رفتن به مطلب

به نظر میاد سایت donwloadha از سیستم بازدید کنندگانش برای ماین استفاده می کند

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، ArminZol گفته است :

تست شد فایده نداشت

اینیبل هست ولی بازم کار نمیکنه درست ظاهرا

ctrl را با F5 بگیر کش مرورگرت پاک شه

لینک به دیدگاه

• ارسال 165
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان جدا از این مسئله آیا کسایی که با ایرانسل از downloadha دانلود میکنن به مشکل نخوردن؟

من چند روزی هست که وقتی با ایرانسل دانلود میکنم و البته با idm در اواسط دانلود یا حتی بعد از 99% اروری میده که نتونسته فایل هارو ترکیب کنه (زمانی که از بیش از 1 کانکشن برای دانلود با idm استفاده میکنم) و دانلود از 0 شروع میشه و دوباره همین اتفاق و تنها راهش استفاده از 1کانکشن هست که در اون صورت سرعت دانلود به شدت میاد پایین

میخوام ببینم آیا از سمت ایرانسل تنظیماتی صورت گرفته که این مشکل پیش بیاد یا فقط برای من اینطوریه!

چند سایت پربازدید دیگه هم همین مشکل رو داره 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوستان جدا از این مسئله آیا کسایی که با ایرانسل از downloadha دانلود میکنن به مشکل نخوردن؟

من چند روزی هست که وقتی با ایرانسل دانلود میکنم و البته با idm در اواسط دانلود یا حتی بعد از 99% اروری میده که نتونسته فایل هارو ترکیب کنه (زمانی که از بیش از 1 کانکشن برای دانلود با idm استفاده میکنم) و دانلود از 0 شروع میشه و دوباره همین اتفاق و تنها راهش استفاده از 1کانکشن هست که در اون صورت سرعت دانلود به شدت میاد پایین

میخوام ببینم آیا از سمت ایرانسل تنظیماتی صورت گرفته که این مشکل پیش بیاد یا فقط برای من اینطوریه!

چند سایت پربازدید دیگه هم همین مشکل رو داره 

من دیشب از دانلود ها با نا محدود ایرانسل دانلود کردم حدود 50 گیگ به مشکلی نخوردم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

من دیشب از دانلود ها با نا محدود ایرانسل دانلود کردم حدود 50 گیگ به مشکلی نخوردم.

ایا با idm دانلود کردین یا برنامه دیگه ؟ با چند کانکشن؟

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه، مثل اینکه این داستان سر دراز داره. من از بعد همین قضیه سایت دانلود ها اکستنشن های گوگل کروم رو نصب کردم و هر سایتی که روزانه سر میزنم رو چک میکنم. الان رفته بودم سایت Ani-dl که انیمه های هفتگی رو بزارم برای دانلود متوجه پردازش بالای CPU و اخطار وجود ماینر بر روی این سایت شدم.

فکر کنم همه سایت های ایرانی بصورت یک جا مورد حمله قرار گرفتن :D البته به این بنده های خدا حق میدم چون واقعا سایتشون منبع درآمد آنچنانی نداره و تمام انیمه هارو خودشون به X265 انکود میکنن اونم در قبال مبلغ نا چیزی که اگر کاربرا دوست داشته باشن میتونن دونیت کنن. اما در کل، من هر ماه به سایت کمک میکنم ولی حاضر نبودم ببینم چنین سایت های خوبی هم دست به این کار ها میزنن :(

لینک به دیدگاه

خود سایت https://coinhive.com/  هم علاوه بر ماین CPU از ماین گرافیک  هم استفاده میکنه عکس زیرو ببینید

و متاسفانه  اپ  Antimainer کروم نتونست جلوی ماین GPU  کارت گرافیک رو بگیره اما جلوی ماین CPU رو گرفت

اما آپی که دوستمون mrp7  معرفی کردن  به اسم uBlock Origin  تونست جلوی ماین کارت گرافیک و بگیره بنابراین پیشنهاد میکنم اینو نصب کنید

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=en-US

Snap 2017-11-12 at 21.06.18.png

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

بسیار جالب بود برخورد وبسایت دانلود ها که فرمودند مقصر آستین است! یه هکری اومد آپدیت کرد و ران کرد و فرار کرد ما هم اصلا نفهمیدیم! 

