رفتن به مطلب

آپگرید pc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان اربعین حسینی رو تسلیت عرض میکنم

خواستم کمکم کنید و بهم بگید که اگه بخوام تو فول اچ دی نرخ فریم 50 تا 90 بازی کنم این سیستم زغالیم رو میشه آپگرید کرد یا کلا باس کوبید از نو سر هم کنم چون امکان اپگرید رو دارم اما کلا نمیتونم خرج کنم و برم رو نسل های جدید تر!!!  کارت گرافیک چی ؟؟؟ تا سری چند میتونم بندازم که گلوگاه نشه ؟؟

دوستان سیستم مال اداره بوده و اکنون که اوردیمش خونه میخوام ببینم میشه ارتقاش داد یا نه و به همین جهت قطعات قدیمی محسوب میشن و لطفا از دوستان متخصص میخوام که راهنماییم کنند و حداقل بودجه رو هم در نظر بگیرند و زیاد گرون نشه            تشکر

مادر بورد رو اگه دوستان خواستن پیدا کنند این مورد هستhttps://lioncomputer.ir/مادربرد-ایسوس-h87-plus-61.html

Item This Computer

System Information  

Operating System Windows 10 Professional Edition build 15063 (64-bit)
Motherboard Manufacturer ASUSTeK COMPUTER INC.
Motherboard Model H87-PLUS
Motherboard Version Rev X.0x
BIOS Manufacturer American Megatrends Inc.
BIOS Version 0502
BIOS Release Date 2013/07/16

CPU Information  
Manufacturer GenuineIntel
Type Intel Core i5-4440 @ 3.10GHz
Codename Haswell
CPUID Family 6, Model 3C, Stepping 3
Socket LGA1150
Lithography 22nm
Number of CPU's 1
Cores per CPU 4
Logicals per Core 1
Clock Frequencies  
Measured Speed 3093.3 MHz [Turbo: 3292.9 MHz]
Multiplier 31.0X
Bus Speed 99.8 MHz
Front Side Bus Speed (N/A)
Timing Error Ratio 1.000
Cache per CPU package  
L1 Instruction Cache 4 x 32 KB
L1 Data Cache 4 x 32 KB
L2 Cache Size 4 x 256 KB
L3 Cache 6 MB

Memory Information  
Total Physical Memory 8130MB
Available Physical Memory 4988MB
Memory Devices  
Slot 1 4GB DDR3 SDRAM PC3-12800
  Golden Empire CL11-11-11 D3-1600, wk/yr: 40/2012
  XMP: 1.50V, Clk: 800.0MHz, Timings 11-11-11-28

Slot 2 4GB DDR3 SDRAM PC3-12800
  Golden Empire CL11-11-11 D3-1600, wk/yr: 11/2013
  XMP: 1.50V, Clk: 800.0MHz, Timings 11-11-11-28

Slot 3  

Slot 4  

Slot 5  

Slot 6  

Slot 7  

Slot 8  

Virtual Memory C:\pagefile.sys (1280MB)

Drive Information  
Physical Drive 1 WDC WD10EZEX-08M2NA0
Drive Size 931GB
Partitions C: D: E: F:
Interface Type SATA
Bytes per Sector 512
RPM 7200

Physical Drive 2  
Drive Size  
Partitions  
Interface Type  
Bytes per Sector  
RPM  

Optical Drive 1 ASUS DRW-24D3ST
Optical Drive 2  

Video Adapters  
Description NVIDIA GeForce GT 610
SLI/Crossfire Enabled No
Chip Type GeForce GT 610
DAC Type Integrated RAMDAC
Memory 2048MB
Video BIOS Version75.19.55.0.2
Driver Provider NVIDIA
Driver Version 22.21.13.8205
Driver Date 5-1-2017
Monitor 1 1600x900x32 60Hz (Primary monitor)

Temperatures  
Description CPU 0 average
Temperature 40.00C
Description CPU 0 core 0
Temperature 40.00C
Description CPU 0 core 1
Temperature 40.00C
Description CPU 0 core 2
Temperature 40.00C
Description CPU 0 core 3
Temperature 40.00C
Description HDD 0 (WDC WD10EZEX-08M2NA0)
Temperature 26.00C
Description GPU 0 GeForce GT 610
Temperature 47.00C

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

سیستم شما کجاش ذغالیه؟؟؟

فقط کارت گرافیک نداری.

