رفتن به مطلب

RX Vega 56 یا GTX 1070

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان کارت RX Vega 56  بنظر لیون بزودی موجود میکنه
آیا بنظرتون برای رزولیشن 1080 ارزش خرید داره ؟
الان ارزونترین 1070 بازار حدود 2150 قیمتشه (فکر کنم )

لینک به دیدگاه

سلام

برای فول اچ دی یه مقدار 1070 و وگا زیاد هستن .

بهتره سراغ 570 رفت !

اما به طور کلی .

برتری وگا 56 به 1070 به کمی قیمت بهتر و حدود 15 درصد فریم بیشتره . به عبارت دیگه از نظر پرفورمنس وگا 56 بین 1070 و 1080 قرار میگیره و بیشتر به 1080 نزدیکه تا 1070 پس از نظر پرفورمنس بیشتر همرده 1080 هستش ( تا وقتی 1070Ti بیاد ببینیم چیکارس ) . اگر قیمت وگا 56 در حد 1070 باشه ( ایران رو عرض می کنم ) میشه از مصرف بیشترش چشم پوشی کرد و رفت سراغش .

فعلا و روی کاغذ وگا 56 بهتره .

لینک به دیدگاه

اگه اینده نگری بیشتری داشته باشیم rx 56 انتخاب بهتریه چون با نسل بعدی انویدیا به مرور قدرت ۱۰۷۰ کم میشه (سیاست انویدیا) نمونه بارز 970 و r9 390, که رقیب بودن الان 970 کاملا پایین تر قرار میکیره. 

تنها برتری  ۱۰۷۰ مصرف کمترشه

نظر من rx Vega 56

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

ممنون بابت نظرات 

ولی من چند تا  بنچمارک دیدم 

وضعیت دقیقا برعکس هست و وگا 56 ضعیفتر هست تو بازی 

مطمئن هستین قویتره ؟؟

civ6_1920_1080.jpg.3b8af439006ae70f98e1f222eb09cc57.jpgwatchdogs2_1920_1080.jpg.1df80cb5b416949fd5cda3047ad4377e.jpgrottr_1920_1080.jpg.eaa13e5f812485cf6b92b6c3f3f7ccfc.jpghitman_1920_1080.jpg.10ddcd58aad06b5a1bea240bbfc77420.jpgwildlands_1920_1080.jpg.c381b5bfca8b5f543877c7d4795ea9d5.jpgdishonored2_1920_1080.jpg.b0d5e776293b757aeabacff05504d057.jpgdow3_1920_1080.jpg.a6a2a0b43d0618f8143193d9f5f4c41d.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

من باشم 1070 میخرم

اخه این وگا چیه ؟؟حرارت زیاد.مصرف بالا.قیمت غیر منطقی

amd  بعد از پولاریس رسما گند زد به گرافیک من خودم rx 470 دارم تاحالا ک تو هیچ بازی کم نیاورده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان کارت RX Vega 56  بنظر لیون بزودی موجود میکنه
آیا بنظرتون برای رزولیشن 1080 ارزش خرید داره ؟
الان ارزونترین 1070 بازار حدود 2150 قیمتشه (فکر کنم )

از لحاظ موجود شدن که چند ساعت پیش تو تلگرام لیون یه سری جعبه وگا 56 با آرم لیون گذاشته بودن

با این عنوان

کارت گرافیک VEGA 56 saphhire همین نزدیکی هاست

باید ببنید چه قیمتی براش میزنن اونوقت بهتر میشه تصمیم گرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دقیقاً بهمین علت تاپیک رو ایجاد کردم
فقط الان یک سوال پیش میاد کنار این سوال های دیگه که چرا الان که اودلار تو مرز4000 داره میتازه یکدفعه انواع کالاهای  ردیف و خوش قیمت نسبت به کارایی وارد و موجود میشن
:D:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر من روی ۱۰۷۰ هست

بازیها بیشتر برای انویدیا بهینه میشن

مطمئن هم باشید تا دو یا سه سال دیگه سیاست پشتیبانی نکردن تو درایور هم توش اتفاق نمیوفته

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 22:01:32، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام 

ممنون بابت نظرات 

ولی من چند تا  بنچمارک دیدم 

وضعیت دقیقا برعکس هست و وگا 56 ضعیفتر هست تو بازی 

مطمئن هستین قویتره ؟؟

آخه انودیا پاور آپ هم شد منبع ؟؟؟؟

پست بعدیش رو هم ببینید .

