رفتن به مطلب

تهیه طومار بر علیه رفتار سایت bittrex.com ***** شرکت کنید

Recommended Posts

درود به تمام دوستان عزیز

امیدوارم که مثل همیشه سرحال و سرزنده و اکتیو باشید و لبتون خندون باشه  :)

این تاپیک در حمایت ازنام  ایران و ایرانی در جهت رفتار بسیار زشت و غیر مسئولانه یک سایت آمریکایی ایجاد شده است .

سایت Bittrex.com اکسچینجی هستش که به کاربرانش اجازه جابجا کردن ارزهای رمزنگاری شده رو میده و بر این منوال کاربران ایرانی هم از خدماتش استفاده می کردن و ارزهای خودشون رو وارد این سایت میکردن و اونجا به معامله و جابجا کردن ارزهاشون می کردن ( از نظر قانونی در این سایت ایرانی ها میتونستن فعالیت بکنن و هیچ گونه منع قانونی نداشته )  . حدودا 3 هفته پیش کاربران ایرانی متوجه شدن که حسابهای کاربریشون بی دلیل و بدون کوچکترین توضیح و اعلام قبلی بسته شده و این سایت اجازه برداشت به کاربران ایرانی رو نمیده . و تا به امروز نه تنها پاسخ درستی به این عزیزان ندادند بلکه آی پی ایران رو بستن و به طور کل اجازه مشاهده سایت رو به ایرانیها نمیدن .

با بررسی این مسئله تصمیم گرفتیم دست به دست هم بدیم و به این عزیزان در این راستا کمک کنیم تا به همه دنیا ثابت کنیم هر رفتاری رو نمی تونن با ما ایرانی ها داشته باشند .

ما به طوماری نیاز داریم که این اتفاق و رفتار کریح و زشت این سایت رو به گوش جهانیان برسونیم .

برای شرکت در این طومار ازتون میخوایم وارد لینک زیر بشید و ثبت نام کنید و رای و نظرتون رو ثبت کنید .

با سپاس از همه شما دوستان و یاران :17_heart_eyes::103_point_down:

https://www.change.org/p/bill-shihara-unblock-bittrex-user-accounts

برای اطلاعات بیشتر از این موضوع به سایت زیر مراجعه نمایید :

bittrex.ir

لینک به دیدگاه

من به عنوان یکی از کاربران بیترکس از کمک لیون کامپیوتر ممنون هستم.

ان شاالله با کمک هم این مشکل حل بشه.

لینک به دیدگاه

با تشکر .

بنظرتون تاثیری هم داره؟

پای میلیونها تومن پول وسط هست .حداقل پولها رو بگردونن مثل پولونیکس.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 8030 گفته است :

با تشکر .

بنظرتون تاثیری هم داره؟

پای میلیونها تومن پول وسط هست .حداقل پولها رو بگردونن مثل پولونیکس.

مهم تلاشی هستش که میکنیم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

مهم تلاشی هستش که میکنیم

آقای حسینی البته اون پوله هم مهمه و با زحمت درش اوردیم :3_grin: اما خوب اگه تلاشمون رو بکنیم به قول شما بعدا فقط غصه این رو می خوریم که پولمون رو خوردن نه اینکه برای پس گرفتنش به اندازه کافی تلاش نکردیم. 

باز خدا کنه پولمون رو بدن. ¬¬

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

مهم تلاشی هستش که میکنیم

بله درسته.ولی اگه بشه از یه راه حقوقی اقدام کرد با جمع اوری امار و امضا خیلی بهتر هست.

حالا کافی بود بیترکس با کشوری مثل عربستان این کار رو کرده بود با یک تلفن یه مقام دسته چندمش (بخاطر بحث مبلغ زیادی پول) از fbi گرفته تا پلیس ایالتی و هر چی نهاد امنیتی اونجا بود می افتادن دنبال این دزدها که پدرشون  رو در بیارن.

امیدوارم  منظورم رو گرفته باشین.

لینک به دیدگاه

اکانت من هم تو بیترکس بن شده ممنون میشم کمک کنیدبتونیم پس بگیریم

لینک به دیدگاه

دوستان من تو این کارا نیستم ثبت نام و رای نظر بدم مشکلی نیست ؟ هر چی بیشتر بهتر :D

لینک به دیدگاه

امضا و نظری حواله شد خدمت اسکمر های بیترکس 

بزودی راه ها و روش های خدشه دار کردن اعتبار جهانی این سایت رو اعلام میکنم 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، chaning گفته است :

دوستان من تو این کارا نیستم ثبت نام و رای نظر بدم مشکلی نیست ؟ هر چی بیشتر بهتر :D

هر چه بیشتر بهتر. برای فک و فامیل هم  بفرستید. :D

لینک به دیدگاه

هم ما و هم دوستانی که دارم، هزاران دلار در بیترکس داشتن، بسته شده و حساب بلوکه شده.
شما میتونید وارد وبسایت بشید و به حسابتون نگاه کنید، ولی نه میتونید برداشت کنید نه میتونید تبدیل کنید و... فقط میتونید به پولهاتون که یه سری اعداد و ارقام هست، فقط نگاه کنید!