و همچنین خیلی جالب بود که این دوستمون در اول متوجه این مسله شدند که وبسایت دانلود ها این مشکل رو ایجاد کرده و واقعا دمشون گرم که باعث شدند که ما دیگه گزیده نشیم!

لینک به دیدگاه

نمیخوام قضاوت کنم، اما برام جای سوال داره مشکلی که به گفته خودشون حدود 3 روز بود درگیرش بودن و هیچ اطلاع رسانی هم نکرده بودن، یهو یه سایتی این موضوع رو نشر میده میرسه به فروم لیون در عرض چند ساعت مشکل به طور کلی برطرف میشه و عامل هم هیچ دسترسی بهش نیست! 

لینک به دیدگاه

تهش چی ؟؟ الان هکر یا ... بالاخره کلی پول به جیب زده . 3 روز زمان زیادی بوده برای سایتی با این حجم از کاربر. من مقصر رو ادمین سایت میدونم ( چه کار ادمین ها باشه چه هکر). میتونست سایت رو از دسترس خارج کنه تا مشکل برطرف بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

نمیخوام قضاوت کنم، اما برام جای سوال داره مشکلی که به گفته خودشون حدود 3 روز بود درگیرش بودن و هیچ اطلاع رسانی هم نکرده بودن، یهو یه سایتی این موضوع رو نشر میده میرسه به فروم لیون در عرض چند ساعت مشکل به طور کلی برطرف میشه و عامل هم هیچ دسترسی بهش نیست! 

دقیقا" به همین دلیل گفتم که چه سریع و غیر مشکوک مشکل برطرف شد xD

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، wthreex گفته است :

در اطلاعیه آماده است که هکر ها فایل مخربی را در وبسایت "آپلود" کرده اند ، سوالی واسم پش اومده ، اینکه هکرها چگونه به راحتی میتوانند فایل های مخرب شان را در سایت های مختلف آپلود کنند ؟ چرا اگر قصد هک داشتند نیامدند کله وبسایت رو هک کنند و فقط فایلی اپلود کردند که بشه ازش کسب در آمد کرد ؟

درود

به این هکرها هکر چشم سفید می گن.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، wthreex گفته است :

در اطلاعیه آماده است که هکر ها فایل مخربی را در وبسایت "آپلود" کرده اند ، سوالی واسم پش اومده ، اینکه هکرها چگونه به راحتی میتوانند فایل های مخرب شان را در سایت های مختلف آپلود کنند ؟ چرا اگر قصد هک داشتند نیامدند کله وبسایت رو هک کنند و فقط فایلی اپلود کردند که بشه ازش کسب در آمد کرد ؟

سوال شما عجیبه

هکر چطور هک کرده ؟! هکر چطور هک میکنه ؟ چرا به هکر میگن هکر ؟ چطور فکر کردید که به راحتی هک کردن ؟!

میگین چرا کل وبسایت رو هک نکردن ، چرا باید کل وبسایت رو هک کنن ؟ به چی میرسن ؟! اکثر مواقع کار هکر اینه که با هک کردن سایت ها و شبکه ها به پول برسه 

قضیه هم روشنه

سایت رو هک کردن

کد رو گذاشتن

کلی درآمد کردن بدون اینکه حتی سایت دانلود ها دقیقا متوجه منبع مشکل بشه !

شما انتظار داشتین بیان کل سایت رو هک کنن و مثلا تحت کنترل خودشون بگیرن که چی بشه ؟!

یکی از اصول هکرها اینه که بقیه متوجه حضورشون نشن ! 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

و یک نکته دیگه ، سایت دانلود ها نمیاد به خاطر این مقدار درآمد ناچیز این همه اعتبار خودش رو خدشه دار کنه 

خودتون خوب میدونین که اکثر درآمد این سایت و سایت های مشابه به خاطر اعتبار و تعداد بازدید کنندگانش هست که با اطمینان فایل هاشون رو از این سایت ها دانلود میکنن .

