رفتن به مطلب

EA نا امید شدم!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

نمره استار وارز بتلفرانت 2  از کاربر ها : اینقدر خندیدم دیشب مثل یک فیلم کمدی بود. این دیگه فکر کنم پایین ترین نمره به یک بازی است از طرف کاربر: اینقدر از  این EA بازی نخرید تا ورشکست بشه - هی میرن بازی هاش رو میخرن!

Capture.thumb.JPG.8770e42c01e0bd2f900dcedd56f9434c.JPG

Star Wars Battlefront 2 microtransactions have been temporarily removed

سیستم microtransactions رو موقت EA برداشته از بازی تا  فرایند راتقا و  لول گیر یرو فیکس کنه بعد باز برگردونه این microtransactions  ها رو . خیلی نقد منفی گرفته دو تابازی پشت سر هم

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نمره استار وارز بتلفرانت 2  از کاربر ها : اینقدر خندیدم دیشب مثل یک فیلم کمدی بود. این دیگه فکر کنم پایین ترین نمره به یک بازی است از طرف کاربر: اینقدر از  این EA بازی نخرید تا ورشکست بشه - هی میرن بازی هاش رو میخرن!

Capture.thumb.JPG.8770e42c01e0bd2f900dcedd56f9434c.JPG

Star Wars Battlefront 2 microtransactions have been temporarily removed

سیستم microtransactions رو موقت EA برداشته از بازی تا  فرایند راتقا و  لول گیر یرو فیکس کنه بعد باز برگردونه این microtransactions  ها رو . خیلی نقد منفی گرفته دو تابازی پشت سر هم

http://www.guru3d.com/articles-pages/star-wars-battlefront-ii-2017-pc-graphics-analysis-benchmark-review,4.html

جالب با یک نسل ازکارتها با درایور مشترک اصلا بازی اجرا نشده و از همون نسل کارتهای دیگه اجرا کردن! مثلا با 980ti  و 980 که بازی با کارت ضعیف تر اجرا شده! حتی بازی با کارتهای نسل جدید هم اجرا نشده مثل RX570 و 1050ti. حتی درایور بروز شده انویدیا 388.31 استفاده شده ولی باز هم کارت 1050ti بازی رو اجرا نکرده!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

http://www.guru3d.com/articles-pages/star-wars-battlefront-ii-2017-pc-graphics-analysis-benchmark-review,4.html

جالب با یک نسل ازکارتها با درایور مشترک اصلا بازی اجرا نشده و از همون نسل کارتهای دیگه اجرا کردن! مثلا با 980ti  و 980 که بازی با کارت ضعیف تر اجرا شده! حتی بازی با کارتهای نسل جدید هم اجرا نشده مثل RX570 و 1050ti. حتی درایور بروز شده انویدیا 388.31 استفاده شده ولی باز هم کارت 1050ti بازی رو اجرا نکرده!؟

نه فکر میکنم تست نزده اند. وقتی گورو تست نکنه جاشون رو خالی میزاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

نه فکر میکنم تست نزده اند. وقتی گورو تست نکنه جاشون رو خالی میزاره.

درسته چک کردم ظاهرا بخاطر قفلی هست که رو بازی استفاده شده و گفته که اجازه نمیده با سیستم های مختلف بازی رو تست کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استار وارز که خیلی بد ظاهر شد. من فکر میکنم امسال سال بدی برایeaبود. خیلی فید بک منفی گرفت شاید یک تغییری در خودش بده . بعید میدونم شرکت پول پرستیه.

شاید بفهمه که  نباید استودیو های خوبش رو ببینده و فقط استدیو هایی که براش اونلاین میسازن حالا مهم نیست کیفیتشون چیه رو باز نگه داره. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

من یکی فاز این joe رو اصلا درک نمیکنم عکس پایین همه چیو شرح میده.

سلام

منظورتون رو درست متوجه نشدم ، نمره ای که داده رو منظورتونه؟ یا اینکه توی بررسیش اسپویل هم داشت؟

با توجه به اینکه نسخه پی سی رو بررسی کرده بود نمرش یه کم با یه نمره منطقی فاصله داره  ، اگه خاطرتون باشه یکی از فاجعه ترین پورتهای تاریخ و یکی از بدترین لانچ های تاریخ استیم رو داشت نسخه pc بت من آرخام نایت ،  به خیل عظیمی از خریداران بازی در استیم پولشون رو برگردوندن اگه درست خاطرم باشه و اصلا بازی رو از استیم خارج کردن ، عملکرد بازی(حتی روی 30 هم پایدار نمیشد با بهترین قطعات) ، تصویر و تکسچر ، باگهای زیاد ، کرش های زیاد ، در واقع همه چیزش فاجعه بود و به واقع اصلا قابل بازی نبود... بازی ای هم که قابل بازی نباشه نمیشه خیلی رفت به گیم پلی و کامبت و داستانش اهمیت داد(که البته همون 4 رو هم واسه اونها داده بود) چون نسبت به کنسول ، عملکرد و  پرفورمنس گرفایکی و خالی بودن از باگ های گرافیکی و لگ های وحشتناک  در پی سی خیلی مهمتر هست ، هر چقدر که این اوضاع بدتر باشه داستان و همه چیزهای خوب بازی کمتر جلوه میکنن... کلی زمان گذشت تا فقط یه کاری کنن که بشه بازیش کرد اونم با فریم افتضاح و تکسچر های فوق العاده مسخره... بتمن آرخام نایت کلی ازش گذشت تا تبدیل به یه بازی خوب بشه روی پی سی در حالی که روی کنسول از همون اول اوکی بود