لینک به دیدگاه

از سایت مسغره ای بنج گذاشتی به قول دوستمون سایت انودیا پاورآپ زیاد بیطرف نیست 

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 22:30:22، WINNER گفته است :

نظر من روی ۱۰۷۰ هست

بازیها بیشتر برای انویدیا بهینه میشن

مطمئن هم باشید تا دو یا سه سال دیگه سیاست پشتیبانی نکردن تو درایور هم توش اتفاق نمیوفته

با وجود بهینه شدن در اکثر تست ها عقبه 

اینجا رو هم ببینید :

اگر صحت داشته باشه جالب میشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره خب کاملاً به این موضوع که سایت مذکور کشته مرده انویدیا هست وسر میشکونه بخاطررش اطلاع دارم
ولی خب شما بنچ بازی قست ریکون ویلد لند رو ببینید
فرقی نمیکنه همه جا ضعیفه نسبت به  1070
من همش چند تا بازی مد نظرم هست یکیش دیسانرد یکیش همین قست و چند تای دیگه رو میخوام بازی کنم که خوشبختانه زاییده بنظر وگا 56 برای ما

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 22:39:07، mInI_ClockEr گفته است :

اره خب کاملاً به این موضوع که سایت مذکور کشته مرده انویدیا هست وسر میشکونه بخاطررش اطلاع دارم
ولی خب شما بنچ بازی قست ریکون ویلد لند رو ببینید
فرقی نمیکنه همه جا ضعیفه نسبت به  1070
من همش چند تا بازی مد نظرم هست یکیش دیسانرد یکیش همین قست و چند تای دیگه رو میخوام بازی کنم که خوشبختانه زاییده بنظر وگا 56 برای ما

در کلیت ماجرا 1070 رقیب خوبی برای وگا 56 نیست .

برای همین انودیا قصد داره 1070Ti رو وارد کنه تا خلاء بین 1070 و 1080 رو که وگا 56 ازش استفاده کرده بپوشونه .

نکته مضحک این وسط دست و پا زدن انودیا برای جلوگیری از افت فروش 1080 بعد از عرضه 1070Ti هستش !

میخواد کارت قفل شده لانچ کنه !

اگر بتونید برای 1070Ti صبر کنید شاید چیز خوبی ازش در بیاد .

لینک به دیدگاه

درود

بهینه سازی های اولیه amd در یک کلام افتضاحه!

به طوریکه وگا 64 قدرت خالصش از 1080ti هم بیشتره و وقتی پای اندازه یگری ترافلاپس میاد وسط راحت با تایتان xp برابری میکنه

در عوض در گیم دیده شده که به زور از 1070 بزنه بالا و نزدیک 1080 به ندرت میشه. فقط در هیتمن که کاملا بهینه ست تونسته 1080 رو پشت سر بزاره

ولی خب به مرور بهتر میشن به لطف بهینه سازی های درایوری (به استناد بررسی های sakhtafzar.com)

در کل برای گیمینگ در رزولیشن 1080 بنده 1070 استوک درحد رو توصیه میکنم ...

وگا56 نسبت به 1080 ارزش نداره چون هم مصرفش بالاتره هم قدرت بیشترش در گیم خیلی تاثیر نداره چون بهینه نیست. قیمت ها در ایران که بماند ...

