رفتن به مطلب

گران ترین سیستم ها صوتی

maxel134
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

آیا تا به حال با خودتون فکر کردید که اگر بخواهید یک سیستم صوتی عالی شامل پلیر آمپلی فایر و بلندگو خرید کنید، چه قدر باید هزینه کنید. به نظرتون 5 میلیون تومان کافیه، یا شاید هم 10 میلیون تومان . بیشتر چطور؟

من هم مثل خیلی های دیگه ایده ای نداشتم تا اینکه 2 روز پیش یکی از دوستانم رو دیدم و چیزی برام تعریف کرد که باعث شد ایده این تاپیک به زهنم برسه.

ماجرا از اینجا شروع شد که این دوست من رفته بود به یکی از کشور های حوزه خلیج همیشه فارس. در اونجا در یک نمایشگاه به غرفه شرکتی به نام MBL رفته بود و به قول خودش وقتی که بعد از 5 دقیقه از غرفه خارج شده بود ، حدود 10 سال جوان شده بود.

اما داخل غرفه چه چیزی بوده است.

در جواب باید بگم یک سیستم صوتی فوق پیشرفته با قیمت فضایی باعث شده بود که دوست بنده به شدت تحت تاثیر قرار بگیره

این سیستم صوتی محصول یک شرکت آلمانی با نام MBL هست که تخصص در سیستم های فوق پیشرفته دارد www.mbl.de

سیستمی که در زیر عکس هایش را آپلود می کنم ، گرانترین عضو این مجموع است

بلندگو ها mbl 101 X-treme

قیمت 263000 دلار

otiqsjn8xu48nikg1bc.jpg

jxk5henirvv28dkz6kch.jpg

آمپلی فایر mbl 9008 A

قیمت 30030 دلار

glaiwb749mu3n2gcsu7u.jpg

Preamplifiers مدل mbl 6010 D

قیمت 26500 دلار

zw81h1g4pncyk8uiyiu.jpg

Integrated Amps مدل mb7008

8c2htm9zamydmdjdz3ha.jpg

player MBL 1622

قیمت 29400 دلار

0tz8odjfj03kaapxrukh.jpg

converters mbl 1611

قیمت 28700 دلار

v74mm5g9lqv4q2dh23d8.jpg

خوب دوستان فقط توجه داشته باشید برای خرید باید 1 ماه جلوتر سفارش خودتون را ارسال کنید چون این مجموعه ها دست ساز هستند

فایل مشخصات برای اطلاعات بیشتر

mbl_technical_data.pdf

با تشکر از دوست عزیز LEE جهت تبدیل و کوچک کردن عکس ها

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

من اگر پول خرید اینها رو داشتم که الان اینجا نبودم ;) مطلب جالبی بود . فکر میکنی تو ایران کسی هست که بتونه همچین چیزی بخره ؟ منظورم مجموعه کامله 8-}

لینک به دیدگاه

قطعا افرادی هستند که پولش رو داشته باشند . ولی نکته مهمش اینه که خریدارش عاشق گوش دادن به موسیقی با کیفیت بی نظیر باشه.

البته به نظر من اگر در ایران کسی چنین چیزی بخرد ، هدفش بیشتر چشم هم چشمی و اینجور چیز هاست

لینک به دیدگاه

این سری از بلند گو ها رو هم می توانید فقط با پرداخت 70500 دلار خریداری کنید

mglzagpsnd2l3uz6azyg.jpg

ovj4nrj7b7nxgwca6m.jpg

8rtrz4olphn38qn4ek9g.jpg

h7s4gfh8oez7z2305wvb.jpg

p7n5ehbnk8gpk5d5e48c.jpg

cwhcuush8i3akzh34q78.jpg

لینک به دیدگاه

Oluympus sound system ADAM

$325,000

Featuring sixty drives, twelve built-in amps and digital sound processing unit, the OSS is a sonic powerhouse. The 8.5-foot tall speaker system has a frequency response from 18 Hz to 50 KHz

post-7143-090093800 1312278034_thumb.jpg

post-7143-039554000 1312278065_thumb.jpg

post-7143-061861900 1312278082_thumb.jpg.

post-7143-063989200 1312278096_thumb.jpg

post-7143-051328900 1312278105_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

واقعا الان چی میشه گفت ؟؟؟؟؟؟؟

ارزشش نزدیک به لامبورگینی هستش 8-}

خوب برای کجاها استفاده میشن ؟ و برای چه کاری ؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه نمی دونم چرا عکس ها نمیاد . . اشکال از سایت آپلود عکس است.

