رفتن به مطلب

باز هم دزدی آشکار از آسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من قبلا هم چند بار گفتم با آسیا تک هر  مشکلی دارید از پنل کاربری برید ثبت شکایت کنید خیلی بهتر پی گیری میشه...
من خودم سر نمایشگاه زنگ زدم یه سرویس 1ساله 16 مگ 24گیگ با شبانه نا محدود , خریدم بعد که وصل شد دیدم شبا سرعتش با سایتای خارجی میره رو 2 مگ...(و از اونجایی که اسم سرویس 2 تا 16  مگ بود عملا پشتیبانی تلفنی کاری نمی تونست بکنه کلا اون پروفایل اینطور برنامه ریزی شده  ) پیام دادم از همون پنل طرف زنگ زد گفتم داداش بحث نکن یا درست کن یا پولو بده پولو برگردوند رفتیم یه سرویس عادیشو گرفتیم و تمام.....
سرعت 10 مگ پینگ هم 100 .... البته اینو بیشتر برای خانواده گرفتم چون کلا با aio  تلوزیون و فیلم و اینا می بینن...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من متشری شرکت مخابرات هستم 2 روز پیش اینترنت قطع شد (حدود 2 ساعت)

الان بعد اون قطعی وقتی میرم سایت Speedtest تست بگیرم ISP من رو آسیاتک مینویسه در حالی که من مشتری ITC (همون مخابراتم ) که قبلا درست مینوشت!

نکنه آسیاتک رو  هم مخابرات خریده؟

333.jpg

لینک به دیدگاه

از قرار معلوم اساتک هم داره به هایوب میپیونده

هرچی تا الان یاد نداشت از هایوب یاد میگیره :4_joy:

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

سلام دوستان من متشری شرکت مخابرات هستم 2 روز پیش اینترنت قطع شد (حدود 2 ساعت)

الان بعد اون قطعی وقتی میرم سایت Speedtest تست بگیرم ISP من رو آسیاتک مینویسه در حالی که من مشتری ITC (همون مخابراتم ) که قبلا درست مینوشت!

نکنه آسیاتک رو  هم مخابرات خریده؟

این مشکل دو سال پیش سر من اومد .... البته الان از adsl استفاده نمیکنم :https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/51239-انتقال-اجباری-و-ناجوانمردانه-به-مخابرات/&tab=comments#comment-626182

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/06, 13:30:53، rezagtx گفته است :

دوست من سرویس پروایدر  موبایل بسته به  منطقه شما داره - حتی یک متر مربع هم میتونه پوشش 4g با سیگنال قوی داشته باشه  رد حالی که که یک متر اونور تر اصلا H+ باشه-   قبل از خرید مودم- فرق نداره- من Huawei  کار  کردم  عالی هستن -   من دو تا خط دارم یک  ایرانسل در گوشی سامسونگ و همراه اول د رhuawei دارم- هر دو 4g هستند سرعت هم خیلی خوبه -به عنوان هات اسپات huawei رو باهاش راحت ترم- شما اول گوشیت رو به عنوان  هات اسپات استفاده کن ببین شرایط دانلودت روی پی سی یا لپتاب چطوره -اسپید تست بگیر ببین شرایط چی است  بعد اقدام به خرید مودم کن-  تا الان که دیگه باید متوجه شده باشدی محل زندگیتون  از لحاظ سیگنال   سلفون چطوری است- بسته به خودتون داره-  اپ های همراه اول من و  ایرانسل من رو نصب کنید  همه بسته ها  هست.

اقا اگه بخوام طرح از ایرانسل بخرم باید کدومو بخرم؟!

کلی طرح داره این ایرانسل

من شبا رایگان میخوام چون اکثرا شب دان میکنم و بیدارم..

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...