رفتن به مطلب

عملکرد بازی Wolfenstein II: The New Colossus آپدیت یک CODEX اپلود شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اپدیت یک بازی عرضه شده  با تغییر زیر برای :

Resolved an issue affecting the deployment of full game files in Japan, Bahrain, Kuwait, Lebanon, Oman, Qatar, and Saudi Arabia

- Re-enabled Async compute for AMD users (requires AMD driver version 17.10.3, linked below)

- Temporarily disabled Async compute on 1080ti until driver fix is in

- Re-enabled Steam Overlay

Added driver version detection and dialog

مجدد async رو برای  کاربران AMD فعال میکنه - باید حتما درایورتون 17.10.3, باشه-

حجمش 101 مگ است من از تورنت گرفتم  هنوز سایت های داخلی نزاشتن  هنوز - برای کاربران  اپلود کردم بگیرید نصب کنید ببنید چی میشه- من که همون نسخه یک هم بدون اپدیت مشکلی نبود  اصلا  حالا بهرحال  اپدیته دیگه! ضمنا برای نصب  اپدیت  ستاپ CODEX چون میخواد فایل بازی رو چک کنه 51 گیگ حجم میخواد ازاد،  البته این فضای ازاد فقط برای نصب اپدیته. خود اپدیت 101 مگ است .

لینک دانلود:

Wolfenstein.II.The.New.Colossus.Update.1-CODEX

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 116
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

تاپیک اپدیت میکنم که دوستان  متوجه بشن - اپدیت یک ولف  2 رو گذاشتم  میتونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون

من دانش کردم

بازی فوق العاده ای هست

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقا رضای گل :x

من دیشب بازی رو نصب کردم و یه تست مختصری انجام دادم، بازی روی کارت گرافیک RX 480 با Video Quality Profile بر روی گزینه (Mein leben (My Life به راحتی روی 60 فریم اجرا میشه و کوچکترین لگ یا استتر دیده نمیشه. از نظر بهینه سازی میشه گفت واقعا عالی کار کرده نسبت به The Evil Within 2 در صورتی که هر دو دارن از یک موتور پایه استفاده میکنند. متاسفانه وقت نشد اسکرین شات بگیرم امروز حتما یه سری اسکرین هم تهیه میکنم. 

در ضمن من الان بازی رو با درایور Crimson 17.7 دارم اجرا میکنم و جدیدترین اپدیت بازی و همینطور درایور 17.10.3 رو هم نصب نکردم. از نظر من که هیچ مشکلی روی کارت های AMD نداره. همچنین گزینه GPU Culling هم فعال ـه. البته Deferred Rendering رو فعال نکرده بودم.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت آقا رضای گل :x

من دیشب بازی رو نصب کردم و یه تست مختصری انجام دادم، بازی روی کارت گرافیک RX 480 با Video Quality Profile بر روی گزینه (Mein leben (My Life به راحتی روی 60 فریم اجرا میشه و کوچکترین لگ یا استتر دیده نمیشه. از نظر بهینه سازی میشه گفت واقعا عالی کار کرده نسبت به The Evil Within 2 در صورتی که هر دو دارن از یک موتور پایه استفاده میکنند. متاسفانه وقت نشد اسکرین شات بگیرم امروز حتما یه سری اسکرین هم تهیه میکنم. 

در ضمن من الان بازی رو با درایور Crimson 17.7 دارم اجرا میکنم و جدیدترین اپدیت بازی و همینطور درایور 17.10.3 رو هم نصب نکردم. از نظر من که هیچ مشکلی روی کارت های AMD نداره. همچنین گزینه GPU Culling هم فعال ـه. البته Deferred Rendering رو فعال نکرده بودم.

