رفتن به مطلب

پارتی بازی در انجمن

Miladnuri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیگه واقعا دیگه تو یه فضای مجازی هم پارتی بازی داریم. اقای x میاد یه قیمت فضای برای جنس خودش میزاره بعد یه اقای y میاد فقط نظر میده که قیمت بالاست و کسی ازت با این قیمت نمیخره. بهش بر میخوره و به اقای n که رفیق اقای x هست میگه و چون y نظر درست و واقعیت را میگه و بقیه هم تایید می کنند. ولی چون اینجا بحث پارتی بازی در میاد میاد اکانت اقای y را یک هفته قفل می کنه بخاطر این که حرف درست را زده و دلیل اصلی این کار چون اقای x و n با هم رفیق هستن.

من نمی دونم این آقای حسینی این افراد را از کجا اورده که کرده مسئول انجمن ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

این انجمن هم پر از مافیا بازی و راند بازیه . کسی هم جرات نداره نظری در این باره ارسال کنه بهتره این اجمن را جمع کنید بره. اقای حسینی عزیز خواهشن این انجمن را تعطیل کنید تا این افراد کثیف دیگه انقدر نتونن از این کار های کثیف انجام بدن. یه مشت بچه با بچه بازی این انجمن را درست گرفتن و فکر کردن چون قدیمی هستن تو این انجمن هر کاری دوست دارن انجام میدن.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Miladnuri گفته است :

این انجمن هم پر از مافیا بازی و راند بازیه . کسی هم جرات نداره نظری در این باره ارسال کنه بهتره این اجمن را جمع کنید بره. اقای حسینی عزیز خواهشن این انجمن را تعطیل کنید تا این افراد کثیف دیگه انقدر نتونن از این کار های کثیف انجام بدن. یه مشت بچه با بچه بازی این انجمن را درست گرفتن و فکر کردن چون قدیمی هستن تو این انجمن هر کاری دوست دارن انجام میدن.

سلام دوست عزیز 

شما رفتی پای یه پست دیگه کارشناسی قیمت کردی نشون میده قوانین انجمن رو نخوندی 

کارتون اشتباه بوده و اخطار گرفتین 

اگر مشکلی دارید شما اینجا فعالیت نکنید کسی مجبورتون نکرده 

انجمن های همسایه و سایتا مث دیوار برای استفاده هست مجبور نیستید اینجا بیاین 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Miladnuri گفته است :

سلام

دوست عزیز دسترسی شما معلق شد از انجمن ، چون به تذکرات توجهی نکردید و قوانین رو زیر پا گذاشتید . الان هم نام کاربری جدیدی درست کردید و با این نام کاربری هم کارهای قبلی رو تکرار کردید ، الان هم شاکی هستید . توهین کردید به مدیران انجمن ، همون کاربرهای قدیمی که میفرمایید . همونطور که دوستمون بالاتر اشاره کردن ، این انجمن قوانینی داره ، اگر با اجرای این قوانین راحت نیستید ، میتونید اینجا فعالیت نکنید . نمیتونیم به خاطر علاقه شما به عدم پایبندی به قوانین ، قانون جنگل رو اینجا راه بندازیم . اگر قانون جنگل رو دوست دارید ، میتونید برید جایی که به اون شکل اداره میشه . ولی مطمئن باشید هیچ اتفاقی برای این انجمن نمیافته .

درحال حاضر نام کاربری شما باز میمونه ، بعد از اینکه این پست رو مطالعه کردید ( مشخص میشه برای من ) هم این نام کاربری ، هم نام کاربری قبلی و هر نام کاربری دیگه ای که بسازید از انجمن بن میشه و دسترسی شما کلا بسته میشه . لطفا برید همونجایی فعالیت کنید که قانون مورد علاقه شما رو داره . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز دسترسی شما معلق شد از انجمن ، چون به تذکرات توجهی نکردید و قوانین رو زیر پا گذاشتید . الان هم نام کاربری جدیدی درست کردید و با این نام کاربری هم کارهای قبلی رو تکرار کردید ، الان هم شاکی هستید . توهین کردید به مدیران انجمن ، همون کاربرهای قدیمی که میفرمایید . همونطور که دوستمون بالاتر اشاره کردن ، این انجمن قوانینی داره ، اگر با اجرای این قوانین راحت نیستید ، میتونید اینجا فعالیت نکنید . نمیتونیم به خاطر علاقه شما به عدم پایبندی به قوانین ، قانون جنگل رو اینجا راه بندازیم . اگر قانون جنگل رو دوست دارید ، میتونید برید جایی که به اون شکل اداره میشه . ولی مطمئن باشید هیچ اتفاقی برای این انجمن نمیافته .

درحال حاضر نام کاربری شما باز میمونه ، بعد از اینکه این پست رو مطالعه کردید ( مشخص میشه برای من ) هم این نام کاربری ، هم نام کاربری قبلی و هر نام کاربری دیگه ای که بسازید از انجمن بن میشه و دسترسی شما کلا بسته میشه . لطفا برید همونجایی فعالیت کنید که قانون مورد علاقه شما رو داره . موفق باشید .

کدوم قوانین اخه این همه ملت پست میزارن هیچ کس نیست که بهشون گیر بدن حالا که نوبت من شد تازه قانون دار شدین حالا خوبه نظری دادم که همه هم تایید کردن که حرف من درسته .من که دیگه با این افراد مثلا مسئول کاری ندارم ولی ما که رفتیم دوستان عزیز منو حلال کنید . اینم اخرین پست من بود. ولی اون اقایی که کارت را خیلی گرون می خواد به ملت بندازه یا یکی از همین کاربران جدید هست که رفیق شیش یکی از این همین مسئولین انجمن هست. یا یکی از همین مسئولین یه اکانت جدید ساخته. در ضمن من نمیدونم هرکاری دوست دارید انجام بدید ولی تا هفته بعد می خوام کلا اکانتم پاک بشه . حالا نمیدونم چکار می کنید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/27, 12:32:37، Miladnuri گفته است :

کدوم قوانین اخه این همه ملت پست میزارن هیچ کس نیست که بهشون گیر بدن حالا که نوبت من شد تازه قانون دار شدین حالا خوبه نظری دادم که همه هم تایید کردن که حرف من درسته .من که دیگه با این افراد مثلا مسئول کاری ندارم ولی ما که رفتیم دوستان عزیز منو حلال کنید . اینم اخرین پست من بود. ولی اون اقایی که کارت را خیلی گرون می خواد به ملت بندازه یا یکی از همین کاربران جدید هست که رفیق شیش یکی از این همین مسئولین انجمن هست. یا یکی از همین مسئولین یه اکانت جدید ساخته. در ضمن من نمیدونم هرکاری دوست دارید انجام بدید ولی تا هفته بعد می خوام کلا اکانتم پاک بشه . حالا نمیدونم چکار می کنید.

موفق باشید. اکانت شما پاک نمیشه ، به کاربر اخراجی تغییر پیدا خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...