رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید مانیتور در حد و اندازه های Asus vp228h

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  به همگی 

برادر من قصد خرید یک مانیتور رو داره با بودجه ای بین 650 تا نهایتا 700 800 . یک مانیتور که مشخصات مناسبی داشت همین vp228h از برند ایسوز بود که متاسفانه لیون موجود نداره (یک مدل پایین تر انگار هست که اصلا مناسب نیست و view angle خیلی بدی داره ) به غیر از اینها مانیتور دیگه ای تو این رنج قیمتی ندیده که هم برای گیم مناسب باشه (2 میلی ثانیه یا 1 میلی ثانیه response time ) هم 22 یا 23 اینچ باشه و هم کانتراست خوبی داشته باشه 

از دوستان خیلی ممنون میشم اگر پیشنهادی در این رابطه دارن راهنمایی کنن . 

ایشون بیشتر وقتش رو برای برنامه نویسی قراره صرف کنه ولی خب با دوستانش بازی هم میکنن و اون response time هم براش خیلی مهمه که همون 2 میلی ثانیه یا کمتر باشه . 

پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنونم 

لینک به دیدگاه

سلام عزیز یه ماینتور lg 24mp59g دارم فول اچ دی و 1 میلی ثانیه و 75 هرتز و با قابلیت amd free sync  نو نو خواستید 700 تقدیمتون میکنم

لینک به دیدگاه

تونستید VX228 بگیرید . بسیار مناسب هست و بنده خودم دارم استفاده میکنم

پ ن : زیاد به view angle توجه نکنید . یعنی برای مانیتور مهم نیست چون  معمولا روی صندلی و با زاویه 90 درجه از مانیتور استفاده میکنند

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

سلام . خیلی ممنونم . اما مدل vp228he زاویه دیدش افتضاحه. این دقیقا همون مدلیه که تو پست اول سعی کردم بگم اما مدل دقیقش یادم نیومد (اتفاقا یک نمونه رو دیدیم از نزدیک واقعا بد بود ) .
دومی کنتراستش پایین بود اما زاویه دید و response time خوبی داشت 

در 8 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

تونستید VX228 بگیرید . بسیار مناسب هست و بنده خودم دارم استفاده میکنم

پ ن : زیاد به view angle توجه نکنید . یعنی برای مانیتور مهم نیست چون  معمولا روی صندلی و با زاویه 90 درجه از مانیتور استفاده میکنند

سلام خیلی ممنونم 
این قیمتش چقدره ؟ یه سرچ کردم دیدم 21 اینچه انگار .23 اینچیش نیست ؟ بنظر گزینه خیلی خوبی میاد هم زاویه دیدش خیلی خوبه هم کانتراستش هم کیفیت رنگش . منتها انگار از freesync خبری نیست! 

(در مورد زاویه دید مهمه براشون (برای من هم خیلی مهمه چون خیلی پیش میاد که پشت صندلی فقط با یک زاویه محدود کار نشه و خصوصا دو یا چند نفر در اطراف باشن و بخوان ببینن (تو برنامه نویسی زیاد پیش میاد) و بحث کنن و یا موقع فیلم دیدن ها کسی بخواد روی زمین بشینه ببینه و از این جور مسائل )  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali0010 گفته است :

سلام عزیز یه ماینتور lg 24mp59g دارم فول اچ دی و 1 میلی ثانیه و 75 هرتز و با قابلیت amd free sync  نو نو خواستید 700 تقدیمتون میکنم

سلام. این متاسفانه 5 میلی ثانیه است و بدرد کار ما نمیخوره . اما خیلی ممنونم از راهنمایی شما

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Master گفته است :

سلام. این متاسفانه 5 میلی ثانیه است و بدرد کار ما نمیخوره . اما خیلی ممنونم از راهنمایی شما

اوکی عزیز ولی 1 میلی ثانیه زده ها؟؟ 

تو سایت ال جی برید نگاه بندازید

لینک به دیدگاه

سلام، 
lg 24mp59g  این جالب نیست، 

VX228 هم تو بازار ایاران نیست، علاوه بر اون هیچ کدم اینا تو  لیست https://displaylag.com/display-database/ قرار ندارن.

لینک به دیدگاه

مانيتور ويوسونيک مدل VX2257-MHD سايز 22 اينچ

این مانیتور رو کسی قبلا خریداری کرده  بدون کیفیتش چجوریه بخصوص توبازی؟

ویرایش شده توسط FriendChp
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...