رفتن به مطلب

به نظر میاد سایت donwloadha از سیستم بازدید کنندگانش برای ماین استفاده می کند

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

• ارسال 165
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، ArminZol گفته است :

ممنونم از راه حل شما

ولی بنظر بنده این کار به نوعی پاک کردن صورت مسئله محسوب میشه

من و شمایی که تا دقایقی/ساعتی پیش از این داستان مطلع نبودیم داشتیم ناخواسته به نفس این عزیزان کار میکردیم و سخت افزارمون رو براشون به اصلاک مینداختیم

خب جمعیت زیادتری که بی اطلاع هستند چطور؟

باید مشکل از ریشه حل بشه

خیر من بیش تر از 2 ساله از uBlock Origin استفاده می کنم به همین دلایل. شما که نمیدونی چه سایتی میخواد اینکارو بکنه یا نه؟ برای همین با استفاده از uBlock Origin پیشگیری می کنید. و فقط این اسکریپت ماینینگ نیست، هزار جور بد افزار دیگه میتونه از شما سوء استفاده کنه. و همچنین تبلیغات و بنر های مزاحم که با استفاده از اد بلاکر حذف میشن.

لینک به دیدگاه

من از همون اول هم از  سایت دانلودها  خوشم نمیومد - فقط فقط از سافت گذر دانلود میکنم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Xps گفته است :

image.thumb.png.2c32e9530c95f85c8b240e8232898c3e.png

بعله

تقصیر آستینم بود و درستش کردند!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر سریع و غیرِ مشکوک درست شد!!!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

چقدر سریع و غیرِ مشکوک درست شد!!!

واقعا هم:4_joy:

لینک به دیدگاه

باگوشی ک بریم هم همینجوریه یا فقط با پی سی اینجوریه ؟؟؟؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگه این انجمن نبود معلوم نبود  تا چهار سال دیگه هم این اسکریپت رو پاک نمیکردن

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، downloadha گفته است :

با عرض سلام خدمت اعضای وبسایت لیون کامپیوتر

در حال تایید نظرات وبسایت بودم که با این لینک مواجه شدم. پرسیده بودن که جوابتون برای این مورد چی هست. به طور کامل توضیح میدم:

دوستان عزیز،

حرف هایی از قبیل "دارن قبر خودشون رو میکنن" "من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود" و امثالهم مطمئنا شخصیت و تفکر کوتاه در تصمیم گیری افرادی که این نظرات رو مینویسن نشون میده.

ما از 2روز پیش پیاپی مورد حملات سایبری وبسایت های خارجی هستیم. سیستم کپی رایت لندن هم پیاپی به ما ایمیل های هشدار میده که مثالش در پست بازی ولفنشتاین 2 هست.

همتون در جریان هستین که وبسایت cs.rin.ru حدود یک هفته کلا از دسترس خارج شد تا این حملات رو پایان بده. شما برای سایتی به عظمت cs.rin هم میگین "من نبودم دستم بود"؟ انسان هستین شما؟

سایت مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و خداروشکر به طور کامل مشکل برطرف شد. اگر هم بخوایم از این رفتارهای به قول شما عزیزان "غیرانسانی" انجام بدیم، مثل فیت گرل یک صفحه میزاریم میگیم هرکی دوست داشت از سیستمش با ما شریک بشه و کمک دانلودها کنه.

متاسفانه رفتارهای خاله زنکانه و قضاوت های غیرانسانی در اکثریت انسان های این مملکت ریشه دار هست و فقط باید خندید و رد شد.

بعد از تلاش های شبانه روزی که براتون بی منت انجام میشه، تشکر بابت تهمت هایی که میزنین و ما رو دلسرد میکنین.

موفق باشید

با احترام

امیرحسین بابا

مدیریت وبسایت دانلودها

با سلام

همینطور که میبینید من تا به حال در این تاپیک مشاهده کننده بودم و نظری در اینباره ندادم 

اما با جوابیه شما لازم دونستم مواردی و خدمتتان یادآور بشم 

انتظار ازاین سایت که سایتی با رنکینگ بالا که جز سایتهای شناخته شده است اینه که اگر چه در مقام پاسخ گویی بر اومده و اقدام مبارکی است از کلمات و جملاتی استفاده کنه که حداقل اگر یک کاربر حتی انتقاد تند و استفاده از جملات نامتعارف میکنه در مقابل با سعه صدر و محترمانه باشه و توهین( اگر چه توهینی به سایت شما نشده) را با توهین پاسخ نده! کمی به نوشته خودتان نگاهی بکنید : « رفتارهای خاله زنکی، قضاوت های غیر انسانی، انسان هستید شما؟، شخصیت کوتاه افراد منتقد و در نهایت تعمیم این گونه رفتارها به کل مردم مملکت  » اینها جملات شماست به عنوان ادمین دانلودها نگرانی کاربران را با توهین، منت گذاشتن و...  پاسخ داده اید!  

میتوانستید اگر اشتباهی از سوی کاربران روی داده با رفتار محترمانه و بزرگمنشی پاسخ بگید تا هم تاثیر بهتری داشته باشد و هم رفتاری درشان یک ادمین سایت دانلودها داشته باشید. 

با احترام

لینک به دیدگاه

دقیقا من هم امروز به این مشکل برخوردم گفتم شاید از مرورگره

هردو مرورگر فایرفاکس و کروم رو اپدیت کردم به خاطرش

نگو قضیه این بوده !

