رفتن به مطلب

بررسی کارایی بازی COD WWII - بهترین موتور سری تا به امروز؟

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

COD رو من امروز چند ساعتی تست کردم . باید بگم بازی فوق العاده بهینه است بسیار بهینه=- به طوری که با این سطح جزییات در  رزلوشن داخلی 325% هم  حدود 60 فریم قفل رو  ارائه میده - 325% رزلوشن داخلی برابر است  با  تقریبا3326در1870!

بازی تنظمیات گرافیکی عالی وزیادی داره و بهترین نسخه موتو رکال اف تا به امروز  ئر همین بازی بوده-  نسخه های قبلی روز لانچ مشکلاتی در موتور ها داشتن در بخش پریلود شیدر ها  حالا مشکلات صفر- نه تکسچر  تار نه چیزی فقط کیفیت سینمایی خیره کننده رد 60 فریم- بازی روی کارت گرافیک GTX 980 ti Amp extreme تست شد با درایور 388.13 که اخرین درایور انویدیا و مخصوص این بازی است. کارایی عالی و چقدر تنظمیات و به صورت ریل تایم هم تغییر میکن احتیاج به ریست بازی نیست - لود ها فوق العاده سریع و  معلومه اسلج همر حسابی روی موتور کار کرده هر چه باشه اینها اولین تیمی کودند که کال اف رو آوردن به نسل جدید با Advance warfare.

بازی در 1080p الترا با تمام گزینه ها و  آنتی T2X که خود بازی پیشنهاد میده   روی 60 فریم قفل است.

CoD_SP_2017_11_05_12_45_44_165.thumb.jpg.325681cdea7321a9a4dd941a430d0c89.jpg

جاناتان تاکر بازیگر محبوب  من در سریال kingdom  حالا تو گرافیک هم خوب بازی میکنه سریال رو ببنید حتما.

59feddeaba861_MV5BMTk5OTk0MDc5Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMDcwMzA2OA@@._V1_UX214_CR00214317_AL_.jpg.7c60cbff5b099662baeef696ab3e0728.jpg

تنظمیات بازی  عالی هستن ! شما  سه تا رزلوشن داریید! رزلوشن native که   مربوطه به نمایشگر - 2 رزلوشن  رندر که اینترنال رزلوشن است و کیفیت بافت های داخلی بازی رو در اون رزلوشن رندر میکنه- شما می تونید 1080 پی باشید ولی اینترنال رزلشون خیلی خیلی عظیم تری داشته باشید مثلا 4k- بعد موتور بازی رو  ری اسکیل میکنه به 1080 - مثل DSR انویدیا-پیشنهاد من برای این بازی استفاده  از توانایی خود موتور است ! نتیجه  زیباست.رزلوشن 3 هم که رزلوشن تمپورال AA نوع T2X سینمایی است که یک نوع AA پست پراسسینگی است و کارایی خیلی سبک تری داره تا مثلا MSAA . تنظمیات  عالی هستن و با تصویر نمایش میدن ویژگی ها شون رو . برای مثال  اگر میخواید FPS بهتری بگیرید با اینترنال رز بالاتر این تمپورال  روبزارید روی FXAA.

ّFOV رو بزارید روی 90

این گزینه

Cache Sun Shadow Maps: Off

خاموش باشه این مشکل ایجاد میکنه.

CoD_SP_2017_11_05_13_05_27_708.thumb.jpg.77fe829d361df231cebccb3758c44b6a.jpg

CoD_SP_2017_11_05_12_42_00_143.thumb.jpg.8c97d6f0f44bffedee5ada1cf5184ef4.jpg

گرافیک بازی خیره  کننده است  یکی از سینمایی ترین های سال- جزییات بسیار زیاد. نورپردازی عالی بعد موتور قادره در رزولوشن های عظیم 60 فریم رو حفظ کنه -!!میراث کوئک-

CoD_SP_2017_11_05_12_49_56_728.thumb.jpg.f3cd8a74200674b1567b896d11d64feb.jpg

بازی در رزلوشن داخلی 300 با نهایت  تنظیمات  و حتی AA و امبینت   نزدیک و دور در رزلوشن بسیار بالا هنوز هم 60 فریم خروجی میدهد و  جزییات  بسیا ربالا هستند.