سلام 

Ruby جان پردازنده شما همونی هست که در مشخصات سیستم پروفایلتون نوشته شده؟

ـــــــــــــــــــــــــ

منطقی ترین چیزی که به به نظر من میاد اینکه با پردازندهای ضعیفتر از i5 این مشکل براش به وجود میاد ، از دوستان کسی هست که با i3 بدون مشکل اجرا کرده باشه؟

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان من این قسمت بازی گیر کردم
نمیدونم چجوری این در رو باز کنم و رد بشم
تا اونجا که فهمیدم بسته به اسکیل انتخاب باید کار خاص و راه خاصی انجام داده بشه
من اسکیل اول رو انتخاب کردم (از تو لوله  و ... رد میشه)
06365112277097722243_thumb.jpg

بعد اینکه بعضی جاها ی بازی تصویر دیده نمیشن و سیاه نشون میده
همه چی  هم آپیدت کردم فایده نداشت
هم بازی و  هم درایور رو

07710071755509354799_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AJOR گفته است :

سلام 

Ruby جان پردازنده شما همونی هست که در مشخصات سیستم پروفایلتون نوشته شده؟

ـــــــــــــــــــــــــ

منطقی ترین چیزی که به به نظر من میاد اینکه با پردازندهای ضعیفتر از i5 این مشکل براش به وجود میاد ، از دوستان کسی هست که با i3 بدون مشکل اجرا کرده باشه؟

سلام خدمت دوست عزیزم :x بله تمام قطعات همونی هست که توی پروفایلم نوشتم. خوب شد به این نکته اشاره کردید؛ بله میشه گفت این عنوان CPU Usage واقعا بالایی داره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان من این قسمت بازی گیر کردم
نمیدونم چجوری این در رو باز کنم و رد بشم
تا اونجا که فهمیدم بسته به اسکیل انتخاب باید کار خاص و راه خاصی انجام داده بشه
من اسکیل اول رو انتخاب کردم (از تو لوله  و ... رد میشه)
06365112277097722243_thumb.jpg

بعد اینکه بعضی جاها ی بازی تصویر دیده نمیشن و سیاه نشون میده
همه چی  هم آپیدت کردم فایده نداشت
هم بازی و  هم درایور رو

07710071755509354799_thumb.jpg

اون در با ram shackles باز میشه اگه داشته باشیدش شیفت رو میگیرید و به سمت در می دوید.

شما فقط یک اسکیل رو میتونید انتخاب کنید ولی دو اسکیل دیگه هم میتونید توی مرحله های فرعی به دست بیارید.هر فرمانده نازی رو که بکشید یک کد انیگما ازش میفته. توی زیر دریایی قسمت ماشین انیگما میرید و کد انیگما رو رمزگشایی میکنید. با هر رمزگشایی  یک مرحله فرعی توی war map باز میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب الان بازی برای من قفل شده
کار دیگه ایی نمیتونم کنم
نظری ندارید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من هنوز موفق به باز کردن این بازی نشدم. همون اول اصلا باز نمیکنه.

درایور + اپدیتها + تنظیمات رو اوکی کردم... مشکل همچنان پابرجاست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، ROGfan گفته است :

من هنوز موفق به باز کردن این بازی نشدم. همون اول اصلا باز نمیکنه.

درایور + اپدیتها + تنظیمات رو اوکی کردم... مشکل همچنان پابرجاست...

برو اینجا   فایل های زیر رو پاک کن. درایور انویدیا بروزه؟>

C:\Users\ your account name\Saved Games\MachineGames\Wolfenstein II The New Colossus\base

image.png.13aa1808caf3aa93282cd0b6ea935551.png

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

برو اینجا   فایل های زیر رو پاک کن. درایور انویدیا بروزه؟>

C:\Users\ your account name\Saved Games\MachineGames\Wolfenstein II The New Colossus\base

image.png.13aa1808caf3aa93282cd0b6ea935551.png

من کل فایلایی که اینجا بود رو پاک کردم...

فولدرش خالیه 

درایور 388.13

ویرایش شده توسط ROGfan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ROGfan گفته است :

من کل فایلایی که اینجا بود رو پاک کردم...

فولدرش خالیه 

درایور 388.13

بزار یک پیگیری بیشتری کنم در استیم و گوگل  فردا چیزی جستم براتون توضیح میدم.

