رفتن به مطلب

مشکلات بازی ها در بیلد جدید ویندوز 10 (16299.19) (لطفا کمک کنید)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مثل این که خیلی از بازی ها در ویندوز 10 بیلد 16299.19 همون رداستون 3 مشکل داره دوستانی که دارنند یک تست بکنند

خوب بازی TEKKEN 7 در حالت تمام صفحه ( Full Screen ) که به این مشکل داره ایا برای بقیه هم همینطور؟ در بیلد قبلی چنین مشکلی نبود

5.thumb.jpg.1cb495e58025e35f5e8862b5e194fe3c.jpg

و در حالت Window

6.thumb.jpg.7919ac9d4602937999af58c5a770b5fd.jpg

در بازی Marvel VS Capcom - Infinite هم این مشکل وجود داره می خواستم بدونم واسه همه اینطوریه یا فقط من

موفق باشین:x

-------------

اموزش رفع این مشکل

https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=87178&p=957583#post957583

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به نظرتون یک بار با نرم افزار Display Driver Uninstaller درایور کارت گرافیک رو حذف و دوباره نصب کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده که مشکلی ندارم. البته این گیمارو ندارم ولی بقیه گیما بیش از 30تا گیم مشکلی نیست. بهتره بصورت ufi نصب بشه و کلا نسخه قبلی حذف بشه جدیده نصب بشه. شاید این مشکلات رفع شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من این مشکل به اپدیت ویندوز ربطی نداره این بازی قبل از  این موقع لانچ هم این مشکلات رو داشته اینم  خود استیم کلی آدم دارن بحث میکنن.شما اکر نسخه ات کرکی است  اخرین اپدیت ها نزدن برای این بازی - کلی پج امد براش- بالدمن بیخیال شد cpy هم نسخه اش همه اپدیت ها رو نداشت.

https://steamcommunity.com/app/389730/discussions/0/1291817837620877121/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

بنده که مشکلی ندارم. البته این گیمارو ندارم ولی بقیه گیما بیش از 30تا گیم مشکلی نیست. بهتره بصورت ufi نصب بشه و کلا نسخه قبلی حذف بشه جدیده نصب بشه. شاید این مشکلات رفع شه

تو بازی های دیگه مثل fifa 18 و pes 2018 و Grand Theft Auto V و Call of Duty Infinite Warfare و Watch_Dogs 2 مشکلی ندارم فقط تو این دوتا بازی مشکل است که قبلا TEKKEN 7 این مشکل رو نداشت بعد از نصب آپدیت دیشب این مشکل براش به وجود امد تو بازی Marvel VS Capcom - Infinite  هم همین مشکل است در صورتی که این دوتا بازی تو بیلد قبلی 15063 مایکروسافت مشکلی نداشتنند

من همیشه درایور جدید رو درایور قبلی نصب می کنم  به نظرتون یک بار با Display Driver Uninstaller  کامل حذف و جدیدو نصب کنم؟؟

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست من این مشکل به اپدیت ویندوز ربطی نداره این بازی قبل از  این موقع لانچ هم این مشکلات رو داشته اینم  خود استیم کلی آدم دارن بحث میکنن.شما اکر نسخه ات کرکی است  اخرین اپدیت ها نزدن برای این بازی - کلی پج امد براش- بالدمن بیخیال شد cpy هم نسخه اش همه اپدیت ها رو نداشت.

https://steamcommunity.com/app/389730/discussions/0/1291817837620877121/

سلام

این دوتا بازی تو بیلد قبلی ویندوز 10 یا همون  رداستون 2 به شماره 15063 مشکلی نداشتنند و الان تو بیلد جدید 16299 این مشکل براشون به وجود امده و برای بازی TEKKEN 7 هم این مشکل نبود که از آپدیت دیشب انودیا مشکل پیدا کرد و مثل Marvel VS Capcom - Infinite  خراب شده الان من بیشتر به ویندوز شک دارم تا انودیا

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AminC گفته است :

درود. درایور ورژن 385.12 یا 385.41 رو امتحان کنید.