CPU 4460 و 8 گیگ رم خیلی هم خوبه.

شما یک کارت گرافیک GTX 1060 بگیر خیلی راحت می تونی 1080p با 60 فریم بر ثانیه بازی کنی.

اگر خواستی میتونی 8 گیگ رم هم اضافه کنی بشه 16 که دیگه مشکل رم نداشته باشی چونه 8 گیگ برای بعضی از بازی های جدید کم هست.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

سیستم شما کجاش ذغالیه؟؟؟

فقط کارت گرافیک نداری.

CPU 4460 و 8 گیگ رم خیلی هم خوبه.

شما یک کارت گرافیک GTX 1060 بگیر خیلی راحت می تونی 1080p با 60 فریم بر ثانیه بازی کنی.

اخه رمم ddr3 هست با فرکانس  پایین 1600 الان سوکت 1150 مشکلی با 1060 که معماری جدید پاسکال هست نداره اصن به مادر بورد من میخوره این کارت از لحاظ اندازه یا غیره

بعد چرا نوشتهAvailable Physical Memory 4988MB

cpu هم 4440 هست دوست عزیز!

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

cpu شما برای full hd کافی پیشنهاد میکنم 2*4 ram از همین مدلی که دارید تهیه کنید یا بفروشید 2*8 رم dd3 دیگه تهیه کنید با کارت 1060 6gb یا rx 580  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

اخه رمم ddr3 هست با فرکانس  پایین 1600 الان سوکت 1150 مشکلی با 1060 که معماری جدید پاسکال هست نداره اصن به مادر بورد من میخوره این کارت از لحاظ اندازه یا غیره

بعد چرا نوشتهAvailable Physical Memory 4988MB

cpu هم 4440 هست دوست عزیز!

خیر CPU شما خیلی هم خوبه هیچ مشکلی هم نداره به مادربرد هم میخوره.

اگر 2 تا رم 4 دارید، 2 تا رم 4 دیگه با همین فرکانس 1600 و ترجیحا همان مدل بخرید و اضافه کنید. 

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان که کمکم کردین و امان از ..... مشخصات کیس رو هر جا بردم میگفتن باس بری سوکت جدید پس خوبه cpu و مادر بورد خوبه فقط کارت گرافیک و رم 

فقط این که رم از مدل خودش عمرا بتونم پیدا کنم چون مدل لیمیتد بود اون زمان یادمه ولی با همون مشخصات 1600 فرکانس وddr3 میتونم گیر بیارم مشکلی پیدا نمیکنند ؟؟

اگر نه که خرید رو قطعی کنم دوستان

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

و این که تفاوت 1050ti با 1060 زیاده  جون لیون 1060 هاش تنوع ندارن باز مقداد ای تی فک کنم بهتره تنوعش وقیمتی هم اختلاف 500 تومن تقریبا دارن

لینک به دیدگاه

و یه چیز دیگه اخه ادم میخواد این قطعات رو بخره باید فکر ایندش هم باشه 

الان مادربورد من از cross fire رادون بهره مند هست و میتونم در اینده دو تا کارت گرافیک رادون رو براش ببندم و 1060 قابلیت sli نداره 

ضمنا مانیتوری که از فری سینک برخوردار باشه و 1080 فول اچ دی رزولوشنش باشه به وفور با قیمت پایین موجود هست بر خلاف gsync انویدیا که من تو رنج 1 تا 1.5 ندیدم

حالا شما بزرگواران طبق موارد ذکر شده به نظرتون گرافیک رادون بردارم یا انویدیا برای فول اچ دی فقط ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

و این که تفاوت 1050ti با 1060 زیاده  جون لیون 1060 هاش تنوع ندارن باز مقداد ای تی فک کنم بهتره تنوعش وقیمتی هم اختلاف 500 تومن تقریبا دارن

1060، 6 گیگ بخرید حتما از 1050ti قوی تر و آینده نگر تر هست. 

