رفتن به مطلب

فروش پرینتر لیزری HP LASER JET P1006

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام و ارادت خدمت عزیزان سایت...

یک عدد پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser JET P1006 خریداری شده در تاریخ 1390/02/17 رو بفروش میزارم

پرینتر حدودا زیر 200 برگ پرینت کرفته و کارتریج اورجینالش حالا حالاها پرینت میگیره براتون

قیمت پایه برای فروش 100000 تومان گام افزایشی 1000 تومان

نکته1:فکر کنم دوستان این پرینترو همه دیده باشن اما اگر هر عزیزی نیاز به عکسش داره بگه عکس بگیرم براتون قرار بدم درضمن به هیچ عنوان زیر قیمت پایه قیمت ندید

نکته2: بنده تو استان گیلان هستم عزیزان گیلانی میتونن هماهنگ کنن با من حضوری پرینترو بهشون تحویل بدم جاهای دیگه ارسال از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس یا باربری خواهد بود که هزینه ارسالش نیز با خریدار هست

نکته3: پرینتر کاملا سالم میباشد و به خریدار گیلانی 24 ساعت و به خریدار عزیزی که شهر دیگری باشه من 48 ساعت مهلت تست میدم تا پرینتر رو تست کنه هر مشکلی داشت بدون هیچ حرفو حدیثی وجه خرید رو مرجوع میکنم چون در مورد سلامت و کیفیت کالا مطمئن هستم

نکته4: دوستان قیمتی که گفتم انصافا قیمتی بسیار عالی هست پایین قیمت دادم که هم سریع فروش بره مشکل من سریع حل بشه و هم اینکه چک و چونه ها رو از بین ببرم

نکته5: ارزوی سلامتی برای همه شما عزیزان محترم

لینک به دیدگاه

خیلی پرینتر خوبیه نوش الان 180 تومنه

به نظر من 100 تومن براش خیلی قیمت معقولی هستش:D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چه کسی رو میفرمایید صلاحیت معامله رو نداره ؟ اگر ممکنه مشخص کنید و دلیل بیارید تا همه کاربران بدونن و با شخصی که شما میفرمایید معامله نکنن . لطفا دلیلتون رو همینجا بیان کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز چه کسی رو میفرمایید صلاحیت معامله رو نداره ؟ اگر ممکنه مشخص کنید و دلیل بیارید تا همه کاربران بدونن و با شخصی که شما میفرمایید معامله نکنن . لطفا دلیلتون رو همینجا بیان کنید.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/8179-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d9%87%db%8c%d9%84-%d9%85%d8%ad%d9%85%d9%88%d8%af-%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%af-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%87/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...