رفتن به مطلب

راهکار هایی برای حل مشکلات نصب Repack ها

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان سلام

امروز در فروم  یک پستی رو دیدم که دوستی با نصب یک بازی firgirl مشکل داشت . متاسفانه فرصت نشد به اون پاسخ بدم   و تاپیک گم شد. این  تاپیک کمکتون میکنه یک سری مشکلات مربوط به این گونه repack ها رو حل کنید.تیم های ریپک کارشون کم حجک کردن بازی ها برای دانلود های تورنت است .  حالا این کار رو به چند روش انجام میدهند.  زمان بلک باکس این تیم ریپک های میشه گفت یکم  ضعیفی رو می ساخت و عرضه میکرد. اکثرا   کسانی که قصد استفاده  از بازی های پک شده رو داشتند در نصب ستاپ ها مشکل پیدا میکردند و ضمنا بلک باکس برای  کم حجم کردن باز یها از روش  خیلی بدی استفاده میکرد یعنی کاهش رزلوشن و بیت ریت ویدئو های بازی! این موضوع شاید برای یک بازی  ریسینگ زیاد موضوع مهمی نباشه ولی برای  یک بازی مثل Max payne بسیار بده! مکس پین 3  بلک باکس ویدئو هاش در حد بازی های  10 سال قبلش افت کیفیت داشتند و بله حجم بازی از 35 گیگ به 12 گیگ میر سید ولی به چه قیمتی ؟ و از انجایی که بازی مرتب اینتراکت داشت  با دمو ها و  بازیباز قرار بود تجربه سینمایی شنیداری و دیداری  داشته باشه  اصلا تجربه رو به کل خراب می میکرد.

این چند سال دو تیم ریپک بسیار فعال اند یکی کورپک قدیمی و فیتگرل. این دو تیم   با فشرده سازی های سنگین یا حذف بخش هایی مثل مپ های مولتی پلیر (برای بازیهایی که revolt اقدام به کرک اونلاین میکند دردسر ساز میشود.) اسامی سازندگان یا دیگر بخش های غیر ضرروی ستاپ سعی میکنند با فشرده سازی سنگین این حجم ها را بشدت کاهش دهند که در بعضی از مواقع  بسیار به نفع کاربر خواهد بود، چه از لحاظ حجم دانلود چه از لحاظ فضای کمتر نگه داری. این فرایند های فشرده سازی  با مشکلاتی نیز همراه هستند با من همراه شوید در یک راهنمایی ساده برای حل این مشکلات:

موقع  استفاده از این  پکیج ها اکثرا با مشکلاتی روبرو می  شوید  که خیلی عمومی است و برای همه ممکنه پیش بیاد اینجا در این نوشتار سعی میکنم یک سری راهکارها رو  به شما معرفی کنم. ریپک ها برای  کاربران  ما که اکثرا نت های محدودی دارند یا قصد استفاده از نسخه های پایرت شده بازی و   آرشیو کردن آنها رو دارند، بصرفه تر هستند و یکی از دلایل  جذب شدن  کاربران به این نوع ریلیز ها همین موضوعاته که خدمت شما گفتم.

نکات  ضرروی موقع استفاده از ریپک ها

نام کاربری ویندوز شما باید فقط لاتین باشد (شماره ها هم  قابل استفاده هستند)

اخیرا بازی ها و کرک های زیادی (مخصوصا بضی از ریلیز های Codex)با  اکانت هایی که نام های کاربری عجیب و غریب یاسیمبول های خاص و غیر لاتین دارند کار نمیکنند. همچنین ریپک های خیلی فشرده از نرم افزارهایی افزون بر خود ستاپ در  فرایند نصب استفاده میکنند که اکثرا در پوشه تمپ ویندوز   ایجاد می شوندو قادر نیستند برای مثال پوشه های کاربری با مثلا نام ВАСЯ  رو  شناسایی کنند و کرش میکنند. پس نام ساده و مناسب استفاده کنید. اسم ساده  با ستاپ ها و نرم افزار های  این ریپک ها مشکل  ندارد.

