رفتن به مطلب

فروش هدست Corsair Void RGB Wireless Dolby 7.1

IKigai
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .
هدست بسیار کم کارکرد و فقط  4 روز هست خریداری شده (تا تاریخ ایجاد این تایپیک), چند ساعتی برای تست استفاده شده,  و 24 ماه گارانتی تخت جمشید ( تا آبان 98 )

* فروخته شد به دوست عزیز  @rahmanshahi

5648980890.thumb.jpg.0c67cf88d55cb60dd78ab1763875e08c.jpg

ویرایش شده توسط e_mehdi
لینک به دیدگاه

• ارسال 81
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود 

دوست گرامی در مورد کیفیت صداش توضیح میدین ؟

و این که با کدوم هدست مقایسه میکنید (هدست های قبلی که تست کردین چه مدل هایی بودن)

لینک به دیدگاه

سلام, در حقیقت این مدل برای گیمینگ و فیلم رضایت بخشه ایرادی درش ندیدم؛ البته در این بازه قیمتی صرفا. برای موسیقی ولی خیر چندان پیشنهاد نمی کنم. میکروفونشم خوبه نویز محیط رو می گیره برام جالب بود! هدست استیل سریز siberia 650 رو هم تجربه کار کردن باهاش رو داشتم که کیفیت صوتیش تو بازی و فیلم کمی و در بخش موسیقی مقدار قابل توجهی  بهتر بود که اتصالش آنالوگه , قیمتشم بالاتره البته. اساسا واسه موزیک روی هیچ هدستی حساب نکن  که تو ذوقت نخوره!
و اینکه خودم هدست نداشتم این مدلم برای آشناست و واسه تجربه ی دالبی گرفته شده راضی بوده جز مورد موسیقی گوش دادن که کیفیت یک هدفون رو نداره ؛ و چون منابع صوتی تصویری برای دالبی یا حتی گیمینگ فعلن در دسترسش نیست برای فروش گذاشته که بی استفاده نمونه گارانتیشم تموم بشه. نرم افزاز CUE هم برای مودهای مختلف صوتی, تنظیم اکولایزر, شخصی سازی نور RGB و غیره هست. درکل برای یه هدست وایرلس امکاناتش خوبه به نظرم. راحتم با همه ی پلتفرم ها به جز موبایل کانفیگ میشه
خودم HiFiMan HE400s دارم و خیلی راضی ام نیازی به هدست نداشتم تا امروز.:12_slight_smile:

ویرایش شده توسط e_mehdi
لینک به دیدگاه

سپاس از پاسختون

راستش من قبلا هدست 7.1 داشتم

یه نکته رو بگم برای موزیک

به هیچ عنوان به صورت دیفالت برای موزیک مناسب نبود

ولی با دستکاری تو نرم افزار و سخت افزار کیفیتش حداقل 3 برابر شد تو موزیک(سخت افزار منظور گذاشتن مود از 7.1 روی استریو هست و نرم افزار هم دست کاری فرکانسی برای رسیدن به بهترین کیفیت برای موزیک که میتونید تست کنید و شاید راضیتون کرد بازم میگم برای موزیک حتما از روی 7.1 در بیارید و ببرید رو حالت استریو بعد از اون تغییر دستی و نرم افزار رو اعمال کنید)

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/23, 13:03:32، packman گفته است :

سپاس از پاسختون

راستش من قبلا هدست 7.1 داشتم

یه نکته رو بگم برای موزیک

به هیچ عنوان به صورت دیفالت برای موزیک مناسب نبود

ولی با دستکاری تو نرم افزار و سخت افزار کیفیتش حداقل 3 برابر شد تو موزیک(سخت افزار منظور گذاشتن مود از 7.1 روی استریو هست و نرم افزار هم دست کاری فرکانسی برای رسیدن به بهترین کیفیت برای موزیک که میتونید تست کنید و شاید راضیتون کرد بازم میگم برای موزیک حتما از روی 7.1 در بیارید و ببرید رو حالت استریو بعد از اون تغییر دستی و نرم افزار رو اعمال کنید)

بله, موسیقی که فقط استریو اصلا غیر از این ممکن نیست , و هم صدا پخش میشه و افتضاح به بار میاد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...