رفتن به مطلب

مختل شدن سيستم

pwe
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزيز خواهش ميكنم كمك كنيد

من به اشتباه يك اسپم در ايميل خود را باز كردم و تمام سيستم بهم ريخت چند روزي درگير همين هستم اينجوري كه آن روزهاي اول مثل اين بود كه گرافيك سيستم خراب شده صفحات بهم ريخته لكه هاي سفيد و تمام صفحه نمايش ميگيره و بعد سيستم هنگ ميكنه و وقتي ريست مي كردم مي ديم صفحه بايوس هم نوشته ها به هم ريخته است و خوانده نميشه

انگار تمام سيستم من بهم ريخته حتي ويندوز هم عوض كردم دوام بيشتر شد اما باز هم همان را مشكل داره

ولي بايوس نوشته ها ديگه بهم ريخته نيست اما ويندوز بعداز تقربيا 10 تا 20 دقيقه گرافيك بهم ميرزه نقطه هاي سفيد رنگي و بعضي وقتها نيمي از صفحه آبي و سيستم خود به خود ريستارت ميشه و باز مياد تو ويندوزدرست ميشه ودوباره تصاوير بهم ريخته ميشه سيستم هنگ مي كنه .بايد ريست كنم

درويندوز سون هم همين مشكل دارم به نظرم بيشتر تو اينترنت اينجوري ميشه .

خواهش ميكنم كمك كنيد نمي دونم چكار كنم.

با تشكر

لینک به دیدگاه

من به اشتباه يك اسپم در ايميل خود را باز كردم و تمام سيستم بهم ريخت چند روزي درگير همين هستم اينجوري كه آن روزهاي اول مثل اين بود كه گرافيك سيستم خراب شده صفحات بهم ريخته لكه هاي سفيد و تمام صفحه نمايش ميگيره و بعد سيستم هنگ ميكنه و وقتي ريست مي كردم مي ديم صفحه بايوس هم نوشته ها به هم ريخته است و خوانده نميشه

انگار تمام سيستم من بهم ريخته حتي ويندوز هم عوض كردم دوام بيشتر شد اما باز هم همان را مشكل داره

ولي بايوس نوشته ها ديگه بهم ريخته نيست اما ويندوز بعداز تقربيا 10 تا 20 دقيقه گرافيك بهم ميرزه نقطه هاي سفيد رنگي و بعضي وقتها نيمي از صفحه آبي و سيستم خود به خود ريستارت ميشه و باز مياد تو ويندوزدرست ميشه ودوباره تصاوير بهم ريخته ميشه سيستم هنگ مي كنه .بايد ريست كنم

با تشكر

درود

سیستمتون رو با یک درایور جدید و ترجیحا در یک ویندوز متفاوت امتحان کنید .اگر مشکل پا برجا بود با یک کارت گرافیک دیگه تست بزنید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این ایراد مربوط به کارت گرافیک هست

لینک به دیدگاه

این ایراد مربوط به کارت گرافیک هست

سلام دوست عزيز ايراد به نظر خودم ويروس است چون با باز كردن اسپرم در ايميل اين مشكل پيش آمد

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشكر

با گوگل translate نوشتیشون ؟ I%20Do%20not%20Know.gif

برادر وقتی میفرمایید توی بایوس هم اینجوری میشه پس ربطی به ویروس نداره .

در ضمن اون قدیما بود که از باگ بروزر ها یه کارایی میکردن و الا اصلا از صفحات وب هیچ ویروسی نمیتونه آسیب برسونه .

به احتمال زیاد گرافیک شما دچار مشکل شده که میتونه از دمای بالا هم باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزيز ايراد به نظر خودم ويروس است چون با باز كردن اسپرم در ايميل اين مشكل پيش آمد

دوست عزیز

مگه تو محیط ست آپ و بالا اومدن بایوس حروف قر و قاطی نیست این یعنی گرافیک خراب با یه گرافیک دیگه تست بزن

لینک به دیدگاه

با گوگل translate نوشتیشون ؟ I%20Do%20not%20Know.gif

برادر وقتی میفرمایید توی بایوس هم اینجوری میشه پس ربطی به ویروس نداره .

در ضمن اون قدیما بود که از باگ بروزر ها یه کارایی میکردن و الا اصلا از صفحات وب هیچ ویروسی نمیتونه آسیب برسونه .

به احتمال زیاد گرافیک شما دچار مشکل شده که میتونه از دمای بالا هم باشه .

دوست عزيزممنون ولي من ميگيم فقط با بازكردن يك اسپم در ايميل خود باعث اين موضوع شدم تا قبل از اين موضوع مشكلي نداشتم تازه دما گرافيك را پس از اين مشكل سريع بررسي كردم اما ايراد دما نبود

آيا ويروسي است كه به سخت افزار اسيب برسونه يا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من سلام

روز 4 شنبه هفته گذشته یکی از دوستان یه کیسی رو آورد پیش من گفت که خانومش کیس رو با دستمال تمییز کرده ((البته کیس خاموش بوده)) دیگه روشن نمیشه

کیس رو روشن کردم دیدم سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیده دیباگر رو گذاشتم دیدم رمش مشکل پیدا کرده با تعویض رم مشکل حل شد

من فقط میخام بگم اون سیستم قبل از دستمال کشیدن هم مشکل داشته و تقارن پیدا کرده با دستمال کشیدن که همه تقصیرا رو انداختن گردن کی بنده خدا خانومش

حالا......

گرافیک شما درست موقع بازکردن یه اسپم مرخص شده حالا هی شما بنداز گردن اون اسپم 8-} :-j ;)

در مجموع بهترین راه تست با یه کارت گرافیک دیگست

لینک به دیدگاه

دوست من سلام

روز 4 شنبه هفته گذشته یکی از دوستان یه کیسی رو آورد پیش من گفت که خانومش کیس رو با دستمال تمییز کرده ((البته کیس خاموش بوده)) دیگه روشن نمیشه

کیس رو روشن کردم دیدم سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیده دیباگر رو گذاشتم دیدم رمش مشکل پیدا کرده با تعویض رم مشکل حل شد

من فقط میخام بگم اون سیستم قبل از دستمال کشیدن هم مشکل داشته و تقارن پیدا کرده با دستمال کشیدن که همه تقصیرا رو انداختن گردن کی بنده خدا خانومش

حالا......

گرافیک شما درست موقع بازکردن یه اسپم مرخص شده حالا هی شما بنداز گردن اون اسپم 8-} ;) =D>

در مجموع بهترین راه تست با یه کارت گرافیک دیگست

گفته های این دوست عزیز تایید میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...