رفتن به مطلب

فروش گرافیک GIGABYTE GTX 1080 Extreme Gaming Premium Pack

ahmad91
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک عدد کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1080  Extreme Gaming Premium Pack  برای فروش دارم سالم و تمیز  با تمام متعلقاتش کیت vr  و موس پد و غیره که هیچکدوم استفاده نکردم 

گارانتی ژینوس سرویس تا 24 / 4 /2018 داره

از بچه های همین فروم لیون خریدم 

قیمت برای فروش فروخته شد

هزینه ارسال و مسئولیتش با خریدار

شهرستان هستم

علت فروش خرید 1080ti 

گرافیک 1080ti غیر رفرنس هم خریدارم

20171023_230422.jpg

20171023_230430.jpg

20171023_230922.jpg

20171023_231845.jpg

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

Ba gigabyte gtx 1080 g1 taviz dari?

نه متاسفانه

لینک به دیدگاه

با سلام

با پوزش میخواستم عرض کنم خدمتتون که فروش 1080 صرفا برای خرید 1080ti بنظرم کار اشتباهی هست

با توجه به اینکه اولأ میزان افزایش بازدهی که دریافت میکنید به میزان ضرری که از فروش این کارت  و هزینه جدید بابت خریدکارت 1080tiنمی ارزه و از اون مهمتر قراره در سال آینده میلادی ، انویدیا کارتهای گرافیک مبتنی بر معماری جدید "ولتا" رو معرفی کنه که یه تحول عظیم نسبت به سری پاسکال فعلی محسوب میشه

توصیه میکنم با همین کارت 1080 فعلا سر کنید تا نسل جدید کارتهای انویدیا در سال 2018 به بازار بیاد و بعد به اون نسل ارتقا بدید...

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با سلام

با پوزش میخواستم عرض کنم خدمتتون که فروش 1080 صرفا برای خرید 1080ti بنظرم کار اشتباهی هست

با توجه به اینکه اولأ میزان افزایش بازدهی که دریافت میکنید به میزان ضرری که از فروش این کارت  و هزینه جدید بابت خریدکارت 1080tiنمی ارزه و از اون مهمتر قراره در سال آینده میلادی ، انویدیا کارتهای گرافیک مبتنی بر معماری جدید "ولتا" رو معرفی کنه که یه تحول عظیم نسبت به سری پاسکال فعلی محسوب میشه

توصیه میکنم با همین کارت 1080 فعلا سر کنید تا نسل جدید کارتهای انویدیا در سال 2018 به بازار بیاد و بعد به اون نسل ارتقا بدید...

سلام

تشکر بابت نظرتون

قصد از تعویض کمبود فریم در 4k هست وگرنه در 2k  و فول اچ دی عالیه و مشکلی نیست . مدل ti حدود 30 درصد قویتره که در 4k تاثیر زیادی داره تا فریم زیر 30 نیاد در بعضی بازیها

کارتهای ولتا هم به این زودی ها فکر نمیکنم بیاد تا نیمه دوم سال 2018 احتمالن

لینک به دیدگاه

سلام

با 1080 ti همین برند مدل اکستریم معمولی، 7 روزه بسته شده رو سیستم و بازی هم باهاش نکردم هنوز( در حال دانلودم)

تعویض میکنین؟ چند؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

سلام

با 1080 ti همین برند مدل اکستریم معمولی، 7 روزه بسته شده رو سیستم و بازی هم باهاش نکردم هنوز( در حال دانلودم)

تعویض میکنین؟ چند؟

در 3 ساعت قبل، Raiden گفته است :

چقدر کار کرده ؟

پیام خصوصی ارسال شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...