رفتن به مطلب

تهیه طومار بر علیه رفتار سایت bittrex.com ***** شرکت کنید

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

این چه حرفیه

اکثر افرادی که در بیترکس فعالیت داشتن اصلا ماینر نیستن، فقط سرمایه گذار هستن و میخرن و نگه داری میکنن و سرمایه گذاری میکنن و موقعی که فرصت مناسب پیش آمد سکه رو عوض میکنن یا میفروشن توی بازار.همین.
ماینر ها عموما تفکرشون فروش مستقیم ارز هست و کمتر با صرافی های خارجی در ارتباطن تا تریدر ها.
اینجا تریدرها ضرر کردن.
از طرفی، این اصلا خوشایند نیست که اینجوری در مورد دوستانتون صحبت کنید
مثل اینکه صبح از خواب پا شید برید بازار ببینید مغازه های کفش فروشی داره آتیش میگیره شما بشینی سلفی بگیری بخندی!

ذره ای حس همدردی در برخی از عزیزان مشاهده نمیشه.بدین شکل امیدی به مثبت شدن شرایط داخل و خارج نسبت به ماهای علاقمند به تکنولوژی ، نیست.

خارجی های محترم با کمترین Fee بدون مشکل بین دلار و بیت کوین و انواع سکه ها چنج میکنن و با دانش حتی خیلی کم میتونن براحتی و به سرعت ترید کنن و بدون کوچکترین استرسی درآمدهای خوبی داشته باشن.
ولی یک فرد هموطن بایستی با صرافی هایی طی کنن که با دلار 4300تومن بهت سکه میفروشن و با دلار 3700تومنی ازت سکه رو میخرن. تمام زندگیت استرس باشه که قانونی نیست ازت حمایت کنه و در به روی انواع دلار ها بستس، و ازون سمت یه صرافی خارجی هم براحتی میاد این شکلی ازت سود میبره. و در چنین شرایطی هیچ تریدر ایرانی ای نمیتونه شکل بگیره.

و برخی از دوستان همچنان در حال سلفی گرفتنن...

(این پست نظر شخصی خودم،و پاسخی به چنین طرز تفکری هست)

من نمیدونم سرمایه گذاران عزیزی که این کار رو می کردن واقعا تو ایران زندگی نمی کردن!؟ از چالش های اخیر روابط بین الملل کشورمون و تحریم های جدید ترامپ و بحرانی تر شدن اوضاع چیزی نشنیدن؟ چطور به محض اطلاع از این دست خبر ها سریعا قیمت های موجودی های بازار سر به فلک می کشه و اون زمان چرا کسی نبود که از خریداران قطعه حمایت بکنه؟ 

هر سرمایه گذاری ریسک و مخاطره داره ولی با شرایط پلوتیک و سیاست بین المللی که ما داریم این ریسک و مخاطره به مراتب بیشتر هست و کاملا بعید میدونم کسی باشه که در این زمینه سرمایه گذاری کرده و مخاطره بسیار زیاد اون رو نپذیرفته و یا خبر نداشته!

من برعکس شما فکر می کنم خیلی از ماینر ها چون از روند افرایشی بیت کوین خبر داشتند خرید کردند و قیمت هم افزایش پیدا کرد ولی خب ارز بلوکه شده مثل پولی میمونه که گذاشتی تو گاوصندوق و رمزش رو فراموش کردی! فکر کنم با خود شما صحبت کردم تو لیون که بیت کوین رو خرید کرده بودید و به بنده می گفتین که قیمتش افزایش پیدا می کنه!

اون مثال مغازه های کفش فروشی هم قیاس مع‌الفارق هست و اصلا ربطی به شرایط پیش اومده نداره.

گرچه من خودم واقعا از سیاست ها خصمانه و ظالمانه ای که اهرم فشاری فقط بر مردم ایران هست مخالفم ولی من بودم از گیمر جماعت(اکثر بچه های انجمن) توقع حس همدردی  و حمایت  از ماینر و یا حتی بقول شما تریدر رو نداشتم!

شما تاپیک زیر رو ببینید که مشخص می کنه که تقریبا ماه هاست انجمن به حال خودش رها شده و درست زمانی که احتیاج به حمایت کاربرا  از عده ای خاص هست این تاپیک ایجاد شده...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، shocker78 گفته است :

حس میکنم تلاشتون بی فایده و بیشتر در جهت تخریب اون سایت هست تا باز گرفتن پول. چون دادخواست رو طلبکارانه نوشتید و هیچ مدرکی هم ارایه نکردید.

