رفتن به مطلب

EA نا امید شدم!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

در رد حرفتون بنده 175 هزارتومن مفت رو دادم برای پیشخرید فنتوم پین وقتی نقداش منتشر شد و این 10/10 های الکی گیم اسپات و بقیشون

یعنی انقدر فنتوم پین بی روح-مصنوعی-چرت بود که تمام خاطات خوبم با متال گیر به گند کشیده شد! یه زمان بود روی پلی 2 ساعت ها میشستم اسنیک ایتر بازی میکردم از لحظه به لحظه بازی خوشم اومد،برای اینکه بقیه سری رو تجربه کنم رفتم ویندوز ایکس پی ریختم و متال گیر کلاسیک رو رفتم!

هم گراند زیرو رو خریدم هم فنتوم پین رو و در آخر هیچ چیز فنتوم پین برام جذابیت نداشت و از سازنده ها هم بابت پولی که دادم نمیگذرم! یعنی بارها گفتم اگه ویچر 3 همون سال نمی اومد چنان تاثیر روانی این فنتوم پین روی حداقل من میذاشت که شاید گیمینگ رو کلا میذاشتم کنار! من موندم چجوری کوجیما تونست شخصیتی عین آسلات رو انقدر بوق جلوه بده !!!!!

در کل باز هم عرض میکنم این نقد ها در بعضی مواقع بسیار غلط و نادرست هستن بعنوان مثال برای تجربه فنتوم پین بیشتر فن ها کسانی بودن که منتظر ریلیز شدند و نقد درستو حسابیش باید از دید یه فن باشه بنظر من کسی که خاطرات بچگیش حداقل با یه متال گیر شکل گرفته باشه نه اینکه کلا بیان داستان بی ربط و گیج کننده بازی رو بذارن کنار و روی گیم پلی مانور بدن این به هیچ عنوان برای یه فن متال گیر قابل قبول نیست چرا فن اسکور های کود جدید پایینه؟

خب چون اکثر طرفدارایی که هنوز باقین دوران بچگیشون با یکی از این عناوین گره خورده یکی مثل من MW که کلا بعد از بلک آپس 2 ول کردم یکی دوران اوج گیمر بودنش با MW2 شروع شد تا ادونسد وارفیر باقی موندن یه سری هم دیگه تک و توک با MW3 که اونا هم بعد از این کود جدید ول میکنن چون بازی واقعا دیگه شده یه عنوان شیردوشی!

یعنی اکتیویژن عین یوبیسافت و دیگر اساتید فقط به فکر اینن در کوتاه ترین مدت یه بازی بدن بیرون و پول در بیارن دیگه باگ ، ایرادات گیم پلی،ایرادات گرافیکی به درک!

مثلا عنوان The Crew خدا وکیلی یوبیسافت خجالت نکشید اینو داد بیرون؟ بازی انقدر باگ داره که از روز اول هم پابرجا بوده و عوض اینکه این باگ ها فیکس بشهیوبیسافت اومد دی ال سی داد ....

یا داستان مسخره فارکرای 4 در مقایسه با فارکرای 3! هرچند همون فارکرای 3 هم بعضی اوقات خنده دار بود! آتیش میگرفتی گلوله از دستش میکشید بیرون شخصیت!

یا اویل ویتین 2 که سه روز پیش تمومش کردم دیدم مثکه بزرگان این سنعت هم به فکر پول دراوردن افتادن و اون گیم های تاریخی که شاهدش بودیم تکرار نمیشن خداوکیلی این گیمر های نوپا چه چیزایی رو از دست ندادنو نخواهند داد!

یکی نیست بگه آخه شینجی میکامی تو که میای یه شاهکاری مثل رزیدنت اویل 4 رو خلق میکنی این اویل ویتین دیگه چیه! یعنی گیم پلی آبکی داستان آبکی تر! یه نو آوری به خرج دادی میکامی که شخصیت بره گیاه جمع کنه و دارو بسازه دیگه بعد از 12 سالم میای از همین استفاده میکنی؟! یعنی چی!( حالا هی بگید متا متا همین رزیدنت اویل 4 که پدر ژانر وحشت شد و حالا حتی خود سازنده اصلیم داره ازش کپی میکنه متا 82 گرفت که حداقل باید بالای 90 رو ازان خودش میکرد)

شینجی میکامی واقعا باس فایت های اصیل RE4 کجاس؟ توی اویل ویتین ما واقعا هیچی نداریم برای اینکه فان داشته باشیم داستان بی سروته شروع میشه و بی سر و ته تر تموم میشه (نمیخوام الان این عنوان رو نقد کنم تا حوصلتون سر بره)

الان واقعا کود جدید چی داره برای گفتن؟ همون کود های قبلیه در یک اسکین جدید اکتیویژن هر دفعه یه لباس جدید تن سری ندای وظیفه میکنه و پول داره در میاره عوض اتینکه شروع کنن به نوآوری هر دفعه کپی میکنن از بتل فیلد تا دیدن Ea  سری بتل رو برد به جنگ جهانی اکتیویژنم  رفت به دوران جنگ جهانی حالا شما حساب کن بعد از کود گوست چقدر فن ها گفتن برگردید به دوران جنگ جهانی و اصیل کود که ازونجا شکل گرفت!