خب این خیلی ناراحت کنندست که پول رو از دست بدی بخاطر هیچ و بدون اخطاری
و این اصلا زیاد مهم نیست چون پیش میاد،خیلی مواقع پیش میاد به یکی پول میدیم و پس نمیده خیلی هم بیشتر از اینها.

ولی ناراحتیش بیشتر ازونجا میاد که یکی براحتی بهت زور میگه، چون میتونه! چون من ضعیف هستم و نمیتونم جوابش رو بدم. این خیلی ناراحت کننده تر از اون پوله هست.
موقعیکه یکمی از پولی که توی بیترکس داشتم رو از دست دادم زیاد مهم نبود چون پول میاد و میره مهم نیست.
ولی هنگامیکه به ساپورت بیترکس تیکت زدم و بعد از چند ثانیه یه پیام اتوماتیک اومد و تا یک هفته بعدش حتی تیکتم رو نگاه هم نکردن، این خیلی ناراحت کننده تر بودش...

بن کردن آی پی ایران هم بشدت ناراحت کننده بود وقتی دیدم واقعا بهم برخورد.اینگار مثلا ما چه کار اشتباهی انجام دادیم؟ یا حتی کشورمون چه کاری انجام داده که بخواد بن بشه.واقعا توهین آمیزه دیگه قبول داریم یه سری چیزها رو، ولی هرچیزی هم حدی داره! دیگه خداوکیلی شورشو درآوردن.

بنده امضا کردم امیدوارم دوستانمون هم بیان و کمکمون کنن حتی اگر حسابی ندارن.:100_pray:مرسی

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

منم مثل خیلی از دوستان زیاد توی این زمینه وارد نیستم، ولی امیدوارم رای ـم کمکی کرده باشه :x

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سایت Bittrex.com اکسچینجی هستش که به کاربرانش اجازه جابجا کردن ارزهای رمزنگاری شده رو میده و بر این منوال کاربران ایرانی هم از خدماتش استفاده می کردن و ارزهای خودشون رو وارد این سایت میکردن و اونجا به معامله و جابجا کردن ارزهاشون می کردن ( از نظر قانونی در این سایت ایرانی ها میتونستن فعالیت بکنن و هیچ گونه منع قانونی نداشته )  . حدودا 3 هفته پیش کاربران ایرانی متوجه شدن که حسابهای کاربریشون بی دلیل و بدون کوچکترین توضیح و اعلام قبلی بسته شده و این سایت اجازه برداشت به کاربران ایرانی رو نمیده . و تا به امروز نه تنها پاسخ درستی به این عزیزان ندادند بلکه آی پی ایران رو بستن و به طور کل اجازه مشاهده سایت رو به ایرانیها نمیدن .

با بررسی این مسئله تصمیم گرفتیم دست به دست هم بدیم و به این عزیزان در این راستا کمک کنیم تا به همه دنیا ثابت کنیم هر رفتاری رو نمی تونن با ما ایرانی ها داشته باشند .

این اقدام  زشت و ناپسند  سایت  Bittrex.com  که برعلیه مردم ایران داشته  محکوم میکنم

لینک به دیدگاه

تا الان حدود 600 امضا جمع شده
دوستان تا جای ممکن منتشر کنن
دستتون درد نکنه و ممنون از آقای حسینی .

لینک به دیدگاه

اقا یه راه آسون تر نداره خدایی هیچکس حوصله نداره اکانت بزنه و login کنه بعد رای بده

لینک به دیدگاه

منم رای دادم ولی کار آمریکایی هاست

شنیدم بعضیا حساب میلیاردی داشتن اگه حسابشون باز شد پورسانت ما رو یادشون نره;)

لینک به دیدگاه

جالبه همه فکر میکنن اشکال از اونوره که همچین رفتارهایی ازشون سر میزنه و نمیخوان علت اصلی داخلی اینور رو ببینن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Geek گفته است :

دوستان ماینر بلند نشید که خیلی ضایع میشه پس تا مقصدی که فعلا نامشخصه سینه خیز به پیش :4_joy: 

این چه حرفیه

اکثر افرادی که در بیترکس فعالیت داشتن اصلا ماینر نیستن، فقط سرمایه گذار هستن و میخرن و نگه داری میکنن و سرمایه گذاری میکنن و موقعی که فرصت مناسب پیش آمد سکه رو عوض میکنن یا میفروشن توی بازار.همین.
ماینر ها عموما تفکرشون فروش مستقیم ارز هست و کمتر با صرافی های خارجی در ارتباطن تا تریدر ها.
اینجا تریدرها ضرر کردن.
از طرفی، این اصلا خوشایند نیست که اینجوری در مورد دوستانتون صحبت کنید
مثل اینکه صبح از خواب پا شید برید بازار ببینید مغازه های کفش فروشی داره آتیش میگیره شما بشینی سلفی بگیری بخندی!

