رفتن به مطلب

EA نا امید شدم!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

قرار بود ی برای سری Need for speed نیز ، به سبک مقاله COD، کلی کلی  تاریخ نگاری ایجاد کنم. البته منتظر بودم نمرات Payback دربیاید که در آمد و چه بد! NFS قبلی با نام خالی NFS  با اینکه دائم اونلاین بود به دلیل نمرات بالا  و  نمایشهای خوب بازی من جز اولین نفرهایی بودم که نسخه اصلی را تهیه کردم و چقدر با  دوستان در همین  فروم بازی کردیم و میلیون ها پوینت امتیاز رپیوتیشن  کسب کردم و خلاصه برای خودم در بازی رکوردهای خوبی دارم  و هنوز هم گهگاهی بازی میکنم. بازی قبلی از Gamespot نمره خیلی خوب 8 رو گرفت  و امیدوار بودم EA با حذف بخش دائم اونلاین   و بهبو د بیشتر بازی قبلی بازی ارائه دهد که حتی از NFS قبلی هم بهتر باشد . امروز نمرات متای payback را دیدم و بلاافاصله متوجه شدم این فست اند فیورس   تاثیر بد فیلم هندی اش را روی NFS گذاشته است. از اولین عکس های بازی payback تا نمایش اولین دمو بازی، من حس خوبی نداشتم. بازی خیلی شبیه فست اند فیویورس شده ! چیزی که من اصلا دوست ندارم ولی با خود میگویم رضا این NFS است  ریسینگ محبوب تو  نترس  شاید خوب باشد! اره شاید خوب باشد که متاسفانه نیست!

3312834-23334139_10155119211720488_7077958889848424486_o.thumb.jpg.196d3fb391584a4bb0f77f837a5b1900.jpg

متای بازی در حال سقوط است با نمره 67 و متاسفانه Gamespot  به بازی نمره ضعیف 5! را داد! و کلا از بازی  ناامید شده ام . فکر خرید بازی اصلی کلا  از سرم رفت، شاید  اگر بازی کرک شود  آن را تست کنم ولی با این ریویو ها  امید چندانی ندارم.

در NFS قبلی  ما از فست اند فیوریوس دور شدیم! حتی دموهای لایو اکشن و شخصتی های جالب داستان کاملا متفاوت بودند و  نمایش های جذابی را  به اجرا گذاشتند. ترکیب دموهای سینمایی و گرافیک آدم را به یاد شاهکار Most wanted می انداخت. گیم پلی بی نهایت تاکتیکی شده بود و دریفتینگ و و کورنرینگ بسیار فنی . برعکس برای Payback باید بگویم بازی نوعی از ارکید ریسرهاست که هیچ وقت از شما نمیخواد پاتون رو از روی پدال گاز بردارید. حالا دیگه NFS  از اون  وین دیزل تیونرهای ژاپنی روز های B moive تبدیل شده به نسخه Dwayne Johnson  ای! داستان کلیشه انتقام  و خیانت و ..  داستانی که براحتی فراموشش می کنید و اصلا براتون مهم نیست! گرافیک بازی زیباست و ترسیم مسافت خوب کار شده ولی  محیطهاش هیچ وقت متفاوت نمیشن و شما هیچ وقت به یادشون نخواهید داشت.  در طی بازی باید یک سری  گنگ های ریسر ارکی تایپ رو شکست بدید تا پیشرفت کنید و مثلا فرصت انتقام از دشمن اصلی داشته باشید. فوق العاده کلیشه ایی/ دیالوگ های ضعیف و ...یک سری عملیا ت های جانبی  هم هستن که میتونستن هیجان انگیز باشند ولی  درست لحظه های  هیجان انگیز بازی کنترل رو از شما میگیره! مثلا در یک لاین دیگه در حال رانندگی هستید بعد  قراره یک 18 چرخ رو هایجک کنید ، با  نزدیک شدن به کامیون یک دفعه بازی کنترل رو از شما میگیره و  در دمو ناگهان شما متوجه میشید در مسیری جدید قرار گرفتید! که مثلا دوستتون بتونه سوار ماشین بشه! این قطع و وصل شدن های گیم پلی به بازی ضربه زیادی میزنه- تصور کنید اگر میشد تک تک این سکانس ها رو خودتون هدایت کنید   مثل سکانس های تعقیب گریز GTAV! متاسفانه ویروس وین دیزل- راک  بدجور  آلوده کرده.