یک راهنمای ساده و تصویری برای تغییر نام کاربری در ویندوز 10

دقت کنید که دوستان فیت گرل بازی های ریلیز های codex  و پلازا و ریلودد و  cpy و استیم پانک و... و دیگر تیم های سین گروپ رو  پک میکند و خودش در کرک کردن این بازی ها نقشی نداره اگر میخواهید بدانید که بازی ارائه شده  فیت گرل از کدام ریلیز استفاده کرده خط  اول    معرفی   پکیچ فیت گرل را بخوانید تصویر زیر:

Firefox_Screenshot_2017-10-22T03-32-54_363Z.thumb.png.0056cacde97e8c74145396e4e2f96683.png

آنتی ویروس را خاموش کنید

خیلی از ریلیز ها اکثرا کرک هایی دارند که آنتی ویروس ها آنها را ویروس حساب می آورند یا بد افزار .. موقعی که ستاپ این ریپک ها به اکسترکت کردن فایل های STEAM .API و STEAM.DLL  یا exe این  ریلیز ها  میرسد یک اختلال کوچک ایجاد شده توسط آنتی ویروس قادر است کل ستاپ را با مشکل روبرو کند.برخی انتی ویروس ها قادرند مستقیما این گونه ستاپ ها مثل فیتگرل را هدف گیری کنند و کلا بخش هایی از این ستاپ ها را متوقف کنند.ستاپ فیتگرل در زمان اجرای RUN.EXE به  طور همزمان  چندین برنامه فشرده سازی را بر روی تمام هسته های CPU  لود میکند و این برنامه ها ممکن است به عنوان بد افزار  ناگهان توسط انتی ویروس  متوقف شوند. ضمنا خود ریپکر ها در ستاپ های خود به موضوع resident mode  در آنتی ویروس ها اشاره میکنند. اکثر ا انتی ویروس ها در این حالت هر  چیزی را که از حافظه سیستم عبور کند رصد میکنند.  فرایند کپی یا فشرده سازی یا هرفایلی که از حافظه سیستم گذر کند مورد بازرسی قرار می گیرد و این نکته طبق گفته فیتگرل قادر است  سریعترین اینستالر ها رو ساعت طول بدهد چون هر  فایل آنپک شده باید توسط موتور آنتی ویروس چک شود. ریپک های پیچیده  خواندن و نوشتن زیادی رو هارد انجام می دهند و همین آنتی ویروس رو برای ستاپ فوق العاده خطر ناک میکند. اگر دانلود تان از جای  معتبر انجام شده آنتی ویروس رو  خاموش کنید  مخصوصا حالت ریل تایم این برنامه ها رو و بعد از نصب  روشن کنید.

سطح ایمنی UAC یا میزان دسترسی کاربر را در  کمترین حالت ممکن  قرار دهید

گزینه UAC یا User Access Control  یکی دیگر از سیستم های امنیتی سیستم عامل است که شما رو در مقابل بد افزار ها حفاظت میکند. این گزینه شاید به کار نوب ها بیاد!! ولی اگر دارید اینجا ریپک دانلود  و فیکس میکنید پس شما دیگه نوب نیستید پس خاموشش کنید!!!! ریپک های پیچیده  ابزار های  مختلفی رو در پوشه Temp کپی و لانچ میکنند ، حالت های پیش فرض UAC اجازه فعالیت به  این ابزار ها رو از temp ویندوز نمیده و ستاپ رو متوقف میکند.

آموزش خاموش کردن UAC در ویندوز 10 به صورت ویدئویی:

How To Turn Off User Account Control(UAC) On Windows 10 -.MP4

اگر سئوالی داشتید درباره ویدئو  از من بپرسید چون ویدئو  2دقیقه ای  خیلی راحت نشون میده منتهی زبان انگلیسی است هرچند  از تصور راحت متوجه  می شید بهرحال   راحت باشید و سئوال کنید.

مطمئن شوید که Virtual memory کافی دارید!

