رفتن به مطلب

عملکرد بازی Wolfenstein II: The New Colossus آپدیت یک CODEX اپلود شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 21 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

تنهای راهی که پیشنهاد دادن در فروم استیم و گفتن حل شده مشکل پاک  کردن درایور گرافیک کامل و نصب مجدد است مثل اینکه بخاطر اینکه بازی با API ولکان اجرا میشه یک سری مشکلات داره با درایور هی اپدیت شده روی هم- من که دقیقا بیست تا درایور انویدیا نصب کردم روی هم در این ویندزوم مشکلی نبود.

حالا شما با DDU پاک کن( ابزار پاک کردن کامل درایور است سرچ کنی میاد.) بعد ریست کن همون هات فیکس انویدیا رو نصب کن  احتمال زیاد مشکل حل بشه-

متاسفانه حل نشد...

جای تعجبه چرا دفه اول باز کرد و دیگه نه..

اگر ممکنه محتویات داخل پوشه \MachineGames\  خودت رو که تنظیمات 4k  یا 2k  هست رو برام جایی  اپلود کنی؟

یه فرضیست . ولی شاید جواب داد

لینک به دیدگاه

• ارسال 116
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، ROGfan گفته است :

متاسفانه حل نشد...

جای تعجبه چرا دفه اول باز کرد و دیگه نه..

اگر ممکنه محتویات داخل پوشه \MachineGames\  خودت رو که تنظیمات 4k  یا 2k  هست رو برام جایی  اپلود کنی؟

یه فرضیست . ولی شاید جواب داد

این تنظمیات بدون سیو است  ادرس

C:\Users\your account\Saved Games

Wolfenstein II The New Colossus.rar

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این تنظمیات بدون سیو است  ادرس

C:\Users\your account\Saved Games

Wolfenstein II The New Colossus.rar

جواب نداد. بازم ممنون از وقتت داداش:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ROGfan گفته است :

جواب نداد. بازم ممنون از وقتت داداش:)

مشکل داره با gPU شما- صبر کنید ببنید اپدیت نمی کنن یا درایور انویدیا اپدیت نمیشه حالا بازم چک میکنم ولی گفتم با این بازی با چیپ های موبایل مشکل داره  خیلی ها اشاره کردن شاید پچ بدن.

لینک به دیدگاه

با سلام

این ارور مربوط به چیه؟ photo_2017-11-15_21-31-52.thumb.jpg.b0c5b4473dbb529697d3851f8927ff6c.jpg

ویرایش شده توسط rambo.2020
برطرف شدن ارور
لینک به دیدگاه

سلام . خبر خوب . درایور جدید 388.31 همین الان اومد و بلافاصله دانلودش کردم . مشکل بازی حل شد و اجرا شد .  راحت شدم اقا رضا . با درایور جدید انویدیا  DOOM  هم در حالت ولکان اجرا میشه فقط اونقدر لگ داره صفحه منو  و فریم پایین هست که اصلا نمیشه بازی کرد .  با  OPENGL   راحت 40 فریم میده . نمیدونید علت چی هست ؟؟

ویرایش شده توسط Farhad Farahdoust
لینک به دیدگاه

در در 1396/08/24, 22:08:42، Farhad Farahdoust گفته است :

سلام . خبر خوب . درایور جدید 388.31 همین الان اومد و بلافاصله دانلودش کردم . مشکل بازی حل شد و اجرا شد .  راحت شدم اقا رضا . با درایور جدید انویدیا  DOOM  هم در حالت ولکان اجرا میشه فقط اونقدر لگ داره صفحه منو  و فریم پایین هست که اصلا نمیشه بازی کرد .  با  OPENGL   راحت 40 فریم میده . نمیدونید علت چی هست ؟؟

تبریک!

مشکل من همچنان پا برجاست..

لینک به دیدگاه

ممنون از شما .  جناب ROGfan   سیستم شما چی هست ؟؟  چه اروری میده بازی ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام کسی از دوستان forza horizon 3 رو بازی کرده

مثل این که کرک نشده درسته؟؟؟؟

من نسخه کورپک شو گرفتم و همش میخواد به اکانتم وصل بشه و اپدیت کنه که ارور میده اپدیت fail شده و با شکست مواجه شده

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

نسخه ها ی  فشرده مثل  کورپک  مگه کرک شده نیستن ؟؟؟

نمیدونم والا منم به خیال همین دانلود کردم اما بعدا تو اموزش نصبش خوندم ک باید  اکانت مایکروسافت بسازی و غیره که من ساختم اما میگه نمیتی وارد بازی بشی با این اکانت

بازی شو خیلی دوست داشتم اخههه:61_sob:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، ROGfan گفته است :

تبریک!

