رفتن به مطلب

مشکل با کابل HDMI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گرامی  مشکلم این هست که وقتی  سیستم  رو با کابل اچ د ام ای به مانیتور وصل میکنم  تصویر رو کامل دارم ولی بعد از خاموش کردن  کامپیوتر مانیتور روشن میشه و خطای وصل نبودن کابل رو نشون میده نمیدونم آیا تنظیم خاصی باید انجام بدم یا خیر  مانیتور هم 23 سامسونگ هست  پیشاپیش ازراهنمایی  دوستان تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sasa گفته است :

با سلام خدمت دوستان گرامی  مشکلم این هست که وقتی  سیستم  رو با کابل اچ د ام ای به مانیتور وصل میکنم  تصویر رو کامل دارم ولی بعد از خاموش کردن  کامپیوتر مانیتور روشن میشه و خطای وصل نبودن کابل رو نشون میده نمیدونم آیا تنظیم خاصی باید انجام بدم یا خیر  مانیتور هم 23 سامسونگ هست  پیشاپیش ازراهنمایی  دوستان تشکر میکنم

چند دقیقه بعد صفحه مانیتور خاموش نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MEHDI0742 گفته است :

مانیتورتون چی هست ؟

Sent from my xiaomi Redmi Note 3 Pro

خطای که داره نشون میده(no signal) بعد از چند دقیقه نشون دادن، صفحه نمایش خاموش نمیشه؟

لینک به دیدگاه

قبلاً هم با همین کابل چنین مشکلی رو داشتید؟

کارت گرافیکتون رو تعویض کردید؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

قبلاً هم با همین کابل چنین مشکلی رو داشتید؟

کارت گرافیکتون رو تعویض کردید؟

سلام بار اول هست که از این کابل استفاده میکنم کابل  روی تلوزیون  ال جی بود  من آوردم برای  سیستم میخوام استفاده کنم کارت گرافیک هم 570 انودیا هست مانیتور هم     samsung PX23720  درایور کارت گرافیک هم اپدیت هست با کابل دی وی ای  مشکل نداره فقط با این کابل اینطور هست مجبور میشم از جلو مانیتور خاموش کنم   ضمنا پرسیده بودید چه مدت بعد این اتفاق می افته به محض این که کامپیوتر خاموش میکنم  مانیتور  پیغام  میده که کابل رو چک کنید  ولی تصویر در زمان روشن کردن سیستم کامل و بدون هیچ مشکلی هست

ویرایش شده توسط sasa
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، sasa گفته است :

سلام بار اول هست که از این کابل استفاده میکنم کابل  روی تلوزیون  ال جی بود  من آوردم برای  سیستم میخوام استفاده کنم کارت گرافیک هم 570 انودیا هست مانیتور هم     samsung PX23720  درایور کارت گرافیک هم اپدیت هست با کابل دی وی ای  مشکل نداره فقط با این کابل اینطور هست مجبور میشم از جلو مانیتور خاموش کنم   ضمنا پرسیده بودید چه مدت بعد این اتفاق می افته به محض این که کامپیوتر خاموش میکنم  مانیتور  پیغام  میده که کابل رو چک کنید  ولی تصویر در زمان روشن کردن سیستم کامل و بدون هیچ مشکلی هست

به احتمال زیاد مشکل از کابلتون هست که کیفیت لازم رو نداره. با یه کابل HDMI دیگه تست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...