حافظه مجازی یا VM در ویندوز ، فضایی روی هارد دیسک یا درایوC شما( هر جایی میتواند باشد) است که سیستم عامل از آن به عنوان نوعی کش برای ذخیره سازی دیتای موجود در رم استفاده میکند. وقتی حافظه اصلی سیستم پر شده و رم و CPU در حال جابجایی دیتا هستند   بخش  از این پکیج ها به طور موقت روی VM نوشته می شوند. این بسته های دیتا بسته به برنامه  اجرا شده یا  محدودیت رم اصلی می توانند بسیار زیاد باشند و( دلیل اینکه میگویند پیج فایل رو روی SSD قرار ندید، حجم رایت عظیمی است که در صورت کم بودن میزان حافظه روی آن انجام میشه هرچند SSD های مدرن خیلی جان سخت تر شده اند) مشکل اینجاست که وقتی سیستم رم کم آورد شروع میکنه به  نوشتن  روی پیچ فایل VM خوب  متاسفانه سریع ترین  ذخیره سازی ها حتی Nvme بیس ها در مقابل سرعت Ram مثل  سرعت پیکانه در مقایسه با  بوگاتی شیرون!!!( انصافا مقایسه باحالی بود!)رم بسیار سریعه برای همین فرایند  نوشتن چانک های دیتا روی هارد و بعد باز خواندن و کپی کردنشون  در رم و اماده سازی برای CPU  سرعت کار رو پایین میاره- همین مواقعی که شما احساس میکنید سیستمتون کند شده و  به قول دوستان میگن رم  کم آوردم!  دلیل کند شدن سیستم با حافظه کم همین دسترسی و استفاده بیش از حد سیستم عامل به پیج فایل است.

اگر  4 گیگ رم دارید، باید ویرتوال مموری  روی 8 گیگ باشد(سایز دقیق 8192) یعنی 8 *1024.

اگر8گیگ رم دارید، باید ویرتوال مموری روی 16  گیگ باشد(سایز دقیق 16384)

اگر 16 گیگ رم دارید، ویرتوال مموری  باید روی  همان 16 گیگ باشد.

اگر 32 گیگ رم دارید ویرتوال مموری باید روی 8 گیگ قرار بگیرد.

از گزینه System managed size  استفاده نکنید چون خیلی کنده -خودتون حافظه مجازی رو تعیین کنید چون شما نوب نیستید!

صحبت از نوب شد ویدئو زیر رو ببنید!!

Windows 10 - Optimize Performance - Virtual Memory - Advanced System Settings - Speed Up Windows 10.MP4

اگر سئوالی داشتید درباره ویدئو  از من بپرسید چون ویدئو خیلی راحت نشون میده منتهی زبان انگلیسی است هرچند  از تصور راحت متوجه  می شید بهرحال   راحت باشید و سئوال کنید. ویدئو بالا هم البته طرف نوبه و  حجم رو کم میزاره شاید نیازی نداره به  حجم بالا و از برنا مه های  نیازمند حافظه سنگین استفاده نمیکنه یا رم زیادی داره بهرحال شما طبق الگوهای حجمی بالا عمل کنید.

خیلی مهم:مطمئن شوید که فضای کافی برای نصب  روی  درایو هدف دارید!

پیغام No enough disk space  رو بی خیال نشید.  همچین پیشنها د میدم که حتی اگر ستاپ  هم درایور   مورد نظر را پذیرفت  شما بازی  رو روی داریویی نصب نکنید که بعد از نصب مقدار خیلی کمی از حجم آزاد براش باقی بمونه. برای مثال نصب بازی 50 گیگی روی 55 گیگ فضای آزاد شاید اینستالر رو اجازه عبور بهش بده  ولی دقت کنید که این ریپک ها موقع نصب  در حالت هایی با حافظه کم  فضای آزاد بیشتری از حد مورد نیاز برای نصب  احتیاج دارند چون فرایند های خواندن و نوشتن و کپی   بیشتری انجام می دهند.این خیلی شایع است. خیلی از ارورهای نصب این ریپک ها همنیه که خطا های عجیب میگیرید و دلیلش دقیقا مشخص نیست. دلیل اینکه نصب داره روی یک  فضای محدود انجام میشه و فضای کافی فقط برای نصب است نه خود فضای مورد نیاز برای انجام فرایند نصب. دقت کنید.

