رفتن به مطلب

جائزه به بهترین طرح مسابقه

Recommended Posts

درود دوستان گلم

میخوام دوباره چند تا مسابقه بگذاریم و نیاز به کمک شما عزیزان داریم . ولی همین الانش هم میخوام یک مسابقه بگذارم [-X

هر کسی بهترین طرح اجرای مسابقه رو اینجا بده یک جائزه ناقابل دریافت میکنه . جائزه یک flash 8gb verico هستش که تقدیمش میشه . و حتما مسابقه ای که طرح داده اینجا بر گذار میشه که اون هم جائزه داره .

ولی باید طرحش چند تا خاصیت داشته باشه :

1 - کاربران زیادی بتونن شرکت کنن

2 - در همین فروم با کمترین امکانات قابل اجرا باشه

3 - ساده باشه

در کل من منتظرم دوستان گلم :D :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام آقای حسینی . من یک پیشنهاد دارم . مسابقه بهترین کاریکاتور کامپیوتر . کارها لازم نیست حرفه ای باشن . مفهوم داشته باشن کافیه . تکراری و کپی نباشه . میتونه کار دست یا با نرم افزار باشه .

البته یک پیشنهاد مشترک هم با آقا هومن عزیز دارم که برای هر کاربری که در طول هفته بیشترین فعالیت مفید رو داشته امتیاز جایزه بدید . البته میشه چند نفر به ترتیب انتخاب کرد .

لینک به دیدگاه

هر كسي تعبيير خاص خودشو از كامپيوتر بگه و به بهترين تعبيير جايزه بدين (واسه جايزه يه هيئت 5 نفري از كاربران بالا رتبه سايت بايد راي بدن )

(اينجوري همه حتي تازه واردا كه اطلاعاتشونم كمه ميتونن شركت كنن...ساده هست مسابقش و اينكه جوابارو ميشه در حد 1 الي 2 جمله گفت و جاي زيادي هم نميگيره )

زمان مسابقه بايد تعيين شده و محدود باشه و اينكه اون 5 نفر بايد ناشناس بمونن تا بعد از راي گيري

آقا جايزه رو يه فلش USB 3 بزارين كه تمايل به طرح سوال در بچه ها افزايش پيدا كنه Oh%20Go%20On.gif :D

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان گلم

من همه مطالب شما رو میخونم و اخرش به نتیجه میرسیم با هم واقعا از همتون ممنونم :D

لینک به دیدگاه

البته اين پيشنهادي كه دادمو مشيه واسه خود سايت ليون هم مطرح كرد كه

بهترين تعبيير شما از سايت ليون چيه ؟ :D

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان

به نظر من یک مسابقه راه اندازی کنید ، چطور میشود صممیت گذشته را در زمان حال باز گردانی کرد کرده ؟( حرص و تمع و پول پرستی ،ربا و کم فروشی و گرانفروشی و... را کم کرد ، و جایی ان صفا و صمیمیت و هم دلی و به هم دیگر فکر کردن و رفع کردن مشکلات هم دیگر را بیشتر کرد )

هم به خاطره اینکه نزدیک ماه رمضان هستیم ، و هم اکثرا می توانند شرکت کنند ، و هم شاید بتونه ما را کمی به فکر بی اندازد و ....

با تشکر از شما و سایتت خوبتون

:D

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بخصوص جناب حسینی عزیز که همیشه تو این جور کارا پیشقدم بودن clapping.gif

قبلا یه پیشنهاد برا مسابقه داده بودم , اونم این بود که یه رنج قیمت رو در نظر میگیریم , ( بهتره مبلغ پایین باشه تا بهترین پیشنهاد ها معلوم بشه) مثلا 1 میلیون , بعد دوستان میان و برپایه اون مبلغ سیستم پیشنهاد میکنن , چند نفر از استاتید و پیشکسوت های انجمن هم به عنوان داور میان و بهترین سیستم پیشنهادی رو انتخاب و به برنده جایزه میدن :D

