رفتن به مطلب

پاک شود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.اگه امکانش هست شما یه مشاوره ای به من بدید که ایا با این وضع بازار و قیمت ها که خودتون در جریانشش هستین که قیمت ها چقدر بالا رفته اگه بخوام سیستم ببندم صبر کنم 8700K کاملا تو بازار جا بیفته و قیمتا کمتر بشه(اگه امکان پایین اومدن قیمتش نیست بگید)یا اینکه همین الان با علم بر این که 7700K قدیمی تر شده و خوب از 8700Kضعیف تره سیستم رو ببندم:35_thinking:؟بودجه هم محدوده و گرافیک On Boardمیخوام استفاده کنم فعلا و بعدا کارت گرافیک رو اضافه کنم(حدود4 تومن)[emoji20]
داداش از نظر من شخصا تا وقتی کارت گرافیک روش نزاری انگار سیستم نبستی پس عجله الکی نکن بزار هم پولت کامل بشه هم قیمت قطعاتی که میخوای بخری شاید مناسب تر شد البته به اینکه چه استفاده ای ازش میخوای بکنی خیلی توجه کن چون بودجه ات محدوده ، از انتخاب سی پی یوت هم معلومه که خیلی رویایی فکر میکنی این پولی که شما گفتی و این سی پی یو ای که اسمش رو اوردی فکر کنم باید کیس و پاور و هارد واس اس دی مانیتور و کیبورد و موس اسپیکرت هم انبورد باشه

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/12, 00:28:03، eci g20 گفته است :

..

پاک شود

ویرایش شده توسط IDK
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، IDK گفته است :

سلام دوستان.اگه امکانش هست شما یه مشاوره ای به من بدید که ایا با این وضع بازار و قیمت ها که خودتون در جریانشش هستین که قیمت ها چقدر بالا رفته اگه بخوام سیستم ببندم صبر کنم 8700K کاملا تو بازار جا بیفته و قیمتا کمتر بشه(اگه امکان پایین اومدن قیمتش نیست بگید)یا اینکه همین الان با علم بر این که 7700K قدیمی تر شده و خوب از 8700Kضعیف تره سیستم رو ببندم:35_thinking:؟بودجه هم محدوده و گرافیک On Boardمیخوام استفاده کنم فعلا و بعدا کارت گرافیک رو اضافه کنم(حدود4-4.5)

دوست عزیز اگ واسه گیم میخای اصلا احتیاجی به پردازنده گرون نیست

گیم بیشتر با گرافیک کار داره تا کارای محاسباتی

همیشه یه core i5 کافیه برای گیم

شما یکم صبر کنی نسل 8 با قیمت های خیلی بهتر و 6 هسته وارد بازار میشن

و اصلا درست نیست که سری 7 ببندی

بعدش هم pci express 4 و یکم بعد هم 5 میاد دیگ کلا این سیستم ها قدیمی میشن

درکل من جای شما بودم‌ یه باندل 1155 میخریدم که هیچ تفاوتی با نسل 7 نداره تو بازی 

همش هم دست دوم

یه مانیتور اولترا واید و یه‌کارت خفن

بعد‌ دو سال اگ بازم عشق pc بودی برو جدیدارو بخر

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

دوست عزیز اگ واسه گیم میخای اصلا احتیاجی به پردازنده گرون نیست

گیم بیشتر با گرافیک کار داره تا کارای محاسباتی

همیشه یه core i5 کافیه برای گیم

شما یکم صبر کنی نسل 8 با قیمت های خیلی بهتر و 6 هسته وارد بازار میشن

و اصلا درست نیست که سری 7 ببندی

بعدش هم pci express 4 و یکم بعد هم 5 میاد دیگ کلا این سیستم ها قدیمی میشن

درکل من جای شما بودم‌ یه باندل 1155 میخریدم که هیچ تفاوتی با نسل 7 نداره تو بازی 

همش هم دست دوم

یه مانیتور اولترا واید و یه‌کارت خفن

بعد‌ دو سال اگ بازم عشق pc بودی برو جدیدارو بخر

باید دید استفاده دوستمون چیه! من فک نکنم این تکنولوژی های ک گفتین به زودی همش بیاد و اگر هم بیاد ارزون نیست و اگه همیشه بخوای صبر کنی باید تا آخر عمر صبر کنی چون هر سال کلی تبلیغ میشه برای سری جدید در کل الان بازی ها اونقدر پیشرفت نکردن ک به سری ۸ یا بالاتر نیاز باشه در کل همش تبلیغاته الان میشه بازیها و با بالاترین کیفیت اجرا کرد حتی تو رزلوشن های بالا غیر اینه؟پس سری های جدید چی می‌خوام ارائه بدن؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/12, 00:12:43، IDK گفته است :