این کار رو کردی؟

image.jpeg.0c02311ef9793bd736cb849d9736991e.jpeg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بزار یک پیگیری بیشتری کنم در استیم و گوگل  فردا چیزی جستم براتون توضیح میدم.

این کار رو کردی؟

image.jpeg.0c02311ef9793bd736cb849d9736991e.jpeg

اره داداش. تمام تنظیماتی که تا الان گفتی رو انجام دادم. نتیجه نگرفتم و مزاحم شدم.

راستی میتونی محتویات داخل پوشه \MachineGames\  خودت رو که تنظیمات 4k  یا 2k  هست رو برام جایی  اپلود کنی؟

یه فرضیست . ولی شاید جواب داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، ROGfan گفته است :

اره داداش. تمام تنظیماتی که تا الان گفتی رو انجام دادم. نتیجه نگرفتم و مزاحم شدم.

راستی میتونی محتویات داخل پوشه \MachineGames\  خودت رو که تنظیمات 4k  یا 2k  هست رو برام جایی  اپلود کنی؟

یه فرضیست . ولی شاید جواب داد

تنهای راهی که پیشنهاد دادن در فروم استیم و گفتن حل شده مشکل پاک  کردن درایور گرافیک کامل و نصب مجدد است مثل اینکه بخاطر اینکه بازی با API ولکان اجرا میشه یک سری مشکلات داره با درایور هی اپدیت شده روی هم- من که دقیقا بیست تا درایور انویدیا نصب کردم روی هم در این ویندزوم مشکلی نبود.

حالا شما با DDU پاک کن( ابزار پاک کردن کامل درایور است سرچ کنی میاد.) بعد ریست کن همون هات فیکس انویدیا رو نصب کن  احتمال زیاد مشکل حل بشه-

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

تنهای راهی که پیشنهاد دادن در فروم استیم و گفتن حل شده مشکل پاک  کردن درایور گرافیک کامل و نصب مجدد است مثل اینکه بخاطر اینکه بازی با API ولکان اجرا میشه یک سری مشکلات داره با درایور هی اپدیت شده روی هم- من که دقیقا بیست تا درایور انویدیا نصب کردم روی هم در این ویندزوم مشکلی نبود.

حالا شما با DDU پاک کن( ابزار پاک کردن کامل درایور است سرچ کنی میاد.) بعد ریست کن همون هات فیکس انویدیا رو نصب کن  احتمال زیاد مشکل حل بشه-

آقا رضا آموزش کار با این نرم افزار رو لطف میکنید بگید برای  نصب کارت جدید میخوام که باید درایور های قبلی رو پاک کرد اموزشش به زبان اجنبی هست اگه جایی اموزش پارسی دیدن لینک بدین

مچکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

آقا رضا آموزش کار با این نرم افزار رو لطف میکنید بگید برای  نصب کارت جدید میخوام که باید درایور های قبلی رو پاک کرد اموزشش به زبان اجنبی هست اگه جایی اموزش پارسی دیدن لینک بدین

مچکر

اول برنامه رو بگیرید :

جای معتبرش اینجاست :

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

این برنامه پرتابله نصب نمیخواد ، میشه هم در حالت safe mod استفاده کرد که بهتره .  در حالت عادی ویندوز هم جواب میده ، من عادی در حالت ویندوز انجام دادم هیچ مشکلی نداشته- یک جایی اکسترکت کنید بعد اجرا کنید ران از  ادمین بزنید اجرا کنید بعد  عکس زیر:

image3.thumb.png.89bd27080d0a3a3061963e8ae3f644cf.png

شماره یک نوع گرافیک  و درایورش رو انتخاب میکنه

شماره دو بهترین بخش  این  برنامه است چه سیف مود چه عادی . درایور رو پاک و ریسیت میکنه که بیایید بالا و درایور جدید نصب  کنید البته اگر درایور پاک بشه و ریست بشه و کانکت باشید  ویندوز سریع دتکت میکنه و شروع میکنه به نصب درایور جدید. پیشنهاد میدم درایور جدا اماده نصب باشه و  کانکت نباشید اومدید بالا   صفحه رفرش شد و رزلوشن فیکس شد با  درایور ساده ویندوز، شما درایور  انویدیا یا AMD رو نصب کنید. انگار که هیچ درایوری قبل نصب نبوده   و ویندوز نو است

شماره 3 برای موقعی است که میخواید کارت گرافیک جدید در سیستم نصب کنید. درایور پاک میشه و سیستم خاموش میشه  برق رو قطع کنید  کارت جدید سوار بشه  روشن  کنید بیایید تو ویندوز درایور جدید را نصب کنید و  تمام.

