رفتن به مطلب

عملکرد بازی Wolfenstein II: The New Colossus آپدیت یک CODEX اپلود شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکی از دوستان گفنه بودن که آپدیت دوم این بازی باعث ایجاد ارورهایی هنگام ورود به بازی میشه. صفحه آبی میاره و داخل بازی نمیشه. گسی این آپدیت رو تست کرده؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 116
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا من intel hd 4600  دارم مثلیکه vulkan ساپورت نمیکنه.. بد خورد تو حالم.. گویا برای اسکی لیک به بعد درایور اینتل ولکان رو ساپورت میکنه ولی من 4790k دارم که ساپورت نمیکنه.. آخرین درایورم نصب کردم نشد.

اگه راه حلی داره ممنون میشم دوستان بگن

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز  intel hd 4600  رو برای اجرای بازیها فراموش کنید . سی پی یو شما خوب هست  ولی کارت گرافیکتان  خیلی ضعیف هست .  این گرافیک  مختص  Display  لپ تاپ هست .  اگر روی لپ تاپ بازی میکنید به احتمال زیاد لپ تاپ شما کارت گرافیک دوم هم دارد که برای اجرای بازیها باید از اون استفاده کنید و خیلی قویتر از  گرافیکی هست که نام بردید . اجرای ولکان به کارت گرافیک و درایور ان بستگی دارد و فکر نمیکنم به  سی پی یو های اسکای لیک به بعد حتما نیاز داشته باشد .

لینک به دیدگاه

درسته 4600 ضعیف هست. منتهی من با همین 4600 بتلفیلد یک رو تموم کردم هفته قبل تو رزولوشن مانیتور و با فریم مناسب. اورکلاک کردم رم و پردازنده گرافیکی رو جواب داد قشنگ. نسخه قبلی ولفنشتاین رو هم با همین پردازنده گرافیکی تموم کردم و مشکلی نبود. (تو پرانتز بگم واقعا فوق العاده عالی بود بتلفیلد.. خیلی وقت بود همچین بازی جنگی فوق العاده ای باز نکرده بودم. واقعا لذت بودم از ثانیه ثانیه اش)

خواستم بدونم قابل حل هست مشکل یا نه؟ لپتاپم هم گرافیکش درسته بهتر از 4600 هست ولی احتمال نود درصد چون قدیمیه ولکان رو ساپورت نمیکنه و نمیشه بازی کرد. ssd ام هم البته اینقدر جا نداره که روش نصب کنم بهرحال

ممنون از پاسختون

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم .چه جالب . من تا بحال اورکلاک نکردم و چیزی نمیدونم ازش ؟؟ خطری برای سیستم نداره ؟؟ گرافیک دیگه لپ تاپ تون چی هست ؟؟  مدل و برند  لپ تاپ روهم بی زحمت بگید .  ولکان رو من دیدم که با پردازنده  پایین تر از اسکای لیک  هم اجرا شده و مشکلی از بابت پردازنده بعید میدونم داشته باشید . والا من هنوز نتونستم با بتلفیلد 1 ارتباط برقرار کنم . روی سیستمم دارم و یکم هم بازی کردم  زیاد منو جذب نکرد . اما بطور جدی میخوام برم سراغش چون نمیشه از این عنوان بی تفاوت گذشت . از سری بتلفیلد  بد کمپانی 2 رو بازی کردم که عالی بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

درسته 4600 ضعیف هست. منتهی من با همین 4600 بتلفیلد یک رو تموم کردم هفته قبل تو رزولوشن مانیتور و با فریم مناسب. اورکلاک کردم رم و پردازنده گرافیکی رو جواب داد قشنگ. نسخه قبلی ولفنشتاین رو هم با همین پردازنده گرافیکی تموم کردم و مشکلی نبود. (تو پرانتز بگم واقعا فوق العاده عالی بود بتلفیلد.. خیلی وقت بود همچین بازی جنگی فوق العاده ای باز نکرده بودم. واقعا لذت بودم از ثانیه ثانیه اش)

خواستم بدونم قابل حل هست مشکل یا نه؟ لپتاپم هم گرافیکش درسته بهتر از 4600 هست ولی احتمال نود درصد چون قدیمیه ولکان رو ساپورت نمیکنه و نمیشه بازی کرد. ssd ام هم البته اینقدر جا نداره که روش نصب کنم بهرحال