CoD_SP_2017_11_05_13_06_13_720.thumb.jpg.0c81c4b861ad57e997f5f626a369f4f3.jpg

بخش های تنظمیات رو هم توضیح خواهم داد:

Texture Resolution: Extra

Normal Map Resolution: Extra

Specular Map Resolution: Extra

سه گزینه بالا  تسکچر ها هستند و بامب مپینگ سطح  تکسچر، اینا خیلی  گرافیک بازی رو تغییر میدن -پیشنها د میدم کم نکنید.

Shader Preload: On

این رو رو شن بزارید باعث میشه  لود ها طولانی تر بشه  البته خیلی  کوتاه هستن رو ی سیستم من. بعد در خود بازی تکسچر استریمینگ و  هیک اپ ندارید.

Shadow Map Resolution

این رزلوشن سایه است خیلی مهم نیست  اگر سیستمون قوی نیست  میتونید کمش کنید. ولی  در تست من در رزلوشن خیلی بالا حتی همین هم  روی نهایت بود.

Screen Space Ambient Occlusion

این سنگینه برای سیستم های ضعیف  ولی تاثیر گرافیکی بالایی داره - بسته به خود شما و فریمی که میخواد است.

Subsurface Scattering: On

این انعکاس و گذر نور از اجسام شفاف رو نشون میده مثلا پوست صورت  رنگش با تابش نور تغییر میکنه یا نور از داخل انگشتان دست   باعث ایجاد افکت واقعا گرایانه میشه -  میتونید  استفاده کنید اگر سیستم خوبی دارید.

بقیه هم مثل DOF و موشن بالار  و  AF و ... تنظیمات همیشگی  هستن. بسته به سلیقه- اگر میخواید بازی رو در رزلوشن های بالا بازی کنید و  فریم بالا پایین میشه براتون میتونید با  انویدیا اینسپکتور فریم رو قفل کنید. داخل بازی در  رزلوشن و تنظیمات مطلوب در محیط شلوغ موس را سریع تاب بدید  ببنید  فریم چقد میاد پایین و برمیگیرده  مثلا میاد 45  و بعد میره 60 - بریددر انویدیا اینسپکتور و فریم رو رو ی45 قفل کنید- بازی کاملا قابل بازی است در عوض دارید با گرافیکی   بسیار بالاتر بازی  میکنید. اگر هم  میخوادید 1080 باشید که بازی خیلی بهینه است روی اکثر سیستم ها 60  رو براحتی بدست میارید.

یک سری تنظمیات سافت شدو برای اجسام از نزدیک هم هست مثلا سایه  خود تفنگ ها روی خودشون  بی افته یا سیاه های ریز - کارایی خاصی کم نمیکنه ولی خیلی واقع گرایانه است.

یک ریشید عالی برای شما: شاید  2 تا 4فریم کم کنه چیز خاصی نیست از کولور کورکشن استفاده میکنه تصحیح رنگ و سنگین نیست.

1111.thumb.JPG.7f4633a2b93f8da9658084bdf755ac68.JPG

Call of Duty WWII .ini

ریشید 3 است طبق اموزش تاپیک  پیشرفته ترین مادهای گرافیکی 2  استفاده کنید. اگر تاپیک رو نجستید پست بدید  لینک بزارم. تاثیر ریشیده خارق العاده است باز پرچم پی سی بالاست.

یک نکته موقع انتخاب EXE بازی برای reshade فایل CoD_SP.exe" رو انتخاب کنید این exe اجرایی است.

در کل بازم بازی رو بررسی میکنم نکاتی بود  اضافه میکنم. اگر کسی درباره تنظیمات سئوالی داشت پست بزاره توضیح خواهم داد.

موفق باشید.