ولی با توجه به عکس هاش، استفاه شخصی داره و در منزل استفاده میشه. حالا کی میخره و چی گوش میده ، خدا عالمه

بد نیست به سایتش هم یک نگاه بیندازید

www.mbl.de

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

;) ممنون هومن جان بابت تاپیکت خیلی حال کردم اینو رو دیدم :-w

7tywo8aqqx4cinkt2voo.jpg

هومن جان باشون یه تماسی داشته باش ببین قسطی هم قبول میکنن ؟

جون میده این رو قسطی برداری باش آلبوم سال 71 تا 90 سیاوش قمیشی رو گوش کنی =D>

فقط اگه من بردارم باید تا نوادگانم قسط بدن Oh%20Go%20On.gif 8-} I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

;) ممنون هومن جان بابت تاپیکت خیلی حال کردم اینو رو دیدم :-w

7tywo8aqqx4cinkt2voo.jpg

هومن جان باشون یه تماسی داشته باش ببین قسطی هم قبول میکنن ؟

جون میده این رو قسطی برداری باش آلبوم سال 71 تا 90 سیاوش قمیشی رو گوش کنی =D>

فقط اگه من بردارم باید تا نوادگانم قسط بدن Oh%20Go%20On.gif 8-} I%20Do%20not%20Know.gif

فردا زنگ میزنم می پرسم . اگر قسطی دادند خبرت میکنم. به نظرم آقای حسینی هم از این سیستم خوششان آمده . شاید اگر 2 تا همزمان سفارش بدیم ارزانتر در بیاد :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هومن جان یه جوری میگی فقط 70500 هزار دلار که انگار 70 هزار تومنه!Oh%20Go%20On.gif

نکه پولشو داری ناقلا؟silly.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

هومن جان یه جوری میگی فقط 70500 هزار دلار که انگار 70 هزار تومنه!Oh%20Go%20On.gif

نکه پولشو داری ناقلا؟silly.gif

ای آقا...... من کجا و پول کجا.

ولی خداییش کسی که این سیستم رو میخره واقعیتش اینه که 70000 دلار همون مفهوم 70000 تومن را براش داره

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

Coltrane

4 speaker towers. The first and only speaker in the world to use a 50mm diamond mid-range driver. A sensation when it first appeared. Coltrane Supreme is a revolutionary speaker system for people who want the world’s finest sound reproduction

Marten_Coltrane_Supreme_brochure.pdf.

dhqeqiytfxnq3kssl24.jpg

mmhlzkoxm5wmlbzod6d.jpg

ho01n506lsz4jtl44126.jpg

y8ueg3hxctnqo24i5b1h.jpg

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز . در یکی از پست های اشاره کردید که قیمت بلندگو به اندازه یک خود رو لامبورگینی است . ولی از قرار معلوم در بعضی موارد بیشتر هم میشود. این بلندگو با آرم Ferrari ، از یک مدل متوسط فراری بیشتر هزینه دارد. 560000 دلار o:-)@};-@};-

CAT MBX

For some of our CAT MBX clients, "bigger is always better". This $ half million (+) pair of CAT MBX 10.9S46 weighs in @ over a ton (each), stands 12 feet high, and often provides musical excellence to this 30,000 sq. ft. " Car" showroom in Caesar's Palace, Las Vegas! The massive weight, cost, and audio industry defining accuracy is largely due to the enormous amount of MBX 105 alloy material (no MDF) CAT MBX engineers used in the construction of these brilliant enclosures.

qd7gooch0yn4c8lwair.jpg

چند محصول دیگر از همین شرکت

hlif9t6nz1qguhkoxqa.jpg

hc8z7vwv3l16qjzyyh.jpg

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

بهترین مدلهای فراری این قیمت هستن . الان تو خونه این عربهای جنوب خلیج این جور چیزها پره . یک برنامه دیده بودم یارو 10-12 مدل ماشین داشت که ارزونترینشون 300000 دلار بود . فقط هم برای اینکه خوشش میومد گرفته بود و از بعضیهاشون هیچ استفاده ای هم نمیکرد . خرید این بلندگو ها که برای اونها دیگه عددی نیست . برای کلاس حتما میخرن @};-

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

آمپلی فایر Pivetta Opera One

این آمپلی فایر با مبلغی در حدود 650000 دلار، گرانترین آمپلی فایر دنیاست. ساخت یک شرکت ایتالیایی هست و توسط higherfi در دنیا توضیع میشود.

