رفتن به مطلب

نظرات درباره مانیتور Asus vx229h

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه بنده خدایی مانیتور asus vx229h رو برای فروش گذاشته 600 تومن 2 ماه کارکرده میخواستم ببینم می ارزه بخرم ؟مانیتور الان خودم سامسونگه به شدت چشامو خسته میکنه

مانیتوری ک میگم اینه https://lioncomputer.ir/مانیتور-ایسوس-22-اینچ-vx229h-92.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و عرض ادب

بنده حدود 2 سالی هست که از این مانیتور استفاده میکنم و تقریبا روزی 10-12 ساعت پشت سیستم هستم. توی این مدت هیچ مشکلی در رابطه با اذیت شدن چشم نداشتم باهاش . همچنین عقیده دارم مانیتور بسیار زیبایی هم هست.و بنده بسیار راضی هستم.

از نظر بنده این مانیتور با توجه به اینکه فرمودید 2 ماه کارکرده با این قیمت ارزش خرید دارد.

لینک به دیدگاه

من 239 دارم عالیه لبته من بودم 600 نمیخریدم 550بهتره

لینک به دیدگاه

منم دوساله همین مدل رو دارم بدون مشکل روی 8 ساعت پای سیستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

الان سری mx رو دارن بالای 1 تومن میفروشن و vx بالای 800 تومنه، من خودم اون اوایل 730 خریدم، بنظر من قیمتش عادلانس برای خرید ، در مورد مانیتور اگه 5ms بودنش برات زیاد مهم نیست چون بعضی ها اصرار دارن باید 1ms باشه بسیار مانیتور عالی ای هست و بشخصه ازش راضیم :35_thinking: 

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...