رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

بهترین راه حل اینه که شما بودجتونو بفرمایید تا دوستان به بهترین شکل راهنماییتون کنن.

اون دوستمون درست گفت، z270 مرده به حساب میاد و متمعنن طی یکی دوماه آینده (زمانی که چیپ z370 کاملا وارد بازار بشه) قیمتش میاد پایین.

جدای از چیپ ، مدل کارت گرافیک این باندل زیاد جالب نیست. 1080ti چون داغ هست با یک فن اذیتت میکنه و پیشنهاد میدم مدل های 3 فن خریداری کنید

بودجم از 8 تومن برای کیس بالاتر نشه به دوستان گفتم حداکثر 8 تومن اون قضیه 1080ti هم بله درست می فرمایید که خود ذات و ماهیت این گرافیک نسبت به برادر بزرگتر و قدیمیترش 1080 داغتر هست به خاطر کلاک بالاتر ولی برای اورکلاک مدلای 3 فن strix  ایسوس رو پیشنهاد دادن اون هم به خاطر اورکلاک نه فشار عادی البته منم بخوام بودجم یاری نمیده این کارت رو بخرم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

wtf

داداش کلا خرید سیستم گیمینگ high end بدون ssd را فراموش کن...

منظورم بعدا بوده که دستم بازتر شد بتونم ssd حجم بالا بگیرم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

پردازنده بدون k رو دارن این قیمت میدن با بردی که مشابهش برای رایزن داره 900-800 فروش میره... خلاصه که مدلk هم بود این قیمت نمی ارزید چه برسه به این ¬¬

چ گرونههههههههه الان دیدم:61_sob::61_sob::61_sob:

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

پیشنهاد می کنم یه توجهی به این سیستم هم بندازید

یا Ryzen 5 1600X

Ryzen 7 1700

AX370-Gaming K5

Crucial Ballistix Elite 16GB 3000Mhz CL15

Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 250GB

یعنی میگی رایزن ببندم

فکر نکنم!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، سامی گفته است :

ا ر ی ا computer

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

داداش قیمتش که باید این باشه اما نیست اینم زده ناموجود و قراره موجود کنه این عدد هم همینطوری گذاشته وقتی موجود بشه باید دید چند میشه! 

نمیشه این سایت بده 1700 بعد لیون مدل معمولی این پردازنده رو بزنه 2 تومن.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

ن داداش 2k قصدم  بود

1080Ti برای 2k زیاده .

گرافیک هدف شما باید 1070 باشه ( یا وگا 56 با قیمت 1070 که فعلا مقدور نیست ) یا نهایتا 1080 . خرید 1080Ti برای این رزولیشن دور ریختن پوله مگر قصد گرفتن فریم بیشتر از 60 داشته باشید .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

یعنی میگی رایزن ببندم

فکر نکنم!!!!

1600X برای رزولیشن 2K تفاوت چندانی با 7700K نداره .

در عوض در محاسبات سریعتره و سوکت AM4 هم عمر بسیار طولانی تری داره . طبق گفته ای ام دی این سوکت تا 3 - 4 سال آینده هم پشتیبانی میشه اما چیپست Z270 از همین الان هم از رده خارج محسوب میشه .

پیشنهاد ایشون کاملا درسته . خرید قطعه در هر جایی ( مخصوصا بازار ایران ) باید بر اساس منطق باشه نه احساسات .

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

1600X برای رزولیشن 2K تفاوت چندانی با 7700K نداره .

در عوض در محاسبات سریعتره و سوکت AM4 هم عمر بسیار طولانی تری داره . طبق گفته ای ام دی این سوکت تا 3 - 4 سال آینده هم پشتیبانی میشه اما چیپست Z270 از همین الان هم از رده خارج محسوب میشه .

پیشنهاد ایشون کاملا درسته . خرید قطعه در هر جایی ( مخصوصا بازار ایران ) باید بر اساس منطق باشه نه احساسات .