سلام

همنطور که گفتم تو پست های بالا تو بقیه بازی های که دارم مشکلی نیست فقط این دوتا و در صورتی که تو بیلد قبلی ویندوز 10 رداستون 2 به شماره 15063 چنین مشکلاتی با بازی ها نبود و تو بیلد جدید به این مشکلات خوردم الان بیشتر به ویندوز شک دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

تو بازی های دیگه مثل fifa 18 و pes 2018 و Grand Theft Auto V و Call of Duty Infinite Warfare و Watch_Dogs 2 مشکلی ندارم فقط تو این دوتا بازی مشکل است که قبلا TEKKEN 7 این مشکل رو نداشت بعد از نصب آپدیت دیشب این مشکل براش به وجود امد تو بازی Marvel VS Capcom - Infinite  هم همین مشکل است در صورتی که این دوتا بازی تو بیلد قبلی 15063 مایکروسافت مشکلی نداشتنند

من همیشه درایور جدید رو درایور قبلی نصب می کنم  به نظرتون یک بار با Display Driver Uninstaller  کامل حذف و جدیدو نصب کنم؟؟

ضرری نداره. فقط دقت کنین که Display Driver Uninstaller هم بروز باشه. ورژن 17077 اخریشه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

ضرری نداره. فقط دقت کنین که Display Driver Uninstaller هم بروز باشه. ورژن 17077 اخریشه

درست نشد همون باگ ویندوز است متاسفانه

:x

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

من همه بازیا درسته فقط PES 18 نمیاد هرکاری میکنم:3_grin:

pes 18 رو نصب کردم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

pes 18 رو نصب کردم مشکلی نداره

نمیدونم چرا بگیر نگیر داره دوستمم نصبید مشکلی نداره ولی من 3 بارم ویندوز عوض کردم نرم افزارام ریختم ولی همش کلوز پروگرم میده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

این دوتا بازی تو بیلد قبلی ویندوز 10 یا همون  رداستون 2 به شماره 15063 مشکلی نداشتنند و الان تو بیلد جدید 16299 این مشکل براشون به وجود امده و برای بازی TEKKEN 7 هم این مشکل نبود که از آپدیت دیشب انودیا مشکل پیدا کرد و مثل Marvel VS Capcom - Infinite  خراب شده الان من بیشتر به ویندوز شک دارم تا انودیا

من تیکن رو تست زدم الان مشکلی نیست . نمیدونم شاید مشکلات رندوم است - من هم ویندوز هام اپدیته هم  درایورهام-بهرحال موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام داداش 

بنده هم رو فول اسکرین battle4  رزولوشون و کنتراست صفحه کامل نابود میشه!:))) بزار رو باگ جزعی

من خودم windows borderless میزارم که عملا همون فول صفحس و مشکلی ندارد!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

من تیکن رو تست زدم الان مشکلی نیست . نمیدونم شاید مشکلات رندوم است - من هم ویندوز هام اپدیته هم  درایورهام-بهرحال موفق باشید

تیکن رو روی همین بیلد تیست زدید 16299.19؟ و آپدیت گرافیکتون 388.13 است؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

تیکن رو روی همین بیلد تیست زدید 16299.19؟ و آپدیت گرافیکتون 388.13 است؟

اول بزار روی windowed  بعد رزلوشنت رو تغییر بده بعد بزار روی full screen اونقت میشه native نمایشگرت- اگر دوتا  نمایشگر  نصب داری به سیستم مثلا tv جدا کن ببنین مشکلت حل نمیشه-

من بله همین بیلد هستم بلید نهایی و درایور هم جدید  مشکلی نیست.

میتونی بازی رو  اجرا کنی بزاری روی فول اسکرین بعد سریع alt+f4 بزن بسته بشه برو به ادرس زیر:

X:\Users\USERNAME\AppData\Local\TekkenGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\GameUserSettings.ini

Capture.thumb.JPG.c63f5935f15b692d5fb8fa786bdc1075.JPG

رزولوشنت رو عوض کن.

لینک به دیدگاه

سلام یک تست انجام دادم:

بازی تیکن 7 رو لپتاپ نصب کردم که گرافیک AMD داشت و ویندوزم هم windows 10 pro  v1709  build 16299.19 بود و مشکلی نداشت

ولی رو PC گرافیکم انودیا و ویندوز هم Windows 10 pro Workstation  v1709  build  16299.19 است مشکل داره

حالا یک سوال چرا برای تمامی بازی ها تو pc این مشکل پیش نمیادپ؟؟؟(همنطور که گفتم بیلد قبلی این مشکل نبود به نظر شما مشکل از طرف انودیاست؟؟؟؟

موفق باشین:x

@rezagtx

لینک به دیدگاه

و دوستان علاوه بر این که اینطوری میشه لرزشی تو صفحه می اندازه حتی بعد از بیرون امدن از بازی

5.jpg.e1b0f7a1c95a3ab25c083cb0d5606067.thumb.jpg.598bb6bb4b97115a37f99a769d059203.jpg

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلیک راست کن روی شورتکات یاexe بازی بعد 

disable fullscreen optimization  رو بزن . بازی رو روی بوردرلس ویندو و ویندو مود امتحان کن.

لینک به دیدگاه

درست حدست زدم با نصب درایور 382.53 مشکل حل میشه با تشکر از انودیا22.gif

دوستان از کجا و چطور این باگ اطلاع بدهم رفع کنند

@rezagtx

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...