رفتن به مطلب

سری Call of Duty عظیم ترین شوتر تاریخ

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

داداش داری اشتباه میزنی...کال اف دیوتی شوتر سرعتی هستش و از ی شوتر سرعتی نباید انتظار مپ بزرگ و پر جزییات داشت...توی بخش چند نفره هم صد ساعت اول کال اف دیوتی (مخصوصا سری بلک اوپس) پا ب پای بتلفیلد جلو میاد و گیمر رو غرق در خودش میکنه...ولی بعدش ب مرور تکراری میشه چون عمق گیم پلیش نسبت ب بتلفیلد کمتره...اینکه میگید بخش چند نفره کال اف دیوتی مث جک میمونه حرف خیلی خنده داری هستش...هنوز اکثر سرور های گیم رنجر مربوط ب mw1 هستش بنده یه مدت دست از سر کچل بتلفیلد وان برداشتم رفتم سمت بلک اوپس دو...در ابتدا فاجعه بار ب نظر میرسید,دلیلشم واضح هستش شما وقتی از ی چیز خوب ب سمت ی چیز خوبه دیگه نقل مکان میکنید همه چیز ب نظرتون بد ب نظر میرسه چون دارید چیز هایی رو میبینید و بازی میکنید ک بهش عادت ندارید مثلا شما توی بتلفیلد با مپ های بزرگ مواجه میشید و وقتی ک میرید سمت کال اف دیوتی میبینید مپ ها ب شدت کوچیکه یا همه چیز سرعتی تر شده و لگد اصلحه ها نسبت ب بتلفید غیر واقعی تر ب نظر میرسه.برای اینکه بتونید بتلفید رو با کال اف مقایسه کنید حداقل باید بیست ساعت ب کال اف توی بخش چند نفره فرصت بدید تا با چندو چون کار آشنا بشید...بنده در ابتدا وقتی سمت بخش چند نفره کال اف رفتم واقعا برام عجیب بود ک ی بازی انقد میتونه ضعیف باشه,اونم بازیی ک اسم کال اف دیوتی رو یدک میکشه...ولی وقتی اون ده بیست ساعت رو پشت سر گذاشتم تازه حساب کار دستم اومد و ب شکل عجیبی ب این بازی معتااااد شدم....خلاصه=دو بازی باید مقایسه بشن ولی ن ب این صورت ک شما دویست ساعت بتلفید بازی کردی بعد پنج دقیقه بری توی مولتی کال اف بگی اه اه اینکه اصن شبیه بتل نیست شیفت دیلیت کنی بیای بیرون(چون ذهن شما ب مکانیزم بتل عادت کرده باید این فرصت رو ب کال اف هم بدید تا با گیم بازی آشنا بشید)هر دوی این دو بازی فووووووق العاده خوبو اعتیاد آور هستن(اینو فقط کسی متوجه میشه ک هر کدوم از این دو بازی رو بالای صد ساعت بازی کرده)

در 3 ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

عکس مربوط به MW2   ، مرحله  warpig  کال اف دیوتی 4 هست

-------------------------------------------------------------

یکی از مهم ترین قسمت هایی که بهش اشاره نشده موتور داغون و قدیمی بازی هست که با وجود اینکه اسم تاپیک نقد و بررسی هست بهش هیچ اشاره ای نشده اصولا بتلفیلد و کال اف دیوتی باید باهم مقایسه بشن چون رقیب همدیگه هستن یکی از دوستان گفته کال اف دیوتی شبیه سازی نیست در حالی که همه ی بازی های شوتر شبیه سازی واقعیت هستند پس باید با هم مقایسه بشن ، همون طور که ای ام دی و انویدیا با هم مقایسه میشن ، همون طور که فیفا و پی اس با هم مقایسه میشن ،کال اف دیوتی در چند سال اخیر واقعا بخش داستانی خیلی خوبی داشته خصوصا سری MW که شخصا خاطره های زیادی باهش دارم و هیچ وقت فراموشش نمیکنم ولی در قسمت مولتی پلیر کاملا قضیه فرق میکنه ، بتلفیلد از نسخه ی 2 تغییرات خیلی خوبی در بخش مولتی پلیر داشت مپ های بزگ و پرجزئیات ، سیستم گان پلی و شوتینگ فوق العاده خوب ، استفاده از وسیله های جنگی فوق العاده مثل تانک و هلی کوپتر و هواپیما و... هنوز که هنوزه سرور های revive این بازی بعد از 12 سال پلیر داره! بخش مولتی پلیر کال اف دیوتی واقعا جک هم در مقابل کال اف دیوتی حساب نمیشه مپ های فوق العاده کوچیک ، سیستم گان پلی ضعیف ، صدا گذاری غیر واقعی اسلحه ها ، تخریب پذیری در حد صفر ، کاملا با اینکه کالاف دیوتی بهترین مولتی پلیر هست مخالفم ولی همون طور که شاره کردم در بخش سینگل پلیر با فاکتور گرفتن بتلفیلد 1 )که سعی کرد تلفیقی از سینگل پلیر و یک جور تمرین قبل از ورود به بخش مولتی پلیر باشه ) کالاف دیوتی 100%بهتر از بتلفیلد هست ولی در بخش مولتی پلیرمقایسه کالاف دیوتی در مقابل بتلفیلد مثل یه شوخی میمونه