اکتیویژنم احتمالا میخندیدد و الان نتایج تصمیم فاجعه بارشو داره میبینه

ممنون که وقت گذاشتید و خوندید ممکنه بنده هم مثل همه کمی اشتباه کنم در نظراتم اما اینا چیزایی بود که ذهن من از یه چیزی میتونه درک کنه و برای شما عزیزان بنویسه ;)

بنده با حرف شما موافقم عزیز و خودم تو این 20 سال دوران گیمی که داشتم هیچوقت نشده  متاکریتیک تو انتخاب یه بازی واسم معیار باشه

ولی مشکل اینجاس که همه که هم سن و سال من و شما که نیستن...همه که 10-20 سال سابقه گیم ندارن...

اکثر گیمرا مخصوصا تو ایران جوونن...خیلیاشون فرق بین اسنیک و کریتوس رو نمیدونن! خیلیاشون تو این لحظه دارن اولین گیم زندگیشونو میخرن

خوب اونا با چه تجربه ای بیان یه بازی خوب انتخاب کنن؟

هیچکس و هیچ چیز بی نقص نیست و مطمعنا خیلی از نقدها مضخرفن...ولی درکل یجورایی میشه یه بازی خوب و از بد تشخیص داد و نمیشه گفت همه نقدها مضخرفن!

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

screen089.thumb.jpg.f4aa94fa2f68c26fb1e8f9b4950c1ab3.jpg

:|

اینها چیزهایی بود که از راه مسابقه دادن به دست می آوردیم و الان تقریبا هم قیمتِ خودِ بازی باید براشون پول داد! یعنی 60 دلار دادی بازی رو خریدی و برای این چیزهای کاملا چرت و پرتی که باید از داخل خود بازی بشه به دست آورد هم باید 50 دلار دیگه بدی! که تازه رندوم هم هستن و شاید برای یه چیز خوب باید یکی دو تا از این پک ها باز کنی...پک های معمولی هم وجود دارن اما همیشه شما به خرید پک پرمیوم نیاز خواهید داشت! اونم برای همچین بازی ای!

فقط نگاه کنید روی یه سیستم رده بالا چطوری اجرا میشه توی 1-2 دقیقه اول:

https://www.youtube.com/watch?v=wFAG2MLVjAY&t=2s

هم به لود شدن تکسچرهاش توجه کنید که یک سال بعد از شروع بازی تازه لود میشن! و هم تازه وقتی که تکسچرهاشم لود میشن چقدر بدن :|

باز بگید نظرات منتقدین اصلا مهم نیست... درسته که آدم باید خودش لذت ببره و نظر خودش مهم باشه اما وقتی تمامی امکاناتی رو که برای لذت بردن از یک بازی NFS وجود داشته رو یا از بین برده باشن یا پولیش کرده باشن دیگه از چی لدت میخوایم ببریم؟ از هزینه کردنِ بیش از حد؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

اینها چیزهایی بود که از راه مسابقه دادن به دست می آوردیم و الان تقریبا هم قیمتِ خودِ بازی باید براشون پول داد! یعنی 60 دلار دادی بازی رو خریدی و برای این چیزهای کاملا چرت و پرتی که باید از داخل خود بازی بشه به دست آورد هم باید 50 دلار دیگه بدی! که تازه رندوم هم هستن و شاید برای یه چیز خوب باید یکی دو تا از این پک ها باز کنی...پک های معمولی هم وجود دارن اما همیشه شما به خرید پک پرمیوم نیاز خواهید داشت! اونم برای همچین بازی ای!

فقط نگاه کنید روی یه سیستم رده بالا چطوری اجرا میشه توی 1-2 دقیقه اول:

https://www.youtube.com/watch?v=wFAG2MLVjAY&t=2s

هم به لود شدن تکسچرهاش توجه کنید که یک سال بعد از شروع بازی تازه لود میشن! و هم تازه وقتی که تکسچرهاشم لود میشن چقدر بدن :|

باز بگید نظرات منتقدین اصلا مهم نیست... درسته که آدم باید خودش لذت ببره و نظر خودش مهم باشه اما وقتی تمامی امکاناتی رو که برای لذت بردن از یک بازی NFS وجود داشته رو یا از بین برده باشن یا پولیش کرده باشن دیگه از چی لدت میخوایم ببریم؟ از هزینه کردنِ بیش از حد؟

واقعا خجالت نمیکشن این آشغال رو تو سال 2017 آماده کردن به خورد گیمر بدنO.o

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

ینها چیزهایی بود که از راه مسابقه دادن به دست می آوردیم

دوست عزیز اونارو میشه با مسابقه دادن جمع کرد پارت هارو حتما که نباید بخرین. من ویدیو زیاد دیدم از این بازی. اتفاقا هم نقدا زیاده روی کردن. از طریق اون کارتا میشه پارت جمع کرد یا با مسابقه دادن. واسه هر کسی قرار ندادن پنجاه دلار خرید رو. یارو بود تو مس افکت 15000 دلار خرج کرده بود. یا خیلی دیوانست یا خیلی پولداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

دوست عزیز اونارو میشه با مسابقه دادن جمع کرد پارت هارو حتما که نباید بخرین. من ویدیو زیاد دیدم از این بازی. اتفاقا هم نقدا زیاده روی کردن. از طریق اون کارتا میشه پارت جمع کرد یا با مسابقه دادن. واسه هر کسی قرار ندادن پنجاه دلار خرید رو. یارو بود تو مس افکت 15000 دلار خرج کرده بود. یا خیلی دیوانست یا خیلی پولداره.

