رفتن به مطلب

مشکلات آپدیت Fall Creators ویندوز 10

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

منم اپدیت کردم صبح بدون هیچگونه مشکلی کار میکنه گرافیک رو هم میشناسه در تسک منیجر   و همه چیز اوکیه، انشالله مشکلات شما هم بزودی با یه اپدیت جزئی و فوری-فوتی رفع میشه... ویندوز 10 واقعا از بقیه ویندوز های قبلی یه سرو گردن بهتر و کامل تر هست و تازه اول راه هست و جای پیشرفت بیشتری داره... ^_^

اینهمه کارمند فقط روی ویندوز کار می کنند شوخی نیست که ویندوز یه طرف بقیه نرم افزار ها یه طرف واقعا شاهکار تکنولوژی هست!!!:35_thinking:

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

تا جایی که بنده بررسی کردم با پلتفورم های جدیدتر سازگار تر هست و کم مشکل تر و بهتر عمل می کنه.

مثلا اینجا دوستی داریم که از پلتفورم 10 سال پیش استفاده می کنه و مشکلاتی با ویندوز 10 داره که بنده فکر می کنم کاملا طبیعی باشه این مشکلات.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم  درایور کارت گرافیکت رو یکباربا  DDU پاک کن از اول نصب کن .

از بکاپ استفاده کردم استفاده کردم و برگشتم 1703، چون آیکون های فایل اکسپلورر هم بهم ریخته بود و سرعت بالا اومدن ویندوز هم دوبرابر شده بود. صبر میکنم واسه آپدیت fix

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

تا جایی که بنده بررسی کردم با پلتفورم های جدیدتر سازگار تر هست و کم مشکل تر و بهتر عمل می کنه.

مثلا اینجا دوستی داریم که از پلتفورم 10 سال پیش استفاده می کنه و مشکلاتی با ویندوز 10 داره که بنده فکر می کنم کاملا طبیعی باشه این مشکلات.

مشکل اینجاست سیستم من هم قدیمی نیست 

مادربورد z97 و قطعات جدیده

حدود یک ساعت پیش برگشتم رو ورژن 1703 همه مشکلات حل شد . احتمالا یه چند تا آپدیت کم حجم میاد این ورژن از ویندوز رو با سخت افزار های مختلف سازگارتر میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

مشکل اینجاست سیستم من هم قدیمی نیست 

مادربورد z97 و قطعات جدیده

حدود یک ساعت پیش برگشتم رو ورژن 1703 همه مشکلات حل شد . احتمالا یه چند تا آپدیت کم حجم میاد این ورژن از ویندوز رو با سخت افزار های مختلف سازگارتر میکنه

شما احتمالا قبلش چیپ ست هات و درایور هات اپدیت نبوده  من امروز سیستم قدیمی تر از شما رو مال یکی از دوستان اپدیت کردم پنج دقیقه امد بالا حتی یک نقطه هم کم نداشت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

بعضیا فکر میکنن دوستانی که با ویندوز مشکل پیدا کردن یا نوبن یا اینکه باهاش پدر کشتگی دارن  :D

بعضیا هم اینقدر با جدیت ازش دفاع میکنن ادم فکر میکنه یا خودشون ویندوز رو نوشتن یا 99.99% سهام مایکروسافت مال اوناست xD

ویندوز 10 ویندوز خیلی خوبیه ولی مثل هر نرم افزاری یسری مشکلات داره که کم کم برطرف میشه . رو بعضی سیستم ها عالی کار میکنه رو بعضی های دیگه کمی مشکل داره . نه نیازی به تخریب هست نه طرفداری !