نه براساس احساست نیست بر اساس تجربه ای هست که از قبل در خریدهام داشتم چون از بچگی تا حالا 5 بار سیستم  عوض کردم همواره اینتل بستم و از amd اصلا اطلاعی ندارم باید یکی کلا بهم آموزش بده و همون طور که احتمالا خودتون هم در جریان هستید اینتل  حتی تو کشور ما هم پردازنده غالب هست و اکثرا ازش استفاده میکنند

من فقط شنیدم و اطلاعی ندارم خودم هم اصلا  در amd تجربه ندارم  ولی میگن اپدیت زیاد میخواد!!!

لینک به دیدگاه

اگر واقعا در 2k تفاوتی نیس و پشتیبانی ازش هم بیشتر هست خب چرا اکثر گیمرا اینتل میبندن ضمنا 1700 نگاه کردم تقریبا هم قیمت 7700 هست که پس چطوری میگن به صرفه تر  هست amd

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، AminC گفته است :

2k 144هرتز پلی میدین؟

مانیتور رو برام هدیه گرفتن مدلشو سرچ میکنم تو لیون ولی نرخ بروزرسانی تصویر رو نمیتونم پیدا کنم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AminC گفته است :

اگر 2k و 144 هرتز هستش 7700K با برد Z270 بخرید.

https://lioncomputer.ir/مانیتور-بنکیو-gw2765ht-2k-47.html

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

اگر واقعا در 2k تفاوتی نیس و پشتیبانی ازش هم بیشتر هست خب چرا اکثر گیمرا اینتل میبندن ضمنا 1700 نگاه کردم تقریبا هم قیمت 7700 هست که پس چطوری میگن به صرفه تر  هست amd

تفاوت زیاده. کلا اینتل برای گیم خیلی بهتره. یکم سرچ کنید بنچ مارک ها را مقایسه کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

تفاوت زیاده. کلا اینتل برای گیم خیلی بهتره. یکم سرچ کنید بنچ مارک ها را مقایسه کنید.

برای گیمینگ fhd شاید تفاوت معنادار باشه اما در رزولیشن بالاتر اصلا تفاوت چشمگیری نیست... اگه ایشون 2k استفاده می کنند بنظر منم خرید نسل قبلی کار کاملا اشتباهی هست و هیچ برتری ای نسبت به رایزن ندارن  که هیچ در موارد زیادی عقب هم هستند... تنها سری 8 می تونه خریدش منطقی باشه که با قیمت های فعلی اصلا منطق رو قورت دادن رفته دنبالش نگردی بهتره!!!

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

برای گیمینگ fhd شاید تفاوت معنادار باشه اما در رزولیشن بالاتر اصلا تفاوت چشمگیری نیست... اگه ایشون 2k استفاده می کنند بنظر منم خرید نسب قبلی کار کاملا اشتباهی هست و هیچ برتری ای نسبت به رایزن ندارن  که هیچ در موارد زیادی عقب هم هستند... تنها سری 8 می تونه خریدش منطقی باشه که با قیمت های فعلی اصلا منطق رو عورت دادن رفته دنبالش نگردی بهتره!!!

بنده هم سری 8 را گفتم. اگر صبر کنند قیمت سری 8 هم مناسب می شود.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

نه براساس احساست نیست بر اساس تجربه ای هست که از قبل در خریدهام داشتم چون از بچگی تا حالا 5 بار سیستم  عوض کردم همواره اینتل بستم و از amd اصلا اطلاعی ندارم باید یکی کلا بهم آموزش بده و همون طور که احتمالا خودتون هم در جریان هستید اینتل  حتی تو کشور ما هم پردازنده غالب هست و اکثرا ازش استفاده میکنند

من فقط شنیدم و اطلاعی ندارم خودم هم اصلا  در amd تجربه ندارم  ولی میگن اپدیت زیاد میخواد!!!

تجربیات قدیمی بر اساس سیستم های قدیمی به دست اومده و برای سیستم های فعلی عملا هیچ ارزشی نداره . رایزن با سری FX قابل مقایسه نیست .

در 2 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

اکثر گیمرها اینتل می بستند ! الان فروش رایزن از فروش محصولات اینتل جلو زده .

