصلی ) باز کردم با نمونه های خارجی باز شده مقایسه کردم و تفاوتی نداشتند و چینش و قطعات به کار رفته در اونها دقیقا مثل ما من بود و حتی فنش هم مثل مال من بود که خیال من رو از تقلبی بودن راحت کرد

به نظر شما پاور های مختلف در مصرف و هزینه برق تاثیر متفاوت دارن ؟ چون که  از نظر کارایی در حال حاظر پاورم جوابگو هست و فقط مسئله مصرف برق منو به فکر انداخته

متشکرم

خواهش میکنم 

خب این مسله درباره این مورد خاص . رو نمیدونستم درکل پاورهای سیونیک جز بهترین پاورهای دنیا و سبسونیک از معدود شرکتهایی که خودش سازنده اصلی پاورو طراحوسازنده مدار داخلیشه

درمورد مصرف برق ظاهرا منظورتون. مصرف خود پاور و تلفاتی که دارن 

بله پاورهای مختلف فرق دارن ولی این هدر رفتن و تلفات بخصوص در پاورهای امروزی ناچیزه و. تو. هزینه برق مصرفی. خیلی ناچیزه. 

پاور شما که از همه نظر عالیه 

من اولین باری که اومد ایران خاطرم هست. حدودا 12سال پیش بود

330 واتش که خروحی pci هم داشت از پس قویترین گرافیک اون زمان که پرمصرفم بود براحتی بر میومد!

به هرحال ازاین جهت بنظر بنده  جای نگرانی   نیست 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

خواهش میکنم 

خب این مسله درمورد این مورد. رو نمیدونستم درکل پاورهای سیونیک جز بهترین پاورهای دنیا و سبسونیک از معدود شرکتهایی که خودش سازنده اصلی پاورو طراحوسازنده مدار داخلیشه

که از این نظر خیالتون راحت باشه 

درمورد مصرف برق ظاهرا منظورتون. مصرف خود پاور و تلفاتی که دارن 

بله پاورهای مختلف فرق دارن ولی این هدر رفتن و تلفات بخصوص در پاورهای امروزی ناچیزه و. تو. هزینه برق مصرفی. خیلی ناچیزه. 

پاور شما که از همه نظر عالیه 

من اولین باری که اومد ایران خاطرم هست. حدودا 12سال پیش بود

330 واتش که خروحی pci هم داشت از پس قویترین گرافیک اون زمان که پرمصرفم بود براحتی بر میومد!

به هرحال ازاین جهت بنظر بنده  جای نگرانی   نیست 

خیلی ممنونم  از کمکتون

پس با این  وجود فکر نکم پاور رو تعویض کنم

یعنی الان که من یک پاور 620w دارم داره سیستم ساعتی 620w مصرف میکنه یا بر اساس نیاز قطعات که 470w هستش مصرف میکنه ؟ مثل اینکه 6 تا لامپ صد با هم روشن کرده باشسم درسته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، POURIA.G گفته است :

خیلی ممنونم  از کمکتون

پس با این  وجود فکر نکم پاور رو تعویض کنم

یعنی الان که من یک پاور 620w دارم داره سیستم ساعتی 620w مصرف میکنه یا بر اساس نیاز قطعات که 470w هستش مصرف میکنه ؟ مثل اینکه 6 تا لامپ صد با هم روشن کرده باشسم درسته ؟

سلامت باشید 

همون مصرفی که قطعات دارن ملاکه 

470 وات بعلاوه یه مقدار ناچیز مصرف. قطعات خود پاور و تلفات انرژی که داره 

620توانی که پاور میتونه جواب بده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...