فعالیت های سنگین روی  هارد دیسک رو متوقف کنید

اگر روی هارد دیسک معمولی در حال نصب هستید  سعی کنید سیستم رو بیکار بزارید تا نصب تمام شود. از انجام  بازی یا نمایش فایل های ویدئویی سنگین یا  اکسترکت کردن  روی درایو مقصد پرهیز کنید. اگر  هزمان در حال دانلود هستید روی همون درایو ، موقتا فعالیت رو  کم کنید یا متوقف کنید تا لود بیشتر از حد روی هارد دیسک ایجاد نشه و بتونه ستاپ اصلی رو  با موفقیت به پایان ببره.

بازی ها رو روی  درایو C نصب نکنید

ویندوز سیستم عامل حقه بازی است!! کلی  حقوق و قفل پوشه و حق ادمین و  اجازه و...... داره- باور کنید من که با نصب نسخه های   بازی های  store ویندوز 10 در حالت developer mod سرو کله زده ام فهمیدم ویندوز عجب جانوری است،  یک لحظه عاشقش هستید یک لحظه تا مرز جنون آزار دهنده میشه!بازی روی درایو C نصب نکنید- وقتی این درایو رو به عنوان محل نصب سیستم عامل  انتخاب می کنید  کلی تغییرات در ساختار این پارتیشن ایجاد میشه-، خیلی از پوشه های کپی شده سیستم عامل برای دسترسی نیازمند   دسترسی Admin هستند. این پوشه ها و فایل ها باید تحت کنترل  اکانت اصلی سیستم قرار بگیرند تا بشه بهشون دسترسی کامل داشت یا چیزی رو ازشون پاک کرد یا داخلوشون کپی کرد. با اکانت کاربری عادی شما، بخش هایی از این درایو  محدود هستند. اصلا بازی  ها رو در پوشه های Program Files\Program Files (x86)  نصب نکنید این دو جا بیشترین محدودیت های حقوقی رو دارند.

پوشه ویندوز رو بگردید اگر فایل unarc.dll جستید ، پاکش کنید

ریپک های فیتگرل ازیک unarc.dll سفارشی و مخصوص استفاده میکنند که با بقیه ورژن ها این Dll سازگار نیست . این اررور unarc.dll  ممکنه به دلایل مختلفی رخ بده و   گونه های متفاوتی داره.استفاده از Unarc.dll ها هم  کمکی نخواهد کرد.

به پیغام های تیم های رپیک دقت کنید و ستاپ ها رو با right  صحیح و حالت های سازگاری درست اجرا کنید:

86e1d08a764c3fece523646881c2614e.thumb.gif.769b0877044459dd213d1e18d5212ebf.gif

خطا های شایع و راه حل ها:

setup.exe اجرا نمی شود گم شده یا  وقتی روی آن کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد!

ویندوز دیفندر یا smart screen  یا حتی باروزر  فایل را بلاک کرده اند.

1.یک  پوشه ساده روی دستکاپ بسازید با  کاربری و ادمین صحیح وارد شده  باشید و فایل exe رو کپی کنید در این محل .  روی  فایل کلیک راست کنید و تصویر زیر:

در بخش General روی گزینهunblock کلیک کنید  و بعد OK

Step2.thumb.jpg.da76b9716bf88c83aa9b9802498e0b60.jpg

دقت کنید اگر  این گزینه رو نمی بینید پس  فایل انبلاک است.

ارور مشهور زیر:ISArcExtract

error-noarc.jpg.6b50de7fa9f0f74de0ce0cede0bfc23d.jpg

چهار دلیل  معمولاا برای این ارور وجود داره:

1- دانلودتون خراب شده . اگر  ناگهان  ارتباط اینترنتی قطع بشه یا  برای مثال برق قطع بشه ستاپ های فشرده و سنگین ممکنه خراب بشوند.