وجود این کارتها تو nfs world جالب بود. چون بازی F2p بود ولی برای بازی که شما 60 دلار پول دادی و توان دوباره هزینه کردن رو نداشته باشی جالب نیست. یه بازی میشه ویچر یه بازی هم مثل این یا همون مس افکتی که گفتین!

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، HeX گفته است :

برای بازی که شما 60 دلار پول دادی و توان دوباره هزینه کردن رو نداشته باشی جالب نیست.

این ea کارو خراب کرده دیگه  والا من دلم به حال سری nfs و مس افکت خیلی میسوزه. حقشون نیس به این وضعیت بیفته. ولی اینکه تو نقدا نمره 5 میدن اینم زیاده رویه هرچی هم باشه 7 واسه این بازی مناسبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تصمیم دارم اخبار بازی EA رو نه به کسی بگم نه پوشش بدم زیاد خوشم نمیاد از این شرکت ولی:

Two steps forward, three steps back

گیم اسپات به استاروارز  جدید نمره 6 داده و جمله بالا خودش  خیلی معنی میده! دو گام به جلو سه گام به عقب! دیگه بقیه ریویو رو نمی نویسم فقط باز  هم  میکرو ترنزکشن  گذاشتن در ساختار اونلاین پول بده برنده شدو !

Over reliance on randomized loot drops and microtransactions

صنعت بازی  رو  بلیزارد و EA تبدیل کردن به یک جک!  بلیزارد که دکون بقالی راه انداخته وسط باس دیابلو پیغام خرید DLC نکرومنسر میده اونم چقدر ؟؟؟ 19 دلار برای یک شخصیت!؟؟؟؟ واقعا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حیف شد 
نسخه قبلیی تنها مشکلش شب بودن تمام وقتش بود که خسته میشد آدم از یکنواختی 
باز روز زیبایی های بیشتری داره 
اریجین هم که بست IP ایران رو کلا بیخیال NFS 

150 سی دی کی خریدم برا اولین بار ولی ناراحت نیستم 

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/16, 15:07:04، Vikings گفته است :

چی فکر میکردیم چی شد

ماروباش دیتاشو دانلود کرده بودیم  بی صبرانه منتظر10 نوامبر بودیم  منتشر بشه تا کرک اگه شد نشد . سی دی کی بخریم. اما با این نمرات نا امید شدیم

یادش بخیربهترین سری از نظر من Need For Speed The RUN بود  هنوزم دارم بازیش میکنم

ab2c17a51abd50e93aff4073b8f6fd6a-1200-80
Nicolas%20Mazda%20RX-7.JPG?cb=1412974647

خداييش  run  يكي  از بهترين سريهاي nfs  بود  كه باهاش  كلي  حال كردم . موضوع د استانيش خيلي عالي بود و ماشينهاي اون دوره و هندلينگ خوب ماشينها .

لینک به دیدگاه

سقوط پشت سقوط

اون از سری BF که از سری BF4 با اون همه سرعت و گرافیک و حس خوب

رسید به BF1 که مسخره و کاغذیه !! ( نظر شخصیمه )

اینم از این .. بعد این همه جو سازی .. ت... زد !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند نفر از  دوستان داشتن از Nfs run تعریف میدادن من هم خودم هنوز کنار rivals و nfs اونلاین قبلی بازیش میکنم یک reshade عالی برایrun

5a0c31830069b_NeedForSpeedTheRun_2017_11_15_15_26_56_416.thumb.jpg.87b6c4458cd5e89c49d7b3786b72502b.jpg

4k run  ولی رزلوشن  عکس کم شده چون  اسکرین شات  7 مگ بود!

Need For Speed The RUN__× Ultra Realistic ×_.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/23, 15:00:07، ar_prv گفته است :

سلام دوست عزیزم

والا من خودم هم بازی کردم روی اکسس به جز ویدیو تماشا کردن :D

چیزهای که با مسابقه دادن به دست میارید در برابر پولی ها مثل جورابیه که روز پدر به پدرها کادو میدن در برابر یه ساعت مچی رولکس :D

نکته بعدی هم اینه که شما بعد از هر مسابقه یه کارت به دست میارید که البته شانسیه که توش چی باشه! ممکنه یه بوق باشه!! اینهایی که به دست میارید باعث لول آپ شما میشه ، امابعضی وقتا هست که یه اونت نیاز به لول مثلا" 140 داره و شما 139 هستی و هیچ مسابقه ای نمونده که بتونی کارت بگیری ازش تا لول آپ! یا باید دیگه ادامه ندی یا حداقل یکی دو دلار خالی شی! بعد خیلی خنده داره توی یه بازی سبک ریسینگ که رانندگی و ویژگی های ماشین(قابلیت ها و اسپک ماشین به همراه ستاپ و...) باید تعیین کننده باشه بحث لول رو هم بیاری وسط و اونم توی سرعت تاثیر گذار باشه! این همون چیزیه که مدام هلت میده تا خرید کنی!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام دوست عزیزم

والا من خودم هم بازی کردم روی اکسس به جز ویدیو تماشا کردن :D

چیزهای که با مسابقه دادن به دست میارید در برابر پولی ها مثل جورابیه که روز پدر به پدرها کادو میدن در برابر یه ساعت مچی رولکس :D