3312826-23270454_10155119212420488_1669004732544333468_o.thumb.jpg.9196b9205e485d6af9c1aba3c563305d.jpg

open world بازی سعی کرده ساختاری شبیه  فورزا هورایزن 3 داشته باشه، جا هایی  دریفت میزنید جاهایی اسپید ترپ هست؛و... که  در بین چک پوینت ها کمی  شمار و قراره سرگرم کنه- ولی تفاوت FH3 با NFS  جدید بسیار زیاده- اون خودش رو وقف چیزی که باید باشه کرده این  فقط خواسته تقلیدی از یک بی مووی باشه و همینجاست که NFS جدید  سقوط داشته.

مسابقات   خارج از جاده  و  تعقیب و گریز با پلیس هم هستند ولی یک مشکل بسیار بزرگ در بازی خود نمایی میکنه! عدم وجود حس سرعت! شاید کیلومتر شمار بگه  دارید  160 مایل !!سرعت  میرید ولی  بازی ذره ای حس  اون سرعت رو به نمایش نمیگذاره.موشن بلار سعی کنه  القا کنه ولی اصلا  اون سرعتی که جهان اطراف شما باید ا زکنارتون در سرعت های خیلی زیاد گذر کنه  رو  نداره.

AI هم چیز خاصی نیست فقط کافیه از دست پلیس فرار کنید و  برسید به یک چکپوینت و تعقیب تمام! در واقع  تعقیب و گریز ها یک نوع time trail هستن!و حتی خسارت ها  هم که ایجاد میشه  جزییات خوبی نداره  بنابراین تیک داون ها  چیز خاصی  ندارن .

3312827-23270434_10155119212025488_1334468348724440818_o.thumb.jpg.a5744bbb6c0b39df06814f1cf14b4eda.jpg

همه این نکات بازی رو  شل و ول  کرده است. یکسری کارتها هستن برای خرید فروش قطعات  که میتونید ماشین ها رو باهاش تیونینگ کنید.  با پول درون بازی هم میشه  خرید و فروش ماشین انجام داد .در کل NFS جدید لحظاتی داره که کمی سرگرم کنه  مثل لحظات دریفت ولی آنقدر نقص داره که نمیتونه  مخفیشون کنه. برای نکات مثبتش میشه گفت سیستم خیلی ساده هدایت  ماشین ها گهگاه لحظاتی   ارکید وار فراهم میکنه جهان بازی بزرگه و   در نوع مسابقات تنوع هست. اما  داستان  کلیشه ای  و تکراری، عمیلات های داستانی  بشدت محدود ،  عدم حضور حس سرعت  و  جهانی که اصلا بیاد ماندنی نیست متاسفانه این  NFS رو با مشکلات زیادی روبرو کرده است.فکر نمیکنم با افزایش تعداد نقد ها  ما چیز خاصی  رو شاهد باشیم.EA عادت کرده یک سال در میان یک NFS خوب بیرون بده یک بد! شرط  میبندم سران EA حالا  به خودشون میگن دیدید بخش اونلاین حذف شد بازی   بد در  آمد! برید همون دائم اونلاین بسازید!!  تک نفره  دیگه وجود نداره!   نمیگن که تیم  توسعه دهنده زیاد فست  اند فیوریوس دیده بوده است!

ای EA    ننگ به نیرنگ تو  .....