اگه تفاوت نمره متاکریتیک بتمن نسخه پلی استیشن و پی سی رو ببینید(87 در برابر 70 که البته همین 70 رو هم اگه اون سه تا منقد نه چندان معتبری که نمره بالای 90 نداده بودن نمره میانگینش تا 60 هم میتونست پایین بیاد) متوجه میشید که نمره خیلی محیر العقولی نداده ، یعنی اینجا نیومده به یه بازی ای که 92 گرفته بده 40 و یه ذره از نرمال کمتر بوده و حرکت خیلی شدیدی نداشته با اینکه من با بیشتر نمراتی که به بازی ها میده مخالفم اما با این نمره خیلی کمتر مخالف بودم مثل اون 87 درصدی که موافق بودن تقریبا با نظر جو ، اگه دقت کنید مخاطبین کانال انگری جو معمولا الکی لایک و دیسلایک نمیزنن و وقتی با نمره حال نکنن فوری دستشون میره روی دیسلایک

خاطرم هست که خود جو هم جدا از این ویدیو یه ویدیوی رنت هم داده بود که تلویحا" به نسخه پلی استیشن نمره 9 داده بود در برابر پی سی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

با توجه به اینکه نسخه پی سی رو بررسی کرده بود نمرش یه کم با یه نمره منطقی فاصله داره  ، اگه خاطرتون باشه یکی از فاجعه ترین پورتهای تاریخ و یکی از بدترین لانچ های تاریخ استیم رو داشت نسخه pc بت من آرخام نایت ،  به خیل عظیمی از خریداران بازی در استیم پولشون رو برگردوندن اگه درست خاطرم باشه و اصلا بازی رو از استیم خارج کردن

بله درسته ولی بازم با این وضعیت فک نمیکردم 4 بشه:4_joy::4_joy:  ولی ظلم شد بهش محتواش  عالی بود از هر لحاظ.. معلوم نیس میدن دست کی بازیو پورت کنن

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بتمن فیکس شد من نسخه اصلی استیم کلکتور رو دارم 4k هم اجرا میشه یا افکت های انحصاری انودیا چنان دود و پارتیکل و بارانی داره که زیبای بازیش رو چند برابر نسخه کنسولی میکنه. حتی یک لگ هم نداره اون مشکلات روز لانچ بود  خود راک استدی فیکس کرد . بعدا فکر کنم کامل کرک هم شد در جریان نیستم چون گفتم من اصلی رو دارم با محتوی کامل. خیره کننده داست و قطعا بهترین نسخه اش همین پی سی.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

بتمن فیکس شد من نسخه اصلی استیم کلکتور رو دارم 4k هم اجرا میشه یا افکت های انحصاری انودیا چنان دود و پارتیکل و بارانی داره که زیبای بازیش رو چند برابر نسخه کنسولی میکنه. حتی یک لگ هم نداره اون مشکلات روز لانچ بود  خود راک استدی فیکس کرد . بعدا فکر کنم کامل کرک هم شد در جریان نیستم چون گفتم من اصلی رو دارم با محتوی کامل. خیره کننده داست و قطعا بهترین نسخه اش همین پی سی.

اره میدونم ، بحثی رو برتری چندین برابریش در مقابل نسخه کنسول پس از رفع اون مشکلاتش نیست، بحث مال زمان قبل از درست شدنش بود ، من هم نسخه اصلی رو داشتم از ابتدا:D اگر میخواست به مرور زمان خوب نشه که کلاهش پس معرکه بود ، هر چند بازی خیلی خوبی هست اما به نظرم ذره ای هم شاهکار نکردن که موفق شدن فیکسش کنن بعد از اینکه از استیم هم خارجش کردن ، کاری  بود که از اول باید میکردن و نکردن و توهین کردن به ماها ، گیمر هایی رو که بازی رو به قیمت کامل میخرن به عنوان بتا تستر استثمار کردن! که البته شرکت های دیگه هم همینطوری کار میکنن خیلیاشون...