نکته بعدی هم اینه که شما بعد از هر مسابقه یه کارت به دست میارید که البته شانسیه که توش چی باشه! ممکنه یه بوق باشه!! اینهایی که به دست میارید باعث لول آپ شما میشه ، امابعضی وقتا هست که یه اونت نیاز به لول مثلا" 140 داره و شما 139 هستی و هیچ مسابقه ای نمونده که بتونی کارت بگیری ازش تا لول آپ! یا باید دیگه ادامه ندی یا حداقل یکی دو دلار خالی شی! بعد خیلی خنده داره توی یه بازی سبک ریسینگ که رانندگی و ویژگی های ماشین(قابلیت ها و اسپک ماشین به همراه ستاپ و...) باید تعیین کننده باشه بحث لول رو هم بیاری وسط و اونم توی سرعت تاثیر گذار باشه! این همون چیزیه که مدام هلت میده تا خرید کنی!

د رتایید فرجام کلا بازی رو داخلش  خرید نکنی مجبورت میکنه که هی  مسابقات تکراری و بعضا فاقد هیجان رو  تکرار کنی فقط برای همین بحث  کارتها که خیلی ضربه زده به بازی-  هر بازی که میکرو ترنزکشن امد توش بدون شک  با جدیت میگم پشت این حرف  کلی تجربه است سازنده زیاد جدیش نگرفته!!!- تمام تمرکزش روی  درامد زایی بوده!  میدل ارث جدید بازی   خاصی نبود من که لذت نبردم.  این ان اف اس و  استاروارز جدید هم همین بلا سرش امده .

کلا وقتی وسط بازی مجبور باشی خرید کنی انگار میشه کلش و اف کلنز  دیگه اون  اتمسفر خاص یک بازی پرستیژ دار رو نداره  انگار داری معامله  انجام میدی  داد و ستده بازی نیست. یک بازی  خوب هیچ وقت این بساط رو پیش نمیکشه-

سازنده با اینکار میگه چی  میگه ببین  من میخوام ازین پول درارم برام مهم نیست  تو خوشت بیاد یا نه  برام مهم نیست تو مثل ویچر غرق بشی توش یا نه برام مهم نیست لول گیری ات چقد رباشه یا چطور باشه- من این بازی رو برای قواعد خودم ساختم با بازارچه خودم به خواست تو بازیباز اهمیت نمیدم.  دوست داری قوی بشی پول بده نمیخوای هی تکرار کن تا ببینیم چی میشه! برای همینه اکثر بازی های  میکرو ترنزکشن  دار نمرات خوبی  نمیگیرن و نقدهاشون منفیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نقد خیلی هم چیز خوبیه. فقط اون عددا یکم درک میخواد.

مثلا متای 97 برای بازی های نینتندو یعنی: در بین بازی های غیر AAA یا مثلا ایندی یا مثلا بچه بازی یا مثلا فقط بشینی پاش پوچ وار جلو بری آره 97 گرفته. شاهکار بوده در بین اون بازی ها.
اما یه بازی مثل ماریو یا زلدا صد سال دیگه هم به پای یه بازی مثل لست اف آس یا GTA نمیرسن. بازی که یک خط دیلوگ نداره، داستان بعد از 30 سال از ما قبل دانکی کونگ عوض نشده این بازی هیچ وقت متای 97ـش خلوص متای +90 سایر شرکت هارو نداره. این یعنی درک متا.

الان این بررسی ها و اینا تو سطح نت شده رو در وایسی و روشن فکری مثل سری سولز که از demon شروع شد و بعد از 8 سال بگو یک میلیمتر تغییر کرده باشه، میگم نکرده. یعنی از COD که به قول دوستمون هر سال روکش میکنن میفروشن صد پله فرام سافتور (سازنده سولز و بلاد بورن) روکش کننده تره. بعد متاش چقدره؟ 95! چرا؟ چون 90 درصد مردم نمیتونن باهاش اونس بگیرن، خیلی دانش میخواد در نگاه عموم! داستان لباس نامرئی پادشاهه، که هرکی لباسو نمیدید به عقلش شک میکردن پس کسی هم نمیگفت نمیبینم؛ میگرفت دستش میگفت به به عجب لباسیه، دم خیاطش گرم!

الانم دنیای گیم با نسل 8 به عوج مسمویت خودش رسیده. خیلی از دوستای من که payback رو خریدن، چون بقیه ریسک خرید بازی رو نسبت به سابقه بدش نکردن؛ جرائت به اعتراف خرید بدنشون نمیکنن و بی خودی از بازی تعریف میدن. آدم نقدو میخونه، وقتی نوشته سرعت بازی هیجان کافی رو نداره با یکی دوتا ویدئو میاد دستش. یا اگه نوشته باشه گرافیکش بده، خدا بهمون چشم داده میریم خودمون میبینیم. نه نقد رو می پرستیم، نه denied میکنیم. الان دیگه کسی بال کافی نداره که خلاف جهت آب پارو بزنه، چون مسخرش میکنن آبروش میره.