2 برای ستاپ های فیتگرل،  فایلهای مورد نیاز رو دانلود نکرده اید .  ستاپ فیت گرل زبان ها و ویدئو های نه چندان مهم و یا مپ های مولتی پلیر ..... رو از ستاپ جدا میکنه- نمونه ستاپ همین بازی  میدل ارث جدید بالا که عکسش رو برای شما گذاشتیم.  شما اگر زبان های مورد نیاز یا برای مثال بخش بنچمارک بازی رو دانلود نکرده و بعد از اکسترکت و قبل از نصب در محل پوشه  اکسترکت شده ستاپ فیت گرل کپی نکنید ستاپ با خطا روبرو میشه.  برای مثال شما موقع نصب تیک game in English  رو زدید تا  زبان انگلیسی برای بازی نصب بشه ولی فایل setup-fitgirl-selective-english.bin  رو از   هاستی که بازی رو دانلود کردید  نگرفتید یا گرفتید ولی یادتون رفته در محل بقیه فایل های نصب کپی کنید  ولی تیک نصب رو زدید و ستاپ وقتی به این بخش میرسه خطا میده.

3- شما دارید ستاپ رو از یک پوشه با نام و آدرس عجیب انجام میدید.برای مثال C:\Users\ВАСЯ-ПУПКИН\Downloads\__[rutor.is]_Super Fitgirl Repack [FitGirl Repack]\  این نوع اسم ها و آدرس ها مشکل ایجاد میکنن و ستاپ نمیتونه BIN های مورد نیاز رو تشخیص بده. setup.exe + all BIN files  رو به یک آدرس ساده Move کنید.مسیر کوتاه خیلی بهتره:

C:\Repacks\Super Repack

و بعد اینستالر رو اجرا کنید.

4-شما UAC یا آنتی ویروس رو خاموش نکردید برای همین ستاپ قادر نیست  آرشیو موقتی رو در تمپ ایجاد کنه و برای همین آرشیو اکسترکت نخواهد شد.

Visual C++ Runtime Installer

رانتایم های زیر رو همیشه در سیستم عاملتون نصب داشته باشید. باور کنید اینها کلیدی ترین کامپوننت های اجرای بازی ها و نصب App   هاهستند.

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4

Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)

123.JPG

کل بسته را مجددا دانلود کنید!

می دانم این شبیه راه حل نیست ولی وقتی  بسته ها موقع اکسترکت ارور میدهند شما قادرید با ابزار ریپیر برنامه WINRAR آن فایلها را  فیکس کنید البته اگر بازی گذاشته شده برای دانلود  از قابلیت ریکاوری استفاده کند که معمولا  سایتهای داخلی معروف  اکثرفایل های rar رو با این ویژگی ارائه میکنند. برای ستاپ های فیت گرل، شما اگر به فایل rar خراب بر خوردید بهتر است آن فایل رر رو  کلا از اول دانلود کنید چون فایلهای  درون این rar ها برای ستاپ های فیتگرل بسیار سنگین فشرده سازی شده اند و بهتر است  آن فایل رر مجددا دانلود شود تا اینکه ریپیر شود.

موفق باشید

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی رضای عزیز.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، HeX گفته است :

بسیار عالی رضای عزیز.

:100_pray:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا در سایت ها در فروم ها همه جا  میبینم با نصب های ریپکها مشکل دارن   گفتم یک سری اطلاعات رو که خود فیتگرل و کورپک دادن اینجا ساده بزارم بالاخره شاید بخشی از مشکل ها حل بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودم همین الان با آنتی ویروس روشن در نصب  desu ex فیتگرل به مشکن برخوردم ! کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره!!

با خامو ش کردن AV و UAC مشکل حل شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

خودم همین الان با آنتی ویروس روشن در نصب  desu ex فیتگرل به مشکن برخوردم ! کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره!!

با خامو ش کردن AV و UAC مشکل حل شد .