عزیزم ما  ویندوز رو ننوشتیم  ولی وقتی شما  اینقدر منفی میگید ازش خوب بقیه رو گمراه میکنید . من روی چهار تا سیستم تا الان نصب کردم هیچ مشکلی نبوده دوستان هم دارن مرتب کامنت میزازن نصب کردیم مشکلی نبود شما اینطور میگی شاید کسی بیاد درتاپیک بقول شما نوب باشه خوب پست شما رو خوند  میره و اشتباه برداشت میکنه بهرحال اگر شما میگید فقط جنبه منفی باید باشه و   بد بگیم  که نمیشه بهرحال شما نکات منفی گفتید ما هم نکات مثبت گفتیم.  شما دوست من ویندوزت ازقبل مشکل داشته که اینجور شدی .نو نصب کن .نه خیر سهام  مایکروسافت هم نداریم ولی ارزو میکنم داشتیم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

شما احتمالا قبلش چیپ ست هات و درایور هات اپدیت نبوده  من امروز سیستم قدیمی تر از شما رو مال یکی از دوستان اپدیت کردم پنج دقیقه امد بالا حتی یک نقطه هم کم نداشت.

تمامی درایورها مرتب بروز میشن .

در 11 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم ما  ویندوز رو ننوشتیم  ولی وقتی شما  اینقدر منفی میگید ازش خوب بقیه رو گمراه میکنید . من روی چهار تا سیستم تا الان نصب کردم هیچ مشکلی نبوده دوستان هم دارن مرتب کامنت میزازن نصب کردیم مشکلی نبود شما اینطور میگی شاید کسی بیاد درتاپیک بقول شما نوب باشه خوب پست شما رو خوند  میره و اشتباه برداشت میکنه بهرحال اگر شما میگید فقط جنبه منفی باید باشه و   بد بگیم  که نمیشه بهرحال شما نکات منفی گفتید ما هم نکات مثبت گفتیم.  نه خبر سهام هم نداریم ولی ارزو میکنم داشتیم.:x

من بد نگفتما فقط مشکلم رو گفتم . اینم گفتم که در آینده آپدیت میاد و کم کم مشکل روی سخت افزارهای مختلف حل میشه . به هیچ وجه هم قصد گمراه کردن نداشتم . عذرخواهی میکنم که مشکلم باعث شد بقیه گمراه بشن . در ضمن جایی که گفتم فقط منفی بیان بشه رو بهم نشون بدین ممنونتون میشم :x 

این دقیقا جمله بالاست"نه نیازی به تخریب هست نه طرفداری !" متاسفانه جمله رو هرجور خواستید برداشت کردید 

و در آخر هم باید بگم اشتباه کردم مشکلم رو بیان کردم :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به صورت کلی ما ایرانی ها دیدگاه فازی داریم به همه چیز. یا صفر یا یک. در صورتی که برای همه چیز میشه یه حد مابین این دو وضعیت هم در نظر گرفت.

چه خوب چه بد. هرکس طرفدار PC Gaming هست باید کوچ کنه به ویندوز 10.

واقعا تنوع پلتفورم ها زیاده و مایکروسافت باید سعی کنه قبل از ارائه آپدیت های اینچنینی سازنده ها و شرکا رو مجاب کنه تا حداقل پلتفورم های جدیدشون رو با درایور های مورد نیاز همراه کنن تا میزان باگ های مربوط به درایور به حداقل برسه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

تمامی درایورها مرتب بروز میشن .

من بد نگفتما فقط مشکلم رو گفتم . اینم گفتم که در آینده آپدیت میاد و کم کم مشکل روی سخت افزارهای مختلف حل میشه . به هیچ وجه هم قصد گمراه کردن نداشتم . عذرخواهی میکنم که مشکلم باعث شد بقیه گمراه بشن . در ضمن جایی که گفتم فقط منفی بیان بشه رو بهم نشون بدین ممنونتون میشم :x 

این دقیقا جمله بالاست"نه نیازی به تخریب هست نه طرفداری !" متاسفانه جمله رو هرجور خواستید برداشت کردید 

و در آخر هم باید بگم اشتباه کردم مشکلم رو بیان کردم :D 

نو نصب کنید ویندوز حل میشه مشکلتون شما روی ویندوز مشکل دار اپدیت زدی اینجور شده . نه عزیزم موفق باشی  نیازی به عذر خواهی نیست . 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، micpet گفته است :