مشکل من همچنان پا برجاست..

گفتم خدمت شما اوم چیپ موبایل حتی با  اینکه درایور جدید رو نصب کردید با ولکان مشکل داره دلیل کارایی بدهم همینه. شما اگر خیلی دوست دارید این بازی رو باید بیخیال 960ام بشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

نسخه ها ی  فشرده مثل  کورپک  مگه کرک شده نیستن ؟؟؟

در 8 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

نمیدونم والا منم به خیال همین دانلود کردم اما بعدا تو اموزش نصبش خوندم ک باید  اکانت مایکروسافت بسازی و غیره که من ساختم اما میگه نمیتی وارد بازی بشی با این اکانت

بازی شو خیلی دوست داشتم اخههه:61_sob:

فورزا هورایزت سه کرک شده توسط اپووس مه تونستن قفل بازی رو در استور بشکنن. من صد ساعت سیو دارم در هورایزن دارم  بدون استثنا بازی میکنم هیچ مشکلی نیست منتهی تیم کرک از روش بای پس استفاده  کرده بله باید  اکانت داشته باشید اکانت مایکروسافت بسازید  اگر اگر اکانت اصلی دارید که روش بازیداصلی نصبه مثل من چندین بازی  اصلی استور یا ویندوز ده اصلی دارید حتما از یک اکانت دیگه جدید یا فیک استفاده کنید. بازی فقط فقط نسخه کورپک باشه جوم از همه اسون تره حجم سی دو گیگ. رئش نصب کورپک راحت نوشته  :

برای این کار به Settings سپس  Update & Security و در نهایت developer mode را فعال نمایید.

FO3%20(11).jpg

info آموزش فعال سازی نسخه فشرده:

✔ ابتدا Developer Mode را در ویندوز ۱۰ فعال نمایید اموزش فعال سازی در بالا توضیح داده شده است.

✔به سایت مایکروسافت مراجعه نمایید و یک اکانت برای خود ایجاد کنید

سایت مایکروسافت: کلیک کنید

✔ وارد اکانت خود در ویندوز شوید.

✔ آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید سپس شروع به نصب بازی نمایید.

✔ بعد از نصب آپدیت ویندوز را غیر فعال و بلاک نمایید.

✔ سپس عدد ۳ و در نهایت Y را انتخاب کنید.

✔ بازی را از ایجاد شورتکات جدید بر روی دسکتاپ اجرا نمایید.

.

بازی اجرا میشه دفعات بعد از اپ ایک باکس در استارت منو برای اجرای بازی استفاده کنید و در اپ ایکس باکس هم با همون اکانتی که ساختید برای بازی لاگین کنید.

ناگفته نمونه بازی گفتم بای پس شده دور زدن قفل رو و شما موقع اجرای بازی باید لاگین باشید اپ ایکس باکس و تمام مدت بازی هم کانکنت. منتهی به بخش اونلاین دسترسی ندارید که البته کی بخش اونلاین میخواد خود هورایزن 3 افلاین تک نفره بالای دویست ساعت بازیه که طولانی ترین ریسینگ که بازی کرده ام.  حجم اینترنت هم چیز خاصی کم نمیشه چون در واقع افلاین هستید و فیک اونلاین !!

بازی شاهکاره و یکی از برترین ریسینگ های تاریخه.  اگر بازی زیبای  test drive2رو تجربه کرده باشید این هورایزن سه  نسخه فول تر زیباتر بسیار عظیم تره همون بازیه. 

اگر کسی گیر کرد در نصب یا هر مرحله راهنمایی بده تا کمکش کنم.

یک مقاله نقد و بررسی از تجربیات خودم با بازی بعد از کلی زمان در جهان بازی بزودی در سایت قرار خواهد گرفت اونجا کامل کاور میکنیم    منتظر باشید . فقط  این تاپیک ولف است لطفا پیغام خصوصی تا تاپیک اون بازی بره بالا بعد همون جا.