اگر شرایط و قوانین سایت رو  بررسی کنید (https://bittrex.com/Home/Terms)  به احتمال زیاد ذکر شده که یوزرهای کشورهای تحریم شده ممکنه محروم بشن. من دقیق بررسی نکردم اما توی این قسمت باید باشه

2. ELIGIBILITY, REGISTRATION AND ACCOUNT

اگر واقعا ذکر نشده اونوقت میتونید سایت رو محکوم کنید.

گفته محدودیت و ممنوعیت میتونه ایجاد بشه برای مناطقی!

من  نمیدونم چطور میگن سرمایه گذاران در این زمینه بدون هیچ اخطار یا اطلاعی این بلا سرشون اومده.

Bittrex may not make all of the Services available in all markets and jurisdictions, and may restrict or prohibit use of all or a portion of the Services from certain states, territories, or jurisdictions (“Restricted Locations”).

You represent and warrant that you: (a) are of legal age to form a binding contract (at least 18 years old in the U.S.); (b) have not previously been suspended or removed from using our Services; (c) have full power and authority to enter into this agreement and in doing so will not violate any other agreement to which you are a party; (d) are not located in, under the control of, or a national or resident of (i) any Restricted Locations, or (ii) any country to which the United States has embargoed goods or services; (e) are not identified as a “Specially Designated National” by the Office of Foreign Assets Control; (f) are not placed on the U.S. Commerce Department’s Denied Persons List; and (g) will not use our Services if any applicable laws in your country prohibit you from doing so in accordance with these Terms.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

من نمیدونم سرمایه گذاران عزیزی که این کار رو می کردن واقعا تو ایران زندگی نمی کردن!؟ از چالش های اخیر روابط بین الملل کشورمون و تحریم های جدید ترامپ و بحرانی تر شدن اوضاع چیزی نشنیدن؟ چطور به محض اطلاع از این دست خبر ها سریعا قیمت های موجودی های بازار سر به فلک می کشه و اون زمان چرا کسی نبود که از خریداران قطعه حمایت بکنه؟ 

هر سرمایه گذاری ریسک و مخاطره داره ولی با شرایط پلوتیک و سیاست بین المللی که ما داریم این ریسک و مخاطره به مراتب بیشتر هست و کاملا بعید میدونم کسی باشه که در این زمینه سرمایه گذاری کرده و مخاطره بسیار زیاد اون رو نپذیرفته و یا خبر نداشته!

من برعکس شما فکر می کنم خیلی از ماینر ها چون از روند افرایشی بیت کوین خبر داشتند خرید کردند و قیمت هم افزایش پیدا کرد ولی خب ارز بلوکه شده مثل پولی میمونه که گذاشتی تو گاوصندوق و رمزش رو فراموش کردی! فکر کنم با خود شما صحبت کردم تو لیون که بیت کوین رو خرید کرده بودید و به بنده می گفتین که قیمتش افزایش پیدا می کنه!

اون مثال مغازه های کفش فروشی هم قیاس مع‌الفارق هست و اصلا ربطی به شرایط پیش اومده نداره.

گرچه من خودم واقعا از سیاست ها خصمانه و ظالمانه ای که اهرم فشاری فقط بر مردم ایران هست مخالفم ولی من بودم از گیمر جماعت(اکثر بچه های انجمن) توقع حس همدردی  و حمایت  از ماینر و یا حتی بقول شما تریدر رو نداشتم!

شما تاپیک زیر رو ببینید که مشخص می کنه که تقریبا ماه هاست انجمن به حال خودش رها شده و درست زمانی که احتیاج به حمایت کاربرا  از عده ای خاص هست این تاپیک ایجاد شده...

