رفتن به مطلب

آب ریخت شده تو کیبوردم (یکی دیگه می خوام بگیرم)

Recommended Posts

اقا چشمتون روز بد نبینه اب ریخته شد تو کیبورد نازنین گیمینگم Cougar 200k الانم هر چی مینویسم باهاش عجیب غریب تایپ میکنه

با سشوار خشکش کردم گذاشتم یکساعت خاموش بمونه ولی بازم همونجور مثلا وقتی تو مرورگر تایپ میکنم Rیهو مرورگر full screenمیشه و کلا همه چیز بهم ریخته الانم با کیبورد قدیمیم کار میکنم که افتضاح

تا نهایتا 200تومن بودجه برای خرید یه کیبورد گیمینگ دارم،اصلا موندم الان چیکار کنم چون با بدبختی یه همچین کیبورد گیمینگی با قیمت پایین پیدا کردم :(

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اقا چشمتون روز بد نبینه اب ریخته شد تو کیبورد نازنین گیمینگم Cougar 200k الانم هر چی مینویسم باهاش عجیب غریب تایپ میکنه

با سشوار خشکش کردم گذاشتم یکساعت خاموش بمونه ولی بازم همونجور مثلا وقتی تو مرورگر تایپ میکنم Rیهو مرورگر full screenمیشه و کلا همه چیز بهم ریخته الانم با کیبورد قدیمیم کار میکنم که افتضاح

تا نهایتا 200تومن بودجه برای خرید یه کیبورد گیمینگ دارم،اصلا موندم الان چیکار کنم چون با بدبختی یه همچین کیبورد گیمینگی با قیمت پایین پیدا کردم :(

کیبرد ایسوس cerberusبخر/عالیه.من این کیبرد رو دارم عالیه.

شاید گزینه  های بهتری هم باشه که دوستان بگن.

لینک به دیدگاه

درود

صفحه کلیدهای ژله ای(rubber dome) معمولا با باز و تمیز کردن مشکلشون حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

با سشوار خشک نکن به علت حرارتش تازه خراب تر می کنه

یک روز بزار تو گونی برنج شاید درست شد یا با پمپ باد باد بهش بگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر کیبورد قدیمیم که هنوزم بعد از 13 سال کاملا سالمه (FCR-8100) یه کاور ژرله ای داشت که قالب خود کلیداش بود ، اونو که میزاشتم روش یه جورایی از ip68 هم بهتر عمل میکرد ، ولی متاسفانه کیبورد های جدید نمیدونم چرا ندارن این کاورهارو.:(

لینک به دیدگاه

سلام جناب

تو این رنج دو گزینه دارید...یکی سربروس ایسوس یکی apex100 steelseries و من هر دو رو استفاده کردم و پیشنهادم apex100...کیفیتش یه سر و گردن از ایسوس بالاتره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، unhappy گفته است :

این مدل رو از لیون سفارش  دادم منتظر ارسالم :)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، unhappy گفته است :

عالیه

البته اشتباه شد !  xD

اینم مدل رو  سفارش دادم

https://www.msi.com/Gaming-gear/Interceptor-DS4100-GAMING-Keyboard.html

لینک به دیدگاه

هزینه رو بیشتر کن و کیبورد cooler master master key lite  بخر من دارم عالیه

لینک به دیدگاه

به نظرم کلا اشتباه کردم تاپیک زدم :( چون مشخص بود  چی می  خواستم بگیرم،رنج قیمت و کیبورد های زیادی رو دیدم،  همه دارن کیبورد مکانیکال پیشنهاد میدن که من اصلا خوشم نمیاد،نمیتونم با مکانیکال گنده کار کنم دوست دارم صفحه اش تخت باشه مثل Cougar 200K که داشتم و فقط این مورد بین بقیه خوب بود دیگه مدل های بالا کمپل MECHANICAL بودن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به نظرم کلا اشتباه کردم تاپیک زدم :( چون مشخص بود  چی می  خواستم بگیرم،رنج قیمت و کیبورد های زیادی رو دیدم،  همه دارن کیبورد مکانیکال پیشنهاد میدن که من اصلا خوشم نمیاد،نمیتونم با مکانیکال گنده کار کنم دوست دارم صفحه اش تخت باشه مثل Cougar 200K که داشتم و فقط این مورد بین بقیه خوب بود دیگه مدل های بالا کمپل MECHANICAL بودن

کیبرد ایسوس و msiمکانیکال نیستند.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، SamanSina گفته است :

کیبرد ایسوس و msiمکانیکال نیستند.

صفحه تخت هم نیستند

لینک به دیدگاه

سلام یک سوال من همین تازگی logitech mk345 خریدم ولی dps اش ۱۰۰۰ هست. یکی از دوستام گفته واسه گیم مناسب نیست ُدرسته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...