ممنون

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقا رضا

بازی فورزا هورایزن 3 اجرا شد بدون هیچ مشکلی فقط نکات بالا رو باید رعایت کنید و  بازی عالی و باحالی هست از هر لحاظ

به دوستانی که سبک ریسینگ دوست دارن پیشنهاد ویژه میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/26, 15:04:07، Farhad Farahdoust گفته است :

ممنون از شما .  جناب ROGfan   سیستم شما چی هست ؟؟  چه اروری میده بازی ؟؟

MB: asus Maximus VIII Extreme

CPU : 6700k

Ram : 32 GB G-skill

VGA : Giga 980TI 

SSD : 500 GB 960 pro

Monitor : Asus Rog Swift PG27 AQ  4k

هیچ ارروری نمیده. فقط بازی Launch  نمیشه

در 20 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

گفتم خدمت شما اوم چیپ موبایل حتی با  اینکه درایور جدید رو نصب کردید با ولکان مشکل داره دلیل کارایی بدهم همینه. شما اگر خیلی دوست دارید این بازی رو باید بیخیال 960ام بشید.

سیستمم اینیه که اینجا عرض کردم رضا جان. 960m  رو نمیدونم احتمالا اشتباه گرفتین

ویرایش شده توسط ROGfan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ROGfan گفته است :

MB: asus Maximus VIII Extreme

CPU : 6700k

Ram : 32 GB G-skill

VGA : Giga 980TI 

SSD : 500 GB 960 pro

Monitor : Asus Rog Swift PG27 AQ  4k

هیچ ارروری نمیده. فقط بازی Launch  نمیشه

سیستمم اینیه که اینجا عرض کردم رضا جان. 960m  رو نمیدونم احتمالا اشتباه گرفتین

اها ببخشید من دنبال فیکس مشکل یک کاربر دیگه بودم .

لینک به دیدگاه

چیپ  GTX960m   مال من هست اقا رضا .  من عرض کردم که مشکل  بازی  Wolfenstein 2   من  با  اپدیت درایور به 388.31  حل شد و دارم الان  بازی میکنم  این عنوان رو  .  بدون هیچ مشکل و با فریم  نسبتا خوب 45 تا 50  در تنظیمات مدیوم  .  سوال من از شما این بود که  با اپدیت  درایور  DOOM  هم  در  مود  ولکان اجرا شد  ( که قبلا نمیشد و در مود ولکان کرش میکرد )  ولی  بسیار لگ شدید داره که اصلا قابل بازی نیست  ( در حالت ولکان )  .  حرف شما کاملا درست که چیپ  GTX960m  ضعیف است  و بحثی نیست درش . ولی چیزی که منو گیج کرده ویدئو هایی  در یوتیوب هست که نشون میده  با  GTX960m  دارن  DOOM  رو در حالت ولکان  و حتی با مدل 2 گیگ  vram  بازی میکنن  در فریم  40 تا 45  بدون هیچ لگ و مشکلی .  این برای من سوال ایجاد کرده  بود .

لینک به دیدگاه

ROGFAN  جان  چه نسخه ایی رو از بازی نصب کردید ؟؟  ویندوز شما چی هست ؟؟  اپدیت 1 و2 بازی  و  درایور جدید هم نصبه دیگه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

چیپ  GTX960m   مال من هست اقا رضا .  من عرض کردم که مشکل  بازی  Wolfenstein 2   من  با  اپدیت درایور به 388.31  حل شد و دارم الان  بازی میکنم  این عنوان رو  .  بدون هیچ مشکل و با فریم  نسبتا خوب 45 تا 50  در تنظیمات مدیوم  .  سوال من از شما این بود که  با اپدیت  درایور  DOOM  هم  در  مود  ولکان اجرا شد  ( که قبلا نمیشد و در مود ولکان کرش میکرد )  ولی  بسیار لگ شدید داره که اصلا قابل بازی نیست  ( در حالت ولکان )  .  حرف شما کاملا درست که چیپ  GTX960m  ضعیف است  و بحثی نیست درش . ولی چیزی که منو گیج کرده ویدئو هایی  در یوتیوب هست که نشون میده  با  GTX960m  دارن  DOOM  رو در حالت ولکان  و حتی با مدل 2 گیگ  vram  بازی میکنن  در فریم  40 تا 45  بدون هیچ لگ و مشکلی .  این برای من سوال ایجاد کرده  بود .