درود معین جان حرفتون رو باید طلا گرفت کاملا منطقی و اصولی هست

درسته،دوستانی که وارد این کار شدن باید حساب سود و زیانش رو هم میکردن

مورد بعدی که دوستمون میگه خوشحالید از این موضوع و دارین سلفی میگیرین(موقعی که گرافیک ۱۲۰۰ شد ۱۸۰۰ شما با ریگ های ماینینگ سلفی میگرفتین ما گیمرا هم تو سرمون میزدیم)  اصلا اینطور نیس ولی ناراحتیم از دست شما ماینرا چون واسه یه گیمر کارت گرافیک مهم ترین قطعه محسوب میشه نظم بازار داخلی رو که بهم زدین هیچ گرافیک هارو به صورت تصاعدی گرون کردین بازم هیچ سرمایه و برق کشور رو هدر دادین یه جورایی هم اب به اسیاب دشمن ریختین شما واسه اونا ابزار بودین 

من به عنوان یه هم وطن حاضرم از شما حمایت کنم ولی تصور اینکه از یه ماینر بخوام حمایت کنم سخته برام

دوست عزیرمون که گفت ماه هاست انجمن به حال خودش رها شده درست موقعی که نیاز به حمایت دارین دوباره برگشتین این رسمش نیس

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلایی که ماینر جماعت سر گیمر ها و بازار گرافیک در ایران اورد و درآینده در می آورد  غیر قابل چشم پوشی هست :41_pensive:
این نکته رو هم در نظر داشته باشن که هر کاری سود و زیان خودش رو داره و مقداری هم پِرتی کار رو باید حساب کرد
حالا اگه این کار(جمع آوری امضاء) بتونه وضعیت رو درست کنه،  از فاصله خیلی دور حمایت میکنم و با موفقیت ماینر جماعت سلفی هم میگیرم

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

ایا برای گران شدن قطعات کامپیوتری هم همچین کاری کردین یا خیر؟

بله ولی یه نکته ای که وجود داره اینه که وارد کننده های محترم هم ایرانین، پس استایل سازمان سن**جش رو در پیش میگیرن که انقد اعتراض کنن تا خسته بشن! 

مثل ایران خود**رو نیستن که با نخریدن محصولاتشون ضرری ایجاد بشه که پول کارگرا و غیره رو از کجا بدن، اینا میگن از ما نخرن از کی بخرن؟ پس ما قیمت پایین نمیاریم اینا هم انقد اعتراض کنن تا خسته شن و بعدش بیان قطعات ما رو بخرن! 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HeX گفته است :

متوجه صحبتتون هستم در ارتباط با کلمه ی "ریسک" و همه ی تریدر ها این رو پذیرفتن.

ولی
ورود به این کار و نحوه انجامش مو به مو در انجمن و در آپارات توضیح داده شده بود و علم مختص دو سه نفر نبود و براحتی، کسیکه سیستم گیمینگ 5-6میلیون میخره، توانایی خرید ریگ 5-6 میلیونی و شروع ماینینگ رو داشته، هرکسی میتونست ورود پیدا کنه و جلوی کسی گرفته نشد. پس "دلیلی" نداره گیمر ها ناراحت بشن که چرا قطعات رفته بالا. بره بالا برای ماینر جماعت تصاعدی میره بالا چراکه ماینر 1گرافیک نه به ده ها گرافیک نیاز داره...

در ارتباط با این، وظیفه ی شخصیم رو تا حدودی انجام دادم که هرکسی کوچکترین علمی به کامپیوتر داشت شروع به ماینینگ کنه و ماین فقط برای 2-3نفر نباشه
و در ارتباط با گیمینگ هم تا جاییکه تونستم سعی کردم کمکی کرده باشم.

هیچ اجباری در حمایت کردن نیست، ولی همون کلمه ی "سلفی" مناسب اون مدل نظرات بود.

نکته» اون من نبودم که به شما گفتم که بیت کوین خریدم. احتمالا شخصی دیگر بودند.
=====

خارج از بحث» در ارتباط با فروم و مدیریتش، پیشنهاد میکنم که چند نفر از کاربران با سابقه شروع به همکاری کنن و قسمتی از مدیریت رو در دست بگیرن، کمک بزرگیه و نگرانی های شما عزیزان کمتر میشه.یه سری صحبت ها رو حق دارید.

دوستان هر کجا احساس منفی ای نسبت به فروم فروشگاه یا حتی بخش ماینینگ داشتن، برای بنده بفرستن من سعی ام رو میکنم حتما به شکل تاثیر گذاری به مدیریت انتقال بدم.
با بنده راحت صحبت کنید در تلگرام هم حضور دارم آی دی» TechBaMohsenAdmin 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

کاملا حرفتون درسته. 

از یه سوراخ دو بار گزیده شدن خیلی نوبره. 