نکته:  جاهایی میگفتن مصرف رم بازی بالاست یا مموری لیک داره ! من تستی زدم!یکی از اسلات های رم رو در آوردم با هشت گیگ رم ! بازی باز هم در نهایت تنظیمات  با همون میزان رم در 325% رزلوشن داخلی 60 فریم در حال اجرا است . 8 گیگابایت کاملا برای بازی های روز کافی است ! تست های بیشتری بعد ا قرار خواهم داد مخصوصا حالا که رم  خیلی گرون شده-  بندرت پیش میاد با یک گرافیک با رم مناسب گرافیکی شما به بیش از 8 گیگ رم  اصلی  در بازیها نیاز داشته باشید . همینطور که  میبنید  بازی مدرن با گرافیک بالا و رزلوشن عظیم حدود 6563 مگ رم  سیستمی  گرفته در رزلوشن نزدیک به 4k!  در 1080   4گیگ نهایت 5 گیگ بسته به تنظیمات مصرف خواهد داشت. 16 گیگ رم هم برای فقط بازی کردن یکی از اسطورهای پی سی است!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا رضا ممنون

بازی از مانیتور الترا ولید پشتیبانی میکنه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

اقا رضا ممنون

بازی از مانیتور الترا ولید پشتیبانی میکنه؟؟؟

بله

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

سلام

دانلود من هم امروز تموم شد و تونستم یکی دو مرحله بازی کنم

همونطور که گفتید فوق العاده بهینه هست

من با کارت 460 2 گیگ رو تنظیمات HIGH براحتی اجرا کردم بازی رو

زیاد وقت نشد با تنظیمات ور برم ولی بنظرم میتونم تا حدی تکسچرها رو بالاتر ببرم چون اکثر مواقع فریم بالای 50 بود

ولی مشکلی که توی همه بازی ها دارم متاسفانه اینه که یسری تکسچرها رو تا حدی واسم دیر لود میکنه اون هم به خاطر ویدئو مموری پایین کارتم هست

درکل راضیم ازش چند سال بود کال اف درست درمون ندیده بودم شاید بعد از BO1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

سلام

زیاد وقت نشد با تنظیمات ور برم ولی بنظرم میتونم تا حدی تکسچرها رو بالاتر ببرم چون اکثر مواقع فریم بالای 50 بود

ولی مشکلی که توی همه بازی ها دارم متاسفانه اینه که یسری تکسچرها رو تا حدی واسم دیر لود میکنه اون هم به خاطر ویدئو مموری پایین کارتم هست

چند گیگ است گرافیک ؟ ها اشاره کردی 2 گیگ  ندیدم!  والا دو گیگ که یکم دیگه  برای 1080 هم کمه- شما گزینه پریلود شیدر رو روشن کن گزینه

رو حتما خاموش کن این خودش تکسچر استریمیگ رو بوجود میاره-

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

چند گیگ است گرافیک ؟ ها اشاره کردی 2 گیگ  ندیدم!  والا دو گیگ که یکم دیگه  برای 1080 هم کمه- شما گزینه پریلود شیدر رو روشن کن گزینه

رو حتما خاموش کن این خودش تکسچر استریمیگ رو بوجود میاره-

اره 2 گیگ دیگه به تاریخ پیوست

ولی واسه من کافیه. گرافیک دیگه واسم مهم نیست همین که یه تجربه ای از بازی های خوب داشته باشم واسم کافیه

بابت راهنمایی هم ممنون ^_^                                      

لینک به دیدگاه

ممنون بابت بررسی کامل و جامع

بنظرم موتور اینفینیتی هم بسیار بهینه هست. لامصب تنظیمات در الترا خود موتور رزولیشن 4k رو تنظیم کرده. باز 60 فریم قفله.

اقا رضا این رزولیشن داخلی رو میشه یکم توضیح بدید. در اینفینیتی هم این رزولیشن وجود داره ولی هیچ تاثیری روی گرافیک نداره. درسته تا 8k پیش میره ولی نتیجه صفره. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/14, 18:09:43، pezhvak گفته است :

ممنون بابت بررسی کامل و جامع

بنظرم موتور اینفینیتی هم بسیار بهینه هست. لامصب تنظیمات در الترا خود موتور رزولیشن 4k رو تنظیم کرده. باز 60 فریم قفله.