لینک به دیدگاه

لطفا کسانی که مطلع هستند کمک کنند که خرید رو قطعی کنم:45_persevere:

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

و یه چیز دیگه اخه ادم میخواد این قطعات رو بخره باید فکر ایندش هم باشه 

الان مادربورد من از cross fire رادون بهره مند هست و میتونم در اینده دو تا کارت گرافیک رادون رو براش ببندم و 1060 قابلیت sli نداره 

ضمنا مانیتوری که از فری سینک برخوردار باشه و 1080 فول اچ دی رزولوشنش باشه به وفور با قیمت پایین موجود هست بر خلاف gsync انویدیا که من تو رنج 1 تا 1.5 ندیدم

حالا شما بزرگواران طبق موارد ذکر شده به نظرتون گرافیک رادون بردارم یا انویدیا برای فول اچ دی فقط ؟؟؟؟

داداش کلا به multi GPU اصلا فکر نکن :4_joy:

انقدر ایراد و نا سازگاری و ... داره که ارزش فکر کردن هم نداره. 

شما اگر میخوای آینده نگر باشی برو GTX 1080 بگیر خوب.

اگر میخوای تا 2-3 سال 1080p راحت بازی کنی و مشکلی با کم کردن تنظیمات به high(بعد 2 سال) نداری 1060 6 گیگ بگیر. شما 5 سال هم با 1060 میتونی تو رزولوشن 1080 60 فریم بگیری با تنظیمات medium.

AMD هم کلا قیدشو بزن. به لطف ماینر ها ارزش خرید کارت های AMD پایین رفته و قیمتشون نجومیه.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

من بیشتر برای قابلیت فری سینک مانیتورهاش گفتم اما بودجه کارت گرافیکمم خب معلومه و نمیتونم 1080 بگیرم و یوزر حرفه ای هم نیستم اما مثلا rx580 با همین 1060 هم قیمتن البته من نمیدونم کدومشون قویتره و بنچمارک ها رو بررسی نکردم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mokh1999 گفته است :

من بیشتر برای قابلیت فری سینک مانیتورهاش گفتم اما بودجه کارت گرافیکمم خب معلومه و نمیتونم 1080 بگیرم و یوزر حرفه ای هم نیستم اما مثلا rx580 با همین 1060 هم قیمتن البته من نمیدونم کدومشون قویتره و بنچمارک ها رو بررسی نکردم

gtx 1060 6 گیگ از RX 580 8 گیگ در حد 5-8 % قوی تره. شما اگه یوزر حرفه ای نیستی همین Nvidia بخر و از V-Sync استفاده کن. هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

gtx 1060 6 گیگ از RX 580 8 گیگ در حد 5-8 % قوی تره. شما اگه یوزر حرفه ای نیستی همین Nvidia بخر و از V-Sync استفاده کن. هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.

OK mer30

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

سلام دوستان اربعین حسینی رو تسلیت عرض میکنم

روز تولد  و درگذشت مشاهیر خودمون چی شد؟؟ ایرانی هستیم اصلا؟؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

روز تولد  و درگذشت مشاهیر خودمون چی شد؟؟ ایرانی هستیم اصلا؟؟

مشکل شما چیه!!!

عشق به امام حسین چه ربطی به ایرانی بودن داره شما مخالفین تو تاپیک مشاوره بحث نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

درود

بنظر من اگه 580 8گیگ بگیری ضرر نکردی با توجه به علاقت به فری سینک و غیره... اصلا هم از 1060 عقب تر نیست تو بعضیا این جلوتره تو بعضیا اون... در نتیجه با توجه به اینکه یه نگاه به قیمت ها انداختم یه قیمت بودن پیشنهاد من همون 580 هست چون بنظر من اینده دار تره محصوصا که 8 گیگه!!! 