ممنون از زحمتی که برای تاپیک کشیدید

دوست من کدوم تایپک رو میگید؟این تاپیک نقد و بررسی است ؟کجا نوشته  ؟این تاپیک تاریخ نگاری سری است و اصلا وارد  جزییات نشدیم که بخوایم دربارع گرافیک صحبت کنیم فقط چند خط تاریخ نگاری بوده . اسم تاپیک رو شما اشتباه خوندید .

کال اف دیوتی گرافیک هر قسمتش خیره کننده است  ادونس وار فر گرافیکش از بتلفیلد هارد لاین خیلی زیبا  تر بوداز فیلم سینمایی  بود. اینفینت وارفر  که دیگه  سی جی است. کجا داغون ؟؟؟بده موتور بهینه است برای شصت فریم ؟؟الان کال اف جدید گرافیکش رو منتقد ها ستوده اند.  

مقایسه کال و بتل کاملا اشتباهه .  این مقایسه هیچ ربطی به انویدیا و ای ام دی  نداره. کال اف شوتر سینمایی است که اصلا برای روایت داستانی خلق شد بتلفیلد از پایه شوتر اونلاینه.

. کال اف مولتی پلیر سرعتی داره سرعتش بسیار بالاست مپ بزرگ به کارش نمیاد. تک نفره بتلفیلد یک رو ببین مثلا اومده  اپن ورد کنه خنده دار شده  . کال اف خطی سرعت بالا مسیر مشخص با ست  پیس است .  کال اف ببخشید اصلا جک نیست . بهترین شوتر های نظامی هستن در همه بخش ها.   mwهنوز بهترین شوتر نظامی تاریخه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب به نظر میاد همشونو بازی کردم به جز advanced و infinite و BO3 :D نه اینکه بازی نکرده باشم ها ، منظورم اینه که خیلی درگیرش نشدم و زیاد پیشروی نکردم مثل اونهای دیگه ، یا مثلا توی  BO3 (شایدم ادونس بود)یه باگی مدام برام پیش میومد که یه جا گیر میکردم که هیچوقت هم درست نشد برام ، پشت یه اسلحه ثابت باید تیراندازی میکردم که اونجا گیر میکرد ، نه اینکه کرش کنه ها! کاراکترم گیر میکرد! مجبور شدم از کسی سیو های جلوتر رو بگیرم که گند زد به کل تجربه بازی :D

بهترین اوقات رو هم با Call of duty:world at War داشتم و بعدش MW1 و 2

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست من کدوم تایپک رو میگید؟این تاپیک نقد و بررسی است ؟کجا نوشته  ؟این تاپیک تاریخ نگاری سری است و اصلا وارد  جزییات نشدیم که بخوایم دربارع گرافیک صحبت کنیم فقط چند خط تاریخ نگاری بوده . اسم تاپیک رو شما اشتباه خوندید .

کال اف دیوتی گرافیک هر قسمتش خیره کننده است  ادونس وار فر گرافیکش از بتلفیلد هارد لاین خیلی زیبا  تر بوداز فیلم سینمایی  بود. اینفینت وارفر  که دیگه  سی جی است. کجا داغون ؟؟؟بده موتور بهینه است برای شصت فریم ؟؟الان کال اف جدید گرافیکش رو منتقد ها ستوده اند.  

مقایسه کال و بتل کاملا اشتباهه .  این مقایسه هیچ ربطی به انویدیا و ای ام دی  نداره. کال اف شوتر سینمایی است که اصلا برای روایت داستانی خلق شد بتلفیلد از پایه شوتر اونلاینه.

. کال اف مولتی پلیر سرعتی داره سرعتش بسیار بالاست مپ بزرگ به کارش نمیاد. تک نفره بتلفیلد یک رو ببین مثلا اومده  اپن ورد کنه خنده دار شده  . کال اف خطی سرعت بالا مسیر مشخص با ست  پیس است .  کال اف ببخشید اصلا جک نیست . بهترین شوتر های نظامی هستن در همه بخش ها.   mwهنوز بهترین شوتر نظامی تاریخه .

