رفتن به مطلب

نظر شما در مورد Vga هایی با فن درخواستی چیست ؟

Recommended Posts

با سلام

دوستان از این رو که در شرف واردات یه سری کارتهای گرافیکی هستیم . لازم دونستم با شما دوستان مشورت کنم بابت یه سری مطالب .

ما میخواستم کارتها رو وارد کنیم و برای فروش توی ایران از یه روشی استفاده کنیم که تا به حال کسی انجام نداده .

میخواستیم این کارتها رو بیاریم و اونوقت موقع فروش انواع فنهای خوب در دنیا رو وارد کنیم و بعد هر کسی خواست کارت گرافیکی بخره میتونه خودش فن کارت رو انتخاب کنه . البته ما سعی میکنم یه سری تستهایی با فنها انجام بدیم و مقدار دمای ایجاد شده رو روی اونها مشخص کنیم . تا مشتری بهتر بتونه انتخاب کنه و تصمیم بگیره .

در کل من منتظر پیشنهادات شما دوستان هستم .

لینک به دیدگاه

اقا خیلی عالیه این جوری کارایی بالا با قیمت مناسب تری داریم(احتمالا).اگه سری رادئون 4870 را اینجوری وارد کنید من اولیشم.

لینک به دیدگاه

برای یوزر حرفه ای شاید جالب باشه ...

اما برای یوزر معمولی دردسری بیش نیست... و این یعنی 95% جامعه!

شما با آقا کیوان گفت و گو کردین؟ .... روی طراحی جعبه و ظاهر باید خوب کار بشه...

لینک به دیدگاه

درود

دوستان ما اینکار رو حتما انجام میدیم و حدودا اگر بگم شاید تا یک ماه دیگه . و سعی میکنیم از این به بعد از روشهای نوین و ابتکاری که تا به حال در هیچ جای دنیا انجام نشده به مشتریهای عزیزمون خدمات و قطعات بدیم .

لینک به دیدگاه

برای یوزر حرفه ای شاید جالب باشه ...

اما برای یوزر معمولی دردسری بیش نیست... و این یعنی 95% جامعه!

شما با آقا کیوان گفت و گو کردین؟ .... روی طراحی جعبه و ظاهر باید خوب کار بشه...

با سلام

دوست خوبم این کار کاملا حساب شده انجام میشه و اقا کیوان یکی از کسانیه که در این راه با ماست و در این راه رئیس ماست عزیز.

در کل ما سعی میکنیم که یک فن مخصوص و اصلی رو کارت در نظر بگیریم و سایر کارتها رو پیشنهاد بدیم و توی سایت جدید حتما میزاریم . یوزر اصلا درگیر این مسئله نیست و تعویض فنها توسط خود ما انجام میشه .

لینک به دیدگاه

درود

نظر کلی بنده این هست که این ابتکار جالب و کم نظیر مخصوصا برای افرادی که به نهایت استفاده از کارایی قطعات سیستم اهمیت میدهند میتواند مورد توجه باشد.مخصوصا دوستان محترم علاقه مند به مبحث اورکلاکینگ کارت گرافیک :(

یا سایر دوستانی که حتی به دلیل سکونت در مناطق جغرافیایی گرم تر که با گذشت زمان کمی از روشن بودن سیستم یا تحت فشار رفتن آن در گیمها با مشکل حرارت کلی برد یا بعضا حرارت بالای جی پی یو و چیپستهای حافظه روی برد مواجه میشوند.ضمن اینکه به طور کلی شاید بتوان گفت جی پی یو موجود بر روی برد کارت های گرافیک داغ ترین قطعه موجود در سیستم میباشد .

در این زمینه تلاشهای خوبی نیز از سوی شرکتهای مختلف سازنده انواع کولینگ شده که منجر به ساختن انواع مختلفی از کولرهای کارتهای گرافیک چه از نوع پسیو و چه از نوع اکتیو شده که به نظر شخصی خودم در سری اکتیو ها کولرهای متشکل از هیت سینک و هیت پایپ و فن دارای بازدهی بهتری بوده.

inno3d%20accelero%20xtreme%209800%2002.jpg

galaxy_9600gt_1gb_11.jpg

188213198866e4696e072ef7f0dbf9b41794da5.jpg

1882143b15b875c2c1fc932c02b2d025d4a82db.jpg

accelero_xtreme_9800_1.jpg

accelero_xtreme_9800_2.jpg

file1209379531237.jpg

file1209379550319.jpg

file1209379576472.jpg

Controller.jpg

Heatpipe.jpg

Shroud.jpg

asus-9600gt.jpg

file1186582368819.jpg

file1170002150970.jpg

file1170002505856.gif

لینک به دیدگاه

درود

mr pc خان ممنون از راهنمایی جامعتون و آرمان جان از محبتتون خیلی متشکرم عزیز. در کل سعی میکنیم که از این به بعد به کمک تفکرات جدید و نوین پیش بریم و سعی میکنیم که کاری رو انجام بدیدم تا دیگران سیستم خوبی رو داشته باشن .

در مورد این کار امید به خدا تا چند وقت دیگه انجا میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...