سلام دوستان.اگه امکانش هست شما یه مشاوره ای به من بدید که ایا با این وضع بازار و قیمت ها که خودتون در جریانشش هستین که قیمت ها چقدر بالا رفته اگه بخوام سیستم ببندم صبر کنم 8700K کاملا تو بازار جا بیفته و قیمتا کمتر بشه(اگه امکان پایین اومدن قیمتش نیست بگید)یا اینکه همین الان با علم بر این که 7700K قدیمی تر شده و خوب از 8700Kضعیف تره سیستم رو ببندم:35_thinking:؟بودجه هم محدوده و گرافیک On Boardمیخوام استفاده کنم فعلا و بعدا کارت گرافیک رو اضافه کنم(حدود4-4.5)

سلام

جواب سوالتون مشخصه ولی یه سوال ازتون دارم : 

این چند وقته آیا قیمت قطعه ای پایین اومده  و آیا هر کسی برای خرید صبر کرده برنده شده ^_^

پ.ن : در زمان حال زندگی کنید و لذت ببرین 

لینک به دیدگاه

قرار نیستش دلار پایین بیاد -حالا حالا هم قیمتها پایین نمیاد -به نظر من اگه  یه کیس   دست دوم  سوکت 1151 بخرید بهتره -تو سایت دیوار زیاده 

لینک به دیدگاه

از این سیستم بهتر نمیشه...

اینو بگیر، بعد واترشو بفروش، رماشم با دو تا 8 گیگ عوض کن، میره تو بودجت...

اگر الان 1080 بازی میکنی، گرافیکشو نگه دار، سال دیگه سری جدید انویدیا رو بخر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک چیزی در  دنیا سخت افزار است- منتظر نمون بخر بنند استفاده کن  منتظر این چرخ گردون نباش  که فردا یک چیز جدید تر میاره. بگیر ببند  و از خریدت خوشحال باش- اگر میخوای بازی کنی i5   سری کیبی لیک عالیه- 7700 که دیگه بهترین برای بازی-  دوست من  در  بازی  ها با اورکلاک قوی روی 7700  شما تفاوت زیادی نخواهید داشت با 8700-  منتهی اون چون شش هسته ای است و فرکانس بالا میزنه  میتونه جاهایی قوی ظاهر بشه- اگر هدفت پی سی گیمینگ  است 7700 حتی دست  دوم هم ب خوبه  از بودجه بزن  و  تمام بودجه ات رو  بزار روی گرافیک - اینکه 8700 رو بمونی تا بیاد تا قیمت پایدار بشه و ........-و تمام بودجه ات رو بزار برای گرافیک- یک رایزن 1500  و 1600 یا یک i5 هم میتونه با یک کارت گرافیک خوب  تمام بازیها رو اجرا کنه. موفق باشی و   اگر تازه میخوای وارد مستر ریس بشی   باید بگم خوش آمدی!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

یک چیزی در  دنیا سخت افزار است- منتظر نمون بخر بنند استفاده کن  منتظر این چرخ گردون نباش  که فردا یک چیز جدید تر میاره. بگیر ببند  و از خریدت خوشحال باش- اگر میخوای بازی کنی i5   سری کیبی لیک عالیه- 7700 که دیگه بهترین برای بازی-  دوست من  در  بازی  ها با اورکلاک قوی روی 7700  شما تفاوت زیادی نخواهید داشت با 8700-  منتهی اون چون شش هسته ای است و فرکانس بالا میزنه  میتونه جاهایی قوی ظاهر بشه- اگر هدفت پی سی گیمینگ  است 7700 حتی دست  دوم هم ب خوبه  از بودجه بزن  و  تمام بودجه ات رو  بزار روی گرافیک - اینکه 8700 رو بمونی تا بیاد تا قیمت پایدار بشه و ........-و تمام بودجه ات رو بزار برای گرافیک- یک رایزن 1500  و 1600 یا یک i5 هم میتونه با یک کارت گرافیک خوب  تمام بازیها رو اجرا کنه. موفق باشی و   اگر تازه میخوای وارد مستر ریس بشی   باید بگم خوش آمدی!