شما خودتون دارین میگین شرکت امریکایی پس نمیشه اعتماد کرد. مورد بعدی شما الان واسه اونا ابزار شدین دارین برق و سرمایه کشور رو هدر میدین کار طرف مقابل رو راه میندازین و اخرشم حساب کاربریتون رو میبندن و میشینن به ساده لوحی ما میخندن. به نظر خودتون کار درستی انجام میدین؟؟خودمون داریم به خودمون پشت پا میزنیم 

سکه هایی که ماین می شه می تونه دوباره به صرافی ها و اکسچنج های خارج از کشور فروخته بشه و ارز وارد کشور بشه. البته جالب اینجاست که بعضی از گیمرها همچین به مصرف برق توسط ماینینگ اعتراض می کنند که گویا خودشون با بازی های کامپیوتری دارن برق تولید می کنن و یا مشکلات اساسی کشور مثل بیکاری و بی پولی رو حل می کنن!!!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

سکه هایی که ماین می شه می تونه دوباره به صرافی ها و اکسچنج های خارج از کشور فروخته بشه و ارز وارد کشور بشه. البته جالب اینجاست که بعضی از گیمرها همچین به مصرف برق توسط ماینینگ اعتراض می کنند که گویا خودشون با بازی های کامپیوتری دارن برق تولید می کنن و یا مشکلات اساسی کشور مثل بیکاری و بی پولی رو حل می کنن!!!

شما مصرف برق یه گیمر رو با ماینر مقایسه میکنی بعدشم ماین ۲۴ ساعتها داره انجام میشه من خیلی هنر کنم روزی ۲ ساعت تو هفته و روزای تعطیل ۴ ساعت بازی میکنم خودت حساب کن مصرف برقش چقدر فرق میکنه مورد بعدی گیمر یه گرافیک استفاده میکنه ماینر ده ها گرافیک

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

متوجه صحبتتون هستم در ارتباط با کلمه ی "ریسک" و همه ی تریدر ها این رو پذیرفتن.

ولی
ورود به این کار و نحوه انجامش مو به مو در انجمن و در آپارات توضیح داده شده بود و علم مختص دو سه نفر نبود و براحتی، کسیکه سیستم گیمینگ 5-6میلیون میخره، توانایی خرید ریگ 5-6 میلیونی و شروع ماینینگ رو داشته، هرکسی میتونست ورود پیدا کنه و جلوی کسی گرفته نشد. پس "دلیلی" نداره گیمر ها ناراحت بشن که چرا قطعات رفته بالا. بره بالا برای ماینر جماعت تصاعدی میره بالا چراکه ماینر 1گرافیک نه به ده ها گرافیک نیاز داره...

همه که توانایی خرید سیستم ۶ میلیونی که ندارن همه قشر مردم هم پولدار نیستن

صرفا گیمر به کسی که حتما سیستمش ۶ میلیونی باشه نمیگن طرف با سیستم ۲ میلیونی داره گیم بازی میکنه اون هم گیمره

گیمرا اکثرا سیستمی که میبندن تا چند سال استفاده میکنن غیر از گرافیک

با وجود ماینرای عزیز دیگه کارت عوض کردن هم مشکل شده ببین چه بلایی سر قیمتا اومد rx 580 شده هم قیمت چند ماه پیشه ۱۰۷۰ 

۱۰۷۰ اومده جای ۱۰۸۰ همه به هم ریخته شد

اون وقت میگین دلیلی نداره ناراحت بشین

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

شما مصرف برق یه گیمر رو با ماینر مقایسه میکنی بعدشم ماین ۲۴ ساعتها داره انجام میشه من خیلی هنر کنم روزی ۲ ساعت تو هفته و روزای تعطیل ۴ ساعت بازی میکنم خودت حساب کن مصرف برقش چقدر فرق میکنه مورد بعدی گیمر یه گرافیک استفاده میکنه ماینر ده ها گرافیک

در قیاس با دیگر کشورها ماینینگ در ایران بسیار محدود انجام می شه و تعداد مانیرها شاید یک درصد گیمرها هم نباشه و در مجموع مصرف برق گیمینگ بسیار بیشتر از ماینیگ هست به علاوه این که گیمرها نه تنها برق مصرف می کنن بلکه وقت خودشون رو هم تلف می کنند ولی ماینینگ نه تنها وقتگیر نیست بلکه می تونه ایجاد ارزش افزوده هم بکنه.

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم برای دوستان با سابقه که بجای کمک و ارایه راه حل فقط زخم زبان میزنند.

