رفتن به مطلب

اسمتون چندمین اسم معروف در دنیاست

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

شاید شما دوست داشته باشید بدونید که اسمتون چندمین اسم معروف در دنیاست ، چند نفر در آمریکا هم اسم شما هستند ، چه نسبتی از مردم دنیا با شما هم اسم هستند ، شکل اسمتون با حروف بریل ، کد مورس و زبان بارکد به چه صورت است و یا اینکه بدانید آیا اسم شما به عنوان نام معروف تره یا نام خانوادگی ! همه این ها را می توانید در سایت pokemyname و با زدن اسم خود در کادری که در صفحه اول آن مشخص هست با خبر شوید ، برای ورود به این سایت اینجا را کلیک کنید

لینک به دیدگاه

3348 اومین اسم.8-}

تا حالا رکرورد دار بیشترین رتبه(نایاب ترین);)

حامدPeace%20Sign.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب بود ممنون!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

mohammad

رتبه 182

علی هم

192

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ترکوندم 26 ام!eek.gifeek.gifeek.gif

Daniel

لینک به دیدگاه

hooman

رتبه 3991

این هم بارکد بنده

post-7143-038587900 1312263008_thumb.txt

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

هومن جان نظرت چیه این بارکد رو خالکوبی کنی =D> . فیلم Hitman رو دیدی؟ مامور 45 بود فکر کنم . پشت گردنش اسمش رو به صورت بارکد داشت ;) راستی بعد رفتیم فروشگاه میشه با بارکد خوان سر کارشون گذاشت . بعد باید به خاطر خروج خودمون از فروشگاه هم پول بدیم 8-}

لینک به دیدگاه

3348 اومین اسم.=D>

تا حالا رکرورد دار بیشترین رتبه(نایاب ترین):-w

حامدPeace%20Sign.gif

فعلا که تو همین تاپیک تنها اسم تکراری همینه ;) کار من رو راحت کردی که دیگه نرم چک کنم . دمت گرم 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هنوز تو کفم 26 ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gif

لینک به دیدگاه

هومن جان نظرت چیه این بارکد رو خالکوبی کنی :-w . فیلم Hitman رو دیدی؟ مامور 45 بود فکر کنم . پشت گردنش اسمش رو به صورت بارکد داشت ;) راستی بعد رفتیم فروشگاه میشه با بارکد خوان سر کارشون گذاشت . بعد باید به خاطر خروج خودمون از فروشگاه هم پول بدیم 8-}

حامد جون اون Hitman Codename 47 بود :-w

اون موقع فكر كنم بجا پول گرفتن واسه سرت جايزه بزارن چون جز ليست سياه ميره =D>

لینک به دیدگاه

بچه ها كي موافقه همينجا يه مسابقه راه بندازيم ؟ هر كي تونست يه اسم بگه كه كمترين رتبه رو داشت !!!

هر كي پايه هست يه لايك بده

لینک به دیدگاه

من هنوز تو کفم 26 ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gifeek.gif

یکی دانیال رو بگیره . سرش گیج رفت اینقدر تکونش داد 8-} =D> ضمنا زیاد خودت رو ناراحت نکن . اونجا نمیگن دانیال که . دنیل میگن . پس اسمت کمیابه :-w ;)

لینک به دیدگاه

من كمتريني كه پيدا كردم jack بود كه 107 بود

داني تندر تو چي سرچ كردي كه 65 شدي؟؟؟

لینک به دیدگاه

بچه ها كي موافقه همينجا يه مسابقه راه بندازيم ؟ هر كي تونست يه اسم بگه كه كمترين رتبه رو داشت !!!

هر كي پايه هست يه لايك بده

من بردم . ارژنگ اصلا نیست 8-} ;)

لینک به دیدگاه

من بردم . ارژنگ اصلا نیست 8-} ;)

حامد جون ارژنگ اصلا ثبت نشده نه اينكه نيست تو بايد يه اسم بگي كه ثبت شده باشه اما كم باشه رتبش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جالب بود

اینم واسه من

ATA is the most popular 4301.st name in USA (... 4299.reda , 4300.wilburn , 4301.ata , 4302.willa , 4303.lynch ...). One in every 43,888 Americans is named ATA and popularity of name ATA is 22.79 people per million

راستی دوستان این بارکد بر اساس استاندارد بارکد 39 هستش ;)

اینم اطلاعاتی درباره تاریخ تولد میده خیلی باحاله

ولی تا اونجائیکه من دستگیرم شد از خود وبسایت ، اسم رو بر اساسبانک داده ای که از قاره آمریکا داره انجام میده /

از مدیران تقاضا دارم اگه گفته هام صحت دارن نام تاپیک رو به " اسمت چندمین اسم معروف در آمریکاست " عوض کنن / مرسی8-} =D>

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...