بسیار عالی 

بخر و لذت ببر

لینک به دیدگاه

این لینک رو ببین داداش 

سیستم ۵ 

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/872-best-pc-and-hardwares-to-buy

لینک به دیدگاه

اره اقا بخر حالشو ببر

هر چی بیشتر صبر کنی باید بیشتر هزینه کنی

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/12, 11:17:59، rezagtx گفته است :

...

پاک شود:|

ویرایش شده توسط IDK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت که برای خودش  تو عالم سیر میکنه معلوم نیست چه خبره . اینجا مثل کشور های دیگه نمیشه درست شخصی رو راهنمایی کرد چون همیشه مثال ها و راهنمایی ها از بعد قیمت و هزینه .... درست درنمیاد. نابسامانه باید بودجه ات رو دقیق مشخص کنی بعد بگی همون موقع با توجه به شرایط بازار  ببینم چی خوبه چی بد . وگرنه  گاندولف و سارومان  و سایرون هم نمیتونن پیش بینی کنن بهت بگن درست چی بخر.:4_joy:

لینک به دیدگاه

یک i5 8600k بهمراه یک مادربورد به عنوان نمونه ASRock Z370 Taichi یا که Fatal1ty Z370 Gaming K6 یا Z370 GAMING M5 بگیر راحت تو حالت استوک این پردازنده هم رده i7 7700k تو حالت اور هم حتی i7 8700k شاید پشت سر بزاره تو اکثر تست های سایتهای معتبر هم بهترین امتیاز واسه گیم گرفته در کنار اینکه بسیار دماش پایینه تو حالت اور حتی بعد اینکه سه تا بورد بالا واسه گیم عالین قیمت پردازنده 1180 بزن قیمت مین هم بین 1250 تا 1280 

Intel Core i5-8600K Review

Intel Core i5-8600K 3.6 GHz Review

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/12, 22:41:42، IDK گفته است :

...

پاک شود

ویرایش شده توسط IDK
لینک به دیدگاه

جدیدا 4 هسته ایم دارن حذف میکنن اساسین اوریجین با 4 هسته ای فول لگه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

جدیدا 4 هسته ایم دارن حذف میکنن اساسین اوریجین با 4 هسته ای فول لگه

داداش با چهار هسته های قدیمی مشکل داشت که رفع شد 

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/14946-assassin’s-creed-origins-patch-stability-performance-gameplay-fixes

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

داداش با چهار هسته های قدیمی مشکل داشت که رفع شد 

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/14946-assassin’s-creed-origins-patch-stability-performance-gameplay-fixes

اخی ممنون دادا داتم نگران میشدم هرچند هنوز ندارمش:3_grin:

لینک به دیدگاه

سلام....  بنظر من اینتل جمع کن.... 

بروز تر و خلاقیت در تکنولوژی ....... 

من چندین ماه بین 1700x و 7700K مونده بودم... 

نمیدونستم کدوم رو پسند کنم.  بلاخره بعد کلی تحقیق و بنچمارک یه سیستم اینتل 7700 خریدم....  

انشالله فردا هم میرسه دستم...  فقط مین میخاد اونن بزودی تاپیک میزنم که تهیه کنم... 

شما هم منتظر نباش اینتل ببند 

حالشو ببر....  

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، IDK گفته است :

آقایون برای آینده یعنی دو سه سال دیگه RYZEN 1700Xبگیرم بهتره یا I7 7700K؟ اگه میشه بگید کدوم بهتره برای اینده.:35_thinking:

بنظرم شما اگر میتونی برای 8700k وایسا و اصن سمت7700kنرو چون هم  مدل کپیش داره با ششصد تومن میاد ک الانم هفتصد موجوده بعضی جاها ی موردم دیگه قابلیت ارتقا نداره اگر طاقت نداری میخوای بخری1700x بگیر اگرم رو اینتل گیری 6800k  بگیر‌ولی‌ 7700k نه . یذره از رایزن بالاتره تو گیم در حد ده درصد ولی کارای دیگه رایزن هفتاد درصد قوی تره حالا هسته هاش به کنار.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

...

پاک شود

ویرایش شده توسط IDK
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

اخی ممنون دادا داتم نگران میشدم هرچند هنوز ندارمش:3_grin:

خخخخ باشه داداش توام‌میخری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...