وگا برای ماینینگ خیلی مناسبه چون ترافلاپ وگا64 از 1080ti هم در محاسبات میزنه بالا و هش ریت کشنده ای میده

ولی خب اصلا نمیشه اوورشون کرد. در فرکانس دیفالت راحت تا 70-80 با کولر directCu III v2 بالا میاد

56 موفق بود. ولی 64 نبود. چون 56 برنامه ریزی شده بود تا 1070 رو شکست بده که داد ولی 64 نتونست 1080 رو شکست بده

الان شما حاضر هستید پول یه 1080 گیمینگ کاستوم رو پای 64 رفرنس بدید؟ با اون مصرف و حرارت وحشتناک؟

یادمه در مورد 1070ti قبلن هم گفته بودم چه اشتباه وحشتناکیه ... که از قرار معلوم انویدیا ضریب قفل شده رو ترجیح داده به بیخیال شدن این بخش بازار یا کنترل قیمت 1070 ... !

وگا 56 رو نمیدونم توصیه بکنم یا نه. هم داغه هم پرمصرفه هم بهینه نیست نسخه های کاستومشم که بیرون نیومدن ...

دیگه نمیدونم ... !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سپاس بابت راهنمایی

به قول معروف فعلاً صبر میکنیم 
بالاتر از سیاهی رنگی نیست

دلمون از اونجا میگیره که کارت 1060 9GBb اسوس رو مقداد قیمت زده 1850 :40_rage::40_rage:

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 22:54:45، mInI_ClockEr گفته است :

با سپاس بابت راهنمایی

به قول معروف فعلاً صبر میکنیم 
بالاتر از سیاهی رنگی نیست

دلمون از اونجا میگیره که کارت 1060 9GBb اسوس رو مقداد قیمت زده 1850 :40_rage::40_rage:

خواهش می کنم .

اینجا رو ببین . احتمالا دلت میخواد برای تست های بیشتر 1070Ti صبر کنی !!!

اگر حاصل وگا برای PC گیمینگ فقط همین یه کارت هم باشه بازم بد نیست !!! ( با توجه به بازار ماینینگ و کمبود شدید کارتهای ای ام دی میگم . )

راستی وگا قرار نسخه های پایین رده هم داشته باشه که میتونن رقیب 1060 و 580 بشن . ولی معلوم نیست کی از راه برسن . احتمالا به خوبی با APU های RYZEN ( و پردازشگرهای اینتل ) کراس میشن !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر  وگا ها با اون انفلیشن مصنوعی که AMD  داده بود برای قیمت  بیاد  که  قیمتشون باید بالاتر از 1070 باشه- 499 دلار زدن برای یک وگا56-  64 که هیچ  در رنج 1080ti  شده از لحاظ  قیمت !!!-  شما میتونی با قیمت خیلی کمتر 580 نو یا 1070 دست دوم حتی گیر بیاری با هزیه خیلی پایین-

الان وگا قیمتش مشکل داره -  با این قیمت ها متاسفانه پیشنهاد دادنش اصلا معقول نیست- -500دلار برای این گرافیک  باید حدود 2/700/00 یا بیشترقیمت بخوره  اون دیگه وارد رنج 1080 میشه   که بازهم از لحاظ کارای یو مصرف و  .... برتری داره- ضمنا ما داریم درباره رفرنس  صحبت میکنیم : کارت  AMD برای اینکه بخواهید راحت باشید از لحاظ دما و اکوستیک  من فقط پیشنهاد  کارتهای غیر رفرنس رو میدم که متاسفانه و 100% از مدل  غیر رفرنس  30 تا 50 دلاری همیشه گرون تر است پس ما داریم رنج قیمتی  عجیبی رو  صحبت میکنیم. اگر این کارت بیاد و قیمت رفرنس اون زیر 1070 باشه و قیمت نان رفرنس در حد نان رفرنس های 1070 که با این قیمتها  فکر نمیکنم  همچین چیزی باشه  اون موقع بله- در غیر این صورت- 580  خود AMDبرای 1080 کافیه - 1060 هم برای 1080 کافیه- شما با 1070 راحت میتونید وارد 2k و بالاتر بشید.