در هر صورت با دلایلی که نام بردم مولتی پلیر بتلفیلد کاملا  بهتر از کالاف دیوتی هست موضوع اصلی صحبت من در مورد مولتی پلیر هست در قسمت MW2 گفتید مولتی پلیر کالاف دیوتی بهترین شوتر اون زمان هست در حالی که با وجود BC1 کاملا با صحبتتون مخالفم ، در مورد بتلفیلد 1 کجا مپ هات خنده دار شده؟ مپ ها کاملا به بزرگی و خیلی جا ها بزرگ تر از بتلفیلد 4 و 3 هست شما اصلا مولتی پلیر بتلفیلد 1 رو بازی کردید؟ مپ های فوق العاده بالانس ، سیستم شوتینگ عالی طراحی شده مربوط به اسلحه های100 سال قبل ، ماشین های جنگی که مربوط به همان دوره که فوق العادع بازسازی شده ...وسط مود اوپریشن بخواطر مپ های فوق العاده ای که طراحی شده با موزیک هایی که پخش میشه نفستون در سینه حبس میشه و واقعا فکر میکنید وسط جنگ بین دو کشور هستید ! برداشت شما کاملا اشتباه از مولتی پلیر بتلفیلد 1 هست

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

در هر صورت با دلایلی که نام بردم مولتی پلیر بتلفیلد کاملا  بهتر از کالاف دیوتی هست موضوع اصلی صحبت من در مورد مولتی پلیر هست در قسمت MW2 گفتید مولتی پلیر کالاف دیوتی بهترین شوتر اون زمان هست در حالی که با وجود BC1 کاملا با صحبتتون مخالفم ، در مورد بتلفیلد 1 کجا مپ هات خنده دار شده؟ مپ ها کاملا به بزرگی و خیلی جا ها بزرگ تر از بتلفیلد 4 و 3 هست شما اصلا مولتی پلیر بتلفیلد 1 رو بازی کردید؟ مپ های فوق العاده بالانس ، سیستم شوتینگ عالی طراحی شده مربوط به اسلحه های100 سال قبل ، ماشین های جنگی که مربوط به همان دوره که فوق العادع بازسازی شده ...وسط مود اوپریشن بخواطر مپ های فوق العاده ای که طراحی شده با موزیک هایی که پخش میشه نفستون در سینه حبس میشه و واقعا فکر میکنید وسط جنگ بین دو کشور هستید ! برداشت شما کاملا اشتباه از مولتی پلیر بتلفیلد 1 هست

عزیزم MW میدونی کی امد؟ بتلفیلد یک کجا بود ؟ اون  ده سال پیش بود ! ای خدا ما رو از شرشیطان مولتی بتل که هرکس بازی کرد علامه دهر شد برهان!!! دوست عزیز من نوشتم مپ تکنفره بازی !!!- بخش تک نفره بازی مسخر ه شده چون اپن ورد ش کردن سرعت بازی رو گرفتن - مقایسه تک نفره با تک نفره- - بتلفیلد در مقابل کال اف مثل شوخیه- - تک نفره داستانی بتلفیلد چیزی نداره -  مقایسه نباید کرد این د رو  . بله بازی کردیم زیاد - ضمنا موزیک های کال اف رو احتمال شما نشنیدید که بدونید موزیک تکنو وسط نبرد  بین سیاره ای  چی خواهد بود! شماحتمالا شما هیچ وقت مولتی کال اف  بازی  نکردید  چون MW رو با بتلفید وان مقایسه میکنید .!!! MW بله بهریتن وشتر نظامی تاریخه- صد  ساله  دیگه بتلفیلد نمیتونه بهش برسه! برید تحقیق کنید MW برترین شوتر اونلاین رو زمان خودش پیاده سازی کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم MW میدونی کی امد؟ بتلفیلد یک کجا بود ؟ اون  ده سال پیش بود ! ای خدا ما رو از شرشیطان مولتی بتل که هرکس بازی کرد علامه دهر شد برهان!!! دوست عزیز من نوشتم مپ تکنفره بازی !!!- بخش تک نفره بازی مسخر ه شده چون اپن ورد ش کردن سرعت بازی رو گرفتن - مقایسه تک نفره با تک نفره- - بتلفیلد در مقابل کال اف مثل شوخیه- - تک نفره داستانی بتلفیلد چیزی نداره -  مقایسه نباید کرد این د رو  . بله بازی کردیم زیاد - ضمنا موزیک های کال اف رو احتمال شما نشنیدید که بدونید موزیک تکنو وسط نبرد  بین سیاره ای  چی خواهد بود! شماحتمالا شما هیچ وقت مولتی کال اف  بازی  نکردید  چون MW رو با بتلفید وان مقایسه میکنید .!!! MW بله بهریتن وشتر نظامی تاریخه- صد  ساله  دیگه بتلفیلد نمیتونه بهش برسه! برید تحقیق کنید MW برترین شوتر اونلاین رو زمان خودش پیاده سازی کرد.