اقا رضا این رزولیشن داخلی رو میشه یکم توضیح بدید. در اینفینیتی هم این رزولیشن وجود داره ولی هیچ تاثیری روی گرافیک نداره. درسته تا 8k پیش میره ولی نتیجه صفره. 

چرا نتیجه داره بافت ها رو ببین . ای کنسول های نسله از پی سی  همین رو یاد گرفتن . همین کاری که در کنسول سونی انجام میدن.  رندر با رزلوشن بالاتر بعد داون اسکیل میکنن به رزلوشن native. رزلوشن بافت ها افزایش پیدا میکنه با این کار. تصویر در یک رزلوشن خیلی بزرگ تری داخل مموری گرافیک رندر میشه با فیلتر های خاصی  جا داده میشه  مثلا در 1080. نتیجه کیفیت بافت های خیلی خیره کننده تری است.! من الان کال اف جدید رو با 325 درصد رزلوشن  بازی میکنم یعنی  بازی در 3000خورده ای رزولوشن رندر میشه بعد کوچیک میشه به 1080.

الان مثلاps4pro میاد تا 2560بالا میره دینامیک بعد هر وقت  فریم کم بیاره برمیگرده به 1440و بین این دو رز بازی رندر میشه ولی همش در حال اپ اسکیل یعنی افزایش قاب تصویر یا داون اسکیل یعنی کاهش قاب تصویر به رزولوشنnative  است مثلا 1080

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

واقعا بهینه هست این بازی

بعد از کلی کلنجار رفتن به تنظیماتی رسیدم که نه خیلی پایین باشه نه اونقدر بالا که مشکل لود تکسچر داشته باشم

تقریبا میشه گفت روی HIGH هست همه چیز

فکر نمیکردم با rx460 اینقدر خوب فریم بده

میشه گفت 80% بازی فریم زیر 50 نمیاد و اگه نسخه 4گیگ داشتم بنظر راحت میشد روی اولترا با میانگین فریم 30-40 بازی کرد( البته با 50% تکسچر ریزولوشن )

درکل تا اینجا هم از سبکی بازی لذت بردم هم از گیمپلی

مرحله Liberation که عالی بود یاد شروع BO1 افتادم توی خیابون های کلمبیا با Woods ^_^

بنظرم میشه گقت بعد چندین سال یه کال اف old school که لیاقت برند COD رو داره ساختن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اموزش فعال سازی مولتی و بخش زامبی با تشکر از دانلودها

https://www.downloadha.com/game/call-of-duty-wwii/

نسخه فیت گرل هم اضافه شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اموزش فعال سازی مولتی و بخش زامبی با تشکر از دانلودها

https://www.downloadha.com/game/call-of-duty-wwii/

نسخه فیت گرل هم اضافه شده.

آقا رضا شما تست کردین؟

من دنبال بخش کو آپش هستم که یکی دو دست با برادر گرامی دست و پنجه نرم کنیم ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه یک نفر تفاوت های این 2تا عکس رو بگه؟؟؟

4k.thumb.jpg.4f2984c4651b98a363ef91e483fdb1cc.jpg1080.thumb.jpg.f0e8e4107c3f576d142c72bd3fd4bbd9.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا شما تست کردین؟

من دنبال بخش کو آپش هستم که یکی دو دست با برادر گرامی دست و پنجه نرم کنیم ^_^

نه من هنوز تست نکردم- من فقط بخش داستانی رو  بازی کردم  . منتظر nfs هستم الان دیگه تمرکزم روی اونه- چون کال اف رو هم تاریخ نگاری ارائه کردم هم نقد و بررسی بازی هم همین تاپیک   بررسی موتور -!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کال اف  رکورد اسسن و فیفا رو زد و پرفروش ترین بازی  هفته UK شده- اول این دوم اسسسن سوم  فیفا!