مشکل وگا یک چیزه فقط و فقط یک  چیز: دیر عرضه شده این کارت با این کارایی باید در اول 2016 یا اخر 2015 عرضه میشد نه الان که کارتهای خیلی خوبی مثل 1070/1080 اونم مدل  افتر مارکت  با اورکللاک های سنگین با مصرف خیلی کم و دمای خیلی پایین قیمتشون تثبیت شده- اگر این کارت  اونموقع می امد می درخشید.  ولی همین دیر امدن باعث شده از لحاظ قیمتی توی شرایط عجیبی باشه - AMD باید لانچ های گرافیکی اش رو بزاره نزدیک انویدیا -نه  بزاره یک سال از یک نسل گذشت  بیاد در حد همون نسل تازه رفرنس هاش رو بخواهد   با این قیمت ها ارائه بده خوب توی ذوق بازار میخوره- برای دسکتاپ ما صحبت میکنیم و اصل هم همینه  بازار پی سی گمینگ میتونه  این آینده رو مشخص کنه - بخش ماینینگ مگر چقدر میخواد  تاثیر بزاره؟ این کارتها ساخته شده  برای بازی و در سیستم های گیمینگ سرنوشتشون مشخص میشه-

Capture.JPG

Capturey.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز سایت به این معتبری هست چرا سراغ این سایتها نمیری؟

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-rx-vega-56,5202.html

http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-radeon-rx-vega-56-8gb-review,1.html

مطالعه کن، تو رزولیشینی که میخوای ببین کدوم بهتره همون رو بگیر

به تفاوت نتایج بین این دو سایت و اون منابع بالا دقت کن مشخص میشه به کدوم منبع میشه اطمینان کرد.

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 23:46:33، rezagtx گفته است :

درود

اگر  وگا ها با اون انفلیشن مصنوعی که AMD  داده بود برای قیمت  بیاد  که  قیمتشون باید بالاتر از 1070 باشه- 499 دلار زدن برای یک وگا56-  64 که هیچ  در رنج 1080ti  شده از لحاظ  قیمت !!!-  شما میتونی با قیمت خیلی کمتر 580 نو یا 1070 دست دوم حتی گیر بیاری با هزیه خیلی پایین-

الان وگا قیمتش مشکل داره -  با این قیمت ها متاسفانه پیشنهاد دادنش اصلا معقول نیست- -500دلار برای این گرافیک  باید حدود 2/700/00 یا بیشترقیمت بخوره  اون دیگه وارد رنج 1080 میشه   که بازهم از لحاظ کارای یو مصرف و  .... برتری داره- ضمنا ما داریم درباره رفرنس  صحبت میکنیم : کارت  AMD برای اینکه بخواهید راحت باشید از لحاظ دما و اکوستیک  من فقط پیشنهاد  کارتهای غیر رفرنس رو میدم که متاسفانه و 100% از مدل  غیر رفرنس  30 تا 50 دلاری همیشه گرون تر است پس ما داریم رنج قیمتی  عجیبی رو  صحبت میکنیم. اگر این کارت بیاد و قیمت رفرنس اون زیر 1070 باشه و قیمت نان رفرنس در حد نان رفرنس های 1070 که با این قیمتها  فکر نمیکنم  همچین چیزی باشه  اون موقع بله- در غیر این صورت- 580  خود AMDبرای 1080 کافیه - 1060 هم برای 1080 کافیه- شما با 1070 راحت میتونید وارد 2k و بالاتر بشید.

