رفتن به مطلب

کلیشه همیشگی: وسترن یا توشیا؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز. ببخشید سوال تکراری میپرسم. قصد خرید هارد 2 ترا اینترنال برای دانلود و نگه داری فایل (مثل اهنگ و سریال) دارم. بازی و ویندوز و برنامه ها همه روی اس اس دی‌ نصب هستن. حالا سوالم اینه که وسترسن دیجیتال آبی بخرم یا توشیا پی300؟ وسترن آبی تو ظرفیت 2 ترا سرعتش 5400 هست، ولی توشیبا 7200. گارانتیاشونم 2 ساله هست. قیمتاشونم یکیه. بعضی وقتا فکر میکنم همشون یکی هستن و احتمال خراب شدن برای هر دوتاشون وجود داره. ولی گفتم بد نیست از دوستان اهل فن هم سوال بپرسم.

سوال دیگه اینکه آیا صدای تولیدی توسط هارد 7200 دور، بلنده؟ چون من از همون اول ک اس اس دی اومد، هاردو انداختم کنار و اس اس دی نصب کردم. هارد قدیمیم هم یادمه خیلی صدا میداد. جدیدا بی صدا هستن دگ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام. شخصا سیگیت و وسترن و توشیبا رو تست کردم. توشیبا هم کیفیت عالی ای داشت هم سرعت عالی.

سیگیت هم امار خرابی کمی نداره. 

پیشنهاد من توشیبا هست.

لینک به دیدگاه

من به شخصه با انواع مارکهای موجود کار کردم .

سیگیت که فقط سرعت بالایی داره اما از لحاظ درجه کیفی به هیچ وجه به توشیبا نمیرسه

پیشنهاد بنده TOSHIBA هست

لینک به دیدگاه

نقل قول

سیگیت هم امار خرابی کمی نداره. 

شما احتمالا خیلی خوش شانسی

هارد های زیر 2 ترا توشیبا معمولا جالب نیست ، اما هارد های رده بالا عالیه برای مثال من بلک وسترن و x300 توشیبا با حجم 4 ترابایت رو دارم و چه از لحاظ قیمت و کارایی توشیبا رو ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

بین وسترن و توشیبا اختلاف خاصی در کیفیت و صدا ندیدم. بنده خودم p300 مدل 1 ترا رو دارم و کاملا بی‌صداست و مشکلی باهاش نداشتم.

لینک به دیدگاه

سلام نیم شب همه بخیر 

هارد فقط سیگیت و وسترن 

سیگیت رو من بیشتر میپسندم 

سرعت و کیفیت در کار هم ......

لینک به دیدگاه

سیگیت رو تجربه کردم 2بار تاحالا یکی از 7سال پیش تاحالامثل ساعت یکی هم 1ساله دارن کارمیکنن یبار اشتباه کردم و.سترن گرین گرفتم  مشکل چرخش درایو پیدا کرد ویه عالمه صدا هم میداد.انگار دیسکهایی که میچرخن به بدنش میخوردن بعضی مواقع هم اطلاعت از روش میپرید!!!یهو یه بخشیش نبود. یه وضعی بودا انداختمش کنار رفتم دوباره سیگیت گرفتم عالیه.تعریف توشیبا هم زیاد شنیدم اما وسترن خوب نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، sabawebhost گفته است :

شما احتمالا خیلی خوش شانسی

هارد های زیر 2 ترا توشیبا معمولا جالب نیست ، اما هارد های رده بالا عالیه برای مثال من بلک وسترن و x300 توشیبا با حجم 4 ترابایت رو دارم و چه از لحاظ قیمت و کارایی توشیبا رو ترجیح میدم

درود

نویز سری X300 بسیار زیاد هست و من به کسی که به صدای هارد حساس باشه اصلا توصیه نمی کنم.

لینک به دیدگاه

چندین سال انواع و اقسام هارد های سیگیت با حجم 1 تا 5 ترا خریدم . اکثر هم روشن هست ... خدا رو شکر تا حالا مشکلی نداشته ام .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...