وقتی لانچ های اسلاپی فراگیر میشن هرچقدر هم عاشق یه بازی باشم ، همون اولش گند میزنه تو تجربه من از این بازی

* کرک رو اطلاع ندارم که شده یا نه :35_thinking:

در ۱ ساعت قبل، ar_prv گفته است :

بله درسته ولی بازم با این وضعیت فک نمیکردم 4 بشه:4_joy::4_joy:  ولی ظلم شد بهش مهتواش  عالی بود از هر لحاظ.. معلوم نیس میدن دست کی بازیو پورت کنن

احتمالا داده بودن من پورت کنم :4_joy: منم که تنبل ، گند زدم توش و دیگه دادن به کس دیگه ای پورت کنه:D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

بتمن فیکس شد من نسخه اصلی استیم کلکتور رو دارم 4k

زیادی فیکس شد من با گرافیک 1060 رزولوشن 1080p دارم 90 تا 80 فریم ثابت میگیرم. البته بدون اسموک از انویدیا فریمو خیلی میاره پایین. تازه فریم لیمیتم اوجش روی 90 عه توی بنچمارک 110 فریم میانگین فریممه روی حالت ultra بدون اسموک!! خیلی بهینش کردن.

در 31 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

احتمالا داده بودن من پورت کنم :4_joy: منم که تنبل ، گند زدم توش و دیگه دادن به کس دیگه ای پورت کنه:D

نه داش من شما پورت میکردی به این وضع نمیفتاد والا:D

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

استار وارز

ظهر خبر کرک واچ رو دیدین که.. یدونه nfs payback گذاشتن کل ملت سکته زدن اخرش یه کلمه اورده ps4:4_joy::4_joy::4_joy: همه شاکی شدن. من خودم چند دهم ثانیه قلبم وایستاد:4_joy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ملت به باز یها و کرکشون حساس شده اند . من بازی که نقد منفی زیاد گرفت از چشمم می افته .  برای مثال خیلی منتظر nfsبودم  تا دیدم ای جی ان و گیم اسپات  و متا کلا بیخیال شدم وقتی اینقدر  ایراد گرفته اند حتما  مشکلات زیادی داره مخصوصا یک بازی ریسینگ که چیزی نداره بررسی ایش خیلی  اسونه . کلا  امیدی نیست استاروارز هم همینطور  بیخیال شدم منتظر کرک نیستم اصلی هم نمیخرم. ان اف اس امسال بازی خوبی نبود که اینهمه منتظرش باشن اگر نت خوب دارید و   میتونید ان اف اس سال قبل 2016 رو بگیرید با اینکه دائم اونلاینه الان تخفیف خورده و نمراتش و گیم پلی  و داستان و ا... همه چیزش بهتر از این یکی بود مخصوصا این. نسخه 2017 که تقلید از فست اند فیریوسه و من متنفرم از این فیلم هندی ها .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

pc gamer تیر خلاص زد به  NFS! دیگه کلا بیخیال شدم چون منتظر ریویو  PC gamer بودم!

Capture.thumb.JPG.6fa427735395274061c6d31eef3be6f9.JPG

بسیار بد!

لینک به دیدگاه

یکی دو نفر از دوستای من هم این بازی رو خریدن الان هم پشیمون هستن. میگن اصلا در حد آخرین نید فور اسپیدی که سال ۲۰۱۵ داده شده بود هم نیست. اون سیستم فروش میان بازیش هم که هیچ. خخخخ. واقعا باید ea بره از مایکروسافت یاد بگیره بازی ریسینگ ساختن رو!

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/27, 10:14:47، rezagtx گفته است :

ملت به باز یها و کرکشون حساس شده اند . من بازی که نقد منفی زیاد گرفت از چشمم می افته .  برای مثال خیلی منتظر nfsبودم  تا دیدم ای جی ان و گیم اسپات  و متا کلا بیخیال شدم وقتی اینقدر  ایراد گرفته اند حتما  مشکلات زیادی داره مخصوصا یک بازی ریسینگ که چیزی نداره بررسی ایش خیلی  اسونه . کلا  امیدی نیست استاروارز هم همینطور  بیخیال شدم منتظر کرک نیستم اصلی هم نمیخرم. ان اف اس امسال بازی خوبی نبود که اینهمه منتظرش باشن اگر نت خوب دارید و   میتونید ان اف اس سال قبل 2016 رو بگیرید با اینکه دائم اونلاینه الان تخفیف خورده و نمراتش و گیم پلی  و داستان و ا... همه چیزش بهتر از این یکی بود مخصوصا این. نسخه 2017 که تقلید از فست اند فیریوسه و من متنفرم از این فیلم هندی ها .

موافقم  باهاتون

چنگی به دل نمیزنه / واقعا به جایه اینکه بهتر از سال قبل بشه واقعا افتضاح بود / واقعا این فست اند فیریوس مسخره و بی معنی چیه که بیای از روی این الگو برداری/ خجالتم نمیکشن همینطوری سری میدن بیرون / یعنی واقعا خوده Ea ایده نداره / متاسفم

لینک به دیدگاه

(Need for Speed Payback VS Reviewers (youtube

جواب تمام سوالا و ابهامات رو میده^_^

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

mass effect 3: we'll bang ok:4_joy::4_joy:

mass effect andromeda: My face is tiredO.o

4bc.png

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...