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

والا 5گرفت  خیلی کمه - یوزر اسکورش هم خیلی پایینه- حالا یوزر اسکور رو میشه گفت سلیقه ی است ولی   Gamespot داده  5 که  خیلی ضعیفه. این متن هم ترجمه نقد اوناست من خودم  تجربه نکردم.  فقط نوشتیم برای  دوستان که  فعلا اگر کسی خواست اصلی بخره دست نگه داره  مثل خودم. چون من همیشه NFS میگیرم با برادم رقابتی میزدیم.  فعلا دست نگه داشتم  90% نمیخرم چون 5 گیم اسپات خیلی ضعیفه ارزش نداره مگر کرک بشه.

لینک به دیدگاه

واسه یاداوری عرض کنم gamespot به بازی ME andromeda نمره 6 رو داده:12_slight_smile:

در هم اکنون، rezagtx گفته است :

والا 5گرفت  خیلی کمه

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله درسته  اون بازی پیچیده ای بود نقد و بررسی اش خیلی  بحث ایجاد کرد.  یک عده پشت ریویو ها رو گرفتن  یک عده هم مثل من مخالف بودن. این NFS است راحت میشه ریویو داد همون چند دقیقه اول مشخص میشه بازی خوبه یانه. یک سری الگو های خاص گیم پلی  است.   گفتم اینم    یک  ریویو است شما  میتونید  گوش کنید یا نکنید نظر شماست.و این فقط  مثل یک راهنما عمل میکنه.  دوست دارید 200 هزار تومان بازی رو بخرید و امتحان کنید ببنید راست بوده نقد یا نه! من ریسک نمیکنم! چون متاش  هم پایینه. این نوشتار لااقل کمک میکنه کسانی که میخوان اصلی بخرن کمی صبر کنن تا  ریویو های بیشتری بیاد اگر متاش  اومد پایین تر که  بدونید مشکل داره .

لینک به دیدگاه

فکر نکنم نید فور اسپیدی بهتر از Hot Pursuit توی عمرم بازی کرده باشم و متاسفانه امیدی ندارم به این که حالا حالا نید فور اسپیدی جدیدی بیاد که بتونه بیشتر از اون برای من لذت بخش باشه :41_pensive:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

فکر نکنم نید فور اسپیدی بهتر از Hot Pursuit توی عمرم بازی کرده باشم و متاسفانه امیدی ندارم به این که حالا حالا نید فور اسپیدی جدیدی بیاد که بتونه بیشتر از اون برای من لذت بخش باشه :41_pensive:

هات پرسوت رو تیم قدرتمند Criterion Software   خلق کرد استادان burnout! بی صبرانه منظرتم تا یک Burnout جهنمی  ببینم!!!

این گوست استودیو همیش دنبال تقلید از FF است در حالی که Criterion Software   اومد جذابیت های NFS رو با بورن اوت ترکیب کرد و  یک شاهکار به  اسم Hot Pursuit  خلق کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بنظر من بهترین nfs همون MW 2005 بود

حالا بعد اون تک و توک نسخه های خوب میشد دید مثل HP ولی خدایی nfs بعد سال 2005 مرد

نسخه قبلی رو خیلی دوست داشتم امتحان کنم ولی کرک نشد

گفتم شاید این نسخه یه حرفی واسه گفتن داشته باشه که اینم اینجوری شد

لینک به دیدگاه

چی فکر میکردیم چی شد

ماروباش دیتاشو دانلود کرده بودیم  بی صبرانه منتظر10 نوامبر بودیم  منتشر بشه تا کرک اگه شد نشد . سی دی کی بخریم. اما با این نمرات نا امید شدیم

یادش بخیربهترین سری از نظر من Need For Speed The RUN بود  هنوزم دارم بازیش میکنم

ab2c17a51abd50e93aff4073b8f6fd6a-1200-80
Nicolas%20Mazda%20RX-7.JPG?cb=1412974647

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

بنظر من بهترین nfs همون MW 2005 بود

حالا بعد اون تک و توک نسخه های خوب میشد دید مثل HP ولی خدایی nfs بعد سال 2005 مرد