مشکل وگا یک چیزه فقط و فقط یک  چیز: دیر عرضه شده این کارت با این کارایی باید در اول 2016 یا اخر 2015 عرضه میشد نه الان که کارتهای خیلی خوبی مثل 1070/1080 اونم مدل  افتر مارکت  با اورکللاک های سنگین با مصرف خیلی کم و دمای خیلی پایین قیمتشون تثبیت شده- اگر این کارت  اونموقع می امد می درخشید.  ولی همین دیر امدن باعث شده از لحاظ قیمتی توی شرایط عجیبی باشه - AMD باید لانچ های گرافیکی اش رو بزاره نزدیک انویدیا -نه  بزاره یک سال از یک نسل گذشت  بیاد در حد همون نسل تازه رفرنس هاش رو بخواهد   با این قیمت ها ارائه بده خوب توی ذوق بازار میخوره- برای دسکتاپ ما صحبت میکنیم و اصل هم همینه  بازار پی سی گمینگ میتونه  این آینده رو مشخص کنه - بخش ماینینگ مگر چقدر میخواد  تاثیر بزاره؟ این کارتها ساخته شده  برای بازی و در سیستم های گیمینگ سرنوشتشون مشخص میشه-

سلام

قیمتی که دارید بهش اشاره می کنید قیمت رسمی ( همونی که ای ام دی عنوان کرد ) نیست .

قیمت این کارت به خاطر بازار ماینینگ بالا رفته وگرنه در قیمت اصلی ارزش خرید خوبی داره وگرنه انویدیا برای مقابله با وگا 1070Ti رو با اون وضع معرفی نمی کرد !

در پست اولم اشاره کردم که قیمت کارت مهمه :

به عبارت دیگه اگر کارت بر اساس قیمت ای ام دی عرضه بشه برای گیمرها ارزش خرید خوبی داره اما اگر بر اساس قیمت فروشگاه ها و ... عرضه بشه فقط به درد ماینر جماعت می خوره .

لینک به دیدگاه

وقتی صحبت سر قدرت نسبی بیشتر هست یعنی یه چیزی توی این مایه ها :

بسته به بازی و ... کارتهای وگا 56و 1070 نسبت به هم عملکرد متفاوتی دارند اما غالبا وگا 56 کارت بهتریه .

قیمت وگا 56 اگر بر مبنای همون 399 دلار اولیه باشه کاملا ارزش خرید داره ولی با 500 دلار ( برای گیمینگ ) زیادی گرونه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دوست من د رجریان نیستید مایننیگ بالا نبرد قیمت سری وگا رو - من مستقیما با اورکلاکرز در UK و خود شخص تاینی تام لوگان از OC3d یکی از بهترین ریویور های یوتوبه در ارتباط هستم  قشنگ گفت جریان چی بود AMD یک قیمت مصنوعی رو به عنوان قرار داد  فروش اومد بست با اورکلاکرز که چی شما کارت های 56 رو با قیمت 399 دلار و کارت 64 رو با 499 دلار عرضه کن ولی این قرار داد فقط برای 450 عدد کارت بود چونAMD نمیتونست بیشتر از این تعداد رو سوپلای کنه با این قیمت -ضرر سنگین داره این کارتها گرون تر از این چیز ها در میان بخاطر حافظه HBM و کاست تولید .وووو برای همین است که انویدیا نرفته سمت این HBM  , و رقراره در نسل بعدی استفاده کنه چون انویدیا رسما گفت HBM قیمت هاش مناسب نیست- خوب AMD در واقع یکم گول زد تمام ریویور های یوتوب رو بهشون گفت قیمت MSRPاینه تا کارتها امدن در اورکلاکرز فروش رفتن با اون قیمت مصنوعی که AMD روی هر کارت 100 دلار زده  بود و از قبل به ریتیلر داده بود که چی شما این قیمت بده  منتهی اینقدر کم بود تعداد که تا قرار داد فروش مصنوعی به  پایان رسید  و دیگه AMD کارت رو به قیمت قرار دادی نداشت 56 شد 499 دلار و 64 شد 599 دلار و ضمنا این ها  رفرنس ها بود و باندل ها عرضه شده بود که ماینرها نخرن- تمام کارتهای  نان رفرنس  که بعد از این ها میامد  وضع رو بدتر میکرد چون حداقل 30 تا 50 دلار گرون تر هستند - ایسوس استریکس و اروس گیگا و ... خوب اونها وضع رو بدتر میکرد طوری که 64 میرفت در رنج قیمتی 1080ti حدود 600خورده ای دلار  قرار می گرفت و.....