لینک به دیدگاه

سلام
رو سیتم من لود CPU همواره بیشتر از GPU هست!
اوکیه به نظرتون یا یه جای کار میلنگه!
@rezagtx

CPU: i5-4460
GPU: Asus GTX 1060 OC DUAL 6GB
RAM: 1*8GB

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

سلام
رو سیتم من لود CPU همواره بیشتر از GPU هست!
اوکیه به نظرتون یا یه جای کار میلنگه!
@rezagtx

CPU: i5-4460
GPU: Asus GTX 1060 OC DUAL 6GB
RAM: 1*8GB

از چه تنظمیاتی استفاده میکنی؟اگر تنظیمات روی low یا  مدیوم باشه داری  بار پردازشی زیاد می اندازی روی سی پی یو چون بازی ها با فریم خیلی زیاد ایجاد میشن و فریم های خیلی بیشتری ارسال میشه برای پردازش به سی پی یو و در نتیجه لود سی پی یو زیاد میشه.

یکی دیگر از نکات  اینه که بازی های  مدرن اکثرا از پردازنده های ای فایو با چهار هسته و یک ترد برای هر هسته خیلی یوزج بالا میگیرن این تقریبا طبیعیه چون بازی های مدرنی که خوب بهینه شده اندبرای استفاده از ترد ها سعی میکنن از نهایت توان پردازشی هسته ها و ترد  استفاده کنن. اینجا به نظر میاد سی پی یو شما عامل محدود کننده است . شما یا می تونید به i7  سوییچ کنید یا سعی کنید اورکلاک کنید.  رفتن بهi7هایپرتردینگ هم به شما میده که خودش اکثرا کمک میکنه. میشه بهamdهم رفت که هسته بیشتر میده به شما. منتهی  منi7 رو گزینه بهتری میدونم البته اگر چیپ خوبی دارید و کولینگ هم خوبه اور کنید  تاثیر خواهد داشت. ولی  در کل زیاد. خودتون رو   روی این موضوع تمرکز نکنید استفاده از تمام توان پردازنده هایi5با چهار هسته و یک ترد روی هسته برای عناوین اپتیمایز مدرن چیزی است طبیعی.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

از چه تنظمیاتی استفاده میکنی؟اگر تنظیمات روی low یا  مدیوم باشه داری  بار پردازشی زیاد می اندازی روی سی پی یو چون بازی ها با فریم خیلی زیاد ایجاد میشن و فریم های خیلی بیشتری ارسال میشه برای پردازش به سی پی یو و در نتیجه لود سی پی یو زیاد میشه.

یکی دیگر از نکات  اینه که بازی های  مدرن اکثرا از پردازنده های ای فایو با چهار هسته و یک ترد برای هر هسته خیلی یوزح بالا میگیرن این تقریبا طبیعیه چون بازی های مدرنی که خوب بهینه شده اندبرای استفاده از ترد ها.  سعی میکنن از نهایت توان پردازشی هسته ها و ترد  استفاده کنن. اینجا به نظر میاد سی پی یو شما عامل محدود کننده است . شما یا می تونید به i7  سوییچ کنید یا سعی کنید اورکلاک کنید.  رفتن بهi7هایپرتردینگ هم به شما میده که خودش اکثرا کمک میکنه. میشه بهamdهم رفت که هسته بیشتر میده به شما. منتهی  منi7. رو گزینه بهتری میدونم البته اگر چیپ خوبی دارید و کولینگ هم خوبه اور کنید  تاثیر خواهد داشت. ولی  در کل زیاد. خودتون رو   روی این موضوع تمرکز نکنید استفاده از تمام توان پردازنده هایi5با چهار هسته و یک ترد روی هسته برای عناوین اپتیمایز مدرن چیزی است طبیعی.

سلام ممنون میشم اگه ممکنه  یه راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

