رفتن به مطلب

باز هم دزدی آشکار از آسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اخیرا با پیشنهاد خودشون تعرفه ی 200 گیگ 114 تومن 18 ماهه رو خریدم. 

روزای اول تو اپلیکشن my asiatech همین توضیحات در مورد تعرفه رو زده بود. الان بعد از 10 روز کنار تعرفه زده 45 گیگ بین الملل بقیش داخلی. در صورتی که روز های اول نزده بود و پشتیبانی هم چیزی در این مورد نگفت. حواستون باشه فریب این تبلیغات رو نخورین. تو سامانه 195 هم شکایت کردم. لطفا کسانی که این تعرفه رو دارن و قبلش نمیدونستن که قضیه ی حجمش اینطوریه لطفا خواهشا تو سامانه شکایت کنن تا شاید به یه نتیجه ای برسیم. 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این دیگه چه مسخره بازی ای شده  کلا از هر راهی شده میخوان یه پولی به جیب بزنن 

اگه یه محصول خاص بود میشد تحریمش کرد ولی حالا اینترنت و چکار میشه کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخدا اشتباه میکنید پولی میدید جای  ای دی اس ال- 200 گیگ  114 هزارتومان؟ من توسه شب دویست گیگ با 4g دانلود میکنم  شبی 2500!:4_joy: سه تا 2500 میشه  چقدر- دیشب من  60  گیگ زدم برای مثال مفتی . برای چی ADSL میگیرید . نگیرید تا ورشکست بشن-

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

بخدا اشتباه میکنید پولی میدید جای  ای دی اس ال- 200 گیگ  114 هزارتومان؟ من توسه شب دویست گیگ با 4g دانلود میکنم  شبی 2500!:4_joy: سه تا 2500 میشه  چقدر- دیشب من  60  گیگ زدم برای مثال مفتی . برای چی ADSL میگیرید . نگیرید تا ورشکست بشن-

همه که نمیتونن شب بیدار بمونن دانلود کنن 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

این دیگه چه مسخره بازی ای شده  کلا از هر راهی شده میخوان یه پولی به جیب بزنن

چون قورباغه های این کشور همه هفت تیرکشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

همه که نمیتونن شب بیدار بمونن دانلود کنن 

والا من هم نمیتونم بیدا ربمونم گرفتارم بی نهایت!-  منتهی IDM  و  زمان بندی و ساعت شروه دانلود و پایان  و.. اینها رو برا ی چی خلق کردند گرامی؟  من تا الان بندرت بوده پای دانلود باشم دلیلی نیست-   صبح چک میکنیم   60 گیگ گرفته اصلا  با روحیه مضاعف میرم سرکار - یکم هم  دلمون خنک میشه از این شرکتهای مخابراتی کلاه بردار انتقام های سخت حجمی گرفته ایم!  لیست فایل اماده کن در IDM ساعت شروع رو بزار روی یک یا حالا هر موقع است. من نوت بوک  جدا دارم سبک و کم صدا مخصوص دانلود. وای فای کانکتش میکنم به مودم 4g بعد اسلیپش کن - خودش  در حالت اسلیپ هم   دانلودش رو انجام میده   سرساعت شروع میشه سر ساعت هم تمام -

چه حرفی میزنید. هزار تا راه است برای گرفتن انتقام!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

والا من هم نمیتونم بیدا ربمونم گرفتارم بی نهایت!-  منتهی IDM  و  زمان بندی و ساعت شروه دانلود و پایان  و.. اینها رو برا ی چی خلق کردند گرامی؟  من تا الان بندرت بوده پای دانلود باشم دلیلی نیست-   صبح چک میکنیم   60 گیگ گرفته اصلا  با روحیه مضاعف میرم سرکار - یکم هم  دلمون خنک میشه از این شرکتهای مخابراتی کلاه بردار انتقام های سخت حجمی گرفته ایم!  لیست فایل اماده کن در IDM ساعت شروع رو بزار روی یک یا حالا هر موقع است. من نوت بوک  جدا دارم سبک و کم صدا مخصوص دانلود. وای فای کانکتش میکنم به مودم 4g بعد اسلیپش کن - خودش  در حالت اسلیپ هم   دانلودش رو انجام میده   سرساعت شروع میشه سر ساعت هم تمام -

اینترنت همراه ها الان بیشتر می صرفه از چه مودمی برای 4g استفاده می کنید که با کیفیت باشه و ارزون و خوب

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

مگه حجم فقط برای دانلوده؟ من دوست دارم در طول روز ویدیو استریم بکنم، youtube و twitch.tv و ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

مگه حجم فقط برای دانلوده؟ من دوست دارم در طول روز ویدیو استریم بکنم، youtube و twitch.tv و ...