بخش 4 هم لاگ است اطلااعات خوبی میده از گرافیک و درایور ها و ....

کلا برنامه فوق  العاده کاربردی و ساده ای است.

موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

اول برنامه رو بگیرید :

جای معتبرش اینجاست :

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

این برنامه پرتابله نصب نمیخواد ، میشه هم در حالت safe mod استفاده کرد که بهتره .  در حالت عادی ویندوز هم جواب میده ، من عادی در حالت ویندوز انجام دادم هیچ مشکلی نداشته- یک جایی اکسترکت کنید بعد اجرا کنید ران از  ادمین بزنید اجرا کنید بعد  عکس زیر:

image3.thumb.png.89bd27080d0a3a3061963e8ae3f644cf.png

شماره یک نوع گرافیک  و درایورش رو انتخاب میکنه

شماره دو بهترین بخش  این  برنامه است چه سیف مود چه عادی . درایور رو پاک و ریسیت میکنه که بیایید بالا و درایور جدید نصب  کنید البته اگر درایور پاک بشه و ریست بشه و کانکت باشید  ویندوز سریع دتکت میکنه و شروع میکنه به نصب درایور جدید. پیشنهاد میدم درایور جدا اماده نصب باشه و  کانکت نباشید اومدید بالا   صفحه رفرش شد و رزلوشن فیکس شد با  درایور ساده ویندوز، شما درایور  انویدیا یا AMD رو نصب کنید. انگار که هیچ درایوری قبل نصب نبوده   و ویندوز نو است

شماره 3 برای موقعی است که میخواید کارت گرافیک جدید در سیستم نصب کنید. درایور پاک میشه و سیستم خاموش میشه  برق رو قطع کنید  کارت جدید سوار بشه  روشن  کنید بیایید تو ویندوز درایور جدید را نصب کنید و  تمام.

بخش 4 هم لاگ است اطلااعات خوبی میده از گرافیک و درایور ها و ....

کلا برنامه فوق  العاده کاربردی و ساده ای است.

موفق باشید

ممنون  توضیحات کامل بود من همون شماره 3 لازمم میشه

لینک به دیدگاه

سلام جناب  reza gtx  . من تازه عضو انجمن لیون شدم  و به نظرم خیلی اینجا مفید میاد . خسته نباشید میگم بهتون . به نظرم اگه کسی بتونه مشکل منو حل کنه شما هستید . من مشکل  could not write crash dump  دارم  روی این بازی .  ویندوزم  8.1 64 بیت . گرافیک  gtx960 m  .    سی پی یو  corei7  4720 hq     .   و 8 گیگ رم .   اخرین درایور 388.13 رو نصب کردم  .  گرافیک اینتل رو غیر فعال کردم . هر کاری که شنیده بودم کردم و خطا همچنان هست . یه مطلب دیگه اینکه من بازی  doom  رو هم با گرافیک  ولکان نمیتونم اجرا کنم وفقط با  opengl   اجرا میشه  و با ولکان کرش میکنه . نمیدونم کلا سیستمم نمیتونه ولکان رو اجرا کنه و این بازی هم با ولکان هست دیگه .با سیستمم تا بحال تو هیچ بازی جدیدی به مشکل بر نخوردم  و همه اجرا شدن جز  doom  در حالت ولکان  و  همین  ولفنشتاین 2 که اصلا  لانچ نمیشه بازی . درایور رو هم  پس از  پاک کردن قبلی با DDU  نصب کردم .  به نظر شما این بازی حتما ویندوز 10 لازم داره ؟؟  چون تو مشخصاتش ویندوز 8.1 هم هست .  چکار کنم به نظر شما ؟؟  ممنون .   یک سوال دیگه هم از شما داشتم . من دو نسخه از doom  رو نصب واجرا کردم . یکی نسخه کورپک  v2   و  فیتگرل  IDKEA   که تمام اپدیتها رو داره . در تنظیمات گرافیکی یکسان  نسخه کورپک چیزی حدود 9 تا 10 فریم بالاتر اجرا شد  ( با درایور یکسان ) بنظر شما  عجیب نیست ؟  اگر نه دلیلش چی میتونه باشه .  با تشکر از شما .