وقتی به MGS TPP نمره 10 از 10 میدن یعنی تو دوره خودش بازی خوبی بوده (منم موافقم اگه دو سال زود تر میومد) ولی آیا در حد سری های قبلی تو که زمان خودشون بودن بوده؟ عمرا نبوده. وفادار به طرفدارا؟ اصلا صحبتشو نکن.

من خودم 214 ساعت تایم گیم پلی توی بازی NFS No Limit دارم (بعلاوه 159 ساعت آسفال8). چون به عنوان یه بازی موبایل فری تو پلی با وجود میکرو ترنز اکشنی  داره و از روی تصادف یک دلار هم براش خرج نکردم، عالی پیاده سازی شده. اما NFS 2016 دلاکس پیش خرید شده گوشه اکانت اورجینم افتاده و خاک میخوره درصورتی که حتی Career ـش هم تموم نشده. حالا میخواد متاش هرچی باشه. من حال نکردم چون دیدم شرکت گوست برای این بازی عرق نریخته، چون اعتقادی به این کار نداره؛ نتیجشم شد گند پیبک. شانس بیاره EA بیخیال این استدیو بشه یا اینکه فشار درست حسابی روش بیاره. در کل هر بازی عرق ریختن سازندش برای من مهمه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اینکه بازی فابل قبولی ارائه نشده رو با دوستان موافقم اما اینکه میاین میگین فلان بازی دیگه ea نمیاد عرضه کنه بنظر من 99 درصد عمرا این اتفاق نمی افته بقول نیوتن بود فکر کنم:4_joy: از این شرکت به اون شرکت و از این اسم به اون اسم بازی رو عوض می کنه اما سری بازیهاش رو همیشه ادامه میده اونم نید فور که بعد فیفا پرطرفدارترین سری بازی ورزشیش مطمعنا هست!!!

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

نقد خیلی هم چیز خوبیه. فقط اون عددا یکم درک میخواد.

مثلا متای 97 برای بازی های نینتندو یعنی: در بین بازی های غیر AAA یا مثلا ایندی یا مثلا بچه بازی یا مثلا فقط بشینی پاش پوچ وار جلو بری آره 97 گرفته. شاهکار بوده در بین اون بازی ها.
اما یه بازی مثل ماریو یا زلدا صد سال دیگه هم به پای یه بازی مثل لست اف آس یا GTA نمیرسن. بازی که یک خط دیلوگ نداره، داستان بعد از 30 سال از ما قبل دانکی کونگ عوض نشده این بازی هیچ وقت متای 97ـش خلوص متای +90 سایر شرکت هارو نداره. این یعنی درک متا.

الان این بررسی ها و اینا تو سطح نت شده رو در وایسی و روشن فکری مثل سری سولز که از demon شروع شد و بعد از 8 سال بگو یک میلیمتر تغییر کرده باشه، میگم نکرده. یعنی از COD که به قول دوستمون هر سال روکش میکنن میفروشن صد پله فرام سافتور (سازنده سولز و بلاد بورن) روکش کننده تره. بعد متاش چقدره؟ 95! چرا؟ چون 90 درصد مردم نمیتونن باهاش اونس بگیرن، خیلی دانش میخواد در نگاه عموم! داستان لباس نامرئی پادشاهه، که هرکی لباسو نمیدید به عقلش شک میکردن پس کسی هم نمیگفت نمیبینم؛ میگرفت دستش میگفت به به عجب لباسیه، دم خیاطش گرم!

الانم دنیای گیم با نسل 8 به عوج مسمویت خودش رسیده. خیلی از دوستای من که payback رو خریدن، چون بقیه ریسک خرید بازی رو نسبت به سابقه بدش نکردن؛ جرائت به اعتراف خرید بدنشون نمیکنن و بی خودی از بازی تعریف میدن. آدم نقدو میخونه، وقتی نوشته سرعت بازی هیجان کافی رو نداره با یکی دوتا ویدئو میاد دستش. یا اگه نوشته باشه گرافیکش بده، خدا بهمون چشم داده میریم خودمون میبینیم. نه نقد رو می پرستیم، نه denied میکنیم. الان دیگه کسی بال کافی نداره که خلاف جهت آب پارو بزنه، چون مسخرش میکنن آبروش میره.

وقتی به MGS TPP نمره 10 از 10 میدن یعنی تو دوره خودش بازی خوبی بوده (منم موافقم اگه دو سال زود تر میومد) ولی آیا در حد سری های قبلی تو که زمان خودشون بودن بوده؟ عمرا نبوده. وفادار به طرفدارا؟ اصلا صحبتشو نکن.

من خودم 214 ساعت تایم گیم پلی توی بازی NFS No Limit دارم (بعلاوه 159 ساعت آسفال8). چون به عنوان یه بازی موبایل فری تو پلی با وجود میکرو ترنز اکشنی  داره و از روی تصادف یک دلار هم براش خرج نکردم، عالی پیاده سازی شده. اما NFS 2016 دلاکس پیش خرید شده گوشه اکانت اورجینم افتاده و خاک میخوره درصورتی که حتی Career ـش هم تموم نشده. حالا میخواد متاش هرچی باشه. من حال نکردم چون دیدم شرکت گوست برای این بازی عرق نریخته، چون اعتقادی به این کار نداره؛ نتیجشم شد گند پیبک. شانس بیاره EA بیخیال این استدیو بشه یا اینکه فشار درست حسابی روش بیاره. در کل هر بازی عرق ریختن سازندش برای من مهمه.