خلاصه تمام ریویور ها از Jaytwocent , و لاینس و تاینی تام و اورکلاکرز و .... همه از این نارحت شدند و َAMD  رو مقصر دونستند چون اولا بهشون گفته بود MSRP اینه و این اطلالعاتی بود که داده بوده به پابلیک- بعد معلوم شد که یک ریبیت موقتی داشته برای عرضه تعداد خیلی محدود که به بگه ببنید ما قیمت رو حفظ کردیم تا ریبیت  تمام شد که در حد خیلی کم بوده و اصلا نمی تونسته سوپلای دیمند رو ازپسش بر بیاد قیمت ها سربه  فلک زده چون بازار دست ریتیلر است اگر به  تعدادمناسب و  با MSRP ثابت کارت ندید دست ریتیلر اونا  شروع میکنن به افزایش قیمت مصنوعی-

کل بحث این بوده که قیمتی که AMD داد به ریویو رها   فالس بوده و اونا برپایه اون قیمت ها حسابی  تعریف کردن بعد هر شخصی که خواست بخره دیده 100 دلار یا 150دلار!!!!  کارتها گرون تر ه! این شد که لانچ وگا ناجور شد - این وسط یک عده سعی کردن بندازن گردن ماینر ها - کسانی که از پشت پرده و .... خبر نداشتنو به قول دیدی:

خبرنگار از دیدی در فیلم ارثیه فامیلی پرسید آقای دیدی پشت پرده چه خبره ؟؟ دیدی گفت من نمیدونم من که پرده رو نزدم کنار!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_radeon_rx_vega_56_8gb_review,1.html

34 صفحه مطلب در مورد Vega 56 شامل بنچمارک های دایرکت 12 و 11 و ...

همونطور که میبینین تفاوت چشمگیری با 1070 در مجموع نداره

در نهایت باید منتظر مشخص شدن قیمت ریالی دقیق این کارت شد و برای خرید بهتر مقایسه رو انجام داد ، تفاوت نسخه رفرنس با کاستوم رو فراموش نکنید تو مقایسه هاتون :$

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

درود

بهینه سازی های اولیه amd در یک کلام افتضاحه!

به طوریکه وگا 64 قدرت خالصش از 1080ti هم بیشتره و وقتی پای اندازه یگری ترافلاپس میاد وسط راحت با تایتان xp برابری میکنه

در عوض در گیم دیده شده که به زور از 1070 بزنه بالا و نزدیک 1080 به ندرت میشه. فقط در هیتمن که کاملا بهینه ست تونسته 1080 رو پشت سر بزاره

ولی خب به مرور بهتر میشن به لطف بهینه سازی های درایوری (به استناد بررسی های sakhtafzar.com)

در کل برای گیمینگ در رزولیشن 1080 بنده 1070 استوک درحد رو توصیه میکنم ...

وگا56 نسبت به 1080 ارزش نداره چون هم مصرفش بالاتره هم قدرت بیشترش در گیم خیلی تاثیر نداره چون بهینه نیست. قیمت ها در ایران که بماند ...

وگا برای ماینینگ خیلی مناسبه چون ترافلاپ وگا64 از 1080ti هم در محاسبات میزنه بالا و هش ریت کشنده ای میده

ولی خب اصلا نمیشه اوورشون کرد. در فرکانس دیفالت راحت تا 70-80 با کولر directCu III v2 بالا میاد

56 موفق بود. ولی 64 نبود. چون 56 برنامه ریزی شده بود تا 1070 رو شکست بده که داد ولی 64 نتونست 1080 رو شکست بده

الان شما حاضر هستید پول یه 1080 گیمینگ کاستوم رو پای 64 رفرنس بدید؟ با اون مصرف و حرارت وحشتناک؟

یادمه در مورد 1070ti قبلن هم گفته بودم چه اشتباه وحشتناکیه ... که از قرار معلوم انویدیا ضریب قفل شده رو ترجیح داده به بیخیال شدن این بخش بازار یا کنترل قیمت 1070 ... !