نسخه قبلی رو خیلی دوست داشتم امتحان کنم ولی کرک نشد

گفتم شاید این نسخه یه حرفی واسه گفتن داشته باشه که اینم اینجوری شد

نسخه قبلی مگه rivals نبود؟ اونکه کرک شد. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

نه rivalماقبل بود قبلیneed for speedخالی بود دائم اونلاین بود نه کرک نشد نمرات خوبی داشت ولی.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

خیر نسخه قبلی با نام خالی Need For Speed بدون هیچ پیشوند و پسوندی بود که باید اتصال دائم به اینترنت داشته باشه که کرک رو کلا غیر قابل فکر می کنه ...

لینک به دیدگاه

گیمری که با نمره و متا بره بازی تهیه کنه .......

اقا ول کنین این متا و این نمرهارو والا یادم نمیاد هیچ وقت برای بازی کردن رفته باشم نمرهای ی بازیرو نگا کنم

مهم اینکه منی که بازی میکنم خوشم میاد یا نه

حالا هر چی منتقدا میخوان برا خودشون نمره بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم قبلی این بود یادش بخر اولین جا در اینجا براش نقد و بررسی گذاشتم.

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/56605-بازگشت-شکوهمندانه-need-for-speedراهنمای-ساخت-خودروی-دریفت-اضافه-شد/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

اقا ول کنین این متا و این نمرهارو والا یادم نمیاد هیچ وقت برای بازی کردن رفته باشم نمرهای ی بازیرو نگا کنم

چیه  اون گیمر؟؟گیمری که اهمیت  بده به کیفیت چی میشه ؟؟ این همه متا کرتیک و کاربر که نمره میدن و نقد های استیم و سایتهای بزرگ بررسی بازی همه کشک؟؟

حالا گفتن بازی بده. مثلا شما خوشت میاد خوب میشه ؟؟شما میتونی هر چقدر میخوای  بازی کنی مهم نیست اصلا . این  یک توضیحه یک راهنماست میتونید عمل  نکیند شما و بخرید یا بازی کنید. ولی باید  بهتون عرض کنم که من خودم بیست و  دو ساله دارم بازی میکنم و شاید پانزده ساله دارم  نقد و نمرات رو میخونم . جزی از فرایند است  بسیار هم درسته مثل نقد و بررسی فیلم ها . شما هی بگو ترنسفورمز  رو برید ببیند گوش ندید یه منتقدا ولی ببخشید اون فیلم خوب نخواهد شد . همه هم میتونن ببینن!ّپس لطفا  بی احترامی نکنید راحت میشه پاسخ شما رو داد. 

خیلی ها از روی نمرات و نقد ها بازی میکنند .وقت نداریم هر مذخرفی رو بخریم یا بازی کنیم بایددارزش وقتمون رو داشته باشه. این همه ادم که در فرایند های امیتاز و ارزش گذاری شرکت میکنند چه در  متا کرتیک یا استیم یا .....  پس  نمیشه گفت کسی  قبول نداره اگر قبول نداشت که اینهمه ریویو نبود.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

چیه  اون گیمر؟؟گیمری که اهمیت  بده به کیفیت چی میشه ؟؟حالا گفتن بازی بده. مثلا شما خوشت میاد خوب میشه ؟؟شما میتونی هر چقدر میخوای  بازی کنی مهم نیست اصلا . این  یک توضیحه یک راهنماست میتونید عمل  نکیند شما و بخرید یا بازی کنید. ولی باید  بهتون عرض کنم که من خودم بیست و  دو ساله دارم بازی میکنم و شاید پانزده ساله دارم  نقد و نمرات رو میخونم . جزی از فرایند است  بسیار هم درسته مثل نقد و بررسی فیلم ها . شما هی بگو ترنسفورمز  رو برید ببیند گوش ندید یه منتقدا ولی ببخشید اون فیلم خوب نخواهد شد . همه هم میتونن ببینن!ّپس لطفا  بی احترامی نکنید راحت میشه پاسخ شما رو داد. 