رم هم اینی که داری رد کن دوتا 8 بگیر بنداز... ddr3 ها قیمتشون مناسبتر بهتره اتفاقا، سیستمت رو فعلا دستش نزن الکی خرج برا خودت نتراش !!! نهایت یه ssd سامسونگ evo 850 250 گیگ هم بندازی رو سیستمت دیگه کاملا ردیفی!

اون available مموری که زده مموری در دسترس و ازادهست که حدود 3 گیگ از رم رو ویندوز مصرف می کنه در نتیجه اونقدر می مونه برات در نتیجه این عدد رو نوشته مموری ازادت هست!!!

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

بنظر من اگه 580 8گیگ بگیری ضرر نکردی با توجه به علاقت به فری سینک و غیره... اصلا هم از 1060 عقب تر نیست تو بعضیا این جلوتره تو بعضیا اون... در نتیجه با توجه به اینکه یه نگاه به قیمت ها انداختم یه قیمت بودن پیشنهاد من همون 580 هست چون بنظر من اینده دار تره محصوصا که 8 گیگه!!! 

رم هم اینی که داری رد کن دوتا 8 بگیر بنداز... ddr3 ها قیمتشون مناسبتر بهتره اتفاقا، سیستمت رو فعلا دستش نزن الکی خرج برا خودت نتراش !!!

اون available مموری که زده مموری در دسترس و ازادهست که حدود 3 گیگ از رم رو ویندوز مصرف می کنه در نتیجه اونقدر می مونه برات در نتیجه این عدد رو نوشته مموری ازادت هست!!!

ممنون آقا نیما از توضیحات

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

ممنون آقا نیما از توضیحات

فقط بحث رم اینایی که دارم فروش نمیره مگه مشکلی پیش میاد اینا رو نگه دارم یه 8 دیگه بگیرم که جمعا بشه 16 تا

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

فقط بحث رم اینایی که دارم فروش نمیره  2 تا 8 ddr3 هم پیدا نمیکنم  چون فرکانس 1600 میخوام نیست مگه مشکلی پیش میاد اینا رو نگه دارم یه 8 دیگه بگیرم که جمعا بشه 16 تا

نه مشکلی پیش نمیاد... اما بنظر زیاد دوستان دارن سیتم اپگرید می کنن گفتم اگه دیدی بگیری خوبه... حالا سرعت بالاتر هم بود بد نیست م.ه اینکه بردت ساپورت نکنه!!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

نه مشکلی پیش نمیاد... اما بنظر زیاد دوستان دارن سیتم اپگرید می کنن گفتم اگه دیدی بگیری خوبه... حالا سرعت بالاتر هم بود بد نیست م.ه اینکه بردت ساپورت نکنه!!!

اره متاسفانه بورد نهایت 1600 ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان احتمالا 1060 و 8 گیگ رم  ddr3 میگیرم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

1060 خوبه. RX 580 بیشتر به بخاری برقی شباهت داره تا کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

من بهت پیشنهاد میکنم حتما یه SSD با حجم 120 یا 250 گیگ بخر. معمولی ترینSSD هم باز خیلی خوبه. سرعت سسیتمت خیلی میره بالا حال میکنی

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

مشکل شما چیه!!! نیستن که کنترل میشن

عشق به امام حسین چه ربطی به ایرانی بودن داره شما مخالفین تو تاپیک مشاوره بحث نکنید

مشکل من ذره ذره اب شدن و از دست رفتن و فراموش شدن هویت ایرانی وبی احساسی نسبت  به اونه... خیلی وقته یک چند خط میخوام بنویسم به اسم بالهای ازادی که wing of libery بازی استارکرفت2  که تو اون ادما تو اون شهرتوسط امواجی که توسط تلویزیونهایی که تو سط کسیکه اونها رو به بردگی گرفته شده کنترل میشن وحتی متوجه نیستن که دارن کنترل میشن و نمیتونن کاری کنن... ایکاش یکم علاقه به بزرگان کشور خودمون داشتیم... بقول انگلیسیها کانفیوز کریچر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...