دلیل اینکه گفتم مبلغ پایین باشه اینه که اگه مبلغ بالا باشه همه میان و 2600K و ... رو پیشنهاد میکنن و ... ولی اگه مبلغ محدود باشه بهترین سیستم با توجه به بودجه سریع مشخص میشه . [-X

راستی آقای حسینی قرار بود یه مسابقه اورکلاک هم برگزار کنید ؛ منتفی شد؟!! :D

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بخصوص جناب حسینی عزیز که همیشه تو این جور کارا پیشقدم بودن clapping.gif

قبلا یه پیشنهاد برا مسابقه داده بودم , اونم این بود که یه رنج قیمت رو در نظر میگیریم , ( بهتره مبلغ پایین باشه تا بهترین پیشنهاد ها معلوم بشه) مثلا 1 میلیون , بعد دوستان میان و برپایه اون مبلغ سیستم پیشنهاد میکنن , چند نفر از استاتید و پیشکسوت های انجمن هم به عنوان داور میان و بهترین سیستم پیشنهادی رو انتخاب و به برنده جایزه میدن :-j

دلیل اینکه گفتم مبلغ پایین باشه اینه که اگه مبلغ بالا باشه همه میان و 2600K و ... رو پیشنهاد میکنن و ... ولی اگه مبلغ محدود باشه بهترین سیستم با توجه به بودجه سریع مشخص میشه . ;)

راستی آقای حسینی قرار بود یه مسابقه اورکلاک هم برگزار کنید ؛ منتفی شد؟!! 8-}

دوست من خيلي ها هستند كه تازه عضو شدن و زياد هم اطلاعات درستي از قطعات ندارن پس در اين صورت همه نميتونن شركت كنن بايد سوال يه جورايي هم به كامپيوتر ربط داشته باشه هم اينكه همه بتونن چيزي براي گفتن داشته باشن

لینک به دیدگاه

به هركي كه بهترين جمله ي ادبي يا شعر درباره ي سايت ليون گفت جايزه بدين

باز هم داورين 5 تن از بالاترين كاربرهاي سايت باشن و ناشناس باشن تا بعد از راي گيري

هر كسي هم مي تونه فقط يه بار شركت كنه

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جناب حسینی من هم این نظر رو دارم /

یه طرحی برا هدر و لوگوی وب سایت بدیم . ( لوگو اگه ثبت نشده باشه فقط با در نظرداشتن لوگوی موجود لیون )

لینک به دیدگاه

سلام

جناب حسینی من هم این نظر رو دارم /

یه طرحی برا هدر و لوگوی وب سایت بدیم . ( لوگو اگه ثبت نشده باشه فقط با در نظرداشتن لوگوی موجود لیون )

سلام دوست من.

بنظر شما همه ميتونن لوگو طراحي كنن؟؟ من خودم كه نميتونم چون اصلا اهلش نيستم ... لطفا پيشنهادي بدين كه همه پسند باشه و همه بتونن شركت كنن..با تشكر از شما 8-}

لینک به دیدگاه

باز هم منتظرم

بیشتر دوستان دارم که مسابقه بر طبق سخت افزار باشه البته چیز دیگه ای هم بود مشکلی نداره اگر اوکی شد انجام میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوباره به دوستان و آقای حسینی

یادمه یه زمانی ( نه زیاد دور 8-} یکی از بچه ها مسابقه گذاشته بود به این صورت که از تو فروم یک یا دو عکس رو انتخاب میکرد و با فتوشات روشون فیل میذاشت و دوستان میمودن و تشخیص میدادن عکس مربوط به چی و کدوم بخش از انجمنه

حالا من میگم یه مسابقه بذاریم و عکس از محیط یه نرم افزار بذاریم , دوستان بیان و حدس بزنن که اسم نرم افزار چیه و ورژنش چنده . ( آقای حسینی , این مسابقه یه جورایی به pc هم مربوط میشه ) :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوباره به دوستان و آقای حسینی

