رفتن به مطلب

خرید کارت گرافیک تا 300000 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها ..امیدوارم حاله همه خوب باشه ! N_aggressive%20%2826%29.gif

میخواستم یه کارت خنک و با کیفیت با کارایی بالا بگیرم برا رندر و 3دی و یه کمم بازی!!

کارت قبلیم یه کم قدیمی و خیلی گرم بود( HD 4870)و دلیل اصلی خرید کارت جدید هم واس خاطر گرماش بود .HD 4870>>

حالا خواستم یه کارت تا 300 تومن بگیرم :

1-AMD یا NVIDEA?

2-من بیشتر کارت 560TI یا 560 معمولی بگیرم میخواستم بدونم واقعا کارت خوب و خنکی هستن و برا 3دی خوبن؟

3-یا 6870 کافیه ؟

4-البته تو یه تاپیک جدا تا 230 تومن کارت خوایتم بچه ها GTX 460 رو پیشنهاد کردن ولی قیمتش 280 بود در کل 460 کفایت کارو میکنه یا ارزش داره برم 560 بخرم ؟

5-از کجا بخرم و کف قیمتش چنده ؟

مشخصات سیستم :

I7 950

X58A UD3R GIGA SLI

RAM 6G CRUSIAL

MONITOR:PX23720 SAMSUNG

POWER 685 B GREEN

در کل ممنون میشم یه راهنمایی خوب بکنین تا بعد خرید پشیمون نشم چون واقعا گیج شدم چیکار کنمN_aggressive%20%2840%29.gif ؟ هر کی یه چیز رو پیشنهاد میده >>>>بازم ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها ..امیدوارم حاله همه خوب باشه ! N_aggressive%20%2826%29.gif

میخواستم یه کارت خنک و با کیفیت با کارایی بالا بگیرم برا رندر و 3دی و یه کمم بازی!!

کارت قبلیم یه کم قدیمی و خیلی گرم بود( HD 4870)و دلیل اصلی خرید کارت جدید هم واس خاطر گرماش بود .HD 4870>>

حالا خواستم یه کارت تا 300 تومن بگیرم :

1-AMD یا NVIDEA?

2-من بیشتر کارت 560TI یا 560 معمولی بگیرم میخواستم بدونم واقعا کارت خوب و خنکی هستن و برا 3دی خوبن؟

3-یا 6870 کافیه ؟

4-البته تو یه تاپیک جدا تا 230 تومن کارت خوایتم بچه ها GTX 460 رو پیشنهاد کردن ولی قیمتش 280 بود در کل 460 کفایت کارو میکنه یا ارزش داره برم 560 بخرم ؟

5-از کجا بخرم و کف قیمتش چنده ؟

مشخصات سیستم :

I7 950

X58A UD3R GIGA SLI

RAM 6G CRUSIAL

MONITOR:PX23720 SAMSUNG

POWER 685 B GREEN

در کل ممنون میشم یه راهنمایی خوب بکنین تا بعد خرید پشیمون نشم چون واقعا گیج شدم چیکار کنمN_aggressive%20%2840%29.gif ؟ هر کی یه چیز رو پیشنهاد میده >>>>بازم ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر میتونید 560ti بگیرید بهترین انتخاب بین بقیه مدلهاست که گفتید . ولی از 300 بالاتره . اگر نمیخوای بیشتر از 300 هزینه کنی 560 معمولی هست که قدرتش مثل 460 1 گیگ هست ولی از اون خنکتر و کم مصرفتره . 6870 هم کارت خنک و کم مصرفیه که از 560 معمولی قویتره ولی کلا انویدیا به دلیل چند تکنولوژی خاص که تو کارتهاش داره برای کارهای رندر 3D مناسبتره .

لینک به دیدگاه

این بنچ مارک ها رو ببین :

post-59-034159600 1312036815_thumb.png

post-59-072778800 1312036832_thumb.png

post-59-016219400 1312036849_thumb.png

post-59-011539600 1312036868_thumb.png

post-59-053149500 1312036879_thumb.png

برای دیدن بقیه تست ها به لینک زیر مراجعه کن :

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-560-amp-edition-gtx-560-directcu-ii-top,2944-7.html

لینک به دیدگاه

دوست من دماش چقدره ؟

ویرایش شده توسط xx1051xx
لینک به دیدگاه

دوست من دماش چقدره ؟

دمای برندهای مختلف باهم فرق دارن. شما اگه نگران دما هستید کارت 2فنه ( مثله asus direct cu II یا msi twin frozer) بگیرید.با 300 تومن کارت خنک 560ti پیدا نمیشه ولی من asus 560 direct cu II رو 305 دیدم که فکر کنم بهترین گزینه برای شما باشه.

در مورد قدرت 560 هم بگم که با 6870 در یک رنجند (حدود 20-15 درصد قویتر از 460 1gb)و به نظرم به دلیل قابلیت های بیشتر کارتهای انویدیا نسبت به 6870 ارجح تر هست.

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

دمای برندهای مختلف باهم فرق دارن. شما اگه نگران دما هستید کارت 2فنه ( مثله asus direct cu II یا msi twin frozer) بگیرید.با 300 تومن کارت خنک 560ti پیدا نمیشه ولی من asus 560 direct cu II رو 305 دیدم که فکر کنم بهترین گزینه برای شما باشه.

