رفتن به مطلب

به نظر میاد سایت donwloadha از سیستم بازدید کنندگانش برای ماین استفاده می کند

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/08/21, 12:52:37، downloadha گفته است :

با عرض سلام خدمت اعضای وبسایت لیون کامپیوتر

متاسفانه رفتارهای خاله زنکانه و قضاوت های غیرانسانی در اکثریت انسان های این مملکت ریشه دار هست و فقط باید خندید و رد شد.

بعد از تلاش های شبانه روزی که براتون بی منت انجام میشه، تشکر بابت تهمت هایی که میزنین و ما رو دلسرد میکنین.

موفق باشید

با احترام

امیرحسین بابا

مدیریت وبسایت دانلودها

وقتی کسی نمیتونه جواب درست و حسابی بده همه ی مردم کشورش رو به هر چیزی متهم میکنه و تمام مشکلاتش رو ربط و بی ربط ارتباط میده به جامعه! ،شما خودت عضوی از این جامعه و کشور هستی و همین الان به همه  گفتی خاله زنک !

حداقل کسایی که اینجا حرف زدن دلیل و مدرک داشتن  و با کلی تحلیل این موضوع مطرح شد

شما هم تلاشتون واسه خودتونه نه مردم سایتتون کلی بازدید داره و دارید کسب درآمد میکنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 165
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود 

ممنون از صاحب تایپیک به خاطر خبر و همینطور دوستانی که نحوه جلوگیری ازین کارو به من اموزش دادن

به نظر من امکان نداره که ما بتونیم حقیقتو درمورد اینکه واقعا سایت هک شده یا اینکه خودشون این عملو انجام دادن بفهمیم (هیچوقت نمیشه حقیقتو کامل کشف کرد) حتی اگر بشه مدیران سایت یک چیز میگن-دوستان هم چیز دیگه ای. هر دوطرف قضیه هم به نظر میرسه حرف درست میزنن

خیلی جمله این دوستمون به دلم نشست(توی جامعه ای که همش بخور بخور  هستو هیچ قانونی وجود نداره دیگه چه انتظاری میشه از بقیه داشت)

اما خب چاره چیه؟! کاری که شده!! 

ماهستیم که نباید بذاریم ازمون سوعه استفاده بشه (باید زرنگ باشیم-علممون بروز باشه و همیشه توی کارامون دقت کنیم )حالا که نمیتونیم مستقیما درابطه با این موضوع کاری کنیم اما میتونیم برای خودمون حداقل یکسری کار انجام بدیم!!! مثل همین اموزش دوستان  که دیگه نتونن ازمون سوعه استفاده کنن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

دوستان ظاهرا تعداد این سایت ها بیشتر از این حرفاس

http://gerdoo.net/

سایت گردو هم استفاده میکنه

اگه سایت دیگه سراغ دارین اطلاع رسانی کنید

تایید میشه

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

تایید میشه

Untitled.jpg

به به چشممون روشن

یک مورد هک دیگه:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

بله تست کردم به محض ورود کاسپر ارور داد سایت داره ماینینگ میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان این سایتgame4pc.ir هم مثل اینکه مشکل داره.درسته؟

game4pc.jpg

ویرایش شده توسط M.Fereydunpour
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

خیلی جالبه windows defender هم گفت اخوی این مشکل داره!  :4_joy:

در 7 دقیقه قبل، M.Fereydunpour گفته است :

دوستان این سایت هم مثل اینکه مشکل داره.درسته؟

game4pc.jpg

بله!

5a09c4db06e77_Screenshot(6).thumb.png.e3cbb4254f24926e14a5401d59ee57f5.png

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/21, 11:50:11، Hamed گفته است :

امتحان کردم ، فقط نمایش میده که چقدر داره از منابع شما استفاده میکنه  .ولی جلوش رو نگرفت . اگر تنظیمات خاصی داره ، راهنمایی کنید تا همه استفاده کنن .

