رفتن به مطلب

قیمت گذاری روی 390 r9 معیوب

adp10*4
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستان
یک کارت گرافیک  r9 390 asus direct cuii دارم که چند روز پیش مشکل دار شد درحال وبگردی بودم که سیستم ریست شد و ازون موقع دیگه شیار های سبز رنگ حتی تو بایوس روی صفحه میاد و لود ویندوز رو میاره ولی خود ویندوز رو بالا نمیاره 
فعلا از گرافیک آنبرد استفاده میکنم و ویندوز بالا میاد
و فناش و چراغش هم سالمه و روشن میشه
گارانتی تموم شده
به نظرتون ارزش تعمیر داره؟
به چه قیمتی فروش میره؟

لینک به دیدگاه

اگر خط های سبز رنگ روی تصویر داری باید چیپ کارت گرافیک  سردی لحیم گرفته شود اگه درست نشد چیپ سوخته و ارزش تعمیر ندارد. اگه تهران زندگی می کنید ادرس بدم برای انجام سردی لحیم اشنا دارم که باهات کمتر حساب میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام اگه ایراد از چیپش باشه فاتحه ش خوندست -تعمیرکار هم تنها کاری که  انجام میده  گرافیک رو هیت میده شاید برای چند ماه درست بشه ولی بعد چند ماه باز خراب میشه -بین 100 تا 200 شاید  بتونید بفروشید 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، miladnuranii گفته است :

اگر خط های سبز رنگ روی تصویر داری باید چیپ کارت گرافیک  سردی لحیم گرفته شود اگه درست نشد چیپ سوخته و ارزش تعمیر ندارد. اگه تهران زندگی می کنید ادرس بدم برای انجام سردی لحیم اشنا دارم که باهات کمتر حساب میکنه.

سلام نه تهران نیستم
با تشکر از راهنمایی

ویرایش شده توسط adp10*4
لینک به دیدگاه

شماره تماس: 09128343354 اقای بختیاری با ایشان تماس بگیر و گرافیک را براش پست کن تا برات درست کنه. من پیش ایشون کلاس تعمیرات کامپیوتر دیدم و آدم قابل اعتمادی هستن و بگید از طرف آقای نورانی تماس می گیرم .
ميدان انقلاب - خ كارگرجنوبي - نرسيده به جمهوري - تقاطع لبافي نژاد - سمت راست  لبافي غربي- سمت راست بن بست سيمين - پلاك ٣ زنگ ٤ ط ٤

ویرایش شده توسط miladnuranii
لینک به دیدگاه

شما کجا تشریف دارید ؟ دو فن هست یا 3 فن ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...