از بکاپ استفاده کردم استفاده کردم و برگشتم 1703، چون آیکون های فایل اکسپلورر هم بهم ریخته بود و سرعت بالا اومدن ویندوز هم دوبرابر شده بود. صبر میکنم واسه آپدیت fix

در در 1396/07/27, 00:28:59، Amin_CA گفته است :

اما مشکل این ارور اکسپلورر سرجاش هست

دوست عزیز مشکل شمارو من صبح دیدم یادم رفت رسیدگی کنم. این واسه منم اتقاق افتاد و با راهکار پایین فیکس شد:

This problem is most likely linked to an incorrect data stored in the key called “Load”. Load is a holder where some programs put their startup commands to initiate their beginning processes. Every time your system boots, these instructions are run and operations are performed accordingly.

Incorrect instructions loaded in this key can lead to irrational behaviors observed during computer boot. This may be caused by a malicious software (Virus or Trojans), or due to a corrupt startup program. Nonetheless, this invalid String needs to be deleted, and the horrible consequences should be erased.

This can be done via regedit, illustrated below:

• Open Run box by pressing Windows + R keys
  • Type regedit and press Enter
  • In the Registry Editor box
  • Expand HKEY_CURRENT_USER from the left hive
  • Expand Software
  • Expand Microsoft
  • Expand Windows NT
  • Expand CurrentVersion
  • Highlight Windows
  • Click Edit menu and select Permissions
  • Ensure Full Control to the current user
  • From the values displayed in the right pane, double-click Load
  • Erase data under Value data
  • Click OK
  • Reboot your system to apply the changes

download.png

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، HeX گفته است :

به صورت کلی ما ایرانی ها دیدگاه فازی داریم به همه چیز. یا صفر یا یک. در صورتی که برای همه چیز میشه یه حد مابین این دو وضعیت هم در نظر گرفت.

چه خوب چه بد. هرکس طرفدار PC Gaming هست باید کوچ کنه به ویندوز 10.

واقعا تنوع پلتفورم ها زیاده و مایکروسافت باید سعی کنه قبل از ارائه آپدیت های اینچنینی سازنده ها و شرکا رو مجاب کنه تا حداقل پلتفورم های جدیدشون رو با درایور های مورد نیاز همراه کنن تا میزان باگ های مربوط به درایور به حداقل برسه...

میدونید چیه اقا اکثر این چیپ ستهای لن و درایور های مودم و  کارتهای وای فای و کارت صداها رو خیلی دیر به دیر بروز رسانی میکنند . realtekصد میلیارد مین بورد میزنن این ریتیلر چیپ هاست هشت ماهی یکبار درایور میزنه! اکثر مودم ها و تجهیزاتی که ما در بازار داخل میخریم درایورهاش روش نوشته ساپورت ویندوز 7! من کلی دانگل وای فای در دیجی کالا دیدم اکثرا مدلهای قدیمی. یک تی پی لینک که گرفتم بزور نصب کردم  اونم هفت بود. خیلی از اکسسوری های ما  در بازار داخل کمی قدیمی تر است یکی از مشکلات درایور ها هم همینه. حالا شما در امریکا و اروپا نیو اگ و امازون ثانیه ای  اپدیت میشن با سخت افزار های جدید . این موضوعات هم هست.

اصلا دسکتاپ با ویندوز جلو میره حتی اینتل هم  مجبوره معماریش رو با سیستم عامل مایکروسافت وفق بده یک زمانی مایکروسافت ویندوز میزد برای پردازنده اینتل. حالا اینتل سی پی یو میسازه برای ویندوز.  ویندوز ده  حقیقتا مزایا و نکات مثبت هاش و توانایی هاش خیلی برتر از نکات منفی اش است و واقعا نکات منفی کمی داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