سلام،

از ترکیب سودمند افزونه های NoScript و Adblock Plus استفاده کنید. کاربری بسیار آسان و کارایی بالایی دارند.

در کنار استفاده از افزونه های یادشده، بهره مندی از ضدویروسی کارا نیز پیشگیری کننده است.

لینک به دیدگاه

بچه ها قضاوت نکنین شاید واقعا مشکلی براشون پیش امده بهتره سریع حکم صادر نکنیم الان هم که مشکل رفع شده

دوستان اگه سایت های ایرانی مهم به این شکل میشناسن معرفی کنن تا  اطلاع رسانی بشه

مرسی

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M.Fereydunpour گفته است :

دوستان این سایتgame4pc.ir هم مثل اینکه مشکل داره.درسته؟

game4pc.jpg

برای من رفت بالای 70 درصد وای خدا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

برای من مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

برا من جواب داد.سی پی یو رو 100.

image.thumb.png.812b3334b989dc5eedb42b94afb38ecb.png

image.thumb.png.86c6b48393255d4422974f6d23fb7f89.png

دوستان یه پیشنهاد دارم.هر کسی سایتی رو تشخیص داد که از سی پی یو و کارت ماین میکنه و.... اعلام کنید تا استارتر تو تاپیک اصلی و اولی  بزنن و بقیه نیز اگاه بشن.

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

دوستان یه پیشنهاد دارم.هر کسی سایتی رو تشخیص داد که از سی پی یو و کارت ماین میکنه و.... اعلام کنید تا استارتر تو تاپیک اصلی و اولی  بزنن و بقیه نیز اگاه بشن.

پیشنهاد خوبیه ولی تاپیک با نظم تر و با عنوان بهتر حتما بیشتر کمک میکنه.

دوستان سایت shatel.ir رو هم تست میکنید ؟! حدود 30% لود سی پی یو بیشتر میشه وقتی باز میکنم!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ArminZol گفته است :

به به چشممون روشن

یک مورد هک دیگه:4_joy:

یه سوالی که برام پیش اومد این که الان u origin block جلوی ماینینگ رو گرفته ؟؟؟ چون جلوی coin hive قرمز رنگ هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

یه سوالی که برام پیش اومد این که الان u origin block جلوی ماینینگ رو گرفته ؟؟؟ چون جلوی coin hive قرمز رنگ هست ؟؟؟

بله از سایر آپ های کروم و فایرفاکس بهتر عمل میکنه فقط سعی کنید اونو به روز نگه دارید 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Fam Download گفته است :

پیشنهاد خوبیه ولی تاپیک با نظم تر و با عنوان بهتر حتما بیشتر کمک میکنه.

دوستان سایت shatel.ir رو هم تست میکنید ؟! حدود 30% لود سی پی یو بیشتر میشه وقتی باز میکنم!

نه شاتل مشکلی نداره الان چک کردم، فکر نکنم دیگه سایت هایی مثل شاتل دست به چنین کارایی بزنن یا بصورت اتفاقی و از همه جا بی خبر هک بشن :D 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

نه شاتل مشکلی نداره الان چک کردم، فکر نکنم دیگه سایت هایی مثل شاتل دست به چنین کارایی بزنن یا بصورت اتفاقی و از همه جا بی خبر هک بشن :D 

خب خدا رو شکر منم تعجبم از همین بود که مگه میشه سایتی مثل شاتل! ولی چون سافت98 رو باز میکنم سی پی یو رو 10 درصده ولی وقتی جاش شاتل رو باز میکنم میره رو 50 شک کردم

لینک به دیدگاه

سایت گردو علاوه بر استخر  coinhive.com از استخر onclasrv.com  برای ماین کردن از سیستم کاربران اش استفاده میکنه  

عکس های زیر و ببینید 

Snap 2017-11-13 at 23.17.14.png

Snap 2017-11-13 at 23.17.58.png

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

سایت گردو علاوه بر استخر  coinhive.com از استخر onclasrv.com  برای ماین کردن از سیستم کاربران اش استفاده میکنه  