ممنون از پاسختون

دوست عزیز موتورهای گرافیکی فرق دارن اون بتلفلید فراست بایته، موتور چند ساله داره جواب پس میده این  بر اساس یکapiخیلی تست نشده است مراحل اول رو میگذرونه با همه سخت افزارها جواب نمیده اگر قصد بازی دارید پیشنهاد میدم یک گرافیک  مناسب استفاده کنید. اگر زیاد گرافیک براتون مهم نیست چون دارید از 4600استفاده میکنید میتونید یک1050هم بگیرید کارتون رو راه می اندازه. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست عزیز موتورهای گرافیکی فرق دارن اون بتلفلید فراست بایته، موتور چند ساله داره جواب پس میده این  بر اساس یکapiخیلی تست نشده است مراحل اول رو میگذرونه با همه سخت افزارها جواب نمیده اگر قصد بازی دارید پیشنهاد میدم یک گرافیک  مناسب استفاده کنید. اگر زیاد گرافیک براتون مهم نیست چون دارید از 4600استفاده میکنید میتونید یک1050هم بگیرید کارتون رو راه می اندازه. 

ممنون متوجه هستم. برای خوشی دل بیشتر بازی میکنم چون سن و وضعیت فعلیم ایجاب نمیکنه که کارت بخرم برا گیم. همین 4600 اگه شد شد.. نشد هم مهم نیست

منتهی دوست داشتم بشه wolf رو بازی کنم دوباره چون از اولین ورژن اش بازیش کردم... خیلی دوستش دارم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

اقا عجب بازیه بیچاره هیتلر چقد مسخرش کردن اصلا ر.....دن بهش خیلی چندش اور درستش کردن

داستان بازی خیلی خوبه و خیلی احساسیه من تا وسطاش رفتم

خیلی سینمایی کارشده و بعضی قسمتاش خیلی جالبه و بعضی جاهاش خیلی هم کمدیه

اقا یه مشکل که من دارم اینه که بازی full screen نمیشه فقط نصفه تصویر رو نشون میده توحالت فول اسکرین و من مجبور borderless بازی کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

اقا عجب بازیه بیچاره هیتلر چقد مسخرش کردن اصلا ر.....دن بهش خیلی چندش اور درستش کردن

اقا یه مشکل که من دارم اینه که بازی full screen نمیشه فقط نصفه تصویر رو نشون میده توحالت فول اسکرین و من مجبور borderless بازی کنم ؟

بازی بهترین شوتر ساله- خیره کننده است . درایور اخری نصب باشه- پچ ها نصب باشن- اگردو تا نمایشگر مثلا تی وی  و مانیتور به گرافیک وصل اند فقط یکی رو وصل بزارید.به عکس زیر دقت کن:

image.png.4d9ada8444a3f0a45458edf50d56692e.png

تو کلیک راست روی شورتکات اونقت درست میشه- این رو یک ساعت بعد از لانچ من گداشتم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

سلام

این بازی همه نسخه هاش خوبن.

اما این ضدیتی که ابرقدرتها با المان و هیتلر دارن دیگه شورشو دراوردن. تاریخ رو فاتحان مینویسند و به نفع خودشون مصادره میکنن،خیلی از حقایق برعکس روایت شدن.اینا دارن با قدرت رسانه ای شون چرندیات و مطالب کذبشون رو به دنیا صادر میکنن.

اگر میخواهید در مورد هیتلر بیشتر بدونید اینجا مطالب خوبی داره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بازی بهترین شوتر ساله- خیره کننده است . درایور اخری نصب باشه- پچ ها نصب باشن- اگردو تا نمایشگر مثلا تی وی  و مانیتور به گرافیک وصل اند فقط یکی رو وصل بزارید.به عکس زیر دقت کن:

درود

اقا رضا درمورد اویل 7  نسخه گلد اطلاعی دارین؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اقا تنکیو وری ماچ

مشکل حل شد

فقط کاش یکم سرعتش کمتر بود (سرعت راه رفتن )

کال اف دیوتی هم خیلی تند تند راه میرفت انگار که داره می دوه تو حال دویدنم که هیچی انگار برق گرفتتش

بازی هایه امروزی گرافیک فوق العاده ای دارن کال اف دیوتی خیلی گرافیکش خوب بود و اون حالت تند راه رفتنش باعث می شد ادم کمتر متوجه گرافیک خیره کنندش بشه همچنین تویه دووم و تویه ولف اشتاین

کاش یه گزینه تویه تنظیمات هم برای حالت راه رفتنم میذاشتن مثله fov که جدیدا همه بازیا گزینه fov رو داره  (مثلا سرعت راه رفتنش زیاد باشه یا کم)

الان بتلفیلد خیلی سرعتش خوبه بنظره من( البته میدونم کالاف و دوم و ولف اشتاین شوتینگ سرعتیه )چون واقعا حیفه اون صحنه ها اون نورپردازی و گرافیک زیبا و هنری رو ندید و به سرعت از کنارشون رد شد

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

این بازی همه نسخه هاش خوبن.