خب برای روز هم از همون 4g استفاده کنید سرعت بالایی دارن قیمتشون هم از همین adsl ها کمتره

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

خب برای روز هم از همون 4g استفاده کنید سرعت بالایی دارن قیمتشون هم از همین adsl ها کمتره

هم زمان با این بازی هم می کنم، 4g به درد بازی نمیخوره...

لینک به دیدگاه

الان همراه اول 30 روزه 15 گیگ را زده 35 هزار تومان

شبانه رایگان هم شبی 2500 تومان

من از انترنت شاتل استفاده می کنم

سرعت 1 مگ با 6 گیگ ترافیک ماهی 30 هزار تومان با شبانه رایگان

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rezagtx گفته است :

نکته مهم : لطفا آموزش این رو قرار بدید چون خیلی ها مثل من بلد نیستن ، البته قبلا چندباری این کار رو کردم منتها فایل های که دانلودش به مشکل بر میخورد باعث میشد دانلود به کلی متوقف بشه و بقیه لیست دانلود نشن ، بنظرم شما یه آموزش بزاری خیلی خوب میشه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

نکته مهم : لطفا آموزش این رو قرار بدید چون خیلی ها مثل من بلد نیستن ، البته قبلا چندباری این کار رو کردم منتها فایل های که دانلودش به مشکل بر میخورد باعث میشد دانلود به کلی متوقف بشه و بقیه لیست دانلود نشن ، بنظرم شما یه آموزش بزاری خیلی خوب میشه 

http://farsilearn.ir/education54

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

من  دیابلو سه رو با 4جی ایرانسل تمام کردم. شصت ساعتی بازی کردم نود و نه درصد پینگ ام سبز بود در خود منوی بازی بدون مشکل .  گیرز چهار کلی  با 4جی بازی کردم انچنان مشکلی نبود. کابل همه جا هم خوب نیست مخصوصا اگر زیر ساخت قدیمی باشه .  کلا من  بعدداز یک تجربه تلخ چندین ساله ای دی اس ال دیگه سمت این شرکت ها نمیرم .  اینترنت پرسرعت همرامه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

همین اموزشی که گذاشته این دوستمون . چیز خاصی  نداره یک لیست queuکه شما در  schedule برنامهidm یا دیگر دانلود مننجر ها  زمان بندی میکنید کی شروع بشه کی تمام.  چند بار سعی کنه اگر نت قطع شد و  چند تا چند تا دانلود کنه  و .... چیز خیلی ساده ای است حالا اگر اموزش براتون گنگ بود گیر داشتید پیغام بزارید براتون شفاف میگم. منتهی یکبار امتحان. دستتون میاد.

لینک به دیدگاه

من دانلود زیاد ندارم. بیشتر وب گردیه که خودش خیلی مصرف میکنه. گوشیمم 3g هست و تو خونمون 128 کیلوبیته ولی پایین کوچمون 7 8 مگ.

اخه دیگه شورشو در اوردن اینا.

خواهشا اگه کسی این تعرفه رو داره یه شکایت بفرسته برا 195.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

الان همراه اول 30 روزه 15 گیگ را زده 35 هزار تومان

شبانه رایگان هم شبی 2500 تومان

من از انترنت شاتل استفاده می کنم

سرعت 1 مگ با 6 گیگ ترافیک ماهی 30 هزار تومان با شبانه رایگان

شبانه کجا 2500 تومانه  

خیلی ارزونتره شما درجریان نیستین 

بنده بسته شبانه یک ماهه خریدم اونم فقط به قیمت 14500 تومان ولی اگه دیگه مصرف وحشتناک دیتا دارین میتونین  اون بسته آخری از ساعت 1 شب تا 11 صبح بردارین  راحت هر روز 100 گیگ دانلود کنین 

الان دیگه adsl  زیاد به صرفه نیست

2017-10-27 19_42_50-همراه اول - بسته های اینترنت نوترینو.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

شبانه کجا 2500 تومانه  

خیلی ارزونتره شما درجریان نیستین 

بنده بسته شبانه یک ماهه خریدم اونم فقط به قیمت 14500 تومان ولی اگه دیگه مصرف وحشتناک دیتا دارین میتونین  اون بسته آخری از ساعت 1 شب تا 11 صبح بردارین  راحت هر روز 100 گیگ دانلود کنین 

