رفتن به مطلب

مشکل با دانلود دیتای بازیهای ps4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و کاربران محترم / امیدوارم حال همگی خوب باشه 

عزیزان یه چند وقتی هست که من با دانلود دیتای بازیهای ps4 مشکل پیدا کردم یعنی وقتی میخوام دیتای
بازی یا آپدیتش رو که از طریق نرم افزار دانلود مثل Internet Download Manager یا Download Accelerator Plus و
یا حتی Free Download Manager اقدام به دانلود کنم به هیچ عنوان تا آخر سر دانلود نمیشه و اذیت میکنه
اذیتهایی مثل کم شدن افتضاح سرعت در حد چند کیلوبایت یا توفق عجیب در بین دانلود و ادامه ندادن یا بدتر اینه
که تموم که میشه باز خود به خود همونو از سر دانلود میکنه . ویندوز هم چند بار عوض کردم ولی نشد که نشد انواع نرم افزار
دانلود هم تست کردم که بالا هم نوشتم و.لی بازم نشد که نشد دقیقا نمیدونم چیکار کنم تا بتونم دیتاها و آپدیتهارو
مثل بچه آدم دانلود کنه به همین خاطر ازتون خواهشمندم به دادم برسید که مشکل از کجاست و چه طور میشه حلش کرد.

نمونه ای از ارورها و پیغامها :

Capture0.thumb.PNG.346454191b87452ecacfa7a6e5620fa1.PNG

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

باید از سایت های  گیم سوال کنی اینجا خب اکثرا PC Gamerهستن

حالا هر کاری میکنی دیتا از شاتلند واسه PS4نگیر که همش خرابه،من با موبایل از خود PSNدانلود میکنم بی دردسر اما اگه DNS کد 8.8.8.8 رو تو پلی استیشن وارد نکنم  وسط کار قطع میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

باید از سایت های  گیم سوال کنی اینجا خب اکثرا PC Gamerهستن

حالا هر کاری میکنی دیتا از شاتلند واسه PS4نگیر که همش خرابه،من با موبایل از خود PSNدانلود میکنم بی دردسر اما اگه DNS کد 8.8.8.8 رو تو پلی استیشن وارد نکنم  وسط کار قطع میشه

ضمن سلام و تشکر از شما 

والا واقعیتش اینجا هم گیمر ps4 زیاد داریم یعنی من قبلا از انجمنهای گیمینگ نتیجه نگرفتم ولی اینجا دوستان کمک کردند 

البته در انجمن بازی سنتر هم همین تایپیک رو زدم ولی خبری نیست بازم دم لیون و کاربرانش گرم که دست خالی نمیزارن آدمو و حداقل جواب سلام آدمو میدن : )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و همچنان مشکل پابرجاست ........

لینک به دیدگاه

تعداد کانکشن ها رو بالا نزاشتی؟

میتونی تویه یه سایت داخلی (tizfile مثلا) لیچ کن بعد بزن دانلود ببین همینه داستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

تعداد کانکشن ها رو بالا نزاشتی؟

میتونی تویه یه سایت داخلی (tizfile مثلا) لیچ کن بعد بزن دانلود ببین همینه داستان

تعداد کانکشنها 8 تاست و فک نکنم از اون باشه

لیچ رو یه تستی میکنم حتما ولی فک کنم هزینش بالا باشه

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...