میدونید چیه اقا اکثر این چیپ ستهای لن و درایور های مودم و  کارتهای وای فای و کارت صداها رو خیلی دیر به دیر بروز رسانی میکنند . realtekصد میلیارد مین بورد میزنن این ریتیلر چیپ هاست هشت ماهی یکبار درایور میزنه! اکثر مودم ها و تجهیزاتی که ما در بازار داخل میخریم درایورهاش روش نوشته ساپورت ویندوز 7! من کلی دانگل وای فای در دیجی کالا دیدم اکثرا مدلهای قدیمی. یک تی پی لینک که گرفتم بزور نصب کردم  اونم هفت بود. خیلی از اکسسوری های ما  در بازار داخل کمی قدیمی تر است یکی از مشکلات درایور ها هم همینه. حالا شما در امریکا و اروپا نیو اگ و امازون ثانیه ای  اپدیت میشن با سخت افزار های جدید . این موضوعات هم هست.

اصلا دسکتاپ با ویندوز جلو میره حتی اینتل هم  مجبوره معماریش رو با سیستم عامل مایکروسافت وفق بده یک زمانی مایکروسافت ویندوز میزد برای پردازنده اینتل. حالا اینتل سی پی یو میسازه برای ویندوز.  ویندوز ده  حقیقتا مزایا و نکات مثبت هاش و توانایی هاش خیلی برتر از نکات منفی اش است و واقعا نکات منفی کمی داره .

http://smtp.station-drivers.com/index.php?option=com_remository&func=select&id=532&orderby=2&page=2&lang=en

اتفاقا Realtek از اون شرکتاس که منظم درایور میده ولی سازنده گان برد میذارن 7-8 ماه یک دفعه بروز می کنن درایور ها رو. مثلا در لینک بالا دو درایور صدا با ورژن های 8261 و 8264 به فاصله 10 روز از همدیگه ارائه شدن!

ولی خب این رو هم قبول دارم که خیلی از سازنده های تراشه های مختلف هم دیر به دیر درایورها رو ارائه میدن یا اصلا درایور جدیدی ارائه نمیدن و نظم خاصی در ارائه درایور ها ندارن.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

دوست عزیز مشکل شمارو من صبح دیدم یادم رفت رسیدگی کنم. این واسه منم اتقاق افتاد و با راهکار پایین فیکس شد:

This problem is most likely linked to an incorrect data stored in the key called “Load”. Load is a holder where some programs put their startup commands to initiate their beginning processes. Every time your system boots, these instructions are run and operations are performed accordingly.

Incorrect instructions loaded in this key can lead to irrational behaviors observed during computer boot. This may be caused by a malicious software (Virus or Trojans), or due to a corrupt startup program. Nonetheless, this invalid String needs to be deleted, and the horrible consequences should be erased.

• Expand Software
  • Expand Microsoft
  • Expand Windows NT
  • Expand CurrentVersion
  • Highlight Windows
  • Click OK

download.png

دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

خیلی از دوستان از جمله من با نصب ویندوز 10 بیلد جدید با مشکلاتی مواجه شدیم که قبلا روی هیچ کدام از بیلدهای ویندوز 10 این مشکل رو نداشتیم. حالا این باعث میشه اکثرا فکر کنند که مشکل از مایکروسافت بوده!

حالا من هم دقیقا نمیدونم مشکل از کدوم طرفه ولی برای من هم مشکلاتی با درایورهای کارت صدای غیرآنبورد کریتیو و مشکلاتی با ویندوز دیفندر و ... به وجود اومده. (کاری به مقصر ندارم قصد متهم کردن کسی رو ندارم ولی با نصب ویندوز جدید این مشکلات پیش اومده.)