خیلی ها از روی نمرات و نقد ها بازی میکنند .وقت نداریم هر مذخرفی رو بخریم یا بازی کنیم بایددارزش وقتمون رو داشته باشه.

گیمر نیست

منم 30 ساله گیم انجام میدم ولی..........................حوصله ندارم توضیح بدم  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

گیمر نیست

منم 30 ساله گیم انجام میدم ولی..........................حوصله ندارم توضیح بدم  :)

لطفا تاپیک رو بهم نریز ید !!!اگر شما  مثلا حرفه ای هستید و براتون مهم نیست چرا میاید در تاپیک های نقد و بررسی پست میگذارید ؟؟ اصلا چرا میخونید نقد ها رو؟؟

حوصله ندارید توضیح بدید به دیگران و زحمتی که میکشن بی احترامی نکنید !!!. نگارش و بررسی اثار ترجمه و ایجادش کلی وقت میبره برای من  من این ها رایگان اینجا انجام میدم برای دوستان که مثلا یک بازی ضعیف میاد نرن کلی پول بدن جاش.اونم ازeaکه نمیزاره بدون ف. ل.تر شکن وارد اورجین شد.

رعایت کنید.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

دوست عزیز باید این نمره ها باشه! چون طرف اونور میره 60 دلار پول بازی میده، هرچند درامدشون خوب باشه بازم 60 دلار پول کمی نیست! یا مثلا صبر میکنه اف بخوره چون بازی ارزش 60 دلارو نداره!  درسته اینجا ما بازی با کرک دانلود میکنیم و زیاد مهم نیست نمرش! یه ساعت میزنیم خوشمون نیومد پاک میکنیم بره! هرچند خودم بارها بازیهای با نمرات پایین رو حتی کرک شده رو هم نگرفتم! ( البته نمیدونم شاید شما بازیها رو اصلی میگیرید)

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

لطفا تاپیک رو بهم نریز ید !!!اگر شما  مثلا حرفه ای هستید و براتون مهم نیست چرا میاید در تاپیک های نقد و بررسی پست میگذارید ؟؟ اصلا چرا میخونید نقد ها رو؟؟

حوصله ندارید توضیح بدید به دیگران و زحمتی که میکشن بی احترامی نکنید !!!. نگارش و بررسی اثار ترجمه و ایجادش کلی وقت میبره برای من  من این ها رایگان اینجا انجام میدم برای دوستان که مثلا یک بازی ضعیف میاد نرن کلی پول بدن جاش.اونم ازeaکه نمیزاره بدون ف. ل.تر شکن وارد اورجین شد.

رعایت کنید.

دوست عزیز اصلا بحث این که کی چند ساله گیمر نیست

ما از پشت پردهای این نمرات که گندش با اکتیویژن در اومد خبر نداریم................

طرف هست 15 ساله کامپیوتر داره فرق هارد با رم رو نمیدونه چیه

ختم کلام از بنده

لینک به دیدگاه

فقط نظر و نمرات گیمرها برام مهمه .

نمرات سایت های بزرگ برام هیچ اهمیتی ندارن !

متاسفانه این بازی هم از نظر گیمرها خیلی ضعیف بوده :(

میزان رضایتمندی از COD جدید هم تو استیم داره هی افت می کنه

لینک به دیدگاه

ممنون رضا از توضیحات منم حس خوبی به این نسخه از بازی ندارم :35_thinking: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

دوست عزیز اصلا بحث این که کی چند ساله گیمر نیست

ما از پشت پردهای این نمرات که گندش با اکتیویژن در اومد خبر نداریم................