ضمنن من کی گفتم شما 1700 ببندی ؟؟؟ 1700 در قدرت پردازشی 7700 رو میخوره یه آب هم روش . 1700 رو باید با 6900K مقایسه کرد .

شما حتی به 1600 یا 1600X هم برای رزولیشن 2K نیازی نداری . برای شما 1500 و 1400 هم کافی هستند. 

ضمنن فریم ریت مورد نظر شما هم بسیار مهمه . اگر مثل اکثر گیمرها به فکر 60 فریم هستید کارت 1070 و رایزن 1400 برای شما بهترین انتخاب ها هستند.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

wtf

داداش کلا خرید سیستم گیمینگ high end بدون ssd را فراموش کن...

این دوستمون راس میگه حتما ssd باید باشه وگرنه سیستم سرعتش اندازه ی سیستم 2 ملیونیه xD

خودم سیستمم بدون ssd واقعا سخته البته به زودی evo 960 میخرم راحت میشم

لینک به دیدگاه

بنده خودم رایزن 1600xدارم با کارت rx 480 سیپیو فوق العاده قویه

برای دوستانی که میگن اپدیت میخاد کلا اپدیتی هم نکردم

هر بازی که بگید هم اجرا کردم لود سیپیو زیر 20% بوده

gta v لود سیپیو 8% تا 12% رو تنظیمات الترا هست!!!!!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، MAMADAMD گفته است :

خب مشکل همین هست دیگه. لود سی پی یو بالا نمیره و از توانش استفاده کامل نمیشه.. در نتیجه کارت گرافیک را محدود می کنه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

خب مشکل همین هست دیگه. لود سی پی یو بالا نمیره و از توانش استفاده کامل نمیشه.. در نتیجه کارت گرافیک را محدود می کنه.

دوست عزیز این چیزی که میگی در مورد گرافیکه نه سیپیو

این قدرت سیپیو رو نشون میده i3 لودش یسره روی 80-90% هست یعنی اون بهتره؟!!

اگه شما تستای i7 6900k هم ببینی همینه لود سیپیو 100% نیست 

مصرف سیپیو ی محدودیتی داره شما 4k اجرا کنی بیشتر لود میکنه میشه 40% سیپیو

ویرایش شده توسط MAMADAMD
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، MAMADAMD گفته است :

این ک چیز خوبی نیست ضمنا تو اکثر سایتای معتبر داخلی و خارجی ذکر شده که gta v با رایزن خوب جور نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

این ک چیز خوبی نیست ضمنا تو اکثر سایتای معتبر داخلی و خارجی ذکر شده که gta v با رایزن خوب جور نیست

بله gta v کلا با amd زیاد مچ نیست

با این حال من مشکلی ندارم 

زمانی که i5 4690 داشتم سیپیو میشد 100% 

گرافیک 40%  اون موقع خوب بود! 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MAMADAMD گفته است :

دوست عزیز این چیزی که میگی در مورد گرافیکه نه سیپیو

این قدرت سیپیو رو نشون میده i3 لودش یسره روی 80-90% هست یعنی اون بهتره؟!!

اگه شما تستای i7 6900k هم ببینی همینه لود سیپیو 100% نیست 

مصرف سیپیو ی محدودیتی داره شما 4k اجرا کنی بیشتر لود میکنه میشه 40% سیپیو

داداچ :4_joy::4_joy:

پیشنهاد می کنم یکم در این باره تحقیق کنید بعد انقدر قاطعانه روی موضوع تاکید کنید.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

موقع نصب بازیای فیتگرل رسما 2-5 ساعت سیستمو باید بیکار میزاشتم تا نصب کنه

الان هرچی فیتگرل هست زیر 1 ساعت نصب میشه

gta v فیتگرلو تو 54 دیقه نصب کرد 59f070e0d2d80_GTA52017-10-2511-31-11-81.thumb.jpg.d578c2fbd08f3f095061134e6a98e33d.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

داداچ :4_joy::4_joy:

این حرفا از پشت نیست همشو تست کردم 

و واقعا از رایزن راضیم . 

هم خیلی خنکه هم خیلی قویه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...