چه مقایسه ای کردید ماریو با gta:4_joy: 

ذره ای ماریو رو دوست ندارم  تنفر دارم ار سیبلهاش مشکل اساسی  با ساختار تکراری بازیهای نینتدو دارم . بازیهایی که فقط برای سه ساله ها خوبن. یکی از بزرگ ترین اغراق های  تاریخ در نقش همین  ماریو شده !!!چه کرده!!!!تا کی باید  جور عشق کودکی های  یک عده رو بخوریم که یک بازی  کودکانه واقعا لوس رو گنده میکنند؟چه محتوای ؟چه اتمسفری ؟چه داستانی ؟ ایا مس افکت اندرومدا اتمسفر نساخت؟گرافیک نداشت؟گیم پلی فان نداشت ؟ هزاران هزار دیالوگ نداشت ؟ چرا اینقدر این بازی های یک شاهی نینتندو رو گنده میکنن برام سئواله. خیلی ها حس من رو دارن منتهی مثلا یک عزت و احترام خاصی برای این بابا  قائلن ! که چی مثلا ؟کجای این بازی قابل نقده؟چی داره ؟صد ساله داره با کارت رانندگی میکنه هی بهش میگنgotyکه چی ؟روی چه حسابی ؟مگر نباید یک سری پارامترها رو رعایت کنه ؟کجا رعایت کرد؟ بزرگترین جوک صنعت بازی  داستان تکرار مکررات نینتندو است جالبه براش هم میگیره سگا بدبخت بیست سال پیش من اونموقع تازه گیمر بودم دریم کست داد بیرون من خواستم بخرم ورشکست شد!من اهل تعارف نیستم اگر مشتری داشت یری ماریو چنان نقد هایی مینوشتم اتش از تو قبر رئیس نینتندو بزنه بیرون ولی حیف  که هیچ کسی بازی شون نمیکنه .:4_joy:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

چه مقایسه ای کردید ماریو با gta:4_joy: 

ذره ای ماریو رو دوست ندارم  تنفر دارم ار سیبلهاش مشکل اساسی  با ساختار تکراری بازیهای نینتدو دارم . بازیهایی که فقط برای سه ساله ها خوبن. یکی از بزرگ ترین اغراق های  تاریخ در نقش همین  ماریو شده !!!چه کرده!!!!تا کی باید  جور عشق کودکی های  یک عده رو بخوریم که یک بازی  کودکانه واقعا لوس رو گنده میکنند؟چه محتوای ؟چه اتمسفری ؟چه داستانی ؟ ایا مس افکت اندرومدا اتمسفر نساخت؟گرافیک نداشت؟گیم پلی فان نداشت ؟ هزاران هزار دیالوگ نداشت ؟ چرا اینقدر این بازی های یک شاهی نینتندو رو گنده میکنن برام سئواله. خیلی ها حس من رو دارن منتهی مثلا یک عزت و احترام خاصی برای این بابا  قائلن ! که چی مثلا ؟کجای این بازی قابل نقده؟چی داره ؟صد ساله داره با کارت رانندگی میکنه هی بهش میگنgotyکه چی ؟روی چه حسابی ؟مگر نباید یک سری پارامترها رو رعایت کنه ؟کجا رعایت کرد؟ بزرگترین جوک صنعت بازی  داستان تکرار مکررات نینتندو است جالبه براش هم میگیره سگا بدبخت بیست سال پیش من اونموقع تازه گیمر بودم دریم کست داد بیرون من خواستم بخرم ورشکست شد!من اهل تعارف نیستم اگر مشتری داشت یری ماریو چنان نقد هایی مینوشتم اتش از تو قبر رئیس نینتندو بزنه بیرون ولی حیف  که هیچ کسی بازی شون نمیکنه .:4_joy:

اتفاقا من فکر میکردم که فقط من این احساس رو نسبت به بازی های نینتندو و مخصوصا این لوله کشه دارم! انقدر بدم میاد یارو تو این شخصیت و فقط این شخصیت گیر کرده، از شانس ما شده نقاد گیم اسپات. حالا بماند که تمام فیگورهاشو هم داره. این همه شخصیت گیم هست که بک استوری دارن که دنیا از وصفشون عاجزه. دقت کردین که چطوریه همه فیلم های مرتبط با گیم گند میزنن؟ فکر کردین به خاطر برآورده نشدن انتظاراته؟ نه اتفاقا اون بخش کوچیکشه. بیشترش بر میگرده به نداشتن پتناسیل صنعت سینما. تک تک NPC های WOW رو میشه ازشون به اندازه رمان های بزرگ داستان کشید بیرون. ولی این ماریو چی؟ 97! میسوزم یعنی ها! جالبته تو ایرانم همون سال های 70 تا 75 یکم این شخصیت ها درخشیدن. بعد با ورود PS1 و نسل های بعد دیگه واقعا کم رنگ شدن و اون بابایی که با ماریو خاطره داشته: اگه دنیای گیمو پیش گرفته دیگه الان فاز های تازه ای از گیم رو تو چته داره و ماریو بخش کمی از سابقه گیمش محسوب میشه، یا اینی که دیگه زن و بچه داره و سال هاست از گیم فاصله گرفته. بعد یه عده دهه نمی دونم چی بگم. دهه من درآوردی! 13 14 ساله تو کامنت های سایت های خبری یا گیم خودشونو برای بازی های نینتندو پاره میکنن در صورتی که نه سابقه شو دارن نه سویچ برای بازی کردن. فقط شده کاتالیزور این افراد برای نشون دادن گیمر بودن که سرایت کرده به همین نقاد های خارجی. حالا من برنامه دارم برای این فرهنگ و ینا. همین نشریه بازی خار برگشته بود گفته بود "دنیای گیم منتظره انحصاری های نینتندو بلخص این ماریو که بیاد بیرون تا ازش کپی کنن" :| آخه نادون یه کپی موفق رو که از ماریو کپی زدرو بیار تو. لابد هر پلتفرمری که مثلا از شانس AC یا هورایزن باشه، نوه نتیجه ماریو. انگار اگه ماریو نبود الان همه داشتیم تتریس بازی میکردیم. به قول شاعر اگه ادیسون برقو اختراع نمیکرد، یکی دیگه اختراع میکرد؛ نه اینکه الان بشریت تو تاریکی به سر ببره.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