دوست عزیز اگه دقت میکردید نوشتم BC1 یعنی BATTLEFIELD BAD COMPANY 1 !  واقعا جالبه که MW رو به بتلفیلد 1 چسبوندید!!! بالاتر دلایل برتری مولتی پلیر بتلفیلد نسبت به کالاف دیوتی رو توضیح دادم  

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست عزیز اگه دقت میکردید نوشتم BC1 یعنی BATTLEFIELD BAD COMPANY 1 !  واقعا جالبه که MW رو به بتلفیلد 1 چسبوندید!!! بالاتر دلایل برتری مولتی پلیر بتلفیلد نسبت به کالاف دیوتی رو توضیح دادم  

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

موفق باشید

mw  از هر لحاظ برتر داشت نسبت به اون . اون که چیزی اصلا نداشت. من والا نمیگم همه دنیا میگن  mw بهترین شوتر نظامی تاریخ بود هم اونلاین هم داستانی . فروشش هم فکر کنم نزدیک به میلیارد شد..  مقایسه این دو صحیح نیست . کال ا ف شوتر سینمایی داستانیه چیزی که اصلا بتلفیلد نداره والا من نگفتم بهترین شوتر است همه دنیا میگفتن چون   mwیک بازی کالت  تبدیل شد ولی کسی چیزی از اون بازی  یادش نیست.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بتل فیلد و کال آف جفتشون مزخرفن emofdr

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بتل فیلد و کال آف جفتشون مزخرفن emofdr

ببخشید دوست  این تاپیک  تاریخ نگاری بازی بوده کسی نظر شما رو نخواست که بی دلیل و بررسی همینطور کامنت میزارید ولی سرط میبندم پنجاه تا cod و بتلفیلد هم دانلود کردید هم نصب کردید هم بازی کردید. لطفا تاپیک رو پست های اینجوری خراب نکنید.  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه یک عده که اکثرا هم تازه بازی میکنن به محض دیدن اسم کال اف دیوتی یاد بتلفیلد می افتند در مقاله اصلی این تاپیک کسی اصلا مقایسه ای با  بتلفیلد انجام نداده حتی یکبار کلمه بتلفیلد تکرار نشده پس لطف کنید مقایسه ها رو در تاپیک های مقایسه انجام بدید این تاریخ نگاری سری برای علاقه مندان سری بوده که کم هم نیستن  .  تاپیک مقایسه نیست اگر بتلفیلد بازی میکنید  روی سرورeaکه حتی اورجین رو رو ما بسته خوش به حالتون لطفا اگر کال اف دوست ندارید یا فکر میکنید فلان مپ  فلان بازی بهتره   چرا اصلا در تاپیکی که نوشته تاریخ نگاری سری کال اف شرکت میکنید ؟؟؟؟

لطفا مقایسه نکنید اگر خواستید تاپیکی بزنید و هی از بتلفیلد تعریف کنید . خوش به حالتون و موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا رضا ورلد وار 2 رو با این کرک دانلود کنیم یا منتظر کرک کرکرهای مشهور باشیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، amir311 گفته است :

اقا رضا ورلد وار 2 رو با این کرک دانلود کنیم یا منتظر کرک کرکرهای مشهور باشیم

نه گرامی ببخشید من دیر جواب دادم ندیدم پست رو! نهوالا سین گروپ کرک نکردن بازی رو! همین کرک تنها  کرک موجوده- تاپیک زیر هم  خوبه برای برای اجرای بازی اگر مشکلی بود.

میتونید بازی کنید البته بخش داستانی- بخش زامبی  هم اخیرا کرک شده در همین تاپیک بالا  است لینک.

لینک به دیدگاه

امروز این بازیو تموم کردم واقعا بازیه قشنگی بود فکر نمیکردم اینقد قشنگ باشه گرافیکش هیلی خوب بود داستانه بازیش عالی بود و همچنین مدت زمانش هم از کالافایه دیگه بیشتر بود .

دمش گرم اسلج همر خوب بازی ساخته ادونس وارفیر هم که ساخته همین استدیو بود خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

امروز این بازیو تموم کردم واقعا بازیه قشنگی بود فکر نمیکردم اینقد قشنگ باشه گرافیکش هیلی خوب بود داستانه بازیش عالی بود و همچنین مدت زمانش هم از کالافایه دیگه بیشتر بود .

دمش گرم اسلج همر خوب بازی ساخته ادونس وارفیر هم که ساخته همین استدیو بود خیلی خوب بود

تایید میشه . خیلی از نقد های منفی که به این بازی گرفته شده     صحیح نیست همینطور یک چیزی گفته میشه . دیگه چکار کنن؟همین بوده کال  اف. تا ابد هم همینه .این قسمت خیره کننده بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...