عکس های زیر و ببینید 

Snap 2017-11-13 at 23.17.14.png

Snap 2017-11-13 at 23.17.58.png

اینا شکمشون سیر نمیشه؟؟ 

خوب آخه ای آدم پول حلالو ول کردی چسبیدی به دزدی که چی؟؟ کم در میاری از فروش اون پک های 30-40 دیسکی که شندرغاز برا خودت در نمیاد و خداتومن میفروشیش؟ ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

برای من که روشن میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

شما لطف کنید  هروقت یک سایتی رو با اطلاع رسانی قبلی هک کردن خبرمون کنین !!! یکجوری میگین اتفاقی و از همه جا بیخبر هک شده انگار قبلا هکرا اطلاع رسانی میکردن برا هک کردن  !!!

لینک به دیدگاه

یک مورد مهم این هست که اکثر این وب سایت ها از قالب دزدی یا کرکی استفاده می کنند و احتمال داره که قالب حاوی اسکریپت ماینر باشد.

یک مورد مهم دیگر اینکه وجود افزونه در قالب اگر با رخنه امنیتی همراه باشد امکان نفوذ و گنجاندن ماینر می باشد.

یک مورد مهم دیگر اینکه وب سایت ها اگر از جوملا یا ورد پرس استفاده می کنند و خیلی از افراد به ندرت ارتقاء می دهند به دلیل احتمال تداخل مدیریت محتوا با افزونه که نیاز مبرم به افزونه دارند.

یک مورد مهم دیگر وجود تنظیمات در FTP است که به راحتی هک شود و اینکه میتواند فایل آلوده را آپلود نماید.

یک مورد مهم دیگر استفاده از تکنیک اینجک SQL Injection است.

اینها در قضیه دخیل هستند.

لینک به دیدگاه

دقت کرده بودم که i7 7700  من رو 40 درصد کار میکنه فکر کردم سیستمم ویروسی شده اما ویروسی در کار نبود و قصد کلین اینستال داشتم که تاپیک رو دیدم و صفحه دانلودها رو که بستم  فعالیت  cpu عادی شد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

شما لطف کنید  هروقت یک سایتی رو با اطلاع رسانی قبلی هک کردن خبرمون کنین !!! یکجوری میگین اتفاقی و از همه جا بیخبر هک شده انگار قبلا هکرا اطلاع رسانی میکردن برا هک کردن  !!!

سلام دوست عزیزم :x

ببینید من پست های شما رو توی این تاپیک دنبال کردم، همش داشتید به نحوی طرفداری می کردید از اینکه این قضیه هیچ ربطی به سایت نداشته و واقعا هک شده بودن. اما 1000 تا بیانیه هم بدن من یکی  این سوال همیشه برام باقی می مونه: چرا دقیقا روزی این مشکل حل شد که چنین تاپیکی راه افتاد و کلی فیدبک منفی دریافت کردن؟

خودت یه لحظه فکر کن، اگر اینجا اطلاع رسانی نمیشد و 1% احتمال بدیم دانلود ها هم هیچ اطلاعیه ای نمی داد. اون موقع بازم اینطوری طرفداری می کردید از این قضیه؟

ببین دوست من، من الان توی یه سایت دیگه هم که توی پست های اخیر اسمشو بردم، شاهد همچین قضیه ای بودم و حتی چنین موضوعی را باهاشون مطرح کردم:

5a0a6e22b6983_photo_--_--.thumb.jpg.22ed39a0928a1abdc75cd20e76cf0bb2.jpg

در ابتدا، اومدن بدون اینکه نظر منو تایید کنن، اسکریپت رو از روی سایت ـشون برداشتن، اینم می تونه کار هکرا باشه؟ حالا این مهم نیست، مهم اینه فرداش رفتم توی همین سایت میبینم دوباره مشکل برقرار شده. یعنی اصلا مهم نیست واسشون نظر کاربرا - بازم دانلود فهمید اینطوری ضربه بزرگی میخوره، جلوی این به اصطلاح هک شدن رو گرفت.