من 8-7 سال هست اصلا آنتی ویروس رو سیستم ندارم. حتی دیفندر ویندوز 10 که خودش عملکردی مشابه یه انتی ویروس رو داره دیزیبل کردم.

فقط یکم ورودی های سیستم رو کنترل کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم از زمان ویندوز 7  اونموقع اسمش security essentials  بود همون دفندر ویندوز رو استفاده کردم الان  7 رفت 8 رفت 8.1 رفت ده -فکر کنم  چند ساله  6 با 7ساله دارم از انتی ویروس ویندوز استفاده میکنم جالبه جز کرک بازی ها اونم گهگاه  یا برنامه ها کیجن ها یکدفعه نشد مشکلی پیش بیاد !! حالا نمیدونم این ویروس ها کجان!

لینک به دیدگاه

با تشکر از توضیحات خوبتون

من دیروز بازی WWE 2K18  رو نصب کردم ولی در پایان نصب که خود فیت گرل میاد و فایلهای بازی رو چک میکنه (توسط  QuickSFV.EXE ) ، در پایان اعلام میکنه که  از حدود 26000 فایل چک شده ، تعداد 62 فایل missing هست !!!

من تا حالا بازیهای زیادی رو از فیت گرل نصب کردم ولی این اولین باره که من با این Error مواجه میشم

شایان ذکر هست که بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه و مشکلی از این بابت وجود نداره ...

حالا میخواستم ببینم دلیل این فایلهای  missing چی میتونه باشه و بعدأ مشکلی در بازی میتونه بوجود بیاره یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، saeedx گفته است :

با تشکر از توضیحات خوبتون

من دیروز بازی WWE 2K18  رو نصب کردم ولی در پایان نصب که خود فیت گرل میاد و فایلهای بازی رو چک میکنه (توسط  QuickSFV.EXE ) ، در پایان اعلام میکنه که  از حدود 26000 فایل چک شده ، تعداد 62 فایل missing هست !!!

من تا حالا بازیهای زیادی رو از فیت گرل نصب کردم ولی این اولین باره که من با این Error مواجه میشم

شایان ذکر هست که بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه و مشکلی از این بابت وجود نداره ...

حالا میخواستم ببینم دلیل این فایلهای  missing چی میتونه باشه و بعدأ مشکلی در بازی میتونه بوجود بیاره یا نه ؟؟؟

اگر بخش چک کننده  فایل ها بسته شد و بازی جرا میشه مشکلی نیست -من یکبار به همین مشکل برخوردم  و لی بازی سالم بود. والا اون ساختار خود فایل هاست و  اون برنامه چک کننده اینتگریتی فایل ها. 

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

دوستان من نسخه اخر corepack ac 3 رو دان کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم بازی از 90درصد شروع به نصب میکنه!!!!

کسی نمیدونه مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

مطلب بسیار خوبی بود

فقط یک نکته که بنظرم گفته نشد اینه در بعضی موارد بازی در پارت های مختلف دانلود شده، اکسترکت شده، آنتی ویروس هم غیر فعاله ولی بازهم ارور ISDone سروکله اش پیدا میشه!!

اینجا مشکل کجاست و چاره چیه؟

قاعدتاً و در نود درصد مواقع فایل ها ناقصه و دانلود کردن تمام بازی مجدداً کار بسیار طاقت فرسایی و بقول رابرت دنیرو تو گاو خشمگین: it defeats its own purpose

چاره اینکار چک کردن هش بازی توسط یکی از کلاینت های تورنت ه.

به این صورت که شما فایل تورنت نسخه فشرده بازی رو پیدا میکنید و اجراش میکنید بعد آدرس پوشه بازی رو بهش میدید(حتما تیک Create sub folder رو بردارید و از توی لیست فایل های تورنت موجود فقط تیک اونهایی رو بزنید که تو پوشه بازی هست و بقیه رو آنتیک کنید!)

بعد تورنت فایل رو چک میکنه و در اکثر موارد روی 99 درصد گیر میکنه و کامل نمیشه  یعنی فایل ها ناقصه. همین 1 درصد باعث اون ارور ISDone میشده.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

دوستان من نسخه اخر corepack ac 3 رو دان کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم بازی از 90درصد شروع به نصب میکنه!!!!