اما این ضدیتی که ابرقدرتها با المان و هیتلر دارن دیگه شورشو دراوردن. تاریخ رو فاتحان مینویسند و به نفع خودشون مصادره میکنن،خیلی از حقایق برعکس روایت شدن.اینا دارن با قدرت رسانه ای شون چرندیات و مطالب کذبشون رو به دنیا صادر میکنن.

اگر میخواهید در مورد هیتلر بیشتر بدونید اینجا مطالب خوبی داره.

دوست من این بازی است و خیلی هم قدیمی یکی از اولین شوتر های تاریخ بوده. بله که تاریخ رو فاتحان مینویسند. پس نه میدن ما بنویسیم. سری ولف ولی جذابیت های خودش رو داره  مثل ایندیانا جونز وقتی درگیر میشیم با یک نیروی نظامی قدرتمند نا خود اگاه جذاب میشه. 

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من کلی دانلود کردم و این داستانا...

الان تو01.tex گیر کرده سه ساعته اینستالر جلو نمیره

کسی پیشنهادی نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

اقا تنکیو وری ماچ

مشکل حل شد

فقط کاش یکم سرعتش کمتر بود (سرعت راه رفتن )

کال اف دیوتی هم خیلی تند تند راه میرفت انگار که داره می دوه تو حال دویدنم که هیچی انگار برق گرفتتش

بازی هایه امروزی گرافیک فوق العاده ای دارن کال اف دیوتی خیلی گرافیکش خوب بود و اون حالت تند راه رفتنش باعث می شد ادم کمتر متوجه گرافیک خیره کنندش بشه همچنین تویه دووم و تویه ولف اشتاین

کاش یه گزینه تویه تنظیمات هم برای حالت راه رفتنم میذاشتن مثله fov که جدیدا همه بازیا گزینه fov رو داره  (مثلا سرعت راه رفتنش زیاد باشه یا کم)

الان بتلفیلد خیلی سرعتش خوبه بنظره من( البته میدونم کالاف و دوم و ولف اشتاین شوتینگ سرعتیه )چون واقعا حیفه اون صحنه ها اون نورپردازی و گرافیک زیبا و هنری رو ندید و به سرعت از کنارشون رد شد

این سبک شوتر  الد اسکوله  مثلdoom راه رفتم سریع باعث میشه تو شلوغی نبردذ هرچی تبر هست بهت نخوره. اگر این مثل سربازا بتلفیلد راه می‌رفت هیچ کسی بازی رو تمام نمیکرد. چون سخت میشد ارام راه رفتن شوترهای مدرن رو کند کرد جذابیت ذاتی doomولف و کویک در همین بود  باید شما سریع و چالاک   باشید.   رومرو دوست جان کارمک و دستاریش در ساخت بازی های doomو ولف   گفت من از شوتر های جدید بیزازم شما یک اسفنج هستید که گلوله ها رو جذب میکنید و فقط مخفی میشید و کاور میگیرید. ولی شوتر الد اسکول   شما سریع و حرفه ای هستید از س این ور میدان نبرد به ان سمت  مثل یک باله کار حرکت میکنید و دشمن ها رو نابود میکنید. چالاکی این کمتر ازdoomجدیده. اینها در اوج نبرد دیوانه وار هستن. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

این سبک شوتر  الد اسکوله  مثلdoom راه رفتم سریع باعث میشه تو شلوغی نبردذ هرچی تبر هست بهت نخوره. اگر این مثل سربازا بتلفیلد راه می‌رفت هیچ کسی بازی رو تمام نمیکرد. چون سخت میشد ارام راه رفتن شوترهای مدرن رو کند کرد جذابیت ذاتی doomولف و کویک در همین بود  باید شما سریع و چالاک   باشید.   رومرو دوست جان کارمک و دستاریش در ساخت بازی های doomو ولف   گفت من از شوتر های جدید بیزازم شما یک اسفنج هستید که گلوله ها رو جذب میکنید و فقط مخفی میشید و کاور میگیرید. ولی شوتر الد اسکول   شما سریع و حرفه ای هستید از س این ور میدان نبرد به ان سمت  مثل یک باله کار حرکت میکنید و دشمن ها رو نابود میکنید. چالاکی این کمتر ازdoomجدیده. اینها در اوج نبرد دیوانه وار هستن. 