ذره ای حس همدردی در برخی از عزیزان مشاهده نمیشه.بدین شکل امیدی به مثبت شدن شرایط داخل و خارج نسبت به ماهای علاقمند به تکنولوژی ، نیست.

خارجی های محترم با کمترین Fee بدون مشکل بین دلار و بیت کوین و انواع سکه ها چنج میکنن و با دانش حتی خیلی کم میتونن براحتی و به سرعت ترید کنن و بدون کوچکترین استرسی درآمدهای خوبی داشته باشن.
ولی یک فرد هموطن بایستی با صرافی هایی طی کنن که با دلار 4300تومن بهت سکه میفروشن و با دلار 3700تومنی ازت سکه رو میخرن. تمام زندگیت استرس باشه که قانونی نیست ازت حمایت کنه و در به روی انواع دلار ها بستس، و ازون سمت یه صرافی خارجی هم براحتی میاد این شکلی ازت سود میبره. و در چنین شرایطی هیچ تریدر ایرانی ای نمیتونه شکل بگیره.

و برخی از دوستان همچنان در حال سلفی گرفتنن...

(این پست نظر شخصی خودم،و پاسخی به چنین طرز تفکری هست)

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Geek گفته است :

دوستان ماینر بلند نشید که خیلی ضایع میشه پس تا مقصدی که فعلا نامشخصه سینه خیز به پیش :4_joy: 

,واقعا زشته به مشکلات مردم خندیدن

لینک به دیدگاه

من چیزی ضرر نکردم ولی واقعا جای تاسف داره این کارشون.

این سایتم ظاهرا داره از آب گلالود ماهی میگیره.

دیده ایرانیا کلی سرمایه خوابوندن گفته همشو بالا بکشیم  دستشون که جایی بند نیست نمیتونن کاری بکنن.

همانطور که خیلی اموال دولتی و غیر دولتی دیگه رو بالا کشیدن و هیچ کاری نتونستیم بکنیم.شما فک کن  دولت نتونست حق مسلم و  آشکارشو بگیره بعد بخش کوچکی از مرد میتونن بگیرن؟

هواپیمای مسافربری ما رو با اون همه مسافر زدن  غرامت ندادن.واقعا دستمون هیچ جا بند نیست.برای گرفتن حق افغانی اگه بودیم باز امیدمون بیشتر بود تا اینی که الان هستیم.

لینک به دیدگاه

اینکه این سایت کار زشتی انجام داده درست ولی خودتون هم بهانه میدین اخه این کار که نه تولیدی داره .... فایده ای واسه کشور بهش رو اوردین با وجودی که طرف مقابلتون هم هیچ تعهدی نداره و ممکنه مث حالا معلوم نیس سرنوشت این کار چی میشه

مقصر اصلی خودمون هستیم خودمون هم بهانه میدیم دست طرف مقابل

لینک به دیدگاه

درود

ایا برای گران شدن قطعات کامپیوتری هم همچین کاری کردین یا خیر؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، peto گفته است :

من چیزی ضرر نکردم ولی واقعا جای تاسف داره این کارشون.

این سایتم ظاهرا داره از آب گلالود ماهی میگیره.

دیده ایرانیا کلی سرمایه خوابوندن گفته همشو بالا بکشیم  دستشون که جایی بند نیست نمیتونن کاری بکنن.

همانطور که خیلی اموال دولتی و غیر دولتی دیگه رو بالا کشیدن و هیچ کاری نتونستیم بکنیم.شما فک کن  دولت نتونست حق مسلم و  آشکارشو بگیره بعد بخش کوچکی از مرد میتونن بگیرن؟

هواپیمای مسافربری ما رو با اون همه مسافر زدن  غرامت ندادن.واقعا دستمون هیچ جا بند نیست.برای گرفتن حق افغانی اگه بودیم باز امیدمون بیشتر بود تا اینی که الان هستیم.

کاملا حرفتون درسته. 

از یه سوراخ دو بار گزیده شدن خیلی نوبره. 

شما خودتون دارین میگین شرکت امریکایی پس نمیشه اعتماد کرد. مورد بعدی شما الان واسه اونا ابزار شدین دارین برق و سرمایه کشور رو هدر میدین کار طرف مقابل رو راه میندازین و اخرشم حساب کاربریتون رو میبندن و میشینن به ساده لوحی ما میخندن. به نظر خودتون کار درستی انجام میدین؟؟خودمون داریم به خودمون پشت پا میزنیم 

لینک به دیدگاه

حس میکنم تلاشتون بی فایده و بیشتر در جهت تخریب اون سایت هست تا باز گرفتن پول. چون دادخواست رو طلبکارانه نوشتید و هیچ مدرکی هم ارایه نکردید.

اگر شرایط و قوانین سایت رو  بررسی کنید (https://bittrex.com/Home/Terms)  به احتمال زیاد ذکر شده که یوزرهای کشورهای تحریم شده ممکنه محروم بشن. من دقیق بررسی نکردم اما توی این قسمت باید باشه

2. ELIGIBILITY, REGISTRATION AND ACCOUNT

اگر واقعا ذکر نشده اونوقت میتونید سایت رو محکوم کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...