کسی نمیدونه مشکل چیه؟

کسی مشکل مارو حل نمیکنه؟

چند روز کشتمون این بازی قبلا نسخه قدیمیش راحت نصب میشد این جدیدا چرا اینقد مکافات دارن اخه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

کسی مشکل مارو حل نمیکنه؟

چند روز کشتمون این بازی قبلا نسخه قدیمیش راحت نصب میشد این جدیدا چرا اینقد مکافات دارن اخه

سلام

شما فایلی که گرفتید ISO بود؟

حجمش چقدر بود(بصورت دقیق)

اینا رو بگید شاید تونستم کمک کنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Catalyst گفته است :

سلام

سلام

نه setup هست حجمش حدود ۴.۷۷ به علاوه صوت کلا ۵ خورده ای

اینم لینک سایتشhttp://dlbazi.top/دانلود-بازی-نسخه-فشرده-assassins-creed-3-pc/

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Catalyst گفته است :

سلام

فایل cpi هست

لینک به دیدگاه

من الان چک کردم فایل اصلی تورنت بصورت ISO و سایتی که شما ازش دانلود کردید خودش از حالت ایمج دراورده

متاسفانه بنظرم فایل بازی ناقصه و امکان چک کردن هش هم نیست

کورپک دو نسخه از اسسینز 3 داده اینی که شما گرفتید تو مرحله دوم میپره بیرون

بعد یه نسخه دیگه بدون مشکل داد اونو بگیرید:

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-ultimate-edition-بازی-assassins-creed-3-برای-pc/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Catalyst گفته است :

من الان چک کردم فایل اصلی تورنت بصورت ISO و سایتی که شما ازش دانلود کردید خودش از حالت ایمج دراورده

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-ultimate-edition-بازی-assassins-creed-3-برای-pc/

اوکی ممنون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Catalyst گفته است :

داداش این نسخه رو هم نصب کردم مثلا یه جایی سوار اسب میشد بازی گیر میکرد دیگه باید سیو رو حذف کنی از اول بری یا چند بارم یه مرحله گیر کرد که کل علامتا رفت

این نسخه هم فک کنم مشکل داره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مطلب دیگه اضافه کنم : بعضی وقتها میبینی آدم یادش میره آنتی ویروس موقع اکسترک یا نصب خاموش کنه ، بهترین کار اینه که فولدری که بازیو توش دانلود و اکسترک میکنی و علاوه بر اون فولدر نصب بازی به آنتی ویروس اعتماد سازی کنی تا اون فولدرها رو اسکن نکنه ، کاری که خودم کردم دو تا پوشه game باز کردم یکیش واسه آرشیو و دیگری واسه نصب که هر دو اعتماد سازی شده و مشکلی از بابت گیر آنتی ویروس دیگه نمیبینی

واسه مدلهای مختلف آنتی ویروس هم تو نت سرچ بزنی میاد چجوری اعتماد سازی کنی  همین کار و میتونی واسه آرشیو نرم افزاریت هم بکنی که به کرکهای نرم افزار گیر و پاک نکنه

Untitled.thumb.png.9a54f89f536ce4f12e2c35a38c9da141.png

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی عالی و خوب و مفید 

ممنونم از این مطلب مفیدتون

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

من نسخه cree pack بازی جاست کاز 2 رو دانلود کردم فقط ستاپ رو که اجرا کردم تا نصف اومد بعد بسته شد و هیچ اروری نداد باید چکار کنم لطفا جواب بدید؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

من تو نصب بازی کالاف مدرن وارفار۳مشکل دارم اونم اینه که از هجده تا فایل ستاپ یکیش که هفدهم باشه خرابه و این نمیذاره نصبش کنم هردفعه به اخراش رسیدنی میگع ارور در خوندن فایل rescue_2.ff. آیا راه حلی براش هست نسخه سی دیم برا تصویر گستر پاسارگاده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...