ویرایش شده توسط Farhad Farahdoust
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

سلام جناب  reza gtx  . من تازه عضو انجمن لیون شدم  و به نظرم خیلی اینجا مفید میاد . خسته نباشید میگم بهتون . به نظرم اگه کسی بتونه مشکل منو حل کنه شما هستید . من مشکل  could not write crash dump  دارم  روی این بازی .  ویندوزم  8.1 64 بیت . گرافیک  gtx960 m  .    سی پی یو  corei7  4720 hq     .   و 8 گیگ رم .   اخرین درایور 388.13 رو نصب کردم  .  گرافیک اینتل رو غیر فعال کردم . هر کاری که شنیده بودم کردم و خطا همچنان هست . یه مطلب دیگه اینکه من بازی  doom  رو هم با گرافیک  ولکان نمیتونم اجرا کنم وفقط با  opengl   اجرا میشه  و با ولکان کرش میکنه . نمیدونم کلا سیستمم نمیتونه ولکان رو اجرا کنه و این بازی هم با ولکان هست دیگه .با سیستمم تا بحال تو هیچ بازی جدیدی به مشکل بر نخوردم  و همه اجرا شدن جز  doom  در حالت ولکان  و  همین  ولفنشتاین 2 که اصلا  لانچ نمیشه بازی . درایور رو هم  پس از  پاک کردن قبلی با DDU  نصب کردم .  به نظر شما این بازی حتما ویندوز 10 لازم داره ؟؟  چون تو مشخصاتش ویندوز 8.1 هم هست .  چکار کنم به نظر شما ؟؟  ممنون .

درود خوش آمدید.

ببنید مشکل شما چند بخشه:

سیستم عامل پیشنهاد  میدم 10 باشه-

دو- گرافیک شما از مینیمم این بازی توانش پایین تره minimum GTX 770 است  960m ضعیف تر است ولی  ولکان رو اجرا میکنه پس بازی باید اجرا بشه حداقل-

مشکل شما رو خیلی ها دارند در فروم استیم با گرافیک های سری M-

دقت کنید به توان 770 و   چیپ شما:

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-960M-vs-Nvidia-GTX-770/m27242vs2174

960M   یک 750 ti با فرکانس  کمتر است.تقریبا همون 750 ti است.

با این درایور تست کنید راهنمای پاک کردن درایور بالا هست:388.00

ضمنا پیشنهاد میدم این بخش برید:

user/saved games/MachineGames/wolfenstein II the new colossus/base

و فایل زیر رو پاک کنید:

config.local

هر دو اپدیت  codex نصب باشه./ اگر  با  هیچ کدوم از راه های بالا حل نشد باید صبر کنید تاببنیم در استیم راه حلی است یا پچ جدید بیاد ولی چیست های موبایل اکثرا با موتور Idtech مشکل دارن.

