رفتن به مطلب

بررسی عملکرد بازی NIOH نسخه PC

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 12 مهر 1399 در 17:53، imanparvinian1@gmail.com گفته است :

با سلام خدمت شما دوستان گرامی 

من یه سوال داشتم مقدار ki من خیلی زود خالی میشه و دیر پر میشه و قابلیت ki pulse هم از کار افتاده علت چیه؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 

احتمالا وزن زرهت بالاست. هر چی سبک تر بپوشی ki recovery سریعتر میشه.

نسخه استیم میزنی یا کرک شده؟ اگه استیمه، میتونی ران اول رو کواپ بزنی ریزکاریش دستت بیاد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 16 مهر 1399 در 23:28، De@thWalker گفته است :

احتمالا وزن زرهت بالاست. هر چی سبک تر بپوشی ki recovery سریعتر میشه.

نسخه استیم میزنی یا کرک شده؟ اگه استیمه، میتونی ران اول رو کواپ بزنی ریزکاریش دستت بیاد.

کلی زره رو پاک کردم تقریبا چیز اضافی ندارم فقط یه نکته یه کلاه خود هست که یع ولو روش هست اونو هر کارد میکنم نمیتونم خالی کنم نه تو معبد نه هیچ جای دیگه

از نسخه ش سر در نمیارم 😔

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، imanparvinian1@gmail.com گفته است :

کلی زره رو پاک کردم تقریبا چیز اضافی ندارم فقط یه نکته یه کلاه خود هست که یع ولو روش هست اونو هر کارد میکنم نمیتونم خالی کنم نه تو معبد نه هیچ جای دیگه

از نسخه ش سر در نمیارم 😔

بهتره بری YouTube سرچ بزنی فیلم هاش بالا میاد 

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، imanparvinian1@gmail.com گفته است :

از نسخه ش سر در نمیارم 😔

ریکاوری ki و سرعت عمل کاراکتر وابسته است به agility. به 3 دسته تقسیم میشه: زیر 30%، بین 30 تا 69% و بالای 70% وزن ماکزیمم که کاراکتر میتونه بپوشه (به stamina و strength وابسته است). دسته اول agilityش میشه A و وزن زرهت تو منو رو با رنگ آبی نشون میده. بقیه: سبز، زرد و قرمز. نگا بنداز کدوم رنگه؟

3 دسته کلی وجود داره: سرعتی با defense و toughness پایین، بالعکس یا چیزی بین این دو (بهترینش اینه). سعی کنید agility زیر B نیاد، toughness هم اگه میتونید A باشه (حداقل B)

بعد میگین نفس کاراکتر بالا نمیاد تازه این طور شده یا از اول همین بود؟

میگید زره پاک کردین، منظورتون inventory هست یا لباسی که تن کاراکتره؟ (تو inventory مهم نیس چه مقدار وسایل داری، اونی که تنشه مهمه) یه بار کاراکترتو لخت کن ببین نفسش تغییر میکنه یا نه؟

کلاهه ولوه هم لاکه، لاکشو میتونی وا کنی واسه اعمال تغییرات.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، De@thWalker گفته است :

ریکاوری ki و سرعت عمل کاراکتر وابسته است به agility. به 3 دسته تقسیم میشه: زیر 30%، بین 30 تا 69% و بالای 70% وزن ماکزیمم که کاراکتر میتونه بپوشه (به stamina و strength وابسته است). دسته اول agilityش میشه A و وزن زرهت تو منو رو با رنگ آبی نشون میده. بقیه: سبز، زرد و قرمز. نگا بنداز کدوم رنگه؟

3 دسته کلی وجود داره: سرعتی با defense و toughness پایین، بالعکس یا چیزی بین این دو (بهترینش اینه). سعی کنید agility زیر B نیاد، toughness هم اگه میتونید A باشه (حداقل B)

میگید زره پاک کردین، منظورتون inventory هست یا لباسی که تن کاراکتره؟ (تو inventory مهم نیس چه مقدار وسایل داری، اونی که تنشه مهمه) یه بار کاراکترتو لخت کن ببین نفسش تغییر میکنه یا نه؟

3 دسته کلی وجود داره: سرعتی با defense و toughness پایین، بالعکس یا چیزی بین این دو (بهترینش اینه). سعی کنید agility زیر B نیاد، toughness هم اگه میتونید A باشه (حداقل 