یادمه یه زمانی ( نه زیاد دور 8-} یکی از بچه ها مسابقه گذاشته بود به این صورت که از تو فروم یک یا دو عکس رو انتخاب میکرد و با فتوشات روشون فیل میذاشت و دوستان میمودن و تشخیص میدادن عکس مربوط به چی و کدوم بخش از انجمنه

حالا من میگم یه مسابقه بذاریم و عکس از محیط یه نرم افزار بذاریم , دوستان بیان و حدس بزنن که اسم نرم افزار چیه و ورژنش چنده . ( آقای حسینی , این مسابقه یه جورایی به pc هم مربوط میشه ) :-j

ولی خیلی سخت میشه ها مخصوصا اگه روش فیلتر بزاریم که دیگه واویلاsilly.gif

لینک به دیدگاه

بنظرم نیازی به فیلتر گذاری نیست و اگرم باشه خیلی جزئی باید باشه . فقط اسم و ورژن نرم افزار اگه تو عکس باشه باید حذف بشه , در ضمن از نرم افزار های تابلو مثل Nod و کاسپرو JetAudio و ... استفاده نشه بهتره تا مسابقه یخورده سخت تر بشه 8-}

لینک به دیدگاه

میتونیم یه مسابقه 4 جوابی در ارتباط با کامپیوتر یا خود سایت برگزار کنیم . دوستان هم جواب های ص رو به یکی از اعضای فعال و پیشکسوت سایت که آقای حسینی تعیین میکنن ارسال میکنن. اینجوری هم اطلاعات عمومی دوستان بیشتر میشه و هم با قسمت های مختلف سایت آشنا میشن .

هم ساده هست ، هم با امکانات کم قابل اجراست و هم همه میتونن شرکت کنن ;)

خدایی دارم حسابی فسفر میسوزونم ها 8-} :-j

لینک به دیدگاه

مسابقه نقاشی با paint ویندوز

مسابقه به این صورت هست که هرکدوم از دوستان فقط با استفاده از paint خود ویندوز یه نقاشی به دلخواه خودش میکشه و تو سایت آپلود میکنه و چند نفر به عنوان تیم داوری بهترین نقاشی رو انتخاب و ... ;)

نکته قابل ذکر اینه که نقاش نمیتونه چیزی رو از بیرون تو نقاشیش کپی کنه و فقط باید از ابزار ها و شکلک های خود نرم افزار استفاده کنه در غیر اینصورت از دور مسابقه حذف میشه.

باز این مسابقه 3 ویژگی که آقای حسینی ذکر کردند رو داره :-j 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونیم یه مسابقه 4 جوابی در ارتباط با کامپیوتر یا خود سایت برگزار کنیم . دوستان هم جواب های ص رو به یکی از اعضای فعال و پیشکسوت سایت که آقای حسینی تعیین میکنن ارسال میکنن. اینجوری هم اطلاعات عمومی دوستان بیشتر میشه و هم با قسمت های مختلف سایت آشنا میشن .

هم ساده هست ، هم با امکانات کم قابل اجراست و هم همه میتونن شرکت کنن ;)

خدایی دارم حسابی فسفر میسوزونم ها 8-} :-j

موافقمwink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چند تا پیشنهاد هم من داشتم:

1. مسابقه جهت پیشنهاد شعار (شعار تبلیغاتی) برای فروشگاه لیون مثل شعار هایی که بانک ها برای خود دارند

2.مسابقه "پیشنهاد سیستم" بر اساس قطعات و قیمت موجود در فروشگاه لیون : به این صورت که جناب حسینی بودجه و کاربرد مورد نیاز برای یک سیستم را به عنوان مسابقه اعلام میکنه. اونوقت دوستان بر اساس قطعات و قیمت فروشگاه لیون سیستم مورد نظر را پیشنهاد میدند. هر کی بهترین سیستم را پیشنهاد بده برندست

لینک به دیدگاه

سلام

چند تا پیشنهاد هم من داشتم:

1. مسابقه جهت پیشنهاد شعار (شعار تبلیغاتی) برای فروشگاه لیون مثل شعار هایی که بانک ها برای خود دارند

2.مسابقه "پیشنهاد سیستم" بر اساس قطعات و قیمت موجود در فروشگاه لیون : به این صورت که جناب حسینی بودجه و کاربرد مورد نیاز برای یک سیستم را به عنوان مسابقه اعلام میکنه. اونوقت دوستان بر اساس قطعات و قیمت فروشگاه لیون سیستم مورد نظر را پیشنهاد میدند. هر کی بهترین سیستم را پیشنهاد بده برندست

مورد اول رو کاری بهش ندارم و آقای حسینی باید تصمیم بگیره ولی در مورد دومی این پیشنهاد خود بنده بود که دوستان استقبال نکردند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مورد اول رو کاری بهش ندارم و آقای حسینی باید تصمیم بگیره ولی در مورد دومی این پیشنهاد خود بنده بود که دوستان استقبال نکردند.

موفق باشید

البته این با پیشنهاد شما یه فرق کوچولو داره . اینکه فقط از قطعات فروشگاه لیون باید استفاده بشه و زیر هر قطعه لینک مربوط به فروش قطعه قرار بگیره

در ضمن بر خلاف حرف جناب lvlr.hani که گفتند این مسابقه تخصصی هست من مخالفم . لا اقل یه ضره تخصص را دارند که میاند تو این سایت ها واسه مشاوره . چون ادم بی تخصص یک راست میره در مغازه و خریدش را میکنه

از همه مهمتر وقتی یه سیستمی تو رنج مشخصی تو مسابقه برنده میشه یعنی این سیستم بهترین انتخابه پس همین افراد غیر تخصصی با خیالت راحت سیستم را از لیون خریداری میکنند

لینک به دیدگاه

خیر با شما مخالفم , این بحث بقول دوستان یه بحث تخصصی هست و افراد ناوارد نمیتونن سیستم خوبی انتخاب کنن و شانس برنده شدنشون کمه . برا همین هم بود که بنده دیگه پی این کارو نگرفتم وگرنه ایده های خوبی برا این کار داشتم. انتخاب سر یکی دوتا قطعه نیست و چون بحث نوع استفاده وسط میاد ( گیم , نت گردی , فیلم و موزیک و ...) انتخاب بین قطعات تخصصی تر میشه.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز و جناب حسینی:

مسابقه بهترین اسمبل.

به نظر من یه مسابقه بگذارید که در ان دوستان یه سیستم جدید ببندن یا سیستم خودشان را به بهترین شرایط اسمبل کنند.

سر اخر به کسی که تمیز ترین اسمبل را انجام داد (بسته به قطعاتی که قرار داد به نظر من هر کس بتونه با قطعات رد پایین بهترین اسمبل را کند جایزه بگیرد چند تا داور حرفه ای هم از بچه های سایت انتخاب کنید.)

این نظر من بود .

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز و جناب حسینی:

مسابقه بهترین اسمبل.

به نظر من یه مسابقه بگذارید که در ان دوستان یه سیستم جدید ببندن یا سیستم خودشان را به بهترین شرایط اسمبل کنند.

سر اخر به کسی که تمیز ترین اسمبل را انجام داد (بسته به قطعاتی که قرار داد به نظر من هر کس بتونه با قطعات رد پایین بهترین اسمبل را کند جایزه بگیرد چند تا داور حرفه ای هم از بچه های سایت انتخاب کنید.)

این نظر من بود .

با تشکر.

هادی

یادمه قبلا اینکار انجام شده بود.

من الان چندتا پیشنهاد باحال و قابل اجرا دادم, نمیدونم چرا آقای حسینی چیزی نمگن , احتمالا دوس ندارن فلش به ما برسه :-j?( آقای حسینی عزیز مایی , یه شوخی بود با داداش بزرگمون 8-}) .

موفق باشید

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...