اتفاقا من فکر میکردم که فقط من این احساس رو نسبت به بازی های نینتندو و مخصوصا این لوله کشه دارم! انقدر بدم میاد یارو تو این شخصیت و فقط این شخصیت گیر کرده، از شانس ما شده نقاد گیم اسپات. حالا بماند که تمام فیگورهاشو هم داره. این همه شخصیت گیم هست که بک استوری دارن که دنیا از وصفشون عاجزه. دقت کردین که چطوریه همه فیلم های مرتبط با گیم گند میزنن؟ فکر کردین به خاطر برآورده نشدن انتظاراته؟ نه اتفاقا اون بخش کوچیکشه. بیشترش بر میگرده به نداشتن پتناسیل صنعت سینما. تک تک NPC های WOW رو میشه ازشون به اندازه رمان های بزرگ داستان کشید بیرون. ولی این ماریو چی؟ 97! میسوزم یعنی ها! جالبته تو ایرانم همون سال های 70 تا 75 یکم این شخصیت ها درخشیدن. بعد با ورود PS1 و نسل های بعد دیگه واقعا کم رنگ شدن و اون بابایی که با ماریو خاطره داشته: اگه دنیای گیمو پیش گرفته دیگه الان فاز های تازه ای از گیم رو تو چته داره و ماریو بخش کمی از سابقه گیمش محسوب میشه، یا اینی که دیگه زن و بچه داره و سال هاست از گیم فاصله گرفته. بعد یه عده دهه نمی دونم چی بگم. دهه من درآوردی! 13 14 ساله تو کامنت های سایت های خبری یا گیم خودشونو برای بازی های نینتندو پاره میکنن در صورتی که نه سابقه شو دارن نه سویچ برای بازی کردن. فقط شده کاتالیزور این افراد برای نشون دادن گیمر بودن که سرایت کرده به همین نقاد های خارجی. حالا من برنامه دارم برای این فرهنگ و ینا. همین نشریه بازی خار برگشته بود گفته بود "دنیای گیم منتظره انحصاری های نینتندو بلخص این ماریو که بیاد بیرون تا ازش کپی کنن" :| آخه نادون یه کپی موفق رو که از ماریو کپی زدرو بیار تو. لابد هر پلتفرمری که مثلا از شانس AC یا هورایزن باشه، نوه نتیجه ماریو. انگار اگه ماریو نبود الان همه داشتیم تتریس بازی میکردیم. به قول شاعر اگه ادیسون برقو اختراع نمیکرد، یکی دیگه اختراع میکرد؛ نه اینکه الان بشریت تو تاریکی به سر ببره.

من همیشه فکر میکردم فقط خودم  ماریو رو یه بازی معمولی میدونم ¬¬

اما جدا از بحث واقعا واریو هم اونقدر ها بد نیست . فقط صرف یه بازی معمولی هست . دقیقا شده مثل لباس نامریی پادشاه . کافیه یه سایت به ماریو 80 بده . دیگه فاتحه اون سایت خونده شده :|

همین چند وقت پیش ماریو ربییز رو یه نیم ساعتی تجربه کردم . حیف نمره 70 که به این بازی بدی . حالا متا چند شده ؟ 85 o.O

در کل سوییچ و نینتندو کم کم اون التهابش تموم میشه . فقط باید منتظر بود ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

99%  نمرات بازیهای نینتندو در زمان گیر کرده ! اصلا  ساختار نقد و بررسی بازیهای نینتندو  فرق داره با بقیه دنیا - همه چیز شون رو نوستالژیک و ... میبینن! من که یک گیمر هارد کور سراغ ندارم دوربرم نینتندو بازی کنه! اینقدر دوست رفیق گیمر دارم از خودم  بازیباز تر  یک دفعه سمتش هم نمیرن .  خیلی از بازیها ی ماریو که رو نمارت بالا دادن چه مال wiiu یا wii یا 3ds من با شبیه ساز تجربه کردم    بهشوداده 10  5زیاده شه! من بخواستم به بازی 9 نمره بددم قشنگ 4 بهش میدادم  تکرار مکررات   کودکانه  نه صدایی نه گرافیکی نه بوقی نه  چیز خاصی پنج دقیقه هم تحملش سخته . خوابم گرفت پای یکشون! بعد یکطوری واکنش نشون میدن همش هایپ.