دقیقا آفرین من به همین دلیل که شما میگین اسفنج نباشیم، از کال آو دیوتی بدم میاد، درسته سریع حرکت میکنه، ولی اگر دقیقا همون کاری که طرف مد نظرشه نکنی، قطعا میمیری، پسر دایی 14 سالم داشت کال آف میزد، میگفت ببین اینجا باید وایسی، اون بره، اسلحه رو برداری.... اگر این کارارو نکنی میمیری... دقیقا کال آو به نظرم بدیش اینکه نمیتونی بدویی بری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

کال اف شوتر تاکتیکی نظامی است  نیروی ابر انسانی ندارن ادم عادی هستن اگر همینجور بدون جلو تیرها خنده دار میشه یکم باید حوصله داشت  و کاور گیری کرد. این بابا  بلازکویچ و اونdoom گای! اونها  مثل تقریبا ابر انسان هستن فانتزی هست بازی ها اصلا ولف یک و دو بازگشت به قلعه ولفنستاین  با مخلوقات ماورایی و ابر سربازان میجنگیدیم. اره یکم تفاوت باید باشه. ولی شوتر الد اسکوا جذابیت های خودش رو داره سرعت زیاد باfpsبالا رو پی سی خیلی جذاب  تر هم میشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

سلام ببخشید من کلی دانلود کردم و این داستانا...

الان تو01.tex گیر کرده سه ساعته اینستالر جلو نمیره

کسی پیشنهادی نداره؟

چه داستانی چه نسخه ای؟ شاید نسخه تون مشکل داره. خودcodexرو بگیرید ریپک نگیرید. 

لینک به دیدگاه

نکته خیلی جالب در مورد  ولفنشتاین  به خصوص  new order  و  old blood  ثابت بودن فریم بازی در تمامی مراحل  چه مراحل ساکت و ارووم و چه مراحل پر زد و خورد و درگیری  و انفجار  است . فریم رو  یک عدد ثابت قفل هست . فکر کنم این  مشخصه موتور  idtech  و تکنیک  مگا تکسچر و غیره است که من زیاد ازش چیزی نمیدونم .  در این حد میدونم که فقط پیکسلهایی که دیده میشن  مو رد  رندرینگ  قرار میگیرن و اینجوری  پرفورمنس  اجرا  بالا میره .   ولف جدید  رو  هنوز  تو  بحرش نرفتم و فقط  اولشو یکم بازی کردم که اونجا هم  تقریبا فریم ثابت هست .  گذاشتم تا  old blood  رو تموم بکنم بعدا  برم  سروقت  ولف  جدید .

ویرایش شده توسط Farhad Farahdoust
لینک به دیدگاه

خییلی موتور خوبی داره خدایی. من آپدیت 2 شو نصب کردم.

با لپتاپ با 1050ti رو فول اچ دی اولترا (گزینه یکی مونده به آخر کیفیتش)  دارم 60 فریم میگیرم.. وقتی میدوم  و درگیری شدید میشه میاد رو 40 اینا ولی اصلا زیر 30 نمیاد. کاملا روون و عالیه این بازی.

دمشون گرم خدایی لذت بردم

لینک به دیدگاه

کاملا درسته . به نظرم یکی از بهترین بهینه سازی ها برای بازیهای پی سی  است . من با  Gtx960m  که پایینتر از میان رده هم هست  روی رزولوشن فول اچ دی و تنظیمات  مدیوم   45  فریم  ثابت میگیرم . البته توی موتورها  فراسبایت هم خیلی بهینه هست و فریم عالی میده .

لینک به دیدگاه

دوستان نمیدونم چرا برای من فریم خیلی به shadows وابستس بخاطر همین من گزینه سایه ها رویه حالت low میزاریم و بقیه رو رویه الترا میزاریم تا فریم 60 بگیرم

اگه بخوام سایه ها رو رویه مدیوم بزارم قشنگ 10 فریم کم میکنه

8350      &     r9290x & 8 gb ram 

لینک به دیدگاه

افکت سایه کلا خیلی به گرافیک فشار میاره . به نظرم طبیعی هست که فریم شما کم بشه . حالا شما رو الترا نزارید و روی  high  بزارید و  سایه رو بالا ببرید  ببینید  تصویر و فریم چجوری میشه /؟  بعضی وقتها تنظیمات  های  با  الترا  خیلی فرق نمیکنه  .  در سایت یوتیوب  برای بعضی بازیها بهترین  تنظیم گرافیک  رو  میزارن  تا  با  بالاترین گرافیک  بهترین فریم رو بگیرید . مثلا یه افکتهایی زیاد به چشم نمیاد ولی گرافیک رو  تو  فشار  میزاره  اونارو  حذف  میکنن .  

ویرایش شده توسط Farhad Farahdoust
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایور جدید انویدیا عرضه شده حتما بگیرید. یکسری تغییرات خوب  داشته و یکسری از سرویس های  در پس زمینه بهنیه سازی و غیر ضروری ها حذف شده اند. برای بازی   ولف 2 هم یک سری بهبود ها داره:

Download the Nvidia GeForce 388.43 WHQL driver as released by NVIDIA.  

لینک بالا نسخه ویندزو 10 64 بیت است

اگر ورژن های دیگه نیاز دارید :

https://soft98.ir/software/drivers/483-nvidia-geforce-driver.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...