این آمپلی فایر دارای 12 کانال خروجی و هریک 1600 وات توان در امپدانس 4 اهم است که مجموعا 19200 وات قدرت دارد. همچنین یک از خاصیت هاش این است که شما می توانید تا 4 عدد از این آمپلی فایر ها را به صورت بریج به هم ارتباط بدید که توان خروجی را افزایش بدید. یک توضیح بدم خدمت دوستان که نصب به صورت بریج مشابه با SLI و CROSSFIRE است.

Pivetta-Opera-One-1.jpg

Pivetta-Opera-One-2.jpg.pagespeed.ce.VFabyW4cYa.jpg

Pivetta-Opera-One-3.jpg.pagespeed.ce.0mpMmuF0el.jpg

Pivetta-Opera-One-4.jpg.pagespeed.ce.VayXYSSbOK.jpg

لینک به دیدگاه

جالب بود . ولی سوالی که پیش میاد اینه که کجا میشه ازش استفاده کرد ؟ :-?? =D> اگر کسی صداش رو تا آخر ببره بالا با این ،موجی که ایجاد میشه احتمالا همه چیز رو با خاک یکسان میکنه @};- =D>? @};-

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه این سیستم 12 عدد کانال خروجی داره ، بایستی برای استفاده در کنسرت ها و در فضای باز طراحی شده باشه. به نظرم اگر کسی بخواهد این وسیله رو در منزلش استفاده کنه ، قطعا روز اول ناشنوا میشود. @};-

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

اووووووووووووووه  ششششششششتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

ماااااااااااااااااااااااامااااااااااااااااااااااااان :wacko:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
قطعا افرادی هستند که پولش رو داشته باشند . ولی نکته مهمش اینه که خریدارش عاشق گوش دادن به موسیقی با کیفیت بی نظیر باشه.

البته به نظر من اگر در ایران کسی چنین چیزی بخرد ، هدفش بیشتر چشم هم چشمی و اینجور چیز هاست

سلام دوستان

این لوازم و قطعات میشه گفت حرفه ای نیستند و فقط برای چشم و هم چشمی ساخته شدند

واگر نه جدیدترین و پیشرفته ترین لوازم و قطعات موسیقی که تا الان ساخته شده به این زیبایی نیستند

البته معیار های آدم ها در رابطه با صدای خوب مختلف هستش مگر اینکه تحصیلات یا علمی راجع به صدا داشته باشند

سایت تهران آدیو یکی از سایت هایی هستش که تجهیزات موسیقی یا بهتر بگم تجهیزات آهنگسازی میفروشه ، این سایت ساز نمیفروشه ! این سایت آمپ ، کارت صدا ، اسپیکر ، هدفون و ... میفروشه

از طریق این سایت شما میتونید قیمت این اجناس رو ببینید

اون موقع متوجه میشید که اونقدرا هم پول نمیخواد برای خرید این لوازم

البته این رو هم بگم که توی این سایت قیمت بیشتر نشونه جنس بهتر نیست ! یکسری از اجناس با قیمت متوسط هستند که صدایی که به شما میدهند بهتر از گرون ترین جنس توی اون رشته هستند !

این قانون همیشه هست که هرچی گرون تر باشه دلیلی بر بهتر بودن اون نیست ! بعضی وقتها شما پول زیبایی اون جنس رو پرداخت میکنید ! در صورتی که حتی امکانش هست که کوزه گر از کوزه شکسته هم  آب بنوشه !!

www.TehranAudio.com

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

سلام  ممنون از نظرات شما و راهنمایی های جنابعالی . فقط ایکاش   لطف میکردی  به کاربران سایت لیون می گفتید که بالاخره  ما باید شما را به کدام نام کاربری بشناسیم.:

payam20

ali khatib miladin :excl: :excl:

قبلا به شما تذکر داده شده که کاربر ها نباید multi user باشند ولی شما توجه نکردید. این کار بر خلاف قوانین انجمن هست و با شما برخورد خواهد شد.

در ضمن اگر می خواهید سایتی را تبلیغ کنید، از راه درستش انجام بدید ، نه اینکه با یک نام کاربری سوال مطرح کنید، و با نام کاربری دوم، پاسخ بدید . این حرکت شما توهین به شعور تمامی کاربران و تیم مدیریتی هست .

:angry: :angry:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...