دمش گرم خدا بیامرز علی معلم حرف خوبی زد گفت تو سالن فیلم مد مکس نشسته بودیم همه منتقد و ببننده شوت میزدن  هورا میکشیدن  اخرهاش بعد  رفتیم سالن یک فیلم هنری  عصر بود دیدم همه خوابن  توی تاریکی.

فرداش نقدها درامد  فیلم هنری رو   چنان برده بودن بالا  بعد مد مکس رو هزار تا ایراد ازش گرفته بودن!:4_joy:گفتم اینا که خواب بودن سر فیلم !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

:4_joy:

در 7 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

در 6 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

سلام

دیدم دوستان در مورد نمرات بازی های نینتندو و ماریو انتقاد داشتن! من هم انتقاد دارم و حرفهاتونو کاملا قبول دارم!

به نظرم کل دنیا و سایت های بررسی بازی و سرگرمی دسته جمعی نینتندو رو سر کار گذاشتن!xD هی دارن تحویلش میگیرن که نکنه یه شرکت دیگه هم از بازار سرگرمی بکشه کنار! میان بازی های جدیدش رو نسبت به بازی های دهه 80 و 70 و حتی اسلات ماشین ها مقایسه میکنن و نمره میدن، کنسولهاشم از این جو به راه افتاده منطقا" فروششون میره بالا و  اونم هیجانی میشه تند تند بازی میده  و با خودش حال میکنه!xD تمام بررسی های بازی های نینتندو رو با این طرز فکر ببینید براتون عادی میشه xD

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

اونم هیجانی میشه تند تند بازی میده  و با خودش حال میکنه!xD

داش من اگه یکی نخواد اینا تند تند بازی ندن چکار باید بکنیم! الان دیگه دهه هشتاد نود نیس اون دوران گذشت تموم شد. خب وقتی نمراتش به حد ویتچر3 نزدیکه باید چی گفت؟ خدایی باید 10 یا 9.5 بگیره اونم سال 2017؟

این gta لامصب میکروترنزکشن رو به اوجش رسوند وگرنه بازی های اخیر وضعیتشون این نبود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

داش من اگه یکی نخواد اینا تند تند بازی ندن چکار باید بکنیم! الان دیگه دهه هشتاد نود نیس اون دوران گذشت تموم شد. خب وقتی نمراتش به حد ویتچر3 نزدیکه باید چی گفت؟ خدایی باید 10 یا 9.5 بگیره اونم سال 2017؟

سلام

درسته که نوشتم جنبه طنز داشت اما واقعا نمیتونم دلیل منطقی ای واسه این قضیه پیدا کنم که چطوری این نمرات رو میگیرن یا اصلا در مقایسه با کدوم بازی ها این نمرات رو بهشون میدن :D من شخصا برداشت شخصیم  از نمرات بازی ها رو صرفا در پلتفرم خودشون محدود میکنم، یعنی اگه زلدا و ماریو نمرات خوبی گرفتن نمیام به هیچ شکلی نمراتشونو کنار بازی های PC یا کنسول قرار بدم و شخصا معیارشو برای مقایسه با بازی های همون پلتفرم قرار میدم ، در مورد مقایسه اختصاصی های کنسول یا PC هم همینطوری سعی میکنم تحلیل کنم نمرات رو

والا اینا که از شروع فروش سوویچ یه جوری عمل کردن که همیشه میزان موجودی در فروشگاهها بسیار کمتر از میزان تقاضا باشه تا این توهم به وجود بیاد که وحشتناک داره میفروشه! که اینطوری بقیه هم جذب بشن و سر و دست بشکونن ، در مورد یوتیوبر ها هم که به شدت بدرفتاری میکنه این شرکت و مدام به خاطر کپی رایت ازشون شکایت میکنه :|

فکر کن یوتیوبر ها که برای همه بازی های شرکت های مختلف بررسی انجام میدن و مشکلی هم براشون بوجود نمیاد ! اگه ویدیوی بررسی راجع به محصولات نینتندو بسازن و حتی 10 ثانیه از گیم پلی رو نشون بدن ازشون شکایت کپی رایتی میشه :| مگه اینکه صرفا توسط یوتیوبر های زیر دست خود نینتندو بررسی بشن! بطور کلی موجودات عجیبی هست در شیوه مواجهشون با مدیا! تا جایی که بتونن گردش اطلاعات، مخصوصا مسائل مربوط به نقد بازیاشونو که از کانال وابسته به خودشون نباشه رو سرکوب کنن...

تقریبا همه شرکت ها همچین سیاستی دارن اما دیگه نینتندو بدجوری شورش رو در آورده

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

بطور کلی موجودات عجیبی هست در شیوه مواجهشون با مدیا! تا جایی که بتونن گردش اطلاعات، مخصوصا مسائل مربوط به نقد بازیاشونو که از کانال وابسته به خودشون نباشه رو سرکوب کنن...

تقریبا همه شرکت ها همچین سیاستی دارن اما دیگه نینتندو بدجوری شورش رو در آورده

این دیگه نوبرشه:4_joy:. این وضع ادامه پیدا کنه پک من هم تو راهه پ.

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/23, 14:01:06، Farjam گفته است :

من یکی فاز این joe رو اصلا درک نمیکنم عکس پایین همه چیو شرح میده.

11.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...