شما doom  رو oglاجرا میکنید؟خوب اونکه ویدئو گذاشته سی پی یو چی بوده؟سیستمش چی بودای شبیه سیستم شما بود؟ سخت افزار متفاوت در یکapiجدید میتونه خیلی تفاوت ایجاد کنه.  با openglبازی کن doomگرافیکش با او جی ال بهتره از ولکان . کیفیت بهتری داره ولی ولف چون فقط ولکانه دیگه همینه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

V sync این بازی فریم روی 30 قفل می کنه. راهی هست که بدون غیر فعال کردنش روی 60 قفل بشه ؟ ( مانیتور 60 هرتز هست)

ویرایش شده توسط Hossein.EF
لینک به دیدگاه

بله اقا رضا من  عرض کردم که DOOM  رو  OPENGL  بازی میکنم . کیفیت اجراش هم خوبه و برای من راضی کننده هست .  اون ویدئو هم  سی پی یو و  رم  شبیه سیستم من بود که من اینجا این مطلب رو عنوان کردم  . سی پی یو  در اون ویدئو  CORE i5  بود و مدل دقیقش یادم نیست  و  مال من  CORE i7   4720HQ  هست  .  روی لپ تاپ بازی میکنم  .درست میگی شما  یک سری ویدئو و کامنت هست که میگن ِDOOM  روی  OPENGL  بهتر عمل میکنه  و  یکسری ویدئو  هم هست که نشون میده  فریم  بازی  روی  ولکان  بالاتره .  فکر کنم به نوع کارت گرافیک و درایور هم بستگی داره  .احتمالا روی کارت های  AMD ولکان بهتر اجرا میشه  موضوع پیچیده هست . جای سوال برای من اینه که سیستمم  ولف 2 رو  که  روی  ولکان  عمل  میکنه  براحتی اجرا میکنه  ولی  DOOM  رو  روی  ولکان  تیک شدید میزنه . طبق تجربه ایی که شما تو اجرای بازی دارید امکان داره که درایور قدیمی تر  بهتر یک بازی رو اجرا کنه یا همیشه  اخرین درایور بهتر از همه هست ؟؟ بهرحال ممنون از شما که  برای  ما  وقت  میزاری .

لینک به دیدگاه

Hosein EF  عزیز  من  V sync  رو  فعال کردم  و  فریم  هم  روی  55  هست .  هم روی حالت  on  و  هم  حالت  adaptive  .

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Farhad Farahdoust گفته است :

ROGFAN  جان  چه نسخه ایی رو از بازی نصب کردید ؟؟  ویندوز شما چی هست ؟؟  اپدیت 1 و2 بازی  و  درایور جدید هم نصبه دیگه ؟

CODEX. هر 2 تا اپدیت ها هم نصبه

win 10 pro . نسخه اورجینال اپدیت هم هست

بار اولی که نصب کرده بودم یه بار بازی اجرا شد و 1 ساعتی هم بازی کردم. بعد از اون اینشکلی شد. تمام کارهایی که داش رضا اینجا گفت رو هم انجام دادم. هیچ نتیجه ای نداد

لینک به دیدگاه

ROGFAN  جان  جسارت نباشه ولی بعضی وقتها چیزهایی که خیلی ساده هست از یاد ادم میره . بازی رو  run as admin  اجرا میکنید دیگه  . برنامه جدیدی رو سیستم نصب نکردید ؟؟ که مثلا بعد از نصب اون برنامه بازی دیگه اجرا نشده ؟؟ یکبار بازی رو  با برنامه  iobit uninstaller  بصورت کامل  uninstall  کنید و دوباره نصب کنید . اپدیت جدید 388.31 رو هم  حتما نصب کنید .

لینک به دیدگاه

سلام من بازی نسخه فیت گرل با آپدیت 1 رو از دانلود ها گرفتم و رو الترا ک 60 فریم ثابت با v-synic فعال دارم میگیرم.رو آخرین تنظیمات هنوز چک نکردم ک چقد میگیرم

گرافیکمم asus rx 470

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...