من مقداری از سرمایم تو بیترکسه و واقعا زندگیمو مختل کرده . اشتباه خودم بوده وپای این موضوع هستم. ولی به رخ کشیدن این مسئله دردی از من دوا نمیکنه. میان دعوای 2 کشور له شدیم....

------

دوستان عزیزی که از مشکلات گیمر ها میگن.اینجا اصلا  مناسبتی نداره .....

لینک به دیدگاه

الان واقعا یه بحث واقعا الکی بین گیمرا و ماینرا ایجاد شده

من خودم به شخصه از اون دست افرادی هستم که موافق ماینینگ هستم چون میشه باهاش تمام تحریم های دلاری رو به راحتی دور زد

ماینینگ در ایران به علت محدودیت های مسخره موجود به سخت افزار گرافیک نیاز داره وگرنه سراسر دنیا با هر تیکه سیلیکون و ترانزیستوری که روش کاشته شده باشه میشه ماین کرد

گفتم طرفدار ماینینگ هستم در حالیکه شدیدا طرفدار گیم هم هستم و تا اندازه ای به عنوان یکی از تفریحات اصلی زندگیم قبولش کردم و تونستم ساعتشم متعادل کنم و در برنامم جایگاهی براش در نظر بگیرم

در مورد گله هایی که از آقای حسینی داریم هم مخالف و هم موافق هستم. انجمن تقریبا رها شده ست و فقط دوستان مواظب هستن که کلاهبرداری در معاملاتی که تحت سیستم واسطه انجام میشه اتفاق نیفته

بیشتر از این هم راستش وقت نمیشه. الان لیون به قدری معروف و سرشلوغ شده که واقعا دیگه نمیشه اونطور که قبلا به انجمن رسیدگی میشد، رسیدگی بشه

در عوض پشتیبانی واقعا بهبود پیدا کرده و بسیار قدرتمنده. فاکتور یکی از خریدهای من در دیتابیس قبلی سایت بود و خود فاکتور هم نابود شده بود. با آقای معتمدی صحبت کردم و فایل فاکتور 3 روزه برام پ.خ شد

بر مورد بیترکس هم ما دستمون به هیچ جایی بند نیست. عین این میمونه که 600 نفری رفتیم جلوی در سایت بیترکس نشستیم چادر زدیم تا دلشون به حالمون بسوزه که تو سرمای نوامبر، کلاهم سرمون رفته، هالووینم هست، بعد یهویی معجزه بشه و حسابها مجددا باز بشن طومار هم صرفا متن بیانیه برائت از بیترکس هست که یکی از دوستان با یکی از این بلندگو های پشت نیسانی بند بند میخونه دیگران تکرار میکنن.

این طومار نهایتش میتونه معلوم کنه که چقدر ایرانیا ناراحت شدن از این موضوع و فوق فوقش بعضی از سایتای خبری بیت کوین بگن که آره بیترکس حسابای ایرانیا رو بی خبر بسته

این حداکثر کاری بود که از دست ما برمیاد. قرار نیست نتیجه قطعی هم بده چون بیترکس این حق رو داشته که این کارو بکنه. اگه نداشته هم راهش چمباتمه زدن جلوی در سایت و بیانیه و طومار امضا کردن نیست!

اگه واقعا حق با ماست، باید طی یه دعوای حقوقی اصولی این مسئله حل و فصل بشه. اگه هم نه که صرفا میتونیم اعلام کنیم که بیترکس چه کار زشتی کرده

البته با دم شیر بازی کردن بود برای سرمایه گذارها و تریدرها که بیان یه سایت آمریکایی رو بکنن امانتدار ارز هاشون اونم تو این اوضاع شیر تو شیر سیاسی بین ایران و آمریکا و افزایش 400 تومنی قیمت دلار از عید تا الان که 200 تومنش طی همین یکی دو هفته اخیر بود (شب با دلار 3900 شام خوردیم خوابیدیم صبح بیدار شدیم دیدیم باید با دلار 4100 صبحونه بخوریم)

خلاصه کلام اینکه الان مثلا به ایرانیا توهین شده و ماهم باید جواب بدیم. گیمر و ماینر نداره. همه دوستان همکاری کنید ببینیم تهش چی میشه. ته تهش فردا روزی با خودمون نمیگیم که کلی پول هم وطن هامونو خوردن و ماهم گفتیم نوش جونتون بیاید این یه لیوان آب رو هم روش بخورید گیر نکنه سر معدتون ...