حتی یک درصد هم ارزش نداره به خاطر این نوع از ماین کردن بیان این همه اعتبار و درآمد بالای خودشون رو از بین ببرن !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

و یک نکته دیگه ، سایت دانلود ها نمیاد به خاطر این مقدار درآمد ناچیز این همه اعتبار خودش رو خدشه دار کنه 

خودتون خوب میدونین که اکثر درآمد این سایت و سایت های مشابه به خاطر اعتبار و تعداد بازدید کنندگانش هست که با اطمینان فایل هاشون رو از این سایت ها دانلود میکنن .

حتی یک درصد هم ارزش نداره به خاطر این نوع از ماین کردن بیان این همه اعتبار و درآمد بالای خودشون رو از بین ببرن !

دوست عزیز با مراجعه به این دو سایت به محاسبات زیر توجه کن :

https://www.alexa.com/siteinfo/downloadha.com

http://console.downloadha.com.hypestat.com/

تعداد 168000 بازدید کننده با میانگین زمان  140 ثانیه برای هر کاربر

استفاده از کوین XMR برای حالت استفاده از سی پی یو

برای 24 ساعت
با متوسط 50 هش ریت بر ثانیه از هر کاربر

معادل 1.17 گیگا هش در روز میشه معادل13.6 کیلو هش بر ثانیه

با قیمت امروز

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/xmr?HashingPower=13.6&HashingUnit=KH%2Fs&PowerConsumption=0&CostPerkWh=0.07

معادل 27 دلار در روز

این محاسبات برای کوین ارزون XMR هست که سی پی یو بیس هست

حالا اگه فک میکنی روزی مثلا 200 هزار تومن در آمد مفت که با دو سه خط کد جاوا به سایت اضافه میشه کمه و همچین کاری رو نمیکنن خودت میدونی

سایت جهت تست

http://coinhive.com/

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، xboyiut گفته است :

دوست عزیز با مراجعه به این دو سایت به محاسبات زیر توجه کن :

https://www.alexa.com/siteinfo/downloadha.com

http://console.downloadha.com.hypestat.com/

تعداد 168000 بازدید کننده با میانگین زمان  140 ثانیه برای هر کاربر

استفاده از کوین XMR برای حالت استفاده از سی پی یو

برای 24 ساعت
با متوسط 50 هش ریت بر ثانیه از هر کاربر

معادل 1.17 گیگا هش در روز میشه معادل13.6 کیلو هش بر ثانیه

با قیمت امروز

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/xmr?HashingPower=13.6&HashingUnit=KH%2Fs&PowerConsumption=0&CostPerkWh=0.07

معادل 27 دلار در روز

این محاسبات برای کوین ارزون XMR هست که سی پی یو بیس هست

حالا اگه فک میکنی روزی مثلا 200 هزار تومن در آمد مفت که با دو سه خط کد جاوا به سایت اضافه میشه کمه و همچین کاری رو نمیکنن خودت میدونی

سایت جهت تست

http://coinhive.com/

روزی 200 هزارتومان !!

این پولیه برا این سایت که بخواد این همه اعتبارش رو خراب کنه ؟!! فکر میکنید درآمد این سایت در روز کمتر از یک میلیونه ؟!

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

روزی 200 هزارتومان !!

این پولیه برا این سایت که بخواد این همه اعتبارش رو خراب کنه ! فکر میکنید درآمد این سایت در روز کمتر از یک میلیونه ؟!

در آمد مفت با دو سه خط کد جاوا بعدشم میگی ببخشید هک شده بودیم

معلوم نیست چند وقته این کار رو میکنن

کلی به قضیه نیگاه کنی چیز عجیبی نیست

شایدم کار یکی از ادمینا باشه

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، xboyiut گفته است :

در آمد مفت با دو سه خط کد جاوا بعدشم میگی ببخشید هک شده بودیم

معلوم نیست چند وقته این کار رو میکنن

کلی به قضیه نیگاه کنی چیز عجیبی نیست

والا من گفتنی هارو گفتم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

روزی 200 هزارتومان !!