الان دیگه adsl  زیاد به صرفه نیست

2017-10-27 19_42_50-همراه اول - بسته های اینترنت نوترینو.jpg

مورد اول را نگاه کنید شبانه هر شب 2500 تومان

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

کاری نداره تو گوگل سرچ کن آموزش زمانبندی دانلود اینترنت دانلود منیجر 

مثلا این 

http://itkadeh.com/pc/software/ترفند/541-نحوه-زمان-بندی-IDM-برای-دانلود-خودکار-و-دانلود-شبانه.html

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

مورد اول را نگاه کنید شبانه هر شب 2500 تومان

چرا اونو میگیرین بجای اون 5 برابرشو میدی 14500 ولی 30 برابر استفاده میکنی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، esy2011 گفته است :

چرا اونو میگیرین بجای اون 5 برابرشو میدی 14500 ولی 30 برابر استفاده میکنی

بله حق با شماست اونقدر فایل ندارم برای دانلود   وقتی حجم فایل هام زیاد شد از این روش استفاده می کنم یکی دو شب در ماه برام کافیه

لینک به دیدگاه

من هم از آسیاتک طرح 250 گیگ سالانه گرفتم
البته هنوز وصل نشده
ولی حرفی از ترافیک داخل و بیرون ایران نزد
اینو به یکی از آشنا ها هم پیشنهاد دادم گرفته
نکنه اون هم ترافیک داخلی و بیرونی داشته باشه
درباره اینکه دوستان میفرمایند ترافیک 4g ارزونتر هست بله برای دانلود شبانه بسیار به صرفه است
ولی برای روزانه خیر
ارزون ترین طرح های ایرانسل هم گیگابایتی 1500 میفته
در صورتی که adsl جشنواره هاش من تا هر گیگ 450 هم گرفتم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اخیرا با پیشنهاد خودشون تعرفه ی 200 گیگ 114 تومن 18 ماهه رو خریدم. 

روزای اول تو اپلیکشن my asiatech همین توضیحات در مورد تعرفه رو زده بود. الان بعد از 10 روز کنار تعرفه زده 45 گیگ بین الملل بقیش داخلی. در صورتی که روز های اول نزده بود و پشتیبانی هم چیزی در این مورد نگفت. حواستون باشه فریب این تبلیغات رو نخورین. تو سامانه 195 هم شکایت کردم. لطفا کسانی که این تعرفه رو دارن و قبلش نمیدونستن که قضیه ی حجمش اینطوریه لطفا خواهشا تو سامانه شکایت کنن تا شاید به یه نتیجه ای برسیم. 

منم همین 200 گیگ 18 ماهه دارم من همون روز تماس گرفتم اوپراتور گفت به جهت شکایت شرکت های دیگه به شکل نمایشی اینو درج کردیم و شما حجم 200 گیگ بین الملل دارید . گگفتم چطور مطمئن بشم 

گفت در پنل شما یک شمارنده برای گیگ مصرفی هست اگر ترافیک ها رو جداگانه حساب میکردییم دو شمارنده گیگ میگذاشتیم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

شدیدا در اشتباه هستید. دیدم یک بار وزیر یا معاونش هم به این نکته اشاره کرده بود. ولی نهایتا 20 میلی ثانیه بالاتر از بهترین پینگ ADSL بهتون جواب میده. سرور اروپا دوتا 2 پینگ dsl حدود 90 هست برای همراه اول 110

لینک به دیدگاه

من دانلود سنگین داشته باشم رو بسته های ساعتی ایرانسل انجام میدم همون بسته های ۲ تا ۸ صبح روزاهم بسته به نیاز,  بسته مدت دار میگیرم ازadsl که گیگی در میاد ۷۰۰ برام

اما اینترنت ۴g برای روز به خصوص اگر ویدیو ببینی و چند نفره هم استفاده بشه قیمتش قطعا گرون تر از adslدر میاد یه چیز واضحی هست دیگه این !

کلا بر اساس تجربه میگم اینو بهتون از این بسته های خیلی طولانی مدت نگیرین باو کجا فکر کردین هستین‌!

یارو میبینی طرح سالانه خریده از یه شرکت خصوصی  زرتی مخابرات میاد میگه نمیدونم خط ها ی ارتباطی رو فیبر کردیم انحصاری از ما باید سرویس بگیرید میزنه میپرونه حالا هی بدو دنبال اینکه از این مخابرات بگیری حقتو یا از شرکت که ازش گرفتی

یا میبینی زرتی یه مشکل و باگ پیش اومد طرف طرح گرفته ۱ میلیون  حجمش یهو نصف شده  حالا بیا ببین کی رسیدگی میکنه دیگه همه هم میدونن این مساپل رو

یه جوری بگیرید انعطاف تغییر سرویس بیشتر باشه براتون اگرم پشیمون شدین,  اگرم مسپله ای پیش اومد آنچنان ضرر نشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...