درسته بی احتیاطی خودمون بود و چوب شم باید خورد ولی درست نیست که پول رفیقتو بخورن و شماهم اون پشت وایسی بخندی سلفی بگیری

گیمرها از ماینینگ دلشون پره (یکیش خودم) ولی این طرز رفتار درست نیست. اگه طومار رو امضا نمیکنید، نکنید ولی قضیه رو برعکس هم نکنید بزارید ماینرها خودشون طوری که میخوان از حقوق خودشون دفاع کنن ...

لینک به دیدگاه

کاری که بیترکس کرده شبیه راهزنیه. اگر قرار بر تحریم ایرانی ها بود می تونست از ثبت نام ایرانی ها در بیترکس جلوگیری کنه (کاربران ایرانی حتی می تونستند در این سایت به طور کامل وریفای بشن) و به کسانی که از قبل ثبت نام کرده بودن مهلت بده تا حسابشون رو تخلیه کنند. در واقع یه جورایی دام پهن کردند برای ایرانی ها. این که یه اکسچنج معتبر آشکارا یه همچین عمل غیر اخلاقی و غیر قانونی انجام بده بسیار عجیبه. البته اشتباه از خودمون هم بود قرار دادن پول در اختیار یه اکسچنج و یا هر کسی یا هر جای دیگه ای در صورتی که تضمینی برای پس گرفتنش وجود نداشته باشه غیر عاقلانه است.

لینک به دیدگاه

میگم

با حرف درست نمیشه

یه حمله سایبری همه جانبه علیه سایتش انجام بدیم:ph34r:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، hamedrock گفته است :

واقعا متاسفم برای دوستان با سابقه که بجای کمک و ارایه راه حل فقط زخم زبان میزنند.

من مقداری از سرمایم تو بیترکسه و واقعا زندگیمو مختل کرده . اشتباه خودم بوده وپای این موضوع هستم. ولی به رخ کشیدن این مسئله دردی از من دوا نمیکنه. میان دعوای 2 کشور له شدیم....

------

دوستان عزیزی که از مشکلات گیمر ها میگن.اینجا اصلا  مناسبتی نداره .....

با سلام
فکر کنم بهترین راه حل دور زدن تحریم ها هست
باید از اونطرف اقدام کنید فکر میکنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nima63 گفته است :

کاری که بیترکس کرده شبیه راهزنیه. اگر قرار بر تحریم ایرانی ها بود می تونست از ثبت نام ایرانی ها در بیترکس جلوگیری کنه (کاربران ایرانی حتی می تونستند در این سایت به طور کامل وریفای بشن) و به کسانی که از قبل ثبت نام کرده بودن مهلت بده تا حسابشون رو تخلیه کنند. در واقع یه جورایی دام پهن کردند برای ایرانی ها. این که یه اکسچنج معتبر آشکارا یه همچین عمل غیر اخلاقی و غیر قانونی انجام بده بسیار عجیبه. البته اشتباه از خودمون هم بود قرار دادن پول در اختیار یه اکسچنج و یا هر کسی یا هر جای دیگه ای در صورتی که تضمینی برای پس گرفتنش وجود نداشته باشه غیر عاقلانه است.

نه جایی ننوشته که در صورتی که مشکلی پیش بیاد پولتونو نمیدیم.

اتفاقا من هنوز امیدوارم  .به نظرم این سایت ها معتبر هستند فکر میکنم فقط بلوکه میکنند . از جای دیگه ای روشون فشار میارند. با این گردش مالی و فی 0.25 درصدی از هر معامله بعیده سابقه خودشونو خراب کنند. این مشکل در اکسچنج پولونیکس هم پیش اومده اما اون ها جوابگو بودند و بعد مدتی پول مردمو پس دادند.

ولی با این بی توجهی که پشتیبانی بیترکس میکنه احساس میکنم ماه ها یا شاید سال ها طول بکشه. 

کاری که باید بکنیم  اینه که دست از اعتراض برنداریم.

من فعلا توییت میدم . یک نامه هم هفته پیش نوشتم که دوستان هم لطف کردن لایک و ریتوییت کردند

https://twitter.com/HmD20474005/status/923926934601465856 

ممنون میشم اگر ریتوییتش کنید

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

راستش من خیلی امیدوار نیستم این ها اگر کوچکترین پایبندی به رعایت حقوق مشتری داشتند این گونه به اعتماد کاربرانشون خیانت نمی کردن و یا حداقل در مورد دلیل بسته شدن حساب ها توضیحی ارائه می دادن.

