رفتن به مطلب

فروش بازی های PC بر روی هارد با قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان از عنوان تاپیک مشخص هست که این گیم ها فقط برای PC هستش

عزیزان علاقه مند گیم میتونن این مجموعه رو با قیمتی کاملا مناسب داشته باشن . در ضمن عرض کنم تمام گیم ها رو خودم روی هارد آوردم و ازشون ISO گرفته شده . واقعا کار وقت گیری بوده برام . اگر به صورتی باشه که بتونم هزینه خودم رو برگردونم این کارو ادامه خواهم داد و به صورت هفتگی گیم های جدید رو به لیست اضافه خواهم کرد . تا الان بیشتر گیم های جدید تو لیست وجود داره و بعضی گیم های خاطره ساز مثل MAX PANE 1 . 2 یا IGA و گیم های قیدمی که شاید خیلی ها دوست داشته باشن دوباره یه مروری بکنن تو لیست جا دادم . تمام گیم های معروف هم تو لیست وجود داره

قیمت مد نظرم برا پر کردن یک ترابایت گیم 18000 تومان هستش یعنی گیگی 18 تومان که فکر میکنم با صرفه باشه

برای 5 نفر اول هم تخفیف کوچولویی هست 2000 تومان یعنی هر ترابایت 16000 تومان و گیگی 16 تومان

دوستان برای گرفتن لیست تو همین تاپیک اعلام کنن تا لیست براشون ارسال بشه

بنده کرج هستم و دوستان کرج یا تهرانی میتونن حضوری هاردشونو بیارن برای پر کردن

اگر کسی هم گیم خاصی مد نظرش هست میتونه اعلام کنه تا اگه تو مغازه داشته باشم به لیست اضافه کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گلم لیست رو براتون فرستادم . هروقت دوست داشتید اعلام کنید آدرس هم بدم خدمتتون میتونید همین جا اعلام کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

لطفا لیست رو برای من هم پی ام کنید.

برای شهرستان هم با پست ارسال میکنی؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه چند مورد بازی های جدیدی که تو همین 1ماهه اومده رو اعلام کنی؟

مثل بترفیلد3!!!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

اگه لطف کنی لیست بازی ها رو برام میل کنی

من هاردم 500 ! 500 پر هم پر می کنی یا زیر 1 ترا قبول نمی کنی؟

az_khod_bi_khod_shode@yahoo.com

یا

best_series@yahoo.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بابک جان من فردیس هستم داداش لیست بازی های جدیدتو واسم پ خ کن عزیز تا حضوری خدمت برسم ... راستی شماره تماس یادت نره

لینک به دیدگاه

آقا ما اگه براتون هارد ارسال كنيم بگيم تى باكس بهش بخوره 10 تومن رفت 10 تومن هم برگشت اينجورى پوستمون كه كنده ميشه....!!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...