در مورد قدرت 560 هم بگم که با 6870 در یک رنجند (حدود 20-15 درصد قویتر از 460 1gb)و به نظرم به دلیل قابلیت های بیشتر کارتهای انویدیا نسبت به 6870 ارجح تر هست.

فکر کنم 350 منظورتون بود 8-}

درسته که با این بودجه نمیتونن کارت های با خنک کننده قوی بگیرن ، ولی 560ti حداقل از 460 خنک تره . البته 560 معمولی به دلیل فرکانس پایینتر خنک تره . ولی این دما اونقدر نیست که باعث مشکل بشه . شما که اورکلاک نمی خوای بکنی . کارتهای رفرنس برای مصارف روزمره مشکلی ندارن . ولی برای کسایی که 24 ساعته دارن بازیهای سنگین انجام میدن و یا اورکلاک میکنن مناسب نیست . البته کولهای جداگانه هم تو بازار هست که میشه برای این کارتها خرید . ولی این برای موقعی خوبه که کارت مدت زیادی ازش استفاده شده .نه کارت نو . شما با تهویه مناسب کیس میتونی کارت رو خنک تر کنی.

لینک به دیدگاه

فکر کنم 350 منظورتون بود 8-}

درسته که با این بودجه نمیتونن کارت های با خنک کننده قوی بگیرن ، ولی 560ti حداقل از 460 خنک تره . البته 560 معمولی به دلیل فرکانس پایینتر خنک تره . ولی این دما اونقدر نیست که باعث مشکل بشه . شما که اورکلاک نمی خوای بکنی . کارتهای رفرنس برای مصارف روزمره مشکلی ندارن . ولی برای کسایی که 24 ساعته دارن بازیهای سنگین انجام میدن و یا اورکلاک میکنن مناسب نیست . البته کولهای جداگانه هم تو بازار هست که میشه برای این کارتها خرید . ولی این برای موقعی خوبه که کارت مدت زیادی ازش استفاده شده .نه کارت نو . شما با تهویه مناسب کیس میتونی کارت رو خنک تر کنی.

نه560 معمولی (بدون ti) سراغ دارم 310-315 . یه جا هم 305 داشت 3روز پیش که شاید تموم کرده باشه. gainward معمولیشم 234دیدم.

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

نه560 معمولی (بدون ti) سراغ دارم 310-315 . یه جا هم 305 داشت 3روز پیش که شاید تموم کرده باشه. gainward معمولیشم 234دیدم.

من فکر کردم منظورتون ti بود . گینوارد اگر فانتوم گیر بیاد خیلی خوبه .

لینک به دیدگاه

من فکر کردم منظورتون ti بود . گینوارد اگر فانتوم گیر بیاد خیلی خوبه .

دیروز من تو بازار رضا یه فانتوم دیدم که قیمت گرفتم 350 قیمت داد.golden sample هم داشت که اونم 330 قیمت داد و می تونه خرید خیلی خوبی باشه8-}

لینک به دیدگاه

فانتوم 560 معمولی 350 تومان یا ti ؟ golden سری اورکلاک شده هست و فن زیاد جالبی نداره . فنش معمولیه . اگر فانتوم رو بگیری و اور کنی از گلدن خیلی بهتر جواب میده .

لینک به دیدگاه

در کل اگه 560 تی بگیرم چه مارکی خنک تر است و دماش چنده تو حالت معمولی؟؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون

من MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II/OC رو به شما پیشنهاد می کنم. کارت بسیار خنک و کم صداییه. قیمتش هم بسیار مناسبه.

لینک به دیدگاه

من MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II/OC رو به شما پیشنهاد می کنم. کارت بسیار خنک و کم صداییه. قیمتش هم بسیار مناسبه.

آقای فیروزی این کارت رو با چه قیمتی سراغ دارید؟ گارانتی ماتریکس داره یا نه ؟ چون یکی دیگه از دوستان هم در مورد این کارت میپرسید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای فیروزی این کارت رو با چه قیمتی سراغ دارید؟ گارانتی ماتریکس داره یا نه ؟ چون یکی دیگه از دوستان هم در مورد این کارت میپرسید .

قیمت کف بازار حدود 345 تا 350 هست اما تا 410 هم در بازار به فروش می رسه.

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

فانتوم 560 معمولی 350 تومان یا ti ؟ golden سری اورکلاک شده هست و فن زیاد جالبی نداره . فنش معمولیه . اگر فانتوم رو بگیری و اور کنی از گلدن خیلی بهتر جواب میده .

فانتوم Ti بود

دقیقا منم همین و توصیه می کنم!البته من پایین ترین قیمتی که دیدم تو بازار ایران طبقه دوم بود که 335 قیمت داد.البته متاسفانه حواسم نبود بپرسم OC.هست یا نه ولی بر فرض OC هم که نباشه بازم انتخاب فوق العاده هست با اون قیمت.مخصوصا این که از فانتوم ارزون تره!

ویرایش شده توسط Sir_MKH
لینک به دیدگاه

کلا فن Twin Frozr II یکی از بهترین فنهای گرافیکه . بسیار خنک و کم صدا عمل میکنه . به نظر من از DC II ایسوس خیلی سر تره . با این قیمتی هم که الان تو بازار داره اولین انتخاب برای کسانیه که تو این رنج کارت میخوان .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...