یه سوال دیگه هم که پیش میاد؛ سایت دانلود ها اینقد امنیتش پایینه که یکی بیاد فایل های ساختاری سایت رو بگیره توش یه فایل اضافه کنه و به راحتی اپلودش کنه دوباره؟ حالا میگیم این فایل جی کوئری بوده و میتونسته از هرجایی این فایل رو دریافت کنه، ولی اینکه بره فایل رو آپلود کنه روی سایتی که حداقل آدم ازش انتظار امنیت بالایی داره، یکم نیاز به فکر داره.

ضمنا، اون حرفی که من زدم صرفا تیکه انداختن بود و خودم میدونستم دارم چی میگم! که بازم برمیگرده به حرفایی که از سمت سایت دانلود ها زده شد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم :x

ببینید من پست های شما رو توی این تاپیک دنبال کردم، همش داشتید به نحوی طرفداری می کردید از اینکه این قضیه هیچ ربطی به سایت نداشته و واقعا هک شده بودن. اما 1000 تا بیانیه هم بدن من یکی  این سوال همیشه برام باقی می مونه: چرا دقیقا روزی این مشکل حل شد که چنین تاپیکی راه افتاد و کلی فیدبک منفی دریافت کردن؟

خودت یه لحظه فکر کن، اگر اینجا اطلاع رسانی نمیشد و 1% احتمال بدیم دانلود ها هم هیچ اطلاعیه ای نمی داد. اون موقع بازم اینطوری طرفداری می کردید از این قضیه؟

ببین دوست من، من الان توی یه سایت دیگه هم که توی پست های اخیر اسمشو بردم، شاهد همچین قضیه ای بودم و حتی چنین موضوعی را باهاشون مطرح کردم:

5a0a6e22b6983_photo_--_--.thumb.jpg.22ed39a0928a1abdc75cd20e76cf0bb2.jpg

در ابتدا، اومدن بدون اینکه نظر منو تایید کنن، اسکریپت رو از روی سایت ـشون برداشتن، اینم می تونه کار هکرا باشه؟ حالا این مهم نیست، مهم اینه فرداش رفتم توی همین سایت میبینم دوباره مشکل برقرار شده. یعنی اصلا مهم نیست واسشون نظر کاربرا - بازم دانلود فهمید اینطوری ضربه بزرگی میخوره، جلوی این به اصطلاح هک شدن رو گرفت.

یه سوال دیگه هم که پیش میاد؛ سایت دانلود ها اینقد امنیتش پایینه که یکی بیاد فایل های ساختاری سایت رو بگیره توش یه فایل اضافه کنه و به راحتی اپلودش کنه دوباره؟ حالا میگیم این فایل جی کوئری بوده و میتونسته از هرجایی این فایل رو دریافت کنه، ولی اینکه بره فایل رو آپلود کنه روی سایتی که حداقل آدم ازش انتظار امنیت بالایی داره، یکم نیاز به فکر داره.

ضمنا، اون حرفی که من زدم صرفا تیکه انداختن بود و خودم میدونستم دارم چی میگم! که بازم برمیگرده به حرفایی که از سمت سایت دانلود ها زده شد.

پس میخواین بگین هک شدن سایت دانلود ها یا هر سایت دیگه ای امکان پذیر نیست ؟

سایت های گنده تر از این هک شدن ! کل اطلاعاتشون رو کپی برداری کردن ، گذاشتن یه کد که کاری نداره برا اون هکر !

من تو همون پستای قبلی گفتم که گفتنی هارو به ساده ترین شکل ممکن گفتم ، مورد اضافه ای لازم نیست بگم

من طرفداری سایت دانلودهارو نکردم ، من از تهمت نابجا و بدون دلیل موجه بیزارم و وقتی تو این فروم همچین رفتاری رو از هموطن هام میبینم خونم به جوش میاد

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...