رفتن به مطلب

مشکل در نصب بازی های fitgirl

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. 

من ویندوز 10 ورژن 1607 رو داشتم که به 1703 تغییر دادم حالا بازی های رو که قبلا دانلود کردم و fitgirl  بودن رو می‌خوام نصب کنم ارور زیر رو میاره کسی میدونه این مشکل چطور حل میشه؟

photo_2017-10-21_16-37-02.jpg

لینک به دیدگاه

سلام داداش ویندوز 1703 دانلود کن کامل از اول بنصی درست میشه. اون فایل dll هم دانلود کنی بریزی کلوز  پروگرم میده فایده نداره.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام داداش ویندوز 1703 دانلود کن کامل از اول بنصی درست میشه. اون فایل dll هم دانلود کنی بریزی کلوز  پروگرم میده فایده نداره.

بله دانلود کردم فایده نداشت. گفتم شاید راهی باشه که باز نصب ویندوز احتیاج نداشته باشه. مرسی.

لینک به دیدگاه

Dadash man midonam in moshkel vase chie. Toye khode website fitgirl zekr shode. Right click kon roye exe installer o run as admin ro tick kon va toye ghesmate compability run as windows 7 ro bezan dorost mishe.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این مشکل هاردته

باید هارتو عوض کنی تا درست شه منم همین مشکلو داشتم

ویرایش شده توسط Ali Mirzaei
لینک به دیدگاه

کاری به این مشکلتون ندارم ولی بهتره ورژن 1709 رو نصب کنید توی 1703 یه سری ناهماهنگی هایی وجود داشت که شنیدم توی 1709 رفع شده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...