موثرترین راه برای تحت فشار قرار دادن مسئولین بیترکس ضربه زدن به اعتبار اون هاست. بزرگترین سرمایه یه بیزینس اعتبار اونه. باید یه جوری این قضیه رو به گوش همه دنیا برسونیم. فکر نمی کنم هیچ آدم عاقلی بعد از مطلع شدن از این قضیه به بیترکس اعتماد کنه. این جوری منافعشون تو خطر میفته و تحت فشار قرار می گیرن.

ویرایش شده توسط Nima63
لینک به دیدگاه

با اجازه ماهم برای کمک به بچه ها و طرفداری از کارهای همیشه مثبت لیون کامپیوتر عضو کمپین شدیم!
با امید به برداشتن همه تحریمهای ناعادلانه!

لینک به دیدگاه

خیلی جالب  دوستانی که پولی از دست ندادن میان ادعا میکنن که قوانین رو باید میخوندید و سهل انگاری کردید و امیدوار نباشید و این حرف ها. خیلی باهوشن و پیشبینی در گذشته انجام میدن ماشالله.بالاخره حداقل این مالباختگان اول که دارند تلاششونو میکنن هر چند به نتیجه نرسه. دوم اینکه محروم یا ممنوع المعامله به معنی دزدی از حساب کاربران نیست. ارز باید برگشت داده بشه. توی کودوم قانونشون گفته قفل بشن و برگشت سرمایه شون به کیف پولشون  انجام نمیشه.جای اینکه سرزنششون کنید 30 ثانیه وقت بذارید امضا کنید.من سرمایه ای نداشتم اینجاها ولی  یکم خودتونو بذارید جای مالباختگاان.

ویرایش شده توسط be careful
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

ایا برای گران شدن قطعات کامپیوتری هم همچین کاری کردین یا خیر؟

:D

مایک دراپت!

با اینکه اعتقادی به این مسائل ندارم اما اونجا ثبت امضا رو انجام میدم

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/13, 21:14:59، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ MohammadHakimi╤─── گفته است :

اقا یه راه آسون تر نداره خدایی هیچکس حوصله نداره اکانت بزنه و login کنه بعد رای بده

اکنت لازم نیست.
شما ایمیلتون رو وارد میکنید و پتیشن رو امضا میزنید.
نیازی به لاگین و فلان نیست.

ویرایش شده توسط KingMast1r
لینک به دیدگاه

OK الان میرم امضا کنم

لینک به دیدگاه

بله

بیترکس با سود جودیی های  کثیفش حساب کاربر های زیادی رو بن کرده

البته دیر یا زود مجبوره اجازه ی برداشت بده

لینک به دیدگاه

کسی تونست کاری کنه ؟

البته من حدود 250 تا بیشتر توش مایه ندارم

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک رو خوندم ، جالب بود که بحث کلا رفته بود سمت ماین... من خودم سه تا گرافیک دارم و ماین می کنم اما اصلا داخل این سایت حساب نداشتم و چیزی که از این سایت می دونم فقط یک صرافی هست و می تونیم سکه های مختلف حتی اونهایی که هنوز کیف پولی ندارن رو به یکدیگر تبدیل کنیم اما کسی که ماین می کنه سکه ای رو ماین می کنه که خودش کیف پول داره...   و ربطی به این سایت نداره ، اتفاقا خودم کریپتوپیا رو تاپیکش رو زدم که چطور باید چنین کاری کرد چون فک می کنم ارزش سرمایه گذاری رو داره مثلا یک تومن بزارم تا سال بعد ببینیم چی میشه ، و اینکار اتفاقا اگر باعث سود اوری بشه پس داریم ارز وارد کشور می کنیم

چون درک می کنم پول سخت  بدست میاد و چقد راحت بعضی ها پول مردم رو می خورن من هم رای میدم تا انشاالله مشکلتون حل شه ، حالا چه هکر باشه چه این بیتکرس باشه و چه خودی...(کاری که بانک مرکزی با فرشتگان کرد...)

فقط من داخل سایت لاگین کردم دیگه نفهمیدم چطور باید رای بدم اگر باید کار خاصی بکنیم بفرمایید انجام بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...