حالا این که دوستی روی 10 تا سیستم نصب کرده و مشکلی نداشته دلیل نمیشه که بقیه مشکلات وجود نداشته باشند. ناهماهنگی هایی در ویندوز 10 بیلد جدید با بعضی درایورها وجود داره که روی ورژنهای قبلی نبود. احتمالا باید منتظر درایورهای فیکس باشیم از سوی سازنده ها. شاید هم خود مایکروسافت بتونه با آپدیت های ریز و درشت بعدی هماهنگی لازم رو به وجود بیاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

فرجام جان اندازه یک ویندوز برای من اپدیت گرفت  دقیق نمیدونم  ولی فکر میکنم 6 هفت گیگی بود برای من

سلام

وات دِ سایز؟؟؟ :| 

در 8 ساعت قبل، HeX گفته است :

میصرفه خود ویندوزش رو دانلود کنیم جداگانه:D سافت 98 گذاشته 4.4 گیگ.

فرجام از شاتل لند بگیر.

برای آپدیت ها هم اسم بیلد رو بزن پیج خود مایکروسافت میاد؛ پایین تو قسمت Microsoft Update Catalog  یه صفحه جدید باز میشه که لینک نسخه های مختلف 86 64 میاد. رو دانلود که بزنی یه فایل MSU با حجم 200-300 مگ میره برای دانلود.

سلام

ها؟ :D من اینچیزا رو بلد نیستم خودت بیا رو سیستمم انجامش بده 

اصولا من همیشه هر وقت مایکروسافت آپدیت بزرگ میده ، سیستم آپدیت ویندوزم رو 7 روز می بندم تا فیکس های احتمالی براش بیاد و وقتی آدیت میکنم مشکل خاصی پیش نیاد 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

• Expand Software
  • Expand Microsoft
  • Expand Windows NT
  • Expand CurrentVersion
  • Highlight Windows
  • Click OK

download.png

خیلی متشکرم مشکل برطرف شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

وات دِ سایز؟؟؟ :| 

سلام

ها؟ :D من اینچیزا رو بلد نیستم خودت بیا رو سیستمم انجامش بده ?

اصولا من همیشه هر وقت مایکروسافت آپدیت بزرگ میده ، سیستم آپدیت ویندوزم رو 7 روز می بندم تا فیکس های احتمالی براش بیاد و وقتی آدیت میکنم مشکل خاصی پیش نیاد 

:91_thumbsup::4_joy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

...

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان سرعت من حدود 3 مگابایت بر ثانیه هست اما مایکروسافت به شدت اصرار داره که آپدیت رو با سرعت 100 کیلوبایت انجام بده :|

لینک به دیدگاه

باسلام 

در اخرین نسخه،سیستم اینجانب به گزینه shutdown خاموش نمی شود!

بنظر شما اشکال از چه چیزی می باشد؟!

باتشکر.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sinaset گفته است :

باسلام 

باتشکر.

توی صفحه shutdown گیر میکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

الان سرعت من حدود 3 مگابایت بر ثانیه هست اما مایکروسافت به شدت اصرار داره که آپدیت رو با سرعت 100 کیلوبایت انجام بده :|

سرورای مایکروسافت شدیدا کند هستن برای یک سری کاربرهای ایران که فکر می کنم مربوط باشه ISP ها... البته من با نت های مختلف نتیجه های مختلف گرفتم.

یبار با نت 4G همراه اول یکبار هم با نت ایرانسل امتحان کن، بهترین و بیشترین سرعت دانلود رو من با همراه اول میگیرم از سرورهای مایکروسافت.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sinaset گفته است :

باسلام 

باتشکر.

کارت گرافیکت چیه ؟

اگه AMD داری درایور 17.8.1 رو نصب کن درست میشه قبلش با DDU درایور قبلی رو از safe mode پاک کن

چندین مشکل دیگه هم با عوض کردن درایور کارت گرافیک حل شد

1-با کپی فایل - فایلی در مقصد نشون داده نمیشد مگر اینکه دستی صفحه رو رفرش میکردم

2-استارت منو با دردسر باز میشد و نوار تسکبار قفل میشد

3-صفحه یا نرم افزار باز شده در دسکتاپ با زدن دکمه ی ضربدر بسته نمیشد و باید سیستم رو ریست میکردم

حتی Crimson 17.10.1 Beta Fall Update که دیروز منتشر شد هم هنوز مشکل داره با بیلد 16299.19

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...