موفق نبوید بازمطرح کنید ببنیم چه میکنیم برای شما

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون . هر دو اپدیت کودکس نصب هست .در مسیر فایل config.local  که فرمودید چیزی جز فایلهای کرش موجود نیست چون بازی اصلا اجرا نمیشه و  فایل  config.local  اصلا نیست . با این درایور تست نکردم و حتما اینکار رو میکنم . حرف شما کاملا صحیح هست در مورد چیپ  gtx 960   و یک چیپ نسبتا ضعیف هست  ولی در یوتیوب ویدئو هایی دیدم که با مدل 2 گیگ همین چیپ دارن ولفنشتاین 2 رو بازی میکنن با حدود 45 فریم . و مدل چیپ من 4 گیگ هست . و  new order  و  old blood  رو  با 60 فریم ثابت  در رزولوشن 1080 و تنظیمات  high  بازی کردم .  اویل ویتین 1 و2 رو هم راحت اجرا کردم  که از موتور Idtech   استفاده میکنن  . لازم است یاداوری کنم که  doom  رو هم  روی حالت ولکان نمیتونم اجرا کنم  و انجین کرش میکنه  ولی در مو د  opengl  در رزولوشن 1080 و تنظیمات مدیوم  حدود 40 فریم  میشه ازش گرفت .  خیلی ممنون از توجه شما . با درایور 388.00 تست میکنم و نتیجه رو بهتون میگم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

ممنون از راهنمایی تون . هر دو اپدیت کودکس نصب هست .در مسیر فایل config.local  که فرمودید چیزی جز فایلهای کرش موجود نیست چون بازی اصلا اجرا نمیشه و  فایل  config.local  اصلا نیست . با این درایور تست نکردم و حتما اینکار رو میکنم . حرف شما کاملا صحیح هست در مورد چیپ  gtx 960   و یک چیپ نسبتا ضعیف هست  ولی در یوتیوب ویدئو هایی دیدم که با مدل 2 گیگ همین چیپ دارن ولفنشتاین 2 رو بازی میکنن با حدود 45 فریم . و مدل چیپ من 4 گیگ هست . و  new order  و  old blood  رو  با 60 فریم ثابت  در رزولوشن 1080 و تنظیمات  high  بازی کردم .  اویل ویتین 1 و2 رو هم راحت اجرا کردم  که از موتور Idtech   استفاده میکنن  . لازم است یاداوری کنم که  doom  رو هم  روی حالت ولکان نمیتونم اجرا کنم  و انجین کرش میکنه  ولی در مو د  opengl  در رزولوشن 1080 و تنظیمات مدیوم  حدود 40 فریم  میشه ازش گرفت .  خیلی ممنون از توجه شما . با درایور 388.00 تست میکنم و نتیجه رو بهتون میگم .

شما گفتید 960M-درسته؟چون 960که بله عالیه مشکلی نداره. ضمنا بازی ولف 2 اصلا opengl نداره و اصلا تحت ولکان اجرا میشه شما DOOM رو هم تحت ولکان اجرا نکردید ولی DOOM دوتا API داشت این ولف 2 فقط تحت ولکانه.شاید مشکل همینه- اره تست کن ببین چی میشه امیدوارم که حل بشه مشکل.

لینک به دیدگاه

ببخشید منظورم همون  960m  بود  و  ویدیو ها هم که گفتم مربوط به 960m  بود . درسته ولف 2 اصلا  opengl  نداره و تحت ولکان هست . منم  DOOM  رو تحت ولکان نتونستم اجرا کنم . و فقط تحت  opengl  اجرا شد . ببخشید من منظورتون رو نگرفتم که چی رو تست کنم ؟  فکر میکنم سیستمم اصلا با اجرای ولکان مشکل داره .

ویرایش شده توسط Farhad Farahdoust
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

ببخشید منظورم همون  960m  بود  و  ویدیو ها هم که گفتم مربوط به 960m  بود . درسته ولف 2 اصلا  opengl  نداره و تحت ولکان هست . منم  DOOM  رو تحت ولکان نتونستم اجرا کنم . و فقط تحت  opengl  اجرا شد . ببخشید من منظورتون رو نگرفتم که چی رو تست کنم ؟  فکر میکنم سیستمم اصلا با اجرای ولکان مشکل داره .

با درایوری که پیشنهاد دادن در استیم برای  چیپ های موبایل.388.00

لینک به دیدگاه

اقا رضای عزیز و کار درست . با درایور  388.00 هم تست کردم بازم اجرا نشد. نه ولف اجرا شد و نه دووم تحت ولکان. بهر حال از توجه شما ممنونم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...