این پولیه برا این سایت که بخواد این همه اعتبارش رو خراب کنه ؟!! فکر میکنید درآمد این سایت در روز کمتر از یک میلیونه ؟!

کاری به راست و دروغش ندارم بنده

ولی از لحاظ اقتصادی خدمتتون عرض میکنم

6 میلیون+30میلیون به قول شما چیز کمی نیست

20% درآمد بیشتر و به قول دوستمون با دو خط جاوا نویسی خیلی خوبه که!

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

کاری به راست و دروغش ندارم بنده

ولی از لحاظ اقتصادی خدمتتون عرض میکنم

6 میلیون+30میلیون به قول شما چیز کمی نیست

20% درآمد بیشتر و به قول دوستمون با دو خط جاوا نویسی خیلی خوبه که!

الان به نظر شما اون 20 درصد جواب میده ؟! اینطوری باشه که به یه ماه نرسیده همه کاربرای سایت فراری میشن !

وقتی یه سایت سیستم رو تحت فشار میزاره به نظرتون کسی اون سایت رو باز میکنه یا اگر هم باز کنه چقد باز نگهش میداره ؟!

چرا باید یه سایتی که این حجم از تبادلات ترافیکی داره و هم خودش به دیتا سنتر وابسته است و هم دیتاسنتر به سایت های اینچنینی وابسته است ، بیاد با یه همچین کاری همه تلاششون رو نابود کنه ؟!

20 درصد 20 درصد هست موقعی که هیچ تاثیری روی درآمد قبلی نداشته باشه و ثبات داشته باشه نه اینکه تو سه روز داد همه رو دربیاره ! و ترافیک سایت رو به مقدار قابل توجهی بیاره پایین !

اصلا فکر کردن به این موضوع که این کد ماینر به عمد توسط خود مدیرای سایت داخل وبسایت گذاشته شده حداقل برای بنده خنده داره ! 

این اتفاقی که برای این سایت و سایت های مشابه افتاده به ضرر سایت و مدیرانش هست و مدیران این سایت ها آدمای عقب مانده ای نیستن که یه همچین کار مضحکی انجام بدن !

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

الان به نظر شما اون 20 درصد جواب میده ؟! اینطوری باشه که به یه ماه نرسیده همه کاربرای سایت فراری میشن !

وقتی یه سایت سیستم رو تحت فشار میزاره به نظرتون کسی اون سایت رو باز میکنه یا اگر هم باز کنه چقد باز نگهش میداره ؟!

چرا باید یه سایتی که این حجم از تبادلات ترافیکی داره و هم خودش به دیتا سنتر وابسته است و هم دیتاسنتر به اینوجور سایتا بیاد با یه همچین کاری همه تلاششون رو نابود کنه ؟!

20 درصد 20 درصد هست موقعی که هیچ تاثیری روی درآمد قبلی نداشته باشه و ثبات داشته باشه نه اینکه تو سه روز داد همه رو دربیاره ! و ترافیک سایت رو به مقدار قابل توجهی بیاره پایین !

اصلا فکر کردن به این موضوع که این کد ماینر به عمد توسط خود مدیرای سایت داخل وبسایت گذاشته شده حداقل برای بنده خنده داره ! 

این اتفاقی که برای این سایت و سایت های مشابه افتاده به ضرر سایت و مدیرانش هست و مدیران این سایت ها آدمای عقب مانده ای نیستن که یه همچین کار مضحکی انجام بدن !

من که خدمت شما عرض کردم

کاری به راست و دروغش ندارم به گردنش خودشون

ولی از لحاظ اقتصادی چیز کمی محسوب نمیشه

ضمن اینکه تا لحظه ای که دوست خوبمون اطلاع رسانی نکرده بود هیچکدوم از ما روحمون هم خبر نداشت!

در هر حال خوشحالیم که ماینر رو از سایت حذف کردن

لینک به دیدگاه

دوستان ظاهرا تعداد این سایت ها بیشتر از این حرفاس

http://gerdoo.net/

سایت گردو هم استفاده میکنه

اگه سایت دیگه سراغ دارین اطلاع رسانی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...