ببخشید جمله ی بالا رو متوجه نشدم

تازه اینطور شده فکر کنم از وقتی این کلاه رو برداشته

زره هایی که همراهش هست یا میذاره زمین یا تو معبد میفروشه درسته؟ این کلاه ولو داره رو هر کار میکنم با این که نپوشیده ولی نمیتونه خالی ش کنه 

نه لاک نیست 

تعمیرات چطوریه؟ 

جایی مطلب کاملی هست جهت آموزش ریزه کاریای بازی؟

در 16 ساعت قبل، De@thWalker گفته است :

راستی یه مطلب دیگه کارت گرافیکم nvidia 1650 هست ولی توی تنظیمات کارت گرافیک غیر فعاله علت میدونید چیه؟

وقتی رزولوشن رو روی 1080 میذارم بازی ران نمیشه و میپره بیرون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، imanparvinian1@gmail.com گفته است :

زره هایی که همراهش هست یا میذاره زمین یا تو معبد میفروشه درسته؟ این کلاه ولو داره رو هر کار میکنم با این که نپوشیده ولی نمیتونه خالی ش کنه 

بفرستش storehouse ... تو منوی اول بازی (جایی که ماموریت انتخاب میکنی) برو تو starting point بعد بزن رو storehouse ... میتونی ایتم هات رو منتقل کنی اینجا

ایتم هایی که تو inventory هستند رو عملکرد کاراکتر تاثیری نداره، اونایی که پوشیده موثره

یه بار کاراکترتو لخت کن ببین نفسش تغییر میکنه یا نه؟

انجام دادی؟ تغییری نکرد؟

تو منو، یه تب هست به اسم Status ... یه اسکرین شات بفرس ازش

راستی یه مطلب دیگه کارت گرافیکم nvidia 1650 هست ولی توی تنظیمات کارت گرافیک غیر فعاله علت میدونید چیه؟

وقتی رزولوشن رو روی 1080 میذارم بازی ران نمیشه و میپره بیرون

گرافیک آپدیته؟ فقط همین بازی این مشکل رو داره؟ کدوم نسخه رو نصب کردی (fitgirl یا استیم)؟

ویرایش شده توسط De@thWalker
لینک به دیدگاه

بسیار ممنون بابت اطلاعات مفیدتون 

یه کلاه خود سبک انتخاب کردم درست شد غیر از اون هر کلاه خودی بذارم همین مشکل رو دارم

کارت گرافیکم ابدیت و فقط با این بازی مشکل دارم کارت رو شناخته فقط جلوش off زده و نمیشه on ش کرد

در در 23 مهر 1399 در 19:01، De@thWalker گفته است :

بفرستش storehouse ... تو منوی اول بازی (جایی که ماموریت انتخاب میکنی) برو تو starting point بعد بزن رو storehouse ... میتونی ایتم هات رو منتقل کنی اینجا

ایتم هایی که تو inventory هستند رو عملکرد کاراکتر تاثیری نداره، اونایی که پوشیده موثره

انجام دادی؟ تغییری نکرد؟

تو منو، یه تب هست به اسم Status ... یه اسکرین شات بفرس ازش

گرافیک آپدیته؟ فقط همین بازی این مشکل رو داره؟ کدوم نسخه رو نصب کردی (fitgirl یا استیم)؟

نسخه ش رو نمیدونم از کجا بفهمم؟

لینک به دیدگاه

نسخه ش رو نمیدونم از کجا بفهمم؟

از تو استیم وارد میشی یا مستقیم رو لانچر کلیک میکنی؟ تو لانچر بازی، قبل از اینکه پلی کنی برو آپشن تنظیمات رو نگاه بنداز.

ورژن بازی هم تو منوی اول بازی گوشه پایین سمت چپ زده.

یه کلاه خود سبک انتخاب کردم درست شد غیر از اون هر کلاه خودی بذارم همین مشکل رو دارم

وزن زرهت بالای ۷۰٪ ماکزیمم میشه احتمالا. اگه کی پلس خبری نیست رفتی تو محدوده قرمز (بالای ۱۰۰٪). یه شات از تب status بنداز تا دقیق بهت بگم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...