رفتن به مطلب

انتخاب مادربرد برای رایزن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همه
دوستان من الان مادر برد انتخابیم b350 tomahawk msi هست
میخواستم ببینم انتخاب بهتری تو این رنج قیمت هست؟یا این که میشه مدلی برداشت که قیمت بهتری داشته باشه؟(چون نور پردازی و اینا برام مهم نیست)
و این که x370 ارزش خرید داره؟(چون اورکلاک و گیمینگ نخواهم داشت)
خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، unhappy گفته است :

خیلی ممنون
فرقشون چیه؟چرا بهتره؟

لینک به دیدگاه

شما گفتی نمی خوای اورکلاک کنی ولی  اگه بعدا می خوای اورکلاک کنی یه مادربورد با vrm قوی انتخاب کنید مثل asus strix b350f و یا msi b350 pro carbon  ولی اگه قصد اورکلاک نداری همون msi tomahawk و یا این گیگابایت که گفتن کافیه، 

من خودم asus strix b350f دارم و ryzen 1600 رو راحت تا 3.85 ghz اورکلاک کردم دمای vrmها  توی استرس تست بالای 65 نمیره. 

اون مادربرد gigabyte ab350 و msi tomahawk مشکلشون اینه تو اورکلاک دمای vrm به 100 درجه ام میرسه که توی درازمدت روی طول عمرش تاثیرمیزاره. 

ویرایش شده توسط elnino99
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، elnino99 گفته است :

شما گفتی نمی خوای اورکلاک کنی ولی  اگه بعدا می خوای اورکلاک کنی یه مادربورد با vrm قوی انتخاب کنید مثل asus strix b350f و یا msi b350 pro carbon  ولی اگه قصد اورکلاک نداری همون msi tomahawk و یا این گیگابایت که گفتن کافیه، 

من خودم asus strix b350f دارم و ryzen 1600 رو راحت تا 3.85 ghz اورکلاک کردم دمای vrmها  توی استرس تست بالای 65 نمیره. 

اون مادربرد gigabyte ab350 و msi tomahawk مشکلشون اینه تو اورکلاک دمای vrm به 100 درجه ام میرسه که توی درازمدت روی طول عمرش تاثیرمیزاره. 

خب اگر بخوام مدل های ارزونتر b350  رو بگیرم چطور؟اونابا مدلی که گفتم چه فرقی دارن؟

لینک به دیدگاه

بیشتر فرقشون تو همین قابلیت اورکلاک و تعداد i/o هست،  همین tomahawk ورودی ساتا 4تا بیشتر نداره،  به این چیزا توجه کن و انتخابتو انجام بده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، elnino99 گفته است :

بیشتر فرقشون تو همین قابلیت اورکلاک و تعداد i/o هست،  همین tomahawk ورودی ساتا 4تا بیشتر نداره،  به این چیزا توجه کن و انتخابتو انجام بده

نظرتون در مورد ass prime b350-plus

لینک به دیدگاه

خوبه اگه می خوای کمتر هزینه کنی یه نگاهیم به  msi b350 gaming plus داشته باش ولی باز asus کیفیت vrm بهتری داره

لینک به دیدگاه

بنده  مادربرد asus b350 gaming-f رو دارم و ازش راضیم و پردازنده 1700 رو تا 3.9 اور کردم و پایدار بود.به نظر من طرف msi نرو واسه ریزن اخه خیلیا مشکل داشتن تو فروم بخاطر برد های msi

لینک به دیدگاه

اتفاقا msi کلا تو گیمینگ اول برند مهم نیس کارایی مهم من میگم msi b350 gaming pro carbon بخر 

مادربردی بخر که هم برند گرافیکت باشه بهتره

لینک به دیدگاه

کلا برای انتخاب مادربرد اختلاف بین علما زیاده
من منظورم اینه که تو رنج 500 تومن بهترین مادربرد کدومه؟الان خودم نظرم روی asus prime b350-plus هست

لینک به دیدگاه

کلا برای انتخاب مادربرد اختلاف بین علما زیاده
من منظورم اینه که تو رنج 500 تومن بهترین مادربرد کدومه؟الان خودم نظرم روی asus prime b350-plus هست
مدل ام اس ای پلاس

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...