طرف هست 15 ساله کامپیوتر داره فرق هارد با رم رو نمیدونه چیه

ختم کلام از بنده

هیچ گندی در نیامد اگر منظرتون کال  اف دیوتی جدید است باید بگم بازی خوبی بود و جمیع نمراتش حتی از اسسن هم بیشتر شد . یک سری مشکلات تکنیکی سرور است در حال فیکسه. باز مشکلات رو زیک لانچ رو اونم در بخش هجوم بی امان خود همین بازیبازانی  که خریدن و جالبه پرفروش ترین بازیی هفته بوده از کار افتاده سرور ها دارن درست میکنن. باز reddit تئوری توطئه داد بیرون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

ممنون رضا از توضیحات منم حس خوبی به این نسخه از بازی ندارم :35_thinking: 

بله متاسفانه  انگار که یک تقلید بی مووی شده  بعد از ان اف اس قبلی که عالی یود انتظار داشتیم شاهکاری بیاد در شان سری که تا الان انگار اشتباه کردیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

فقط نظر و نمرات گیمرها برام مهمه .

نمرات سایت های بزرگ برام هیچ اهمیتی ندارن !

متاسفانه این بازی هم از نظر گیمرها خیلی ضعیف بوده :(

میزان رضایتمندی از COD جدید هم تو استیم داره هی افت می کنه

دوست عزیزم معمولا بازیباز ها رو یک کله اشون داغه. مثلا یک عده که عشق اون عنوان رو دارن میگن چرا فلان نمره داده شد . یک عده که بدشون میاد از اون عنوان میگن چرا  اینقدر نمره داده شد. منتقد نمیتونه هر دوزمین رو حفظ کنه باید کامن گراند رودبگیره حد وسط هم نکات خوب هم بد.

برای بازی کوانتوم بریک روز یک فن بوی ها ریختن توی متا چرا نمره کم دادید و؟؟؟به خود من هم اینجا توپیدن!!! خوب روز یک بود و کله ها داغ. میشه الان بری نمره بازی رو در متا نگاه کنی ؟؟ببین منتقد 4کاربر 3!!!!یعنی شوت !چطور شد که به حرف منتقد رسیدن؟؟کمی اوضاع اروم شد فن بازی رفت کنار نور حقیقت تابید.

این. ان اف اس که کلا هم یوزرش کمه هم منتقد این رو امیدی بهش نیست که بازی  خوبی  باشه.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام  بازی  AA انلاین از استار وارز بتلفرانت و بتلفیلد و همین ان اف اس اونلاین و  کال اف و .... همه در روز یک لانچ server issue دارن !همه. بلیزارد با این ادعا من هنوز بتلنت گهگاهی مشکل دارم. gta onile روز های یک حتی ماه اول اینقدر مشکلاتش زیاد بود نمیشد اصلا بازی کرد. حالا مشکلات تکنیکی رو نباید گذاشت پای حساب بازی. مخصوصا وقتی مشکلات اونلاین هست که به دلیل هجوم خود مخاطب بوده است. میشه بگیم خوب دیابلو 3 ارزشی نداره یا مثلا منتقدها پول گرفتن ریویو نوشتن  چون مثلا سرور ها ممکنه اشکالات تکنیکی پیدا کنن؟؟؟؟

فقط صرف اینکه کسی ریویو نوشته و نوشته اش مخالف  دید و تفکر شما نسبت به یک اثره دلیل نمیشه اون فرد رو خریده باشن یا مثلا  اون اشتباه کنه وشما درست بگید.

برای بازی کا ل اف جدید پی سی گیمر و کلی سایت مستقل بررسی و ارزیابی که من کاملا بهشون اطمینان دارم حتی از همین بخش اونلاین که به ظاهر بخاطر کاربر زیاد دچار مشکل شده هم تعریف دادن!حالا ما بیایم صرف یک تئوری توطئه برخواسته از redditهمه ارزیابی های چه مستقل چه غیرمستقل رو  دروغ و خریده شده و .... جلوه بدیم فقط بخاطر اینکه مثلا نظر اون نویسنده با ما یکی نبوده؟؟بعد جالبه بازی رو پایرت هم کنیم چند بازی تمام کنیم؟؟؟

اینا دیگه نوبره!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...