یکی دیگر از نکات  اینه که بازی های  مدرن اکثرا از پردازنده های ای فایو با چهار هسته و یک ترد برای هر هسته خیلی یوزج بالا میگیرن این تقریبا طبیعیه چون بازی های مدرنی که خوب بهینه شده اندبرای استفاده از ترد ها سعی میکنن از نهایت توان پردازشی هسته ها و ترد  استفاده کنن. اینجا به نظر میاد سی پی یو شما عامل محدود کننده است . شما یا می تونید به i7  سوییچ کنید یا سعی کنید اورکلاک کنید.  رفتن بهi7هایپرتردینگ هم به شما میده که خودش اکثرا کمک میکنه. میشه بهamdهم رفت که هسته بیشتر میده به شما. منتهی  منi7 رو گزینه بهتری میدونم البته اگر چیپ خوبی دارید و کولینگ هم خوبه اور کنید  تاثیر خواهد داشت. ولی  در کل زیاد. خودتون رو   روی این موضوع تمرکز نکنید استفاده از تمام توان پردازنده هایi5با چهار هسته و یک ترد روی هسته برای عناوین اپتیمایز مدرن چیزی است طبیعی.

سلام آقا رضا
اسکرین شات تنظیمات رو گذاشتم، البته به نکته ای هم الان به ذهنم رسید اینکه درایور کارتم قدیمیه... شب آپدیتش میکنم. ممکنه مال درایور هم باشه.
مینم ASUS H97-Plus هست ولی فعلا دست نمیزنم بهش، احتمالا سال دیگه یه کیس جدید میبندم...
CoD_SP_2017_11_07_15_45_15_339.thumb.jpg.e6f99b7333f9cd0e502eed6a1529cdf0.jpgCoD_SP_2017_11_07_15_45_28_753.thumb.jpg.d845f9f2165279da411d2ece545c69c4.jpgCoD_SP_2017_11_07_15_45_34_566.thumb.jpg.bc01f7de530108230d02aa1370b5d46c.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

سلام آقا رضا
اسکرین شات تنظیمات رو گذاشتم، البته به نکته ای هم الان به ذهنم رسید اینکه درایور کارتم قدیمیه... شب آپدیتش میکنم. ممکنه مال درایور هم باشه.
مینم ASUS H97-Plus هست ولی فعلا دست نمیزنم بهش، احتمالا سال دیگه یه کیس جدید میبندم...
CoD_SP_2017_11_07_15_45_15_339.thumb.jpg.e6f99b7333f9cd0e502eed6a1529cdf0.jpgCoD_SP_2017_11_07_15_45_28_753.thumb.jpg.d845f9f2165279da411d2ece545c69c4.jpgCoD_SP_2017_11_07_15_45_34_566.thumb.jpg.bc01f7de530108230d02aa1370b5d46c.jpg

درایورت رو اپدیت کن. نه سیستم ات بد نیست اصلا.  

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/14, 14:39:04، Hosein Amiri گفته است :

سلام

حرفم رو در مورد بهینه بودن بازی پس میگیرم

با جلوتر رفتن بازی مشکل لود تکسچر داره بدتر و بدتر میشه

شاید فریم خوبی بده ولی این فقط ظاهر قضیه هست

مثل اینکه کلا با ویدئو مموری 2 گیگ مشکل داره خیلی ها مشکل من رو داشتن روی کارت 2 گیگ

اینم یه سری اسکرین شات

CoD_SP_2017_11_07_17_06_38_620.thumb.jpg.786215e6b396bf40cef82b8022e033cb.jpgCoD_SP_2017_11_07_17_07_04_440.thumb.jpg.3ae1dc2ddec62c632901867b686b2ba0.jpgCoD_SP_2017_11_07_17_07_22_970.thumb.jpg.bbbbcaa338f232561d49095163e52981.jpgCoD_SP_2017_11_07_17_08_28_799.thumb.jpg.90f4b4231ab71e2e5aa5faf54fa446fa.jpg

جالبه اوایل بازی این مشکل زیاد به چشم نمیومد ولی با جلو رفتن مراحل داره بدتر و بدتر میشه

سیستم مورد نیاز بازی هم به وضوح به 660ti و 7850 اشاره کرده که هردو 2 گیگ هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا بازی بهینه هست

چند سالی میشه کالاف درست حسابی بازی نکرذه بودم

واقعا چسبید

من با سی پی یو ۳۵۷۰ و گرافیک ۱۰۶۰ نسخه سه گیگ و هشت گیگ رم و تنطیمات نهایی و روزلیشن ۱۰۸۰ معمولا فریم روی ۱۰۰ وول میخوره