وگا 56 رو نمیدونم توصیه بکنم یا نه. هم داغه هم پرمصرفه هم بهینه نیست نسخه های کاستومشم که بیرون نیومدن ...

دیگه نمیدونم ... !

نسخه وگا تنها معایبش مصرفش نسبت به رقیبش بالاتر هست و اینکه دیر آمده.ولی اصلا داغ نیست!!

اینم دمای کارتهای مختلف ببین

https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1070_Xtreme_Gaming/30.html

حالا نسخه مرجع کارت 1070

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1070/28.html

حالا دمای وگا 56 چنده ؟ روی 75 هست

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Radeon_RX_Vega_56/36.html

جالب هست که دمای کارت مرجع انویدیابالاتر از وگا هست چه برسد به نسخه کاستوم. حالا اگر نسخه کاستوم بیرون بیاید فکر میکنی دما وگا 56 چقدر کم می شود ؟ اینم یک قضیه.

ولی خواهشا نیایی بگی وگا بد و فلان خوبه این چیز ها.من فقط بر روی کلمه ای که گفتین تمرکز کردم نه کارایی نه قیمت نه عملکرد.فقط بر روی کلمه ای که گفتین دما وحشتناک.وگا 56 دماش بالا نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

نسخه وگا تنها معایبش مصرفش نسبت به رقیبش بالاتر هست و اینکه دیر آمده.ولی اصلا داغ نیست!!

اینم دمای کارتهای مختلف ببین

https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1070_Xtreme_Gaming/30.html

حالا نسخه مرجع کارت 1070

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1070/28.html

حالا دمای وگا 56 چنده ؟ روی 75 هست

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Radeon_RX_Vega_56/36.html

جالب هست که دمای کارت مرجع انویدیابالاتر از وگا هست چه برسد به نسخه کاستوم. حالا اگر نسخه کاستوم بیرون بیاید فکر میکنی دما وگا 56 چقدر کم می شود ؟ اینم یک قضیه.

ولی خواهشا نیایی بگی وگا بد و فلان خوبه این چیز ها.من فقط بر روی کلمه ای که گفتین تمرکز کردم نه کارایی نه قیمت نه عملکرد.فقط بر روی کلمه ای که گفتین دما وحشتناک.وگا 56 دماش بالا نیست.

عزیزم اون دما ی انویدیا با gpu  بوست 3 به اینجا رسیده-  واحد های پردازشی پاسکال خیلی بهینه هستند  و یک ترمال ترشهولد دارند یک دامنه حرارتی که GPU بوست میاد بسته به هدروم دمایی که مانده به  TJMAX  و شرایط محیطی کارت اون پردازنده رو بوست میکنه   و فرکانس رو میبره بالا  تا برسه به دمای تعیین شده- شما اگر پاور تارگت رو در کارت انویدیا  تغییری بدی  یا Temp target رو مثلا بیای نهایت دما رو بزاری روی 70 دیگه Gpu بوست تا 70 درجه فقط میره-  شما بزار روی 90 درجه اون gpu بوسته که فرکانس رو افزایش میده با یک اورکلاک دینامیک تا بخوره به 90 بعد با بازی با فن  و  پاور  و کولینگ ، دما  وفرکانس رو سعی میکنه حفظ کنه-

دما دراین واحد بشدت کنترل شده است ،افتر مارکت های  پاسکال با فرکانس های خیلی بالا با دمایی عجیب کار میکنن-اون 84 درجه معروف انویدیا، پایان دامنه حرارتی پیش فرض انویدیا است برای GPU بوست 3 که شما میتونید از طریق  افتر برنر یا evga پرسیژن یا  ...اقدام به کنترل اسان دمای هدف کنید.دمای کارتهای پاسکال خیلی کنترل شده است.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...