لینک به دیدگاه

از این اپ برای بلاک کردن  ماینر سایتها استفاده کنید (  AntiMiner - #1 Coin Minerblock )

برای کروم

https://chrome.google.com/webstore/detail/antiminer-1-coin-minerblo/abgnbkcdbiafipllamhhmikhgjolhdaf/related?hl=en-US

برای موزیلا

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/no-coin/

سایت https://zirnevisha8.com/ از ماینر استفاده میکنه عکس زیر و ببینیدو در گوشه بالا سمت راست  آدرس کد جاوا اسکریپت از سایت coinhive.com  که روی سایت زیرنویسها 8 ران میشه

Snap 2017-11-12 at 17.59.05.png

لینک به دیدگاه

منظورم به کس خاصی نیست لطفا به دل نگیرین

ولی چه بختکی شده این ماین ...

لینک به دیدگاه

در اطلاعیه آماده است که هکر ها فایل مخربی را در وبسایت "آپلود" کرده اند ، سوالی واسم پش اومده ، اینکه هکرها چگونه به راحتی میتوانند فایل های مخرب شان را در سایت های مختلف آپلود کنند ؟ چرا اگر قصد هک داشتند نیامدند کله وبسایت رو هک کنند و فقط فایلی اپلود کردند که بشه ازش کسب در آمد کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

از این اپ برای بلاک کردن  ماینر سایتها استفاده کنید (  AntiMiner - #1 Coin Minerblock )

برای کروم

https://chrome.google.com/webstore/detail/antiminer-1-coin-minerblo/abgnbkcdbiafipllamhhmikhgjolhdaf/related?hl=en-US

برای موزیلا

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/no-coin/

سایت https://zirnevisha8.com/ از ماینر استفاده میکنه عکس زیر و ببینیدو در گوشه بالا سمت راست  آدرس کد جاوا اسکریپت از سایت coinhive.com  که روی سایت زیرنویسها 8 ران میشه

Snap 2017-11-12 at 17.59.05.png

درود

برای بنده موثر واقع نشد این افزونه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، wthreex گفته است :

در اطلاعیه آماده است که هکر ها فایل مخربی را در وبسایت "آپلود" کرده اند ، سوالی واسم پش اومده ، اینکه هکرها چگونه به راحتی میتوانند فایل های مخرب شان را در سایت های مختلف آپلود کنند ؟ چرا اگر قصد هک داشتند نیامدند کله وبسایت رو هک کنند و فقط فایلی اپلود کردند که بشه ازش کسب در آمد کرد ؟

دوست عزیز سایت مثل فضای واقعی نیست که شما گوشی کسیو بدزدی نگه داری واسه خودت. به عنوان مثال جوجه هکرایی که سایت رو هک میکنند سریع قالب سایت روتغییر میدن به hacked by ... و خیلی زود صاحب سایت اطلاعات رو تغییر میده و مشکل امنیتی حل میشه و دست هکر کوتاه میشه. بهترین کار واسه یه هکر ایجاد در آمده و از سایتی مثل دانلودها این یکی از بهترین راه های کسب درآمده. هرچند که به قول دوستان مدتیه هکرا سیبل صاحبای سایتای کلاهبردار شدند!

لینک به دیدگاه

خب سایت https://zirnevisha8.com/ 

هم اسکریپت ماینر داره.کافی است به قسمت Tools بعد Web Developer سپس Debugger بزنید یا اینکه دکمه Ctrl + shift +S بزنید.لیستی از اسکریپت های لود شده نشان داده می شود.یکی از آنها coinhive هست.الته رایزن 6 هسته ای بنده را تا 75 درصد برد.

در 27 دقیقه قبل، wthreex گفته است :

این تصوری که دارید متعلق به گذشته بود.امروزه هیچ هکری نمیاد خرابکاری کند.فقط دوست داره مخفیانه کسب درآمد کند.همین.هکر هایی هستند که به نام میهن پرستی اقدامات خرابکارانه انجام می دهند مثلا هکر های ایرانی بر علیه وب سایت های عربستانی یا عربستانی ها بر علیه وب سایت های ایرانی

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

uBlock Origin :4_joy:

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

توی کروم  من خودم امتحان کردم مشکلی نداشت وقتی روی ایکون اپ کلیک میکنید یه گزینه زیرش میاد که نوشته    Enable Blocker     باید اونو بزنید

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

خب خدارو شکر که پشتیبانی فنی دانلود ها سریع این مشکل رو حل کرد

اتفاقا امروز با چند تا از دوستان صحبت همین دانلودها شد که هزینه های سرور و بازیا رو چجوری تامین میکنن؟

توافق دوستان در تبلیغات بود و منم که ظهر این تایپیک رو دیدم گفتم علی بیا جوابتو گرفتی!

ولی خب مثل اینکه دانلود ها اینجوری با حیثیت خودش بازی نمیکنه. مثالش وقتی که تاینی تعطیل شد دانلودها هم همه فیلمهاشو از روی سایت اصلی ورداشت

در هر حال خوشحالیم که قضیه حل شد و دانلودها به قوت خودش باقی خواهد ماند ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظر میرسه که سایت دانلودها در این موضوع تقصیر نداشته هکر اسکریپت گذاشته بوده و وضعیت عادی شده

اینم لینک

https://www.downloadha.com/downloadha-mining-issue/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است :

uBlock Origin :4_joy:

تست شد فایده نداشت

در 54 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

توی کروم  من خودم امتحان کردم مشکلی نداشت وقتی روی ایکون اپ کلیک میکنید یه گزینه زیرش میاد که نوشته    Enable Blocker     باید اونو بزنید

اینیبل هست ولی بازم کار نمیکنه درست ظاهرا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...