فقط تو فیلمها فریم میاد روی ۷۰ معمولا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، WINNER گفته است :

واقعا بازی بهینه هست

چند سالی میشه کالاف درست حسابی بازی نکرذه بودم

واقعا چسبید

من با سی پی یو ۳۵۷۰ و گرافیک ۱۰۶۰ نسخه سه گیگ و هشت گیگ رم و تنطیمات نهایی و روزلیشن ۱۰۸۰ معمولا فریم روی ۱۰۰ وول میخوره

فقط تو فیلمها فریم میاد روی ۷۰ معمولا

من واقعا از کارایی گرافیکی اون ریمستری که داده بودن نا امید شده بودم و فکر میکردم کارایی و گرافیک اینم اونطوری در بیاد که خوشبختانه نشد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

من واقعا از کارایی گرافیکی اون ریمستری که داده بودن نا امید شده بودم و فکر میکردم کارایی و گرافیک اینم اونطوری در بیاد که خوشبختانه نشد :D

اون موتور قدیمی بود امده بودن کلی  افکت و تکسچر جدید  ایمپلنت کرده بودن  موتور بهینه نبود برای این سطح گرافیک . البته همون هم درست شد  من چند باری بازیش کردم  مشکل خاصی نبود. موتور کال اف اگر درست بهینه بشه توانایی شصت فریم رو توی زیباترین گرافیک ها داره .infinite warfareوadvance waefare هردو  زیبا بودن واقعا گرافیک   بالا در کنار فریم عالی.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من call of duty wwii نصب کردم fitgirl همراه اپدیت 2 هست.

نصب کامل انجام میشه بدون مشکل و ارور.خود فیتگرل فایل تست میکنه همش سالمه.

فقد موقع میخوام اجرا کنم نمیشه و این ارور توی تصویر هست میان.

ارور نبودن دوتا فایل dll بود که با دانلود کردنش از اینترنت و جایگذاری دیگه اون ارور رفت ولی stopwork میده

1-bink2w64.dll

2-oo2core_5_win64.dll

bandicam 2017-12-03 23-23-37-104.jpg

bandicam 2017-12-03 23-23-53-395.jpg

bandicam 2017-12-03 23-23-58-957.jpg

bandicam 2017-12-03 23-24-33-123.jpg

bandicam 2017-12-03 23-24-47-387.jpg

bandicam 2017-12-03 23-24-56-182.jpg

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، pc gamer69 گفته است :

سلام من call of duty wwii نصب کردم fitgirl همراه اپدیت 2 هست.

نصب کامل انجام میشه بدون مشکل و ارور.خود فیتگرل فایل تست میکنه همش سالمه.

فقد موقع میخوام اجرا کنم نمیشه و این ارور توی تصویر هست میان.

ارور نبودن دوتا فایل dll بود که با دانلود کردنش از اینترنت و جایگذاری دیگه اون ارور رفت ولی stopwork میده

1-bink2w64.dll

2-oo2core_5_win64.dll

درایور - سیستم  و ویندوز رو معرفی کنید

ضمنا این رو سرچ کن:

https://support.microsoft.com/en-us/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads

بعد از 2010 اش بگیر تا 2017 همه رو نصب کن - اگر4 6 بیت هستی  64 بیت  که باید 64 بیت باشه-64 بیت ها رو نصب کن

استاپ ورکنیگ برای بازی هزارتا دلیل داره- سخت افزار ناهماهنگ -بازی خراب نصب شده -کرکی که آنتی ویروس گیر داداه بهش-( بازی رو بدون آنتی ویروس تست کن) - درایورهات  قدیمی نباشه- اگر msi afterburner باز داری در تسک بار ببند ود رنهایت اگر اجرانشد پیشنهاد میم نسخه غیر ریپک و تست کنی یعنی نسخه اصلی  Call of Duty WWII PC-RELOADED

یک نکته  برای  شما دوست  عزیز :نمیخواد این همه عکس بگذارید در  پستتون - یکدونه کافیه- با موبایل بخوایم جوابت رو